Visaxinum

3,6 [104]

Tagi:

Visaxinum to suplement diety, którego stosowanie ma pomagać osobom z trądzikiem. Nie działa od zewnątrz, jak bardziej popularne kremy i maści, lecz od wewnątrz, poprzez dostarczanie kilku substancji, z których prawdopodobnie największe znaczenie dla cery ma cynk. Poza cynkiem preparat zawiera również wyciąg z bratka (kwiat). Istnieje pewne prawdopodobieństwo, że ma on oczyszczający wpływ na organizm, a więc również skórę.
Nie należy brać visaxinum wielokrotnie w ciągu dnia, bo grozić to może nie często występującym, ale możliwym, zatruciem cynkiem. Skutki uboczne przy stosowaniu zgodnie z zaleceniami są mało prawdopodobne.

Najnowsza opinia o Visaxinum:

„Stosuję Visaxinum od 2 miesięcy i widać efekty :D Nie mam żadnych skutków ubocznych….” [czytaj więcej poniżej]

Visaxinum otrzymał ocenę średnią: 3,6 przy skali od 0 do 5, wyliczoną z na podstawie: 131 opinii

Visaxinum jest stosowany w wypadku: Na opryszczkę,


Informacje z ulotki Visaxinum:

Sprawdź jak działa Visaxinum na podstawie ulotki leku:

Visaxinum w ciąży Visaxinum w ciąży Visaxinum karmienie piersią Visaxinum a karmienie piersią


Sprawdź tańsze, lepsze oraz refundowane odpwiedniki leku Visaxinum:

Visaxinum cena:

Lek Visaxinum nie jest refundowany przez NFZ, obowiązuje cena rynkowa
Potrzebujesz kupić Visaxinum ? Proponujemy aptekę:

Dodaj aptekę do listy

Szukasz gdzie można kupić Visaxinum?

Oto lista aptek i sklepów z Visaxinum:
Dodaj aptekę do listy gdzie można kupić Visaxinum
 1. Visaxinum #
  Skuteczność
  Skutki uboczne(*)
  Opłacalność

  Stosuję Visaxinum od 2 miesięcy i widać efekty :D Nie mam żadnych skutków ubocznych.

  adds_comments_list
 2. Visaxinum #

  Po stosowaniu tego leku gdzie niegdzie poschodzilo lecz nie do konca ???? diody moje na twarzy zaczely mnie swędzieć okrutnie nie mmoglam powstrzymać sie by twarzy nie drapać ,drapiąc na nowo a nawet gorzej trądzik byl widoczny w dodatku po tym leku który bralam 1tabletka dziennie miałam zawroty głowy zle sie czułam z tym????

  adds_comments_list
 3. Visaxinum #
  Skuteczność
  Skutki uboczne(*)
  Opłacalność

  Lekka prawie nie zauważalna poprawa

  adds_comments_list
 4. Visaxinum #
  Skuteczność
  Skutki uboczne(*)
  Opłacalność

  Po zażyciu leku wystąpiły skutki uboczne tzn. ropiejące krosty nad którymi nie da się zapanować. Używam tego „leku” od niedawna i na razie są takie efekty. Mam nadzieję, że polepszy się to. Ponoć ten lek ma mieć takie działanie że najpierw wyrzucają krosty na twarzy a później mają zniknąć. Mam nadzieję ze przejdzie mi to .

  adds_comments_list
 5. Visaxinum #
  Skuteczność
  Skutki uboczne(*)
  Opłacalność

  Suplement skuteczny , polecam
  Nie bolała mnie głowa , nie miałam żadnych skutków ubocznych
  Cuda :))

  adds_comments_list
 6. Visaxinum #
  Skuteczność
  Skutki uboczne(*)
  Opłacalność

  Mnie też zaczęła boleć głowa, ale na ogół ten lek nie jest zły stosuję go już 1 miesiąc i widzę duże poprawy.

  adds_comments_list
 7. Visaxinum #
  Skuteczność
  Skutki uboczne(*)
  Opłacalność

  Boli łep i nic się nie zmienia miszory .. shit

  adds_comments_list
 8. Visaxinum #

  Mam pytanie czy vizaxinum działa też na blizny potrądzikowe

  adds_comments_list
 9. Visaxinum #
  Skuteczność
  Skutki uboczne(*)
  Opłacalność

