Xetanor

Poznaj bliżej lek Xetanor:

Witaj na stronie, na której znajdziesz nie tylko informacje z ulotki o leku ale także poznasz prawdziwe historie i opinie ekspertów o Xetanor. Rzetelne opinie ekspertów, historie pacjentów wraz z informacjami o alternatywnych zamiennikach wraz z cenami i refundacją NFZ przedstawiamy byś byś była / był świadomy w momencie ich zakupu. Poznaj lepiej skutki uboczne Xetanor i zweryfikuj reklamy leku i sprawdź czy jest tak dobry, a może są lepsze zamienniki. Zawsze doceniamy twoją opinię, więc proszę pomóż nam rozwijać ta stronę i zostaw swój komentarz o leku dla innych.

Napisz swoją opinię o tym leku


Ocena Xetanor

Jeśli zwykłe informacje z ulotki Xetanor Ci nie wystarczają, a sponsorowane artykuły na innych stronach nie przemawiają do Ciebie to sprawdź prawdziwe historie o Xetanor i opinie ekspertów

6.7
Nasi użytkownicy ocenili Xetanor na ocenę średnią 6.7/10 na podstawie 16 komentarzy opublikowanych na
Najnowsze historie o Xetanor
Moje zdanie jest takie. Każdy jest inny. To rozmowa z psychiatra ma zadecydować, jaki lek lekarz przepisze. Należy więc powiedzieć psychiatrze wszystko co nam w duszy gra, być z nim szczerym i nic nie ukrywać. Bo inaczej lek nie będzie dobrze… [przeczytaj całą opinię]

o Xetanor

Trochę zdziwiłam się czytając tę opinię, bo zadaniem tego leku jest złagodzenie objawów, natomiast wyleczyć się z depresji można tylko przez terapię (jest to dość trudne i nieprzyjemne). Ja 3 razy odstawiałam ten lek i wracałam do nie… [przeczytaj całą opinię]

o Xetanor

Ja biorę 5 lat i nic to nie daje, nie mam już siły.

o Xetanor

Biorę lek 1 i 3 miesiące po 2 tabletki rano, cały czas było dobrze, ale od miesiąca cały czas mnie mdli, ale umysłowo czuję się bardzo dobrze.

o Xetanor

Mi pomógł

o Xetanor

Zachęcamy do pisania swoich historii o leku.
Napisz swoja opinię o leku i daj możliwość przeczytania jej innym by mogli poznać prawdę

Przeczytaj wszystkie opinie naszych użytkowników

Napisz swoją opinię o tym leku


Opis leku Xetanor

Xetanor jest jednym z kilku leków antydepresyjnych dostępnych w Polsce, których składnikiem aktywnym jest paroksetyna. Zastosowanie tego leku jest szerokie; lekarze przepisują go pacjentom na: depresję, nerwicę natręctw, fobię społeczną, lęki uogólnione, czy PTSD (zespół stresu pourazowego). Mężczyźni używają leku również przy problemach przedwczesnego wytrysku. Na faktyczne działanie leku trzeba poczekać kilka tygodni (jest to cecha charakterystyczna nie tylko tego leku, ale większości antydepresantów). Xetanor należy do tzw. nowoczesnych antydepresantów, niestety nie tak skutecznych, jak starsze dawniej popularne leki, ale za to bardziej bezpiecznych. Pacjenci czasami rezygnują ze stosowania leku, ponieważ akurat u nich powoduje on niemile widziane skutki uboczne. Pojawić się mogą: senność, nudności, nadmierna potliwość, czy (dość często) problemy z osiąganiem satysfakcji seksualnej.


Gdzie można kupić Xetanor?

Sprawdź gdzie kupić Xetanor. Poszukaj najlepszej lokalizacji oraz ceny by zamówić. Zawsze porównaj cenę i dostępność leku Xetanor w aptece.

Użyj poniższej wyszukiwarki, kliknij SZUKAJ by rozpocząć


Xetanor składniki i działanie

Poznaj skład Xetanor i zastosowanie na dolegliwości
Sprawdź inne leki i przeczytaj opinie o nich

Xetanor jest stosowany w wypadku: Na Depresję, Na Nerwicę, Na problemy seksualne, Na receptę,
Główne składniki leku Xetanor to: Paroksetyna ,


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

16 Replies to “Xetanor”

 1. Skutecznosc

  10

  Brak skutków ubocznych

  8

  Oplacalnosc

  10

  Moje zdanie jest takie. Każdy jest inny. To rozmowa z psychiatra ma zadecydować, jaki lek lekarz przepisze. Należy więc powiedzieć psychiatrze wszystko co nam w duszy gra, być z nim szczerym i nic nie ukrywać. Bo inaczej lek nie będzie dobrze dobrany. Mi Xetanor bardzo pomógł. Mam za sobą próbę samobójczą, ciężka depresję. Lek pomaga. Kiedy go stosowałam, nie uroniłam ani jednej łzy, odzyskałam pewność siebie. Tyle tylko, że przytyłam po nim.