Ноотропіл

Познайомтеся з препаратом Ноотропіл ближче:

Ласкаво просимо на сайт, na której znajdziesz nie tylko informacje z ulotki o leku ale także poznasz prawdziwe historie i opinie ekspertów o Nootropil. Достовірні думки експертів, історії пацієнтів з інформацією про альтернативні заміни разом з ціни та відшкодування Національним фондом охорони здоров’я ми представляємо вам буде / був відомий під час їх придбання. Poznaj lepiej skutki uboczne Nootropil i перевірити оголошення про ліки і подивіться, чи це так добре, і можливо є кращі замінники. Ми завжди цінуємо ваші відгуки, тому, будь ласка, допоможіть нам розробити цей веб-сайт і залиште свій коментар про препарат для інших.

Напишіть свою думку про цей препарат


Ocena Nootropil

Jeśli zwykłe informacje z ulotki Nootropil Ci nie wystarczają, і спонсоровані статті на інших сайтах вас не цікавлять to sprawdź prawdziwe historie o Nootropil та висновки експертів

6.5
Наші користувачі оцінили Ноотропіл на середній бал 6.5/10 на основі 33 коментарі опубліковано на
Najnowsze historie o Nootropil
мама 45 років, miałam kłopoty z koncentracją i pamięcią. Biorę Nootropil 800 X1 tabl. rano od roku. Na początku miałam bardzo dużo energii, motywacji do działania i optymistyczne nastawienie do życia. Teraz już troszkę mniej, ale nadal l[прочитати весь огляд]

Анонім О Ноотропіл

Dołóż choline to ból głowy przejdzie, ewentualnie może być zwykła lecytyna z apteki.

Патрік О Ноотропіл

Moja córka ma 13 lat i bierze to jak miała 8 lat i powiem, że nie za bardzo jej to pomaga, a ma ubytek w korze mózgowej i przy tym bóle głowy.

Krasnal О Ноотропіл

Choć sam osobiście tego leku nie biorę, ale moja mama go bierze/brała od około 12 mc. Wypowiem się jedynie co do skutków ubocznych, otóż od około 2 mc mama miał jakby zżółkłe oczy. Podejrzenie, że wątroba i tak dalej, wszystkie badan[прочитати весь огляд]

MArcin О Ноотропіл

Okropny ból głowy, очі, uczucie przeszywającego zimna.

але О Ноотропіл

Ми закликаємо вас писати власні історії про наркотики.
Напишіть свою думку про препарат і попросіть її прочитати іншим, щоб вони дізналися правду

Прочитайте всі думки наших користувачів

Напишіть свою думку про цей препарат


Opis leku Nootropil

Piracetam kojarzony jest w Polsce z marką Ноотропіл. Do jego zakupu konieczna jest recepta, choć w wielu krajach preparaty zawierające piracetam dostępne są w sklepach z suplementami. Ноотропіл najczęściej przepisywany jest przez lekarzy chorym po przebytym udarze mózgu. Ma za zadanie poprawić osłabione funkcje poznawcze. W podobnym celu lek stosuje się u osób starszych, z rozwijającą się demencją. Lek bywa polecany także osobom nadużywającym alkoholu, оскільки Ноотропіл ma możliwość regenerowania mózgu po uszkodzeniach, powstałych na skutek oddziaływania alkoholu etylowego. Lek używany jest także przez studentów, chcących poprawić swoją koncentrację, oraz pamięć. Ze względu na brak jednoznacznych wyników badań naukowych nie wiadomo jednak, jakie efekty lek wywołuje u osób zdrowych.


Gdzie można kupić Nootropil?

Перевірте gdzie kupić Nootropil. Шукайте найкраще розташування та ціну для замовлення. Завжди порівнюйте ціни і dostępność leku Nootropil в аптеці.

Скористайтеся пошуковою системою нижче, натисніть ПОШУК, щоб почати


Nootropil składniki i działanie

Poznaj skład Nootropil i zastosowanie na dolegliwości
Подивіться на інші препарати і почитайте відгуки про них

Ноотропіл використовується при ДТП: Див. Інше,


Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

33 Відповіді на «Ноотропіл”

 1. Ефективність

  10

  Без побічних ефектів

  9.2

  Рентабельність

  10

  мама 45 років, miałam kłopoty z koncentracją i pamięcią. Biorę Nootropil 800 X1 tabl. rano od roku. Na początku miałam bardzo dużo energii, motywacji do działania i optymistyczne nastawienie do życia. Teraz już troszkę mniej, ale nadal lek daje mikopa”. Poprawiła się znacznie koncentracja i pamięć. Sama czasem jestem zdziwiona ile rzeczy pamiętam, przychodzi mi to bez wysiłku. Wykorzystuję ten czas na naukę języka, pomaga mi to bardzo w pracy. Я набрав вагу 4 kg na początku brania leku i musiałam ograniczyć jedzenie. Obecnie jem o ok.1/3 mniej niż wcześniej i muszę bardzo uważać. Щось за щось. Dodatkowo czasem mam szumy w głowie, czuję jak krew tętni. Innych skutków na razie nie widzę, Рекомендую препарат, бо воно того варте.

 2. Ефективність

  6.7

  Без побічних ефектів

  6.2

  Рентабельність

  4.7

  Moja córka ma 13 lat i bierze to jak miała 8 lat i powiem, że nie za bardzo jej to pomaga, a ma ubytek w korze mózgowej i przy tym bóle głowy.

 3. Ефективність

  5

  Без побічних ефектів

  5

  Рентабельність

  5

  Choć sam osobiście tego leku nie biorę, ale moja mama go bierze/brała od około 12 mc. Wypowiem się jedynie co do skutków ubocznych, otóż od około 2 mc mama miał jakby zżółkłe oczy. Podejrzenie, że wątroba i tak dalej, wszystkie badania. W międzyczasie w oczach pojawiało się więcej czerwonych żyłek, no i kulminacją były wylewy do oka, raz lewe raz prawe, tak duże, że aż nieprzyjemnie było patrzeć. Діагностика- szybko odstawić lek, po odstawieniu wszystko wraca z “очі” do normy. Co do działania pożądanego samego leku, to trudno mi się wypowiedzieć.