Tramal

Poznaj bliżej lek Tramal:

Witaj na stronie, na której znajdziesz nie tylko informacje z ulotki o leku ale także poznasz prawdziwe historie i opinie ekspertów o Tramal. Rzetelne opinie ekspertów, historie pacjentów wraz z informacjami o alternatywnych zamiennikach wraz z cenami i refundacją NFZ przedstawiamy byś byś była / był świadomy w momencie ich zakupu. Poznaj lepiej skutki uboczne Tramal i zweryfikuj reklamy leku i sprawdź czy jest tak dobry, a może są lepsze zamienniki. Zawsze doceniamy twoją opinię, więc proszę pomóż nam rozwijać ta stronę i zostaw swój komentarz o leku dla innych.

Napisz swoją opinię o tym leku


Ocena Tramal

Jeśli zwykłe informacje z ulotki Tramal Ci nie wystarczają, a sponsorowane artykuły na innych stronach nie przemawiają do Ciebie to sprawdź prawdziwe historie o Tramal i opinie ekspertów

5.8
Nasi użytkownicy ocenili Tramal na ocenę średnią 5.8/10 na podstawie 94 komentarzy opublikowanych na
Najnowsze historie o Tramal
Wybór jest ogromny, więc kwestia tylko co kto lubi najbardziej

http://udzielepozyczkiprywatnie.blogspot.com

o Tramal

Ale pierdoły piszecie mi lekarz przepisał tramal pierwszy raz w 1999 roku na kamicę nerkowa. Jem go z przerwami wtedy zaklejam się transtec 35 teraz mam kilka przepuklin i pracuje fizycznie, nie dźwigam, ale osiem godzin na nogach. Łykam max 3… [przeczytaj całą opinię]

o Tramal

Moja kobieta od dłuższego już czasu bierze poltram. Codziennie od pięciu lat. Jak lek puszcza jest strasznie agresywna i nie do życia. Jak mogę jej pomóc????? Nie chcę się z tym wychylać ani nagłaśniać sprawy. Mamy dzieci i już mam dosy… [przeczytaj całą opinię]

o Tramal

Witam, lek biorę 5 m-cy, ból trochę ustępuje. Mam rzs i jestem po operacji kręgosłupa, ale mam okropny problem po tramalu, niesamowite pocenie głowy- niewyobrażalne. To dla mnie koszmar. Pozdrawiam.

o Tramal

Jestem bardzo ospała, zmęczona, nic mi się nie chce… Nie mogę się na niczym skupić.
Dosyć skuteczny w zwalczaniu bólów pleców.
P.S. Błahostka piszemy przez samo „h”.

o Tramal

Zachęcamy do pisