Visaxinum


Visaxinum to suplement diety, którego stosowanie ma pomagać osobom z trądzikiem. Nie działa od zewnątrz, jak bardziej popularne kremy i maści, lecz od wewnątrz, poprzez dostarczanie kilku substancji, z których prawdopodobnie największe znaczenie dla cery ma cynk. Poza cynkiem preparat zawiera również wyciąg z bratka (kwiat). Istnieje pewne prawdopodobieństwo, że ma on oczyszczający wpływ na organizm, a więc również skórę.
Nie należy brać visaxinum wielokrotnie w ciągu dnia, bo grozić to może nie często występującym, ale możliwym, zatruciem cynkiem. Skutki uboczne przy stosowaniu zgodnie z zaleceniami są mało prawdopodobne.
Napisz swoją opinię o Visaxinum


Cena Visaxinum
Dawkowanie Visaxinum
Ulotka Visaxinum
Zamienniki Visaxinum
Forum Visaxinum
Najnowsza opinia o Visaxinum
Zastosowanie i składniki Visaxinum
Gdzie można kupić Visaxinum?

Opinie o Visaxinum (146)

Visaxinum, ocena średnia

6.2666666666667

Skutecznosc

62/10

  Brak skutków ubocznych

  64/10

   Oplacalnosc

   62/10
    1. Opinia użytkownika o Visaxinum :

     Skutecznosc

     2

     Brak skutków ubocznych

     10

     Oplacalnosc

     2

     Po zażyciu leku wystąpiły skutki uboczne tzn. ropiejące krosty nad którymi nie da się zapanować. Używam tego „leku” od niedawna i na razie są takie efekty. Mam nadzieję, że polepszy się to. Ponoć ten lek ma mieć takie działanie że najpierw wyrzucają krosty na twarzy a później mają zniknąć. Mam nadzieję ze przejdzie mi to .

    2. Opinia użytkownika o Visaxinum :

     Skutecznosc

     10

     Brak skutków ubocznych

     4

     Oplacalnosc

     8

     Suplement skuteczny , polecam
     Nie bolała mnie głowa , nie miałam żadnych skutków ubocznych
     Cuda :))

    3. Opinia użytkownika o Visaxinum :

     Skutecznosc

     10

     Brak skutków ubocznych

     10

     Oplacalnosc

     10

     Mnie też zaczęła boleć głowa, ale na ogół ten lek nie jest zły stosuję go już 1 miesiąc i widzę duże poprawy.

    4. Opinia użytkownika o Visaxinum :

     Skutecznosc

     4

     Brak skutków ubocznych

     6

     Oplacalnosc

     2

     Boli łep i nic się nie zmienia miszory .. shit

    5. Opinia użytkownika o Visaxinum :

     Mam pytanie czy vizaxinum działa też na blizny potrądzikowe

    6. Opinia użytkownika o Visaxinum :

     Skutecznosc

     10

     Brak skutków ubocznych

     10

     Oplacalnosc

     6

     Pomagają :)

    7. Opinia użytkownika o Visaxinum :

     Skutecznosc

     2

     Brak skutków ubocznych

     6

     Oplacalnosc

     2

     Po 3 miesiącach nie widzę różnicy. Szkoda zdrowia na ten shit.

    8. Opinia użytkownika o Visaxinum :

     Skutecznosc

     6

     Brak skutków ubocznych

     6

     Oplacalnosc

     6

     Z tego co wszędzie czytam to chyba sama nie wiem czy to zażywać. Opinie są różne, kupiłam wczoraj ten lek i nie wiem czy je odstawić. Podobno są jakieś problemy. Z tymi sprawami trzeba uważać, bo po co mamy się truć lekami..

    9. Opinia użytkownika o Visaxinum :

     Skutecznosc

     6

     Brak skutków ubocznych

     6

     Oplacalnosc

     6

     Od kąt zażywam visaxinum trądzik trochę znikł, ale bardziej na czele niż pozostałej części twarzy, ale mniej więcej od kiedy biorę visaxinum mam nieregularną miesiączkę. Ale ten „lek” sam w sobie nie jest najgorszy.

    10. Opinia użytkownika o Visaxinum :

     Skutecznosc

     4

     Brak skutków ubocznych

     8

     Oplacalnosc

     6

     Po zażyciu leku mam częste bóle głowy, kiedy odstawiam tabletki na bok ból znika, nie wiem, czy można ten produkt polecić innym osobom. Ja odstawiłem visaxinum i zaczynam się lepiej odżywiać, tzn. mniej ostrego, słodyczy, zero alkoholu.

    11. Opinia użytkownika o Visaxinum :

     Skutecznosc

     8

     Brak skutków ubocznych

     6

     Oplacalnosc

     8

     Biorę ten lek. Po kilku dniach zaczęły wychodzić drobne chrosty, ale zaczynają znikać, Najbardziej pomaga chyba na czoło bo na dolnej części twarzy nie widać żadnych zmian, chyba że się bardzo przypatrzy…. Biorę ten lek od tygodnia, Ogólnie polecam na pewno są zmiany, ja czekam, jak zażyję przynajmniej połowę opakowania…. :D

    12. Opinia użytkownika o Visaxinum :

     Skutecznosc

     4

     Brak skutków ubocznych

     4

     Oplacalnosc

     6

     To nie lak! Tylko suplement diety. Nie można spodziewać się cudów!