  Pomagają :)

  adds_comments_list
 10. Visaxinum #
  Skuteczność
  Skutki uboczne(*)
  Opłacalność

  Po 3 miesiącach nie widzę różnicy. Szkoda zdrowia na ten shit.

  adds_comments_list
 11. Visaxinum #
  Skuteczność
  Skutki uboczne(*)
  Opłacalność

  Z tego co wszędzie czytam to chyba sama nie wiem czy to zażywać. Opinie są różne, kupiłam wczoraj ten lek i nie wiem czy je odstawić. Podobno są jakieś problemy. Z tymi sprawami trzeba uważać, bo po co mamy się truć lekami..

  adds_comments_list
 12. Visaxinum #
  Skuteczność
  Skutki uboczne(*)
  Opłacalność

  Od kąt zażywam visaxinum trądzik trochę znikł, ale bardziej na czele niż pozostałej części twarzy, ale mniej więcej od kiedy biorę visaxinum mam nieregularną miesiączkę. Ale ten „lek” sam w sobie nie jest najgorszy.

  adds_comments_list
 13. Visaxinum #
  Skuteczność
  Skutki uboczne(*)
  Opłacalność

  Po zażyciu leku mam częste bóle głowy, kiedy odstawiam tabletki na bok ból znika, nie wiem, czy można ten produkt polecić innym osobom. Ja odstawiłem visaxinum i zaczynam się lepiej odżywiać, tzn. mniej ostrego, słodyczy, zero alkoholu.

  adds_comments_list
 14. Visaxinum #
  Skuteczność
  Skutki uboczne(*)
  Opłacalność

  Biorę ten lek. Po kilku dniach zaczęły wychodzić drobne chrosty, ale zaczynają znikać, Najbardziej pomaga chyba na czoło bo na dolnej części twarzy nie widać żadnych zmian, chyba że się bardzo przypatrzy…. Biorę ten lek od tygodnia, Ogólnie polecam na pewno są zmiany, ja czekam, jak zażyję przynajmniej połowę opakowania…. :D

  adds_comments_list
 15. Visaxinum #
  Skuteczność
  Skutki uboczne(*)
  Opłacalność

  To nie lak! Tylko suplement diety. Nie można spodziewać się cudów!

  adds_comments_list
 16. Visaxinum #
  Skuteczność
  Skutki uboczne(*)
  Opłacalność

  ;

  adds_comments_list
 17. Visaxinum #
  Skuteczność
  Skutki uboczne(*)
  Opłacalność

