Poltram opinie

Poltram, ocena średnia

6.1

Skutecznosc

69/10

  Brak skutków ubocznych

  48/10

   Oplacalnosc

   66/10
    Poltram to generyczny odpowiednik tramalu. Tak jak i on zawiera w składzie substancję aktywną: tramadol. Poltram działa silnie przeciwbólowo, jednak doświadczenia wielu pacjentów wskazują na to, że Poltram nie działa równie dobrze na wszystkich.
    Duża skuteczności poltramu wiąże się jednak z całkiem dużą ilością skutków ubocznych. Mogą państwu zdarzyć się takie problemy jak senność, uczucie nadmiernego zmęczenia, nudności, zbytna potliwość.
    Cena Poltram
    Skutki uboczne Poltram
    Dawkowanie Poltram
    Ulotka Poltram
    Forum Poltram
    Najnowsza opinia o Poltram
    Zastosowanie i składniki Poltram
    Gdzie można kupić Poltram?

    Napisz swoja opinię o Poltram

    39 Opinii o “Poltram

    1. Opinia użytkownika o Poltram :

     Skutecznosc

     10

     Brak skutków ubocznych

     2

     Oplacalnosc

     10

     Witam. Mam dyskopatię i z powodu silnego bólu kręgosłupa nie mogę normalnie funkcjonować. Brałam już mnóstwo rozmaitych leków, w tym zastrzyki i nawet chodziłam na fizjoterapię. Nic nie przyniosło chociaż minimalnej poprawy, a po zażyciu już pierwszej dawki Poltramu, ból minął, jak ręką odjął. Niestety szybko pojawiły się skutki uboczne: senność, zawroty głowy, potliwość, wymioty i już drugiego dnia lek musiałam odstawić. Szkoda, bo się cieszyłam, że wreszcie coś mi pomogło. Cóż, będę szukać dalej…

    2. Opinia użytkownika o Poltram :

     super lek na bule zwyrodnieniowe stawów, bez skutków ubocznych.

    3. Opinia użytkownika o Poltram :

     Po jednej tabletce wszystkie jelita w rozsypce plus ból brzucha!
     Boję się drugiej…..i odpuszczę, mam ketanol !

    4. Opinia użytkownika o Poltram :

     Skutecznosc

     2

     Brak skutków ubocznych

     2

     Oplacalnosc

     2

     Brałam tylko 2 tygodnie i tylko 50 mg dziennie. Przeciwbólowo nie działał na mnie wcale. Za to psychicznie czułam się wspaniale.
     Musiałam odstawić lek ponieważ skutki uboczne były nie do zniesienia.
     Silne zaburzenia oddychania – w ulotce były przedstawione, jako występujące rzadko, a ja nie mogłam sama wstać z łóżka, założyć kapci, o myciu zębów nawet nie wspomnę. Mówiłam urywanymi zdaniami. Sapałam, dyszałam, jak zganiany pies…masakra !! Byłam pewna, że to jakiś stan przedzawałowy.
     Do tego doszło osłabienie mięśni szkieletowych.
     Wczoraj mój lekarz zamienił mi Poltram na Tramal 50 mg i już, przed chwilą wstałam sama. Sama się umyłam i ubrałam, jeszcze z leciutką zadyszką, ale cóż to jest do tego co było ;)
     Dla mnie Poltram precz !!!

    5. Opinia użytkownika o Poltram :

     Skutecznosc

     4

     Brak skutków ubocznych

     8

     Oplacalnosc

     4

     Na mnie ten lek chyba wcale nie działa. Biorę go od 10 dni na rwę kulszową i niewiele pomaga. Jedynie diclac w zastrzyku równocześnie. Co do skutków ubocznych to senność i zaparcia. Czasami dzikie sny. Mija 10 dni i efekty dość mizerne.

    6. Opinia użytkownika o Poltram :

     Skutecznosc

     10

     Brak skutków ubocznych

     10

     Oplacalnosc

     10

     Przyjmuję od ponad miesiąca po artroplastyce stawu barkowego, sprawdza się rewelacyjnie, brak skutków ubocznych.

    7. Opinia użytkownika o Poltram :

     To bardzo dobry lek, problem lekarz nie chce pisać recepty, podobno są ograniczenia.

    8. Opinia użytkownika o Poltram :

     Skutecznosc

     10

     Brak skutków ubocznych

     6

     Oplacalnosc

     10

     Witam bolał mnie brzuch bardzo po grypie, lekarz przepisał mi ten lek. Po 2 tabletkach nic nie bolało, ale wyszły skutki uboczne, zawroty głowy w nocy już dostałem po drugiej tabletce.

    9. Opinia użytkownika o Poltram :

     Biorę lek 2 razy dziennie na bóle kręgosłupa szyjnego, oraz jestem po operacji przetoki z ropniem, naprawdę działa już po 15 min. Trochę się pocę, ale ogólnie jest ok, mogę funkcjonować.

    10. Opinia użytkownika o Poltram :

     Skutecznosc

     10

     Brak skutków ubocznych

     4

     Oplacalnosc

     10

     Biorę lek od ponad roku,biorę go nawet czasami do 6 tabl. na dobę, pomaga mi dobrze na mnie działa, nie mam dużych skutków ubocznych , pocenie się w nocy, trochę czasami boli mnie żołądek ale biorę osłonowe i na wątrobę i jakoś funkcjonuję, ale jak długo???. Mam poważne problemy z kręgosłupem.

