Vigantoletten


Produkt leczniczy dla osób, które leczą osteoporozę, czy też krzywicę oraz osteomalację kości dla dorosłych i dzieci. Witamina D zawarta w tym produkcie uzupełnia niedobory w organizmie, przez co zapobiega jednocześnie chorobą związanym z brakiem tej witaminy. Lek dostępny w aptekach w dwóch dawkach: 1000 j.m. oraz 500 j.m. Mniejsza dawka leku jest idealna nawet dla noworodków.
Napisz swoją opinię o Vigantoletten


Cena Vigantoletten
Skutki uboczne Vigantoletten
Dawkowanie Vigantoletten
Zamienniki Vigantoletten
Forum Vigantoletten
Najnowsza opinia o Vigantoletten
Zastosowanie i składniki Vigantoletten
Gdzie można kupić Vigantoletten?

Opinie o Vigantoletten (2)

  1. Opinia użytkownika o Vigantoletten :

    Dobra dawka w jednej pigułce. Witaminę D łykam profilaktycznie, ze względu na wiek 55+. Jestem zadowolona, bo powoli podnoszą się moje wyniki.

    1. Opinia użytkownika o Vigantoletten :

      Witam, ostrzegam wszystkich przed zażywaniem Vigantoletten. Mam niedoczynność tarczycy(Hashimoto), sama kiedyś sprawdziłam poziom Vit D3 we krwi- przy normie od 30, miałam 17! Pokazałam wynik p. Endokrynolog, która przepisała mi Vigantoletten 1000. Brałam 4 miesiące codziennie, zbadałam sama poziom wit. D3- wzrósł do 19! Pokazałam znów p.doktor, która zaleciła brać po 2000 jednostek dziennie. Przez rok (bez kontroli, ja również sama nie sprawdzałam). Obecnie zrobiłam sobie ponownie po 4-ch latach USG tętnic- okazało się, że mam blaszki wapniowe w tętnicach szyjnych! A 4 lata temu nie miałam. LUDZIE! KTO NAS LECZY! Dowiedziałam się, że nie bierze się wit. D3 bez wit. K2 MK7, bo można sobie zrobić krzywdę, tak jak ja sobie zrobiłam pod kontrolą lekarza. Wapń wtedy odkłada się właśnie w naczyniach a nie w kościach, zębach. To dlatego w tym czasie pogorszył się znacznie stan mojego kręgosłupa, paznokci. Nigdy już nie będę brała żadnych leków, przepisanych przez lekarza, bez samodzielnego sprawdzenia w postaci obszernej lektury znawców medycyny. Barbara.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.