Zyrtec


Zyrtec zawiera substancję zwaną cetryzyną. Jest to bardzo popularna i bezpieczna antyhistamina. W odróżnieniu od starszych leków zminimalizowane są skutki uboczne leku. Pacjenci mogą skarżyć się na senność oraz suchość w ustach. Dodatkowo pojawić się mogą się koszmary senne. W większości krajów zyrtec jest bez recepty, co świadczy o tym, że został oceniony przez specjalistów, jako lek bezpieczny. W Polsce lek jest bardzo popularny.
Napisz swoją opinię o Zyrtec


Cena Zyrtec
Skutki uboczne Zyrtec
Dawkowanie Zyrtec
Ulotka Zyrtec
Zamienniki Zyrtec
Forum Zyrtec
Najnowsza opinia o Zyrtec
Zastosowanie i składniki Zyrtec
Gdzie można kupić Zyrtec?

Opinie o Zyrtec (27)

Zyrtec, ocena średnia

6.2

Skutecznosc

76/10

  Brak skutków ubocznych

  47/10

   Oplacalnosc

   63/10
    1. Opinia użytkownika o Zyrtec :

     Brak skutków ubocznych

     9.9

     Po zyrtecu boli mnie serce. Okazuję się, że u mnie zyrtec przyspiesza akcję serca i jest to skutek niepożądany. Okropne uczucie, bo spałam mocno po tym leku, a budził mnie ból serca. Gdyby nie to, że nie biorę żadnych leków, nigdy bym tego nie skojarzyła.

    2. Opinia użytkownika o Zyrtec :

     Skutecznosc

     10

     Brak skutków ubocznych

     5

     Oplacalnosc

     9.7

     Biorę zyrtec codziennie od ok. 17 lat i bez niego nie żyję. Jest naprawdę świetny i wielokrotnie udowadniał mi że jest wiele wart. Zamienniki mogą się przy nim schować!! Przerwę robię tylko zimą kiedy są mrozy i nie ma mnie co uczulić :) Senność na pewno jest skutkiem ubocznym, dlatego polecam brać wczesnym wieczorem, ale nigdy nie miałam takich problemów że nie mogłam żyć bo go wzięłam, raczej na odwrót, jak nie wezmę to alergia okropnie męczy… opinie typu „biorę od 4 dni i mam wszystkie skutki uboczne świata” są śmieszne, widocznie stosowane bez konsultacji lekarskiej albo z innymi lekami.
     Jedynym minusem dla mnie jest po tylu latach niemożność odstawienia zyrtecu, bo po kilku dniach wszystko mnie swędzi i wiem że bez niego nie dam rady funkcjonować.
     Mimo wszystko jednak polecam, bo pozwala alergikom żyć jak normalnym ludziom ;)

    Dodaj komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

    Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.