    11. Opinia użytkownika o Poltram :

     Skutecznosc

     10

     Brak skutków ubocznych

     6

     Oplacalnosc

     10

     Biorę po 1 tabletce 2 razy dziennie, na bardzo silne bóle głowy, wywołane uciskającym i rozrastającym się guzem przysadki mózgowej. Wiadoma rzecz, że po każdych lekach są jakieś skutki uboczne, leki zazwyczaj mają to do siebie, że na jedno pomagają a na co inne szkodzą. Codziennie odczuwam skutki uboczne zażywania Poltram Combo 37,5 mg + 325 mg, zazwyczaj są to łagodne objawy, ale niekiedy stają się bardzo uporczywe, praktycznie takie same jak przy napadach silnej nerwicy lękowej. Musze je na razie stosować, bo bez nich to bym chyba umarła z BÓLU. Za 3 miesiące będę miała operacje, dzięki której być może będę mogła je odstawić.
     Polecać nie będę, ponieważ każdy reaguje na nie inaczej, niektórzy nie odczuwają żadnych skutków a inni mogą je odczuwać w takim nasileniu, że mogą sobie z nimi nie poradzić psychicznie. W moim przypadku na ich działanie przeciwbólowe nie ma co narzekać, a to że nie raz w ogóle ?nie ogarniam świata? to inna sprawa. Co do opłacalności każdy inną miarą mierzy, za opakowanie 60 szt z refundacją płace mniej niż 5 zł.

    12. Opinia użytkownika o Poltram :

     Skutecznosc

     2

     Brak skutków ubocznych

     2

     Oplacalnosc

     2

     Nigdy nie dajcie sobie wcisnąć tego g…a. Miałem straszne urojenia i bóle głowy. Bez kitu, nie da się tego brać i funkcjonować. Nie wiem czy pomógł mi, bo zacząłem świrować.

     1. Opinia użytkownika o Poltram :

      Stiven, co prawda nie wiem o jakich urojeniach piszesz, ale ja po pierwszej dawce leku (tylko po pierwszej !!) dostałam tak silnej głupawki, że cała moja Rodzina płakała ze śmiechu. Dodam, że dokładnie wiedziałam co mówię i co robię. Od 6-u lat nikt nie widział mnie w tak zabawnym nastroju. Rozbawiłam nawet wujka, największego gbura, jakiego widział świat. Wszyscy trzymali się za brzuchy płacząc ze śmiechu :). Nawijałam, jak nakręcona. Do tej pory nie wiem, skąd brały się u mnie te wszystkie teksty.
      Ten stan trwał kilka godzin. Później spałam całą noc słodko, jak niemowlak.
      Niestety, druga dawka dała efekt wprost przeciwny. Byłam otępiała i bardzo śpiąca.
      Przy trzeciej dawce pojawiły się efekty uboczne. Szkoda.
      Pozdrawiam Stivena i wszystkich „poltramowców” z tego Forum.

    13. Opinia użytkownika o Poltram :

     Biorę lek mniej więcej od roku, miałam małą przerwę, działa dobrze jest skuteczny, skutki uboczne. Hmmm, suchość w ustach, ale to nic w porównaniu z bólem kręgosłupa, miałam problemy po odstawieniu………..Ale niestety bóle wróciły, nie miałam wyjścia na moje bóle kręgosłupa jest skuteczny, bez niego mam kłopoty z poruszaniem się, pracuje, jako opiekunka i dużo dźwigam i podnoszę lek jest mi niezbędny do codziennego życia i pracy, zażywam od 3 tabletek dziennie, w chwilach mocniejszego bólu dodatkowo jedna tabletkę, polecam wszystkim na bóle kręgosłupa

    14. Opinia użytkownika o Poltram :

     Skutecznosc

     10

     Brak skutków ubocznych

     8

     Oplacalnosc

     10

     lek dobry w stanach migrenowych, nie działa natychmiast tak po 20 min. uspokaja ból ustępuje .Polecam. ,,działania niepożądane,, swędzenie skóry, nadmierna potliwość, senność, możliwe wymioty, ale u mnie jeszcze się nie zdarzyło otępienie na pewno :) ogólnie pomaga

    15. Opinia użytkownika o Poltram :

     Skutecznosc

     10

     Brak skutków ubocznych

     2

     Oplacalnosc

     10

     Poltram 37,5 mg otrzymałam z przepisu lekarza i jest to bardzo skuteczny lek w silnych bólach kręgosłupa, żadnych skutków ubocznych. Polecam.

    16. Opinia użytkownika o Poltram :

     poltram 50 mg, żona miała ostre bóle w kręgosłupie i postanowiła sobie pomóc zażywając 1 tabletkę, po pewnym czasie zaczęły się potężne nudności , skłonności do wymiotów przez kolejny dzień przeleżała w łóżku, jak tylko próbowała wstać pojawiały się zawroty głowy, nie do życia przez 2 dni, dopiero po dwóch dniach dolegliwości stopniowo zaczęły ustępować – co to za lek skoro przez dwa dni żona była ”umierająca ”

    17. Opinia użytkownika o Poltram :

     Skutecznosc

     10

     Brak skutków ubocznych

     8

     Oplacalnosc

     10

     Jako środek przeciwbólowych jest świetny. Wzięłam go na okropny ból zeba i przeszło. Niestety były skutki uboczne w postaci lekkich nudności i zawrotow głowy, miałam mały odlot i suchość w ustach. Ale takie delikatne działania były niczym w porównaniu z bólem zęba. Stanowczo polecam!!!

    Dodaj komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

    Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.