Euthyrox

Opinie, komentarze, informacje


Euthyrox to jest hormon tarczycy podawany przy niedoczynności tarczycy. Dawka powinna być zmieniana w zależności od pory roku. Latem powinna być nieco niższa, a zimą, kiedy jest mniejsze nasłonecznienie powinna być wyższa. Dawkę dopiera się indywidualnie oceniając wysokość TSH. Powinien być podawany na czczo rano, niestety wiele osób ma bóle w nadbrzuszu i przełyku. Jeżeli poda się za dużą dawkę leku może pojawić się bezsenność i rozdrażnienie.
Cena Euthyrox
Skutki uboczne Euthyrox
Dawkowanie Euthyrox
Ulotka Euthyrox
Najnowsza opinia o Euthyrox
Zastosowanie i składniki Euthyrox
Gdzie można kupić Euthyrox?

Napisz swoja opinię o Euthyrox

Euthyrox, ocena średnia

6.5

Skutecznosc

63/10

  Brak skutków ubocznych

  62/10

   Oplacalnosc

   70/10

    56 Opinii o “Euthyrox

    1. Opinia użytkownika o Euthyrox :

     Skutecznosc

     10

     Brak skutków ubocznych

     10

     Oplacalnosc

     10

     Biorę ten lek od 2 mc, jestem bardzo zadowolona. Nadpotliwość została wyleczona, cykl wrócił do normy, skóra już nie jest przesuszona, a jestem dużo spokojniejsza i waga już nie wzrasta :)

    2. Opinia użytkownika o Euthyrox :

     Skutecznosc

     2

     Brak skutków ubocznych

     2

     Oplacalnosc

     2

     Nie wiem jak inni, ale ja po wypiciu jodu na nadczynność tarczycy wpadłam w niedoczynność, TSH 18,5 .Euthyrox 75 przez 3 miesiące i TSH 0,015 .Zmiana dawki na 1/2 tabletki /czyli 37,5mg/ i makabra!!!! Stale jestem zła , wszystko mnie denerwuje – nie mam radości życia -w ogóle jestem nie do wytrzymania dla siebie i innych. Dodam, że przy nadczynności było mnie wszędzie pełno i chciało mi się żyć, a teraz jakaś beznadzieja….

     1. Opinia użytkownika o Euthyrox :

      Mam dokładnie tak samo. Wzięłam 19 tabletek (1xdziennie) i czuję się koszmarnie: jestem nieszcześliwa, zła, smutna, wręcz wkurzona non stop, aż mnie szlak trafia. A poprawy nie widać wcale. Trądzik jaki był taki jest, nawet gorzej, humor okropny podchodzący pod ciagłą depresję i złość non stop. Nie mam już siły. Co robić? Czy zawsze tak jest i kiedy to monie? A może trzeba zmienić lek? Miałam czuć się szczęśliwa, spokojniejsza, a tymczasem jest dużo gorzej. Co robić?

    3. Opinia użytkownika o Euthyrox :

     Skutecznosc

     10

     Brak skutków ubocznych

     10

     Oplacalnosc

     10

     Biorę je od miesiąca i w sumie jestem zadowolona. Nie jestem ospała, mam więcej energii, podobno jestem spokojniejsza- rzeczywiście dużo mniej się denerwuje na mojego faceta :-) Na razie mam dawkę 50 mg- nie odczuwam skutków ubocznych.

    4. Opinia użytkownika o Euthyrox :

     Jeżeli chodzi o uboczny efekt tycia bardzo łatwo to zmienić dobra lekką dietą bez cukru tłuszczu i węglowodanów

    5. Opinia użytkownika o Euthyrox :

     Biorę ten lek od 7 lat, mam duża gorączkę i pocę się czyżby od tego EUTHYROKXU? Proszę poradźcie.

    6. Opinia użytkownika o Euthyrox :

     Skutecznosc

     4

     Brak skutków ubocznych

     6

     Oplacalnosc

     10

     Biorę od 3 miesięcy, jedyna poprawa to brak fioletowych dłoni, które mają częściej prawie normalny kolor, chociaż i tak wciąż bywają fioletowe, zgrubłam 10 kilo, waga nie spada, troszkę więcej energii, ale i tak jestem ospała, czuje się zmęczona, mam sucha skórę, jestem totalnie rozkojarzona, wciąż czuje się głodna, mam problemy z trawieniem, bóle brzucha, nudności, opuchnięte nogi, wydęty brzuch i anemię i mam tego dosyć, zaostrzone objawy niedoczynności mam od 7 miesięcy, po tym lekarstwie poprawiły się tylko wyniki do dolnej granicy normy dla ft4, tsh szaleje, mam dość!!!chcę być znowu sobą!!!

     1. Opinia użytkownika o Euthyrox :

      Skutecznosc

      4

      Brak skutków ubocznych

      4

      Oplacalnosc

      6

      BIORĘ 2 LATA I MAM PODOBNE OBJAWY. KOSZMAR

    7. Opinia użytkownika o Euthyrox :

     Skutecznosc

     2

     Brak skutków ubocznych

     4

     Oplacalnosc

     2

     mi ten lek nic nie daje… biore od 3 lat

     1. Opinia użytkownika o Euthyrox :

      Przepraszam, to po co bierzesz przez 3 lata lek, który Ci nie pomaga???????