    13. Opinia użytkownika o Visaxinum :

     Skutecznosc

     10

     Brak skutków ubocznych

     10

     Oplacalnosc

     10

     ;

    14. Opinia użytkownika o Visaxinum :

     Skutecznosc

     2

     Brak skutków ubocznych

     8

     Oplacalnosc

     4

     Ja też przez jakiś czas zażywałem te tabletki, które często reklamują w telewizji jako „cudowny lek na pryszcze”, ale to bujda. Rozmawiałem z wieloma doświadczonymi dermatologami i wszyscy stwierdzili jedno-„jest to pic na wodę”. Lecz mimo wszystko chciałem spróbować, czy zadziała ale po kilku tygodniach zażywania tego „leku” nic nie osiągnąłem. Więc odradzam kupowanie tego świństwa, już wolę mieć trądzik na twarzy, niż się faszerować lekami, które nie przynoszą oczekiwanych rezultatów. Ale pewnie większość z was zapytała by się mnie „co za głupoty opowiadam, przecież mi, bądź niektórym osobą, które znam vasaxinum pomogło” w pewnym sensie to prawda, bo nie każdy przechodzi okres trądzikowy tak samo (np. ktoś może mieć stan zapalny po obu stronach szczęki albo przechodzić zwykłą zmianę hormonalną, która po kilku tygodniach jest prawie niewidoczna). Nigdy nie wiadomo jak nasza skóra zachowa się w takiej sytuacji, dlatego też większość z nas nie zauważy zmiany po stosowaniu „visaxinum” -jest to tylko dawka cynku, selenu i trochu witamin, dlatego też może zwalczać tylko najsłabsze objawy trądzikowe. Ale moim zdaniem faszerowanie się lekami tego typu przez kilka tygodni w naszym młodym wieku to nic innego samobójstwo, bo w większym przypadku nam szkodzą niż pomagają. Ja znalazłem inną metodę na trądzik mianowicie- dietę. Wielu z was słyszała pewnie o tego typu wyjściu, ale nie może się zdecydować bądź jest już w jej fazie. Ja uważam, iż jest to najlepszy sposób dla naszego zdrowia i organizmu. Odrzućcie słodycze na bok, chipsy, czekolady, napoje energetyczne itp. Zacznijcie jeść warzywa, owoce, pełnoziarniste pieczywo, ryż, jajka, płatki wielozbożowe (zawierające dużo błonnika i naturalnych witamin) oraz makarony. Wiem, że wielu z was czytając mój komentarz patrzy na dietę sceptycznie, ale uwierzcie mi jest to najlepszy sposób na pozbycie się trądziku, który jest tak powszechny u młodzieży. Wiem też, że nie każdy może zmienić od tak swoje nawyki żywieniowe, dlatego też można działać po troszku, krok po kroku. Wiem coś na ten temat bo też przez to przechodziłem i tak samo jak wy patrzyłem ma takie rozwiązanie sceptycznie- byłem w błędzie. Ci co stosowali takie rozwiązanie wiedzą, że to pomaga lecz trzeba wyzbyć się pokusie na słodycze czy fastfoody to one tylko smakują dobrze, a nasz organizm musi to niechętnie przyjmować i w pewnym sensie broni się wyrzucając na naszą skórę coraz to nowe pryszcze. Jeśli zaczniecie walczyć tym sposobem z trądzikiem i się nie poddacie, gwarantuję wam, że nawet nie zauważycie, kiedy wasz problem z trądzikiem się skończy. Wiem coś o tym, bo sam przez to przechodziłem, a dietę stosuję do dzisiaj. Zbaczając trochę z tematu myślę, iż tym komentarzem i podzieleniem się moim doświadczeniem, oraz wiedzą pomogę wielu osobom, które do dziś borykają się z tym problemem.
     Pozdrawiam bardzo gorąco Adrian :D