  Ja też przez jakiś czas zażywałem te tabletki, które często reklamują w telewizji jako „cudowny lek na pryszcze”, ale to bujda. Rozmawiałem z wieloma doświadczonymi dermatologami i wszyscy stwierdzili jedno-”jest to pic na wodę”. Lecz mimo wszystko chciałem spróbować, czy zadziała ale po kilku tygodniach zażywania tego „leku” nic nie osiągnąłem. Więc odradzam kupowanie tego świństwa, już wolę mieć trądzik na twarzy, niż się faszerować lekami, które nie przynoszą oczekiwanych rezultatów. Ale pewnie większość z was zapytała by się mnie „co za głupoty opowiadam, przecież mi, bądź niektórym osobą, które znam vasaxinum pomogło” w pewnym sensie to prawda, bo nie każdy przechodzi okres trądzikowy tak samo (np. ktoś może mieć stan zapalny po obu stronach szczęki albo przechodzić zwykłą zmianę hormonalną, która po kilku tygodniach jest prawie niewidoczna). Nigdy nie wiadomo jak nasza skóra zachowa się w takiej sytuacji, dlatego też większość z nas nie zauważy zmiany po stosowaniu „visaxinum” -jest to tylko dawka cynku, selenu i trochu witamin, dlatego też może zwalczać tylko najsłabsze objawy trądzikowe. Ale moim zdaniem faszerowanie się lekami tego typu przez kilka tygodni w naszym młodym wieku to nic innego samobójstwo, bo w większym przypadku nam szkodzą niż pomagają. Ja znalazłem inną metodę na trądzik mianowicie- dietę. Wielu z was słyszała pewnie o tego typu wyjściu, ale nie może się zdecydować bądź jest już w jej fazie. Ja uważam, iż jest to najlepszy sposób dla naszego zdrowia i organizmu. Odrzućcie słodycze na bok, chipsy, czekolady, napoje energetyczne itp. Zacznijcie jeść warzywa, owoce, pełnoziarniste pieczywo, ryż, jajka, płatki wielozbożowe (zawierające dużo błonnika i naturalnych witamin) oraz makarony. Wiem, że wielu z was czytając mój komentarz patrzy na dietę sceptycznie, ale uwierzcie mi jest to najlepszy sposób na pozbycie się trądziku, który jest tak powszechny u młodzieży. Wiem też, że nie każdy może zmienić od tak swoje nawyki żywieniowe, dlatego też można działać po troszku, krok po kroku. Wiem coś na ten temat bo też przez to przechodziłem i tak samo jak wy patrzyłem ma takie rozwiązanie sceptycznie- byłem w błędzie. Ci co stosowali takie rozwiązanie wiedzą, że to pomaga lecz trzeba wyzbyć się pokusie na słodycze czy fastfoody to one tylko smakują dobrze, a nasz organizm musi to niechętnie przyjmować i w pewnym sensie broni się wyrzucając na naszą skórę coraz to nowe pryszcze. Jeśli zaczniecie walczyć tym sposobem z trądzikiem i się nie poddacie, gwarantuję wam, że nawet nie zauważycie, kiedy wasz problem z trądzikiem się skończy. Wiem coś o tym, bo sam przez to przechodziłem, a dietę stosuję do dzisiaj. Zbaczając trochę z tematu myślę, iż tym komentarzem i podzieleniem się moim doświadczeniem, oraz wiedzą pomogę wielu osobom, które do dziś borykają się z tym problemem.
  Pozdrawiam bardzo gorąco Adrian :D

  adds_comments_list
  • Visaxinum #
   Skuteczność
   Skutki uboczne(*)
   Opłacalność

   Witam, Niestety (stety) muszę się zgodzić z powyższym komentarzem opinią. Visaxinum jest nieistotnym elementem w leczeniu trądzku, a na pewno w zderzeniu z dietą, dieta to podstawa, ja brałem visaxinum przez ponad rok (około 15/16 miesięcy) plus leczenie farmakologiczne, efekt żaden, nawet jak odstawiłem leczenie farmakologiczne. Raczej mi nie zaszkodził, ale i nie pomógł. Istotna jest dieta, ale do dłuższe zagadnienie, które związane jest z żywieniem, trawieniem, przetwarzaniem i rozkładem materii w organizmie, a co z tym związane kondycją organów i narządów. Organizm jest „systemem naczyń powiązanych”, choć prawie każdy dermatolog a jakim miałem do czynienia, nie przyznał mi rację , wpychając wszystko co było na rynku na izoteku kończąc. Efekt- problemy z żołądkiem, zdrowiem itd. Jestem przeciwnikiem leków, bo zauważyłem iż odkąd ponad 10 lat leczyłem się farmakologicznie, moje zdrowie podupadło, wynika to z faktu że jakikolwiek nie bierzemy antybiotyk lub „chemię” działa ona na wszystko co mamy w organizmie,niszczy mikroflorę, bakterie te „złe ” i te „dobre”. Przestrzegam przed bezkrytycznym zaufaniem lekarzom i farmakologii, bo w praktyce to pacjent jest „królikiem doświadczalnym”, a potem nie wiadomo skąd są problemy i brak poprawy, szczególnie jeśli odstawić leczenie, a chyba nie o to chodzi w leczeniu by się leczyć przez całe życie, ale by się wyleczyć.
   p.s. kilku dermatologów powiedziało mi, że nie wierzy w badania, na moje naleganie co do ustalenia przyczyn problemów skórnych… pozostawiam powyższy komentarz do przemyślenia, ale na pewno nie warto się poddawać!!! Po prostu nie można być „głupszym” i brać wszystko co nam mówią i wciskają, zwłaszcza jeśli wyrzucamy na to setki złotych miesięcznie… latami.

   adds_comments_list


Znasz Visaxinum? Oceń go!

Skuteczność
Skutki uboczne(*)
Opłacalność

Ocena:


GD Star Rating
loading...

Przeczytaj opinie o leku od ludzi, którzy go zażywali.