    8. Opinia użytkownika o Euthyrox :

     Skutecznosc

     8

     Brak skutków ubocznych

     10

     Oplacalnosc

     10

     Biorę Euthyrox codziennie od jakichś 3 lat. Poszedłem na badanie krwi i okazało się, że mam podwyższone TSH. Byłem strasznie ospały i miałem szorstki grzbiet dłoni. Po około tygodniu stosowania było widać pierwsze efekty po wszystkich objawów niedoczynności tarczycy. Nie ma absolutnie żadnych skutków ubocznych. Na pewno nie pożegnam się z tym lekiem, bo niedoczynności praktycznie nie idzie wyleczyć…

    9. Opinia użytkownika o Euthyrox :

     Chcialam tylko dodać, ze uwaga w opisie leku jest błędna. Wynik badania TSH nie powinien byc wyznacznikiem zwiekszenia/ obniżenia dawki, ale bardziej wnikliwe badania jak usg, ft3, ft4, anty tpo, anty tg i przede wszystkim samopoczucie pacjenta. TSH może posłużyć nam za sygnał do udania się na pierwsza wizytę, ponieważ widełki normy są średnią wyników społeczeństwa i nie oznacza to że mieszczenie się w nich zapewni nam dobre samopoczucie. Wiele kobiet aby zajść w ciąże specjalnie poddaje się manipulowaniu TSH, inaczej mogłyby mieć z zajściem problem.

    10. Opinia użytkownika o Euthyrox :

     Skutecznosc

     8

     Brak skutków ubocznych

     8

     Oplacalnosc

     10

     Od pol roku przyjmuje ten lek i zauwazylam spora poprawe. Szczegolnie w obszarach takich jak samopoczucie i koncentracja. Waga rowniez powoli spada. Jedynym skutkiem ubocznym byly lekkie bole glowy po zabraniu leku jednak tylko przez kilka tygodni po zwiekszeniu dawki.

    11. Opinia użytkownika o Euthyrox :

     Skutecznosc

     10

     Brak skutków ubocznych

     10

     Oplacalnosc

     10

     Daję pięć gwiazdek, moje pięcioletnie dziecko bierze je od urodzenia, dawka N88 (wrodzona niedoczynność tarczycy), brak skutków ubocznych jestem zadowolona.

    12. Opinia użytkownika o Euthyrox :

     Uważam że masz złą dawkę. Stąd te objawy…

    13. Opinia użytkownika o Euthyrox :

     Skutecznosc

     6

     Brak skutków ubocznych

     2

     Oplacalnosc

     2

     Skutki uboczne przy MINIMALNEJ dawce? Niemalże wszystkie z listy. Efekt? Troszkę lepsze wyniki badania krwi… I co z tego? Płaciłam za te nieco ładniejsze cyferki potworną cenę.

    14. Opinia użytkownika o Euthyrox :

     Skutecznosc

     6

     Brak skutków ubocznych

     2

     Oplacalnosc

     4

     Niby mam te swoje kilkanaście lat(bo nawet pełnoletnia nie jestem), ale już do czynienia miałam z niedoczynnością tarczycy i tym lekiem. Biorę go od dwóch miesięcy i tak jak wcześniej byłam wrakiem człowieka, spałam po kilkanaście godzin dziennie i nie mogłam normalnie funkcjonować, bo brakowało mi sił. Tak teraz mam ich za troje. Cały czas potrzebuję ruchu, prawie nic nie jem, zaczyna pobolewać mnie serce, a najgorsza jest bezsenność. Noce przeleżane w łóżku. Lek jako tako dobry, bo tarczyca ustępuje, ale skutki uboczne jak dla mnie straszne.

    15. Opinia użytkownika o Euthyrox :

     Skutecznosc

     6

     Brak skutków ubocznych

     6

     Oplacalnosc

     6

     Witam, ja biorę Euthyrox od jakiś 5 lat. Fakt na początku moja waga spadła o jakieś 10-15 kilo, ale później przybrałam na wadze, teraz ciężko jest mi schudnąć. Występują huśtawki wagi, ale najgorsze jest to, że włosy strasznie zaczęły mi wypadać… Myślałam na początku, że to przez farbowanie, ale od jakiegoś czasu nie farbuje włosów. Są zdrowsze, ale wciąż wypadają… I czasem zdarzają się kołatania serca.

    16. Opinia użytkownika o Euthyrox :

     Skutecznosc

     8

     Brak skutków ubocznych

     6

     Oplacalnosc

     8

     Jedno mądrzejsze od drugiego. Przyczyną tycia jest sam fakt posiadania niedoczynności tarczycy, co wiąże się między innymi ze spowolnieniem metabolizmu. Nierzadko ludzie po rozpoczęciu leczenie chudną, bo wtedy wszystko zaczyna wracać do normy… ot, cała filozofia

    17. Opinia użytkownika o Euthyrox :

     Biorę Euthyrox 125 od 4 miesięcy po usunięciu tarczycy. Nie widzę żadnych skutków ubocznych. Zastanawiam się po co biorę ten lek. Kilka razy zapomniałem zażyć, nie zmieniło to mojego samopoczucia. Chyba że chodzi o sex, mam większe potrzeby.

     1. Opinia użytkownika o Euthyrox :

      Mam brać od jutra po 1 tabl. Dziennie rano boje się o wzrost wagi.

    Dodaj komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

    Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.