Warfin

Opinie o Warfin to strona rzetelnych opinii oraz informacje o leku. Ponadto możesz przeczytać w komentarzach propozycje od naszych czytelników. Jeśli chcesz możesz zaproponować swoje w komentarzach na dole strony.
Ponadto zachęcamy do sprawdzenia dodatkowych informacji o leku Warfin Mamy informacje z ulotki, znamy ceny Warfin a także możesz poczytać opinie o Warfin czyli obiektywne recenzje naszych czytelników.

Opinie o Warfin

Jeśli zwykłe informacje z ulotki Warfin Ci nie wystarczają, a sponsorowane artykuły na innych stronach nie przemawiają do Ciebie to sprawdź prawdziwe historie o Warfin

8.1
Nasi użytkownicy ocenili Warfin na ocenę średnią 8.1/10 na podstawie 5 komentarzy opublikowanych na Szczegółowe oceny przeczytaj tutaj lub napisz swoją opinię.

Opis leku Warfin

Sprawdź opis leku, który został stworzony z udziałem naszych ekspertów

Informacje o Warfin

Posiadamy dużo informacji o lekach dostępnych w Polsce. Dzięki naszym ekspertom jestesmy w stanie dostarczyć szczegółowych informacji o farmaceutykach.
Sprawdź informacje o Warfin, których nie znajdziesz na innych stronach.

Znasz zamienniki Warfin?

Sprawdź tańsze i lepsze

Sprawdź cenę Warfin

Poznaj refundację NFZ i ceny leku dla różnych opakowań

Gdzie kupić Warfin?

Sprawdź dostępność Warfin

Ulotka Warfin

Przeczytaj ulotkę przed zażyciem

Chcesz porozmawiać o Warfin?

Wejdź i opisz swoją historię na

Ulotka Warfin

Zapoznaj się z ulotką leku i poznaj szczegółowe informacje o Warfin
Poniżej wybrane sekcje ulotki, które mogą Ciebie zainteresować

Warfin skutki uboczne

Dowiedz się o ubocznych skutkach Warfin

Warfin w ciąży

Sprawdź czy Warfin można brać w ciąży

Warfin dawkowanie

Jakie jest zalecane dawkowanie Warfin

Warfin działanie i stosowanie

Dowiedz się o Warfin Warfin działanie i stosowanie

Warfin przedawkowanie

Sprawdź jak wygląda przedawkowanie Warfin

Warfin a karmienie piersią

Przeczytaj zalecenia zażywania Warfin przy karmieniu piersią

Warfin przeciwskazania

Informacje o przeciwskazaniach zażywania Warfin

Warfin a alkohol

Sprawdz czy można zażywać Warfin po alkoholu

Warfin zastosowanie i składniki

Poznaj zastosowanie Warfin na dolegliwości
Sprawdź inne leki i przeczytaj opinie o nich


Warfin jest stosowany w wypadku: Na Chorobę Niedokrwienną Serca, Na Choroby Naczyń Krwionośnych, Na receptę, Na Serce, Na żylaki, Na Żylaki, Przeciwzakrzepowe,
Główne składniki leku Warfin to: Warfarinum , Warfaryna ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.

5 Replies to “Warfin”

 1. Skutecznosc

  9.8

  Brak skutków ubocznych

  8.9

  Oplacalnosc

  9.9

  Witam biorę ten Varfin juz kilka msc jestem bardzo zadowolony
  nie prowadzę diety typu zielone nie itp.. jem wszystko z tym ze prowadzę kontrolę INR co miesiąc wcześniej brałem śmieszne csarellto lek który koszt leczenia miesięcznie wynosi 300zl. Varfin to 6,50zł

 2. Skutecznosc

  6.6

  Brak skutków ubocznych

  10

  Oplacalnosc

  6.1

  Biorę lek warfin od prawie 4 lat. Przez pierwsze dwa lata był skuteczny w małych dawkach tzn 5mg -7,5mg. Później stopniowo musiałam dawki zwiększać od 10mg do 15mg na dobę. Na dziś dzień jest to już od 15mg do 20mg na dobę. A i tak wskaźnik inr skacze jak oszalały ale nie przeskoczył więcej jak 2,5 a nawet spada, pomimo pilnowania diety „zielonej” . Jestem po operacji zastawki aortalnej i wynik powinien się mieścić w granicach 2-3 a mam z rym problem pomimo dużych dawek. Chyba mi już ten lek nie służy.

 3. Skutecznosc

  10

  Brak skutków ubocznych

  8

  Oplacalnosc

  10

  Warfin to wspaniały lek na rozrzedzenie krwi, o wiele lepszy jak acenokumarol. Po acenokumarolu miałem trzy krwotoki, dwa z nosa i jeden z zęba i za kazdym razem lądowałem w szpitalu. Od kiedy jestem na warfinie /około 7 lat/nie mam problemów,poza drobnymi podkrwawieniami z nosa. Należy jednak robić co miesiąc badanie INR i wtedy jest o key. Ja biorę rano raz dziennie przez 4 dni warfin 3, a w piątym dniu połówkę 5 i tak w kółko i INR mam od 2,20 do 2,80 przy normalnym jedzeniu w niczym nie przesadzając. Po sztucznej zastawce aortalnej INR ma być między 2 a 3, więc wszystko jest pod kontrolą. Pozdrawiam wszystkich i pamiętajcie z Bożą pomocą można bardzo wiele.

 4. Skutecznosc

  8

  Brak skutków ubocznych

  8

  Oplacalnosc

  10

  Mam genetyczne silne predyspozycje do samoistnego tworzenia się zakrzepów. Pewnie osób takich jak ja nie jest wiele, ale dla nas warfin jest lekiem, który poprawia szansę na życie normalnej długości. W mojej rodzinie od strony ojca choroby serca to przyczyna 90% zgonów. Skutki uboczne nie są ważne, bo ja tak czy inaczej lek będę brał. Miałem w pierwszym miesiącu po przepisaniu jakieś nudności, ale to na serio nie ma znaczenia. Żadnego.

 5. Skutecznosc

  10

  Brak skutków ubocznych

  10

  Oplacalnosc

  10

  Biorę warfin już bardzo długo, a zacząłem po operacji serca w 2012. Mam go przepisanego, żeby w skutek przebytej operacji nie pojawiały się u mnie zakrzepy, co bez leku byłoby prawdopodobne. Nie przysporzył mi jak dotąd żadnych skutków ubocznych, a badam się systematycznie, więc ciągle monitoruję czy moje leki nie wyrabiają czegoś niedobrego.