Ulgix Wzdęcia

4,5 [9]Ulgix Wzdęcia, podobnie, jak inny lek zawierający ten sam składnik aktywny (simetykon) -  Espumisan ma za zadanie walczyć ze wzdęciami. Lek ten działa na poziomie pęcherzyków gazowych, zmniejszając ich napięcie powierzchniowe, a poprzez to ułatwia ich wchłanianie, lub, co częstsze, ich wydalanie. Ulgix prawdopodobnie może powodować pewne działania uboczne. Dotychczas nie zostały jednak one zapisane w literaturze fachowej, co pozwala wysnuć wnioski, że owe skutki uboczne są co najmniej rzadkie.

Najnowsza opinia o Ulgix Wzdęcia:

„Na razie przyniosło mnie wielką ulgę, bo bardzo cierpiałam od wzdęcia gazów robiło się słabo, biorę według informacji ulotki. Nie mogę uwierzyć ze ktoś mnie pomógł, tylko obawiam się sie czy nie będę mieć uboczne dolegliwości, dziękuję za ” ULGIX”….” [czytaj więcej poniżej]

Ulgix Wzdęcia otrzymał ocenę średnią: 4,5 przy skali od 0 do 5, wyliczoną z na podstawie: 8 opinii

Ulgix Wzdęcia jest stosowany w wypadku: Zobacz Inne,


Pytania o Ulgix Wzdęcia na forum:

  jaki lek polecacie na problemy z trawieniem?

Masz pytania dotyczące leku Ulgix Wzdęcia?
Zadaj pytanie na forum SprawdzLek.pl


Sprawdź tańsze, lepsze oraz refundowane odpwiedniki leku Ulgix:

Ulgix Wzdęcia cena:

Lek Ulgix Wzdęcia nie jest refundowany przez NFZ, obowiązuje cena rynkowa
Potrzebujesz kupić Ulgix Wzdęcia ? Proponujemy aptekę:

Dodaj aptekę do listy

Szukasz gdzie można kupić Ulgix Wzdęcia?

Oto lista aptek i sklepów z Ulgix Wzdęcia:
Dodaj aptekę do listy gdzie można kupić Ulgix Wzdęcia
 1. Ulgix Wzdęcia #

  Na razie przyniosło mnie wielką ulgę, bo bardzo cierpiałam od wzdęcia gazów robiło się słabo, biorę według informacji ulotki. Nie mogę uwierzyć ze ktoś mnie pomógł, tylko obawiam się sie czy nie będę mieć uboczne dolegliwości, dziękuję za ” ULGIX”.

 2. Ulgix Wzdęcia #

  Proszę zwrócić uwagę, że ruda „piękność” kaleczy język mówiąc polską „kuchnią „zamiast polską „kuchnię”,co do lkeku-nie używam,bo nie mam wzdęć.

 3. Ulgix Wzdęcia #
  Skuteczność
  Skutki uboczne(*)
  Opłacalność

  moim zdaniem jest dość dobry, i jest ulga jak sama nazwa wskazuje .

 4. Ulgix Wzdęcia #

  Ja powiem Państwu tylko tyle, widząc Panią Magdę Gessler, z wątpliwą reputacją biznesową, nie wspominając żenujących odzywek w swoich programach, kompletnie odstręcza od czego kolwiek, czego by nie rekomendowała, reklamowała czy polecała. Tak więc nie wyrazimy opinii o leku, bo niestety go nie kupimy z wiadomych powodów. Pozdrawiam

 5. Ulgix Wzdęcia #
  Skuteczność
  Skutki uboczne(*)
  Opłacalność

  Zobaczyłam reklamę z Magdą Gessler. Zainteresowałam się i kupiła. Wg mnie lek nie powala swoją jakością . Nie ma tez skutków ubocznych. To zwykła tabletka na problemy z trawieniem, ale nie jest to lek! Ulgix to lek za którym stoi tylko marketing

 6. Ulgix Wzdęcia #
  Skuteczność
  Skutki uboczne(*)
  Opłacalność

  Jak najbardziej pomaga. Bynajmniej mnie, od jakiegoś czasu już go stosuję i zauważyłam widoczną poprawę, a przede wszystkim już nie mam problemu z wyjściem gdzieś w publiczne miejsce. ;) POLECAM ;)

 7. Ulgix Wzdęcia #
  Skuteczność
  Skutki uboczne(*)
  Opłacalność

  jak dla mnie jest dobry, mam mniejsze wzdęcia niż wcześniej

 8. Ulgix Wzdęcia #
  Skuteczność
  Skutki uboczne(*)
  Opłacalność

  Wróciłem z wakacji z Włoch. Tam testowałem Ulgix i chyba powinienem być zadowolony. Chciałem go brać żeby zabezpieczyć się przed problemami ze zmianą wody i diety na o wiele tłustszą i bardziej obfitą. Po lunchu i kolacji brałem lek i nie zauważyłem żeby mój brzuch był napompowany powietrzem. To mój standardowy problem. Mam wrażenie że tyję, a to chyba po prostu brzuch pełen jest gazów, które nie znajdują ujścia. Normalnie w ciągu roku wszystko jest ok. Ogólnie pisząc ulgix chyba pomógł, ale swoje chyba zrobiło tez to że nie piłem bardzo dużo wina, co mam w wakacyjnym zwyczaju.


Znasz Ulgix Wzdęcia? Oceń go!

Skuteczność
Skutki uboczne(*)
Opłacalność

Ocena:


GD Star Rating
loading...

Przeczytaj opinie o leku od ludzi, którzy go zażywali.