     1. Opinia użytkownika o Visaxinum :

      Skutecznosc

      2

      Brak skutków ubocznych

      2

      Oplacalnosc

      2

      Witam, Niestety (stety) muszę się zgodzić z powyższym komentarzem opinią. Visaxinum jest nieistotnym elementem w leczeniu trądzku, a na pewno w zderzeniu z dietą, dieta to podstawa, ja brałem visaxinum przez ponad rok (około 15/16 miesięcy) plus leczenie farmakologiczne, efekt żaden, nawet jak odstawiłem leczenie farmakologiczne. Raczej mi nie zaszkodził, ale i nie pomógł. Istotna jest dieta, ale do dłuższe zagadnienie, które związane jest z żywieniem, trawieniem, przetwarzaniem i rozkładem materii w organizmie, a co z tym związane kondycją organów i narządów. Organizm jest „systemem naczyń powiązanych”, choć prawie każdy dermatolog a jakim miałem do czynienia, nie przyznał mi rację , wpychając wszystko co było na rynku na izoteku kończąc. Efekt- problemy z żołądkiem, zdrowiem itd. Jestem przeciwnikiem leków, bo zauważyłem iż odkąd ponad 10 lat leczyłem się farmakologicznie, moje zdrowie podupadło, wynika to z faktu że jakikolwiek nie bierzemy antybiotyk lub „chemię” działa ona na wszystko co mamy w organizmie,niszczy mikroflorę, bakterie te „złe ” i te „dobre”. Przestrzegam przed bezkrytycznym zaufaniem lekarzom i farmakologii, bo w praktyce to pacjent jest „królikiem doświadczalnym”, a potem nie wiadomo skąd są problemy i brak poprawy, szczególnie jeśli odstawić leczenie, a chyba nie o to chodzi w leczeniu by się leczyć przez całe życie, ale by się wyleczyć.
      p.s. kilku dermatologów powiedziało mi, że nie wierzy w badania, na moje naleganie co do ustalenia przyczyn problemów skórnych… pozostawiam powyższy komentarz do przemyślenia, ale na pewno nie warto się poddawać!!! Po prostu nie można być „głupszym” i brać wszystko co nam mówią i wciskają, zwłaszcza jeśli wyrzucamy na to setki złotych miesięcznie… latami.

    15. Opinia użytkownika o Visaxinum :

     Lek pomaga, już po 2 tygodniach przyjmowania widać efekty. Polecam .

     1. Opinia użytkownika o Visaxinum :

      Zgadzam się z tobą, a inni p### („mówią” :) )że nie pomaga, dieta, przede wszystkim zdrowa dieta musi być.

     2. Opinia użytkownika o Visaxinum :

      A miesiączkę ma się normalnie po tym leku?

    16. Opinia użytkownika o Visaxinum :

     Osobiscie nie polecam lek visaxinum
     przereklamowany a na dodatek jest źle przyswajalny, mi podrażnil wątrobę .Przestałam go brać bo stan był masakryczny jednym słowem ,,pieniądze wyrzucone w bloto„

     Za to polecam crem no scar na blizny mi on również pomaga na zaskórniki z którymi walczę

    17. Opinia użytkownika o Visaxinum :

     Skutecznosc

     6

     Brak skutków ubocznych

     10

     Oplacalnosc

     8

     Bardzo dobre antidotum ^_^ po tygodniu postępy jednak zażywam po dwie rano i na wieczór bo należe do tych, którym nic nie pomaga :3

    18. Opinia użytkownika o Visaxinum :

     2 tabletki? kobieto to samobójstwo ! boże… ludzie nie piszcie takich głupot, bo później z tematu schodzicie i nic się kupy nie będzie trzymać!

    19. Opinia użytkownika o Visaxinum :

     już dwa razy podszedłem do tego leku, po każdym użyciu pojawiają się u mnie problemy żołądkowo-jelitowe, nie wiem co za świństwa dają do tego leku, ale już wolę mieć pryszcze

    20. Opinia użytkownika o Visaxinum :

     Skutecznosc

     8

     Brak skutków ubocznych

     10

     Oplacalnosc

     8

     Nie powala, chociaż działa na pewno, oczyścił mi cale czoło z tych świństw, najbardziej niepokoi mnie to, ze wyrzuca ropę. TZN pryszcze, które wyszły zmniejszają sie aż pękają i zostaje blizna… Na szczęście po tygodniu one schodzą, nie tak jakbyś wycisnął, to przez 2 miesiące będziesz się na te blizny patrzył. Ogólnie polecam.

    21. Opinia użytkownika o Visaxinum :

     Skutecznosc

     8

     Brak skutków ubocznych

     6

     Oplacalnosc

     10

     Ja dopiero zaczęłam używać i może nie wszystko ale już sie poprawy ;)

    22. Opinia użytkownika o Visaxinum :

     Skutecznosc

     4

     Brak skutków ubocznych

     10

     Oplacalnosc

     6

     nie jest opłacalny

    23. Opinia użytkownika o Visaxinum :

     Skutecznosc

     8

     Brak skutków ubocznych

     10

     Oplacalnosc

     10

     witam,biorę ten lek od kilku tygodni,krosty znikły moja cera jest teraz prawie idealna,polecam ten lek. od razu nie pomoże,ale po kilku tygodniach owsem.

    24. Opinia użytkownika o Visaxinum :

     Skutecznosc

     6

     Brak skutków ubocznych

     10

     Oplacalnosc

     10

     Mi lek nie szkodzi nie pomaga ale jest niezły może wszystkie wypryski nie znikneły ale większość. Polecam :D

    25. Opinia użytkownika o Visaxinum :

     Skutecznosc

     6

     Brak skutków ubocznych

     10

     Oplacalnosc

     8

     Mi nie za bardzo, pomaga efektów większych nie widzę ;) Pewnie w jakimś stopniu pomaga mojej skórze, ale d%%y nie urywa :D ;c

    Dodaj komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

    Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.