Visaxinum


Visaxinum to suplement diety, którego stosowanie ma pomagać osobom z trądzikiem. Nie działa od zewnątrz, jak bardziej popularne kremy i maści, lecz od wewnątrz, poprzez dostarczanie kilku substancji, z których prawdopodobnie największe znaczenie dla cery ma cynk. Poza cynkiem preparat zawiera również wyciąg z bratka (kwiat). Istnieje pewne prawdopodobieństwo, że ma on oczyszczający wpływ na organizm, a więc również skórę.
Nie należy brać visaxinum wielokrotnie w ciągu dnia, bo grozić to może nie często występującym, ale możliwym, zatruciem cynkiem. Skutki uboczne przy stosowaniu zgodnie z zaleceniami są mało prawdopodobne.
Napisz swoją opinię o Visaxinum


Cena Visaxinum
Ulotka Visaxinum
Zamienniki Visaxinum
Najnowsza opinia o Visaxinum
Zastosowanie i składniki Visaxinum
Gdzie można kupić Visaxinum?

Opinie o Visaxinum (133)

Visaxinum, ocena średnia

6.4

Skutecznosc

64/10

  Brak skutków ubocznych

  64/10

   Oplacalnosc

   64/10
    1. Opinia użytkownika o Visaxinum :

     Ja już kopiłem ten lek w tabletkach chyba 6 raz, wcześniej zapłaciłem 46 złotych, a teraz dałem za niego 15.36 złotych, ale wcześniej on miał w środku ulotkę, a dziwne że teraz jej nie ma możne ten lek działa, ale nie należy przyspieszać zbytnio leczenia, bo mogą być po nich objawy i nie należny go mieszać z innymi lekami, ponieważ przedawkowanie tego leku może wywołać boleści brzucha, wiem bo ja tak miałem że omal nie wylądowałem szpitalu, bo nim też miałem czarny stolec i nudne wymioty, więc błagam stosować lek bardzo ostrożnie bez przesady.

    2. Opinia użytkownika o Visaxinum :

     Skutecznosc

     3.6

     Brak skutków ubocznych

     9.7

     Oplacalnosc

     3.2

     Witam. Stosuje visaxinum około miesiąc. Nie mam żadnych skutków ubocznych typu zawroty głowy jak przeczytałam w niektórych komentarzach . Każdy reaguje inaczej na lek choć przyznam że jakby jestem coraz bardziej senna .. skuteczność? Hmmm.. Nie pojawiają się nowe wypryski lecz też w sumie stare za bardzo nie znikają . Może minimalna różnica jest ale też nie możemy dużo wymagać ponieważ to nie jest lek tylko suplement diety A jak wiemy to tyle może pomóc co nic :P nie mam nic do visaxinum . Każdy jeżeli chce to niech próbuje bo nasze organizmy różnią się od siebie i jednemu pomoże dużo A drugiemu w ogole ..
     pozdrawiam

    3. Opinia użytkownika o Visaxinum :

     Skutecznosc

     10

     Brak skutków ubocznych

     10

     Oplacalnosc

     10

     Stosuję Visaxinum od 2 miesięcy i widać efekty :D Nie mam żadnych skutków ubocznych.

    4. Opinia użytkownika o Visaxinum :

     Po stosowaniu tego leku gdzie niegdzie poschodzilo lecz nie do konca ???? diody moje na twarzy zaczely mnie swędzieć okrutnie nie mmoglam powstrzymać sie by twarzy nie drapać ,drapiąc na nowo a nawet gorzej trądzik byl widoczny w dodatku po tym leku który bralam 1tabletka dziennie miałam zawroty głowy zle sie czułam z tym????

    5. Opinia użytkownika o Visaxinum :

     Skutecznosc

     4

     Brak skutków ubocznych

     4

     Oplacalnosc

     4

     Lekka prawie nie zauważalna poprawa

    Dodaj komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

    Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.