Diosminex

4,6 [4]Diosminex jest preparatem poprawiającym funkcjonowanie żył. Może pomóc, jeśli mamy problemy z żylakami, lub gdy odczuwamy ciężkość nóg. Substancją, która ma być efektywnym narzędziem walki diosminexu, jest diosmina podawana w dawce 500mg. Preparat ten jest sprzedawany w Polsce bez recepty, choć w niektórych krajach Uni Europejskiej przy jego zakupie jest ona konieczna. Działania uboczne diosminexu zdarzają się rzadko i przede wszystkim dotyczą problemów z układem pokarmowym. Objawem niepożądanym może np. być biegunka, czy nudności.

Najnowsza opinia o Diosminex:

„Fantastyczny lek na początku, rzeczywiście żyły przestały boleć. Pracuję w pozycji stojącej, dużo chodzę, mam od kilku lat problemy z naczynkami. Przy zmianie ciśnienia, po pracy żyły tak mnie bolały, że nie mogłam chodzić.
Skuteczność 100 % do czasu pojawienia się skutków ubocznych.
Wymiotowałam, a na koniec dostałam tak strasznej swędzącej wysypki na brzuchu i rękach, że od tygodnia nie mogę się jej pozbyć.
…” [czytaj więcej poniżej]

Diosminex otrzymał ocenę średnią: 4,6 przy skali od 0 do 5, wyliczoną z na podstawie: 4 opinii

Diosminex jest stosowany w wypadku: Zobacz Inne,


Informacje z ulotki Diosminex:

Sprawdź jak działa Diosminex na podstawie ulotki leku:

Diosminex w ciąży diosminex w ciąży Diosminex karmienie piersią diosminex a karmienie piersią
Diosminex przedawkowanie diosminex przedawkowanie Diosminex dawkowanie diosminex dawkowanie
Diosminex skutki uboczne Diosminex przeciwskazania diosminex przeciwskazania


Masz pytania dotyczące leku Diosminex?
Zadaj pytanie na forum SprawdzLek.pl


Sprawdź tańsze, lepsze oraz refundowane odpwiedniki leku Diosminex:

Diosminex cena:

Lek Diosminex nie jest refundowany przez NFZ, obowiązuje cena rynkowa
Potrzebujesz kupić Diosminex ? Proponujemy aptekę:

Dodaj aptekę do listy

Szukasz gdzie można kupić Diosminex?

Oto lista aptek i sklepów z Diosminex:
Dodaj aptekę do listy gdzie można kupić Diosminex
 1. Diosminex #
  Skuteczność
  Skutki uboczne(*)
  Opłacalność

  Fantastyczny lek na początku, rzeczywiście żyły przestały boleć. Pracuję w pozycji stojącej, dużo chodzę, mam od kilku lat problemy z naczynkami. Przy zmianie ciśnienia, po pracy żyły tak mnie bolały, że nie mogłam chodzić.
  Skuteczność 100 % do czasu pojawienia się skutków ubocznych.
  Wymiotowałam, a na koniec dostałam tak strasznej swędzącej wysypki na brzuchu i rękach, że od tygodnia nie mogę się jej pozbyć.

  adds_comments_list
 2. Diosminex #
  Skuteczność
  Skutki uboczne(*)
  Opłacalność

  Zgadzam się z powyższymi opiniami. Diosminex pomógł, kiedy już straciłam nadzieje na ukojenie. Dokuczał mi bardzo ból nóg, połączony z puchnięciem kostek. Dodatkowo mam sporo pajączków na udach. Lekarz, do którego trafiłam przepisał Diosminex w tabletkach i kazał przyjmować przynajmniej 3 miesiące po 2 tabletki dziennie. Zaznaczył jednak, by przestrzegać dawkowania, bo to bardzo ważne w terapii. Na doraźny ból polecił mi żel tej samej marki. I dzięki Bogu za jego porady, bo zaczyna, wracać do normalnego życia. Polecam. :)

  adds_comments_list
 3. Diosminex #
  Skuteczność
  Skutki uboczne(*)
  Opłacalność

  Od paru lat męczyłam się z bolesnymi skurczami nóg, miałam problemy z wyjściem na dłuższy spacer, gdy zaraz puchły mi nogi :( Bardzo mi to przeszkadzało ponieważ moim mężem bardzo lubimy chodzić na spacery, a przez moje problemy niestety musieliśmy się ograniczyć do wyjść z psem na max 30min. Soporo starszy kolega polecił mi właśnie Diosminex i powiem szczerze, że jestem pod wrażeniem. Z tygodnia na tydzień mogę chodzić na dłuższe spacery bez obawy, że nie dojdę do domu. Polecam :)

  adds_comments_list
 4. Diosminex #

  Od wielu lat bezskutecznie walczyłem z obrzękami nóg oraz bolesnymi kurczami łydek, które budziły mnie ze snu. Lekarze przepisywali mi wiele leków, z których żaden nie przynosił mi ulgi. Dopiero w aptece doradzono mi przyjmowanie Diosminexu. Po około dwóch tygodniach stosowania ustąpiły kurcze i mogłem przesłać cała noc bez budzenia. Po miesiącu ustąpiły także obrzęki. Lek nie jest wprawdzie tani, ale próba zamiany, na prezentowane w reklamach telewizyjnych preparaty podobne w składzie, powodowała nawrót tych dolegliwości. Ostatnio zakupiłem także ten preparat w formie maści. Jestem z niego bardzo zadowolony. Preparat wart swojej ceny. Polecam gorąco.

  adds_comments_list


Znasz Diosminex? Oceń go!

Skuteczność
Skutki uboczne(*)
Opłacalność

Ocena:


GD Star Rating
loading...

Przeczytaj opinie o leku od ludzi, którzy go zażywali.