Euthyrox


Euthyrox to jest hormon tarczycy podawany przy niedoczynności tarczycy. Dawka powinna być zmieniana w zależności od pory roku. Latem powinna być nieco niższa, a zimą, kiedy jest mniejsze nasłonecznienie powinna być wyższa. Dawkę dopiera się indywidualnie oceniając wysokość TSH. Powinien być podawany na czczo rano, niestety wiele osób ma bóle w nadbrzuszu i przełyku. Jeżeli poda się za dużą dawkę leku może pojawić się bezsenność i rozdrażnienie.
Napisz swoją opinię o Euthyrox


Cena Euthyrox
Skutki uboczne Euthyrox
Dawkowanie Euthyrox
Najnowsza opinia o Euthyrox
Zastosowanie i składniki Euthyrox
Gdzie można kupić Euthyrox?

Opinie o Euthyrox (57)

Euthyrox, ocena średnia

6.5

Skutecznosc

63/10

  Brak skutków ubocznych

  62/10

   Oplacalnosc

   70/10
    1. Opinia użytkownika o Euthyrox :

     Hej, ja po 2 latach okropnie schudłam po tym leku, biorę 88 Euthrox, nie załamujcie się .

    2. Opinia użytkownika o Euthyrox :

     Skutecznosc

     10

     Brak skutków ubocznych

     10

     Oplacalnosc

     10

     Biorę ten lek od 2 mc, jestem bardzo zadowolona. Nadpotliwość została wyleczona, cykl wrócił do normy, skóra już nie jest przesuszona, a jestem dużo spokojniejsza i waga już nie wzrasta :)

    3. Opinia użytkownika o Euthyrox :

     Skutecznosc

     2

     Brak skutków ubocznych

     2

     Oplacalnosc

     2

     Nie wiem jak inni, ale ja po wypiciu jodu na nadczynność tarczycy wpadłam w niedoczynność, TSH 18,5 .Euthyrox 75 przez 3 miesiące i TSH 0,015 .Zmiana dawki na 1/2 tabletki /czyli 37,5mg/ i makabra!!!! Stale jestem zła , wszystko mnie denerwuje – nie mam radości życia -w ogóle jestem nie do wytrzymania dla siebie i innych. Dodam, że przy nadczynności było mnie wszędzie pełno i chciało mi się żyć, a teraz jakaś beznadzieja….

     1. Opinia użytkownika o Euthyrox :

      Mam dokładnie tak samo. Wzięłam 19 tabletek (1xdziennie) i czuję się koszmarnie: jestem nieszcześliwa, zła, smutna, wręcz wkurzona non stop, aż mnie szlak trafia. A poprawy nie widać wcale. Trądzik jaki był taki jest, nawet gorzej, humor okropny podchodzący pod ciagłą depresję i złość non stop. Nie mam już siły. Co robić? Czy zawsze tak jest i kiedy to monie? A może trzeba zmienić lek? Miałam czuć się szczęśliwa, spokojniejsza, a tymczasem jest dużo gorzej. Co robić?

    Dodaj komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

    Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.