Euthyrox


Euthyrox to jest hormon tarczycy podawany przy niedoczynności tarczycy. Dawka powinna być zmieniana w zależności od pory roku. Latem powinna być nieco niższa, a zimą, kiedy jest mniejsze nasłonecznienie powinna być wyższa. Dawkę dopiera się indywidualnie oceniając wysokość TSH. Powinien być podawany na czczo rano, niestety wiele osób ma bóle w nadbrzuszu i przełyku. Jeżeli poda się za dużą dawkę leku może pojawić się bezsenność i rozdrażnienie.
Napisz swoją opinię o Euthyrox


Cena Euthyrox
Skutki uboczne Euthyrox
Dawkowanie Euthyrox
Forum Euthyrox
Najnowsza opinia o Euthyrox
Zastosowanie i składniki Euthyrox
Gdzie można kupić Euthyrox?

Opinie o Euthyrox (59)

Euthyrox, ocena średnia

6.5

Skutecznosc

64/10

  Brak skutków ubocznych

  61/10

   Oplacalnosc

   70/10
    1. Opinia użytkownika o Euthyrox :

     Skutecznosc

     8.4

     Brak skutków ubocznych

     3.2

     Oplacalnosc

     9.9

     Mnie boli po eut jajnik cały cykl, jakby owulował. Nie mam cyst ani nic, a boli jak na owulacje. Lekarze zalamuja rece, nie wiedzą co mi jest, chcą robić nawet kolonoskopie, mimo braku objawow ze strony wypróżnień, itd. Jedynie ból w okolicy jajnika, a jak odstawie eut i coś czuję, że to pomoże. Odkąd go biorę od tego czasu jajnik szczypie. Robili mi nawet ca 125 może endometrioza, itp., ale nie. Do tego bóle kostno stawowe, włosy mega wypadają. Ale lek działa, swoje robi. Tsh wyrownuje. Z 10 spadlo na 1.

    2. Opinia użytkownika o Euthyrox :

     Witam,
     Ja też biorę ten euthyrox. Budzę się rano i jestem wściekła na świat. Ludzie maja mnie dosyć, ciągłe wahania nastroju, raz się cieszę raz wrzeszczę, wszystko mnie drażni, do tego jestem okropnie osłabiona. Żyć mi się nie chce. Sama mam już tego dosyć. Czy naprawdę nie można ludziom pomóc, tylko syntetyki, które dobijają mają nas wspierać?

    3. Opinia użytkownika o Euthyrox :

     Hej, ja po 2 latach okropnie schudłam po tym leku, biorę 88 Euthrox, nie załamujcie się .

    4. Opinia użytkownika o Euthyrox :

     Skutecznosc

     10

     Brak skutków ubocznych

     10

     Oplacalnosc

     10

     Biorę ten lek od 2 mc, jestem bardzo zadowolona. Nadpotliwość została wyleczona, cykl wrócił do normy, skóra już nie jest przesuszona, a jestem dużo spokojniejsza i waga już nie wzrasta :)

    5. Opinia użytkownika o Euthyrox :

     Skutecznosc

     2

     Brak skutków ubocznych

     2

     Oplacalnosc

     2

     Nie wiem jak inni, ale ja po wypiciu jodu na nadczynność tarczycy wpadłam w niedoczynność, TSH 18,5 .Euthyrox 75 przez 3 miesiące i TSH 0,015 .Zmiana dawki na 1/2 tabletki /czyli 37,5mg/ i makabra!!!! Stale jestem zła , wszystko mnie denerwuje – nie mam radości życia -w ogóle jestem nie do wytrzymania dla siebie i innych. Dodam, że przy nadczynności było mnie wszędzie pełno i chciało mi się żyć, a teraz jakaś beznadzieja….

     1. Opinia użytkownika o Euthyrox :

      Mam dokładnie tak samo. Wzięłam 19 tabletek (1xdziennie) i czuję się koszmarnie: jestem nieszcześliwa, zła, smutna, wręcz wkurzona non stop, aż mnie szlak trafia. A poprawy nie widać wcale. Trądzik jaki był taki jest, nawet gorzej, humor okropny podchodzący pod ciagłą depresję i złość non stop. Nie mam już siły. Co robić? Czy zawsze tak jest i kiedy to monie? A może trzeba zmienić lek? Miałam czuć się szczęśliwa, spokojniejsza, a tymczasem jest dużo gorzej. Co robić?

    Dodaj komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

    Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.