Ventolin


Mi ventolin bardzo pomaga. Nie znam nic lepszego na astmę. Nie potrzebuje już nawet szukać, bo ja swój lek już mam. Niestety mogę dać, 5 jeśli chodzi o skuteczność, ale skutki uboczne, jak przy każdym silnym leku są poważne, więc będzie tam 2. Jeśli zażywam ventolin kilka dni z rzędu dzieją się ze mną dziwne rzeczy. Staje się nic dodać, nic ująć wariatem. Jestem nerwowy, ale też pozytywnie pobudzony. Lepiej, jeśli wtedy nie sięgnę po alkohol, bo kończy się to bardzo głupimi rzeczami i najczęściej kacem moralnym.
Na astmę leczę się od 15 roku życia, czyli będą 4 lata. Ventolin stosuję nie dłużej, jak dwa miesiące. Lek, nie boję się tego powiedzieć, ratuje mi życie, ale lepiej stosować go rzadziej niż częściej.
Napisz swoją opinię o Ventolin


Cena Ventolin
Skutki uboczne Ventolin
Dawkowanie Ventolin
Zamienniki Ventolin
Forum Ventolin
Najnowsza opinia o Ventolin
Zastosowanie i składniki Ventolin
Gdzie można kupić Ventolin?

Opinie o Ventolin (13)

Ventolin, ocena średnia

6.3666666666667

Skutecznosc

80/10

  Brak skutków ubocznych

  39/10

   Oplacalnosc

   72/10
    1. Opinia użytkownika o Ventolin :

     Skutecznosc

     6.3

     Brak skutków ubocznych

     0.3

     Oplacalnosc

     6.4

     Ventolin użyłem raz, przed próbą rozkurczową, i niestety pojawiły się skutki uboczne: ogólne osłabienie i problem z potencją (pierwszy raz w życiu, a mam 28 lat). Używałbym tylko w ostateczności.

    2. Opinia użytkownika o Ventolin :

     Skutecznosc

     9.8

     Brak skutków ubocznych

     9.8

     Oplacalnosc

     7.2

     Stosuję lek już od 2 lat, po tym jak dostałem przejściowej astmy pochorobowej. Trzeba przyznać, że działa jak trzeba, nawet przy alergii, czy wzmożonym wysiłku. Uważajcie na skutki uboczne. W moim przypadku to bardzo silne zawroty głowy, początkowo myślałem, że to kwestia kręgosłupa szyjnego i pracy siedzącej przy komputerze, ale właśnie zacząłem łączyć fakty i mam już pewność. Zeszłego lata zawroty były tak silne, że wylądowałem w szpitalu, bo nie byłem w stanie prosto chodzić, każdy obrót głową powodował, że świat przewijał mi się przed oczami, czemu towarzyszyło silne uczucie wymiotne. Radzę zatem nie stosować, jak nie trzeba, dopasować dawkowanie do faktycznej potrzeby, a nie 3 razy dziennie, bo lekarz przepisał.

    3. Opinia użytkownika o Ventolin :

     Skutecznosc

     8.1

     Brak skutków ubocznych

     2.1

     Oplacalnosc

     8.1

     Zażywam Ventolin okresowo. Od kilku tygodni codziennie. Działa rzeczywiście dobrze, rozkurcza mięśnie i można oddychać. Dobrze tylko wyczuć moment, kiedy zaczyna się skurcz i jak najwcześniej zażyć lek.
     Skutki uboczne: niestety drżenie rąk i ogólne osłabienie.
     Łatwy i wygodny w stosowaniu, a na dodatek tani.

    4. Opinia użytkownika o Ventolin :

     Skutecznosc

     10

     Oplacalnosc

     10

     Kochani, powiem tak: brałam ten lek długie lata BEZ PRZERWY, codziennie. Raz niemal się udusiłam i zemdlałam bez niego, szkoda gadać. Dawkowałam go 2x dziennie po 1 wziewie. Brałam tez alvesco, przez trzy dni nie miałam dostępu do leku, w trybie leżącym, ale przeżyłam. A teraz??? Czuję się lepiej bez niego, nic mi nie świszczy i nie piszczy, jestem zdrowa? Tyle lat żyć w błędzie? Nie wiem, nie chcę nikomu nic sugerować, ale mogę tyle powiedzieć, że ten lek jest mega uzależniający. Napewno nie psychicznie, ale na organizm wpływa niewiarygodnie. Nie biorę i żyje, ale w razie wypadku mam go w kieszeni.

