Unimil zero

Poznaj bliżej lek Unimil zero:

Witaj na stronie, na której znajdziesz nie tylko informacje z ulotki o leku ale także poznasz prawdziwe historie i opinie ekspertów o Unimil zero. Rzetelne opinie ekspertów, historie pacjentów wraz z informacjami o alternatywnych zamiennikach wraz z cenami i refundacją NFZ przedstawiamy byś byś była / był świadomy w momencie ich zakupu. Poznaj lepiej skutki uboczne Unimil zero i zweryfikuj reklamy leku i sprawdź czy jest tak dobry, a może są lepsze zamienniki. Zawsze doceniamy twoją opinię, więc proszę pomóż nam rozwijać ta stronę i zostaw swój komentarz o leku dla innych.

Napisz swoją opinię o tym leku


Ocena Unimil zero

Jeśli zwykłe informacje z ulotki Unimil zero Ci nie wystarczają, a sponsorowane artykuły na innych stronach nie przemawiają do Ciebie to sprawdź prawdziwe historie o Unimil zero i opinie ekspertów

5.4
Nasi użytkownicy ocenili Unimil zero na ocenę średnią 5.4/10 na podstawie 2 komentarzy opublikowanych na
Najnowsze historie o Unimil zero
przy 3 sztuce pękła i to tak niefortunnie, że z boku prezerwatywy. Nie obyło się bez paniki gdyż w dni płodne! Bez tabletki PO nie dało rady!

o Unimil zero

Są wspaniałe:):) już nigdy nie użyję innej prezerwatywy, mój chłopak ją uwielbia, zresztą ja też nie mam żadnego powodu do narzekania;) Na początku byłam zaskoczona ich cienkością, miałam obawy co do ich wytrzymałości, ale przez ost… [przeczytaj całą opinię]

o Unimil zero

Zachęcamy do pisania swoich historii o leku.
Napisz swoja opinię o leku i daj możliwość przeczytania jej innym by mogli poznać prawdę

Przeczytaj wszystkie opinie naszych użytkowników

Napisz swoją opinię o tym leku


Opis leku Unimil zero

Unimil zero to prezerwatywy o najcieńszej grubości ścianki. Unimil wprowadził je jako lateksowe dla użytkowników dla których liczy się najbardziej brak użycia posiadania ich w momencie zbliżenia.


Ulotka Unimil zero
Poznaj szczegółowe informacje o Unimil zero z ulotki. Informacje podzielone są tematycznie więc wybierz te które Ciebie interesują najbardziej. Przeczytaj też komentarze, na dole strony, osób które zażywały ten lek by potwierdzić informacje z ulotki Unimil zero


Cena Unimil zero

Szczegółowe ceny innych opakowań i odpłatności Unimil zero:


Zamienniki Unimil zero

Zapoznaj się z zamiennikami Unimil zero. Dowiesz się o cenach zamienników i czy może jakiś nie jest refundowany przez NFZ. Przed pójściem do lekarza możesz też zweryfikować działanie i ewentualne skutki uboczne samego leku Unimil zero, a także zamienników.


Gdzie można kupić Unimil zero?

Sprawdź gdzie kupić Unimil zero. Poszukaj najlepszej lokalizacji oraz ceny by zamówić. Zawsze porównaj cenę i dostępność leku Unimil zero w aptece.

Użyj poniższej wyszukiwarki, kliknij SZUKAJ by rozpocząć


Unimil zero składniki i działanie

Poznaj skład Unimil zero i zastosowanie na dolegliwości
Sprawdź inne leki i przeczytaj opinie o nich

Unimil zero jest stosowany w wypadku: Prezerwatywy,


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

2 Replies to “Unimil zero”

 1. Skutecznosc

  2

  Brak skutków ubocznych

  2

  Oplacalnosc

  2

  przy 3 sztuce pękła i to tak niefortunnie, że z boku prezerwatywy. Nie obyło się bez paniki gdyż w dni płodne! Bez tabletki PO nie dało rady!

 2. Skutecznosc

  10

  Brak skutków ubocznych

  10

  Oplacalnosc

  10

  Są wspaniałe:):) już nigdy nie użyję innej prezerwatywy, mój chłopak ją uwielbia, zresztą ja też nie mam żadnego powodu do narzekania;) Na początku byłam zaskoczona ich cienkością, miałam obawy co do ich wytrzymałości, ale przez ostatnie pół roku nie zawiodły mnie ani razu:)