Espumisan

4,5 [5]Espumisan to specyfik pomocniczy w leczeniu problemów układu pokarmowego Espumisan jest stosowanyb przy zpobieganiu wzdęć,ażyw nadmiernej ilości gazów i lekkich niesprawnyści Producent sugeruje aby lek zażywany był podczas posiłku lub bezpośrednio po nim Dodatkowo gdy dolegliwości są dokuczliwe to również przed snem

Najnowsza opinia o Espumisan:

„Też mam jakieś jelita nietypowe, bo u mnie wzdęcia to norma, a nie coś co mi się zdarza po większym obiedzie. Espumisan moim zdaniem powinniśmy brać przed i po jedzeniu, radze Wm tak, bo inaczej nie będzie w pełni działał. Boże, na szczęście nie mam skutków ubocznych, bo jakby jeszcze to było, to już w ogóle jakaś felerna bym była….” [czytaj więcej poniżej]

Espumisan otrzymał ocenę średnią: 4,5 przy skali od 0 do 5, wyliczoną z na podstawie: 6 opinii

Espumisan jest stosowany w wypadku: Zobacz Inne,


Informacje z ulotki Espumisan:

Sprawdź jak działa Espumisan na podstawie ulotki leku:

Espumisan w ciąży Espumisan w ciąży Espumisan karmienie piersią Espumisan a karmienie piersią
Espumisan dawkowanie Espumisan dawkowanie


Pytania o Espumisan na forum:

Masz pytania dotyczące leku Espumisan?
Zadaj pytanie na forum SprawdzLek.pl

Espumisan cena:

Lek Espumisan nie jest refundowany przez NFZ, obowiązuje cena rynkowa
Potrzebujesz kupić Espumisan ? Proponujemy aptekę:

Dodaj aptekę do listy

Szukasz gdzie można kupić Espumisan?

Oto lista aptek i sklepów z Espumisan:
Dodaj aptekę do listy gdzie można kupić Espumisan
 1. Espumisan #
  Skuteczność
  Skutki uboczne(*)
  Opłacalność

  Też mam jakieś jelita nietypowe, bo u mnie wzdęcia to norma, a nie coś co mi się zdarza po większym obiedzie. Espumisan moim zdaniem powinniśmy brać przed i po jedzeniu, radze Wm tak, bo inaczej nie będzie w pełni działał. Boże, na szczęście nie mam skutków ubocznych, bo jakby jeszcze to było, to już w ogóle jakaś felerna bym była.

  adds_comments_list
 2. Espumisan #
  Skuteczność
  Skutki uboczne(*)
  Opłacalność

  Jak już raz pojawi się u mnie wzdęcie, to nie ustępuje i zawsze przechodzi w zaparcie. a może to tak że wzdęcie towarzyszy zaparciom. Nie wiem, nie jestem lekarzem. Ale dzięki za espumisan, bo jest bardzo pomocny w usuwaniu gazów. Jak widzę że zaczyna się u mnie problem to biorę espumisan i coś na wątrobę (nie chcę nic reklamować, preparatów jest wiele i ogólnie są o podobnym składzie). Jak to wszystko nie pomoże, to niestety biorę kilka produktów na przeczyszczenie, a popijam je kefirem. Ten zestaw pomaga :-)

  adds_comments_list
 3. Espumisan #

  Ja espumisanu nie biorę, ale moja mama bierze i to od dawna pewnie to dobry lek, bo zawsze mamy w domowej apteczce espumisan właśnie. Drugi ważny lek to chyba duspatalin.

  adds_comments_list
 4. Espumisan #
  Skuteczność
  Skutki uboczne(*)
  Opłacalność

  Odkryłam go niedawno i z dobrego serca go polecam. Żałuję, że lek pojawił się tak późno w moim życiu, bo moje symptomy chorobowe mam odkąd pamiętam. Bo u mnie bywa bardzo źle, gaz w jelitach nie powoduje tylko wzdęć, ale silne bóle. Przed espumisanem starałam sobie pomóc przyjmując takie pozy ciała, przy których uważałam, że układowi pokarmowemu najłatwiej będzie działać prawidłowo. Jest to albo leżenie na plecach, bądź boku pod malutkim kątem, tak, żeby pupa była z 20 cm niżej niż barki, albo siedzenie w kucki. Można było do tego pić ciepłą wodę, najlepiej osłodzoną. To trochę pomagało, ale nie zawsze. Espumisan ma ten plus, że działa zawsze. Lek, powiem to z całą odpowiedzialnością, ułatwił mi życie. Wielogodzinne problemy, które czasami występowały nawet i codziennie, odeszły.

  adds_comments_list
 5. Espumisan #
  Skuteczność
  Skutki uboczne(*)
  Opłacalność

  Biorę tylko od czasu do czasu, jak poczuję, że w brzuchu zalega mi powietrze. Espumisan działa tak, że łączy te pęcherzyki powietrza i potem znacznie łatwiej jest się go pozbyć. Wszyscy wiemy, którą drogą ono sobie ucieknie : ). Na problemy takie jak moje mogę go polecić.

  adds_comments_list
 6. Espumisan #
  Skuteczność
  Skutki uboczne(*)
  Opłacalność

  Espumisan pomógł mi w trakcie świąt. najadłam się tak dużo bedąc u Baci że miałam problemy. Wzdęcia i nadmierne gazy ustąpiły po Espumisan’ie chociaż uważam, że mógłby zadziałać szybiej. Lek jak każdy lek na wzdęcia i problemy trawienne. Pomaga ale chyba jednak lepiej bardziej rozważnie jeść by nie mieć problemów. Brak skutków ubocznych Espumisanu

  adds_comments_list


Znasz Espumisan? Oceń go!

Skuteczność
Skutki uboczne(*)
Opłacalność

Ocena:


GD Star Rating
loading...

Przeczytaj opinie o leku od ludzi, którzy go zażywali.