    5. Opinia użytkownika o Ventolin :

     Skutecznosc

     10

     Brak skutków ubocznych

     2

     Oplacalnosc

     10

     Hej jeśli ktoś potrzebuje
     Mam
     Caly Nowy ventolin do oddania

     1. Opinia użytkownika o Ventolin :

      Witam, z miłą chęcią bym wzięła

    6. Opinia użytkownika o Ventolin :

     WZIĘŁAM VENTOLIN PRZY SUCHYM KASZLU I PO PIERWSZYM ZASTOSOWANIU ZAUWAŻYŁAM DZIWNE REAKCJE W MOIM ORGANIZMIE. POCZĄTKOWO MYŚLAŁAM ŻE OMDLENIE I DRŻENIE RĄK JEST SPOWODOWANE OGÓLNYM OSŁABIENIEM PRZY PRZEZIĘBIENIU, ALE PO DRUGIEJ DAWCE ZDAŁAM SOBIE SPRAWĘ ŻE TO WŁASNIE TEN LEK WYWOŁUJE TAKIE REAKCJE. NIE BĘDĘ GO WIĘCEJ STOSOWAĆ !!!!!!!!!!!!!!!

    7. Opinia użytkownika o Ventolin :

     Skutecznosc

     8

     Brak skutków ubocznych

     6

     Oplacalnosc

     10

     Ja ventolin stosuję odkąd tylko pamiętam (mam 18 lat). Niestety mój organizm chyba się przyzwyczaił i nie działa już tak świetnie jak kiedyś.

    8. Opinia użytkownika o Ventolin :

     Skutecznosc

     10

     Brak skutków ubocznych

     4

     Oplacalnosc

     2

     Mi Ventolin podczas ataku kaszlu przy astmie oskrzelowej pomaga, tylko gorzej ze skutkami ubocznymi takimi jak przyśpieszona akcja serca ponad 120 uderzen na minute i drzenie mięśni…

    9. Opinia użytkownika o Ventolin :

     To lek, który ocalił mnie od codziennych bezdechów, duszności.
     Wystarczy chwila a zaczyna działać.
     Polecam chorym na astmę.

    10. Opinia użytkownika o Ventolin :

     Gdy poszłam do lekarza wcale mnie nie dusiło miałam zrobiona spirometrię i wyszedł wynik dobry dali mi 3 wdech Ventolinu i zaczął sie kaszel drapanie w gardle było mi gorzej. Lekarz stwierdził ze mam astmę. Moim zdaniem to nie prawda nigdy mnie nie dusił kaszel, ale mama sie uparła.Czy mógł mi podrażnić gardło minęły 2 dni nie wiem, co mam myśleć pomóżcie sorki za bledy mam 11 lat.

    11. Opinia użytkownika o Ventolin :

     Skutecznosc

     10

     Brak skutków ubocznych

     6

     Oplacalnosc

     10

     Ja ventolin stosuje nie długo. Biorę go 3 razy dziennie po 2 dawki doraźnie. Jednak mam po nim bóle i zawroty głowy.

    12. Opinia użytkownika o Ventolin :

     Skutecznosc

     8

     Brak skutków ubocznych

     4

     Oplacalnosc

     8

     Jest najlepszy, ja również nie wierzę, żeby dobry lek nie spowodował żadnych skutków ubocznych. Ważne jest to, by te skutki były łaskawsze dla nas niż sama choroba. Nie wiem, od kiedy ventolin jest w Polsce, jeśli to stary lek nie rozumiem, dlaczego moja Pani prowadząca nie dała mi go wcześniej, jeśli jest nowy to jest rozgrzeszona.
     Ventolin pozwala mi oddychać, ale powoduje też nagłe silne osłabienie mięśni rąk i nóg. Dlatego stosuję go tak rzadko jak się tylko da. Czasami jest jednak konieczny.

    Dodaj komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

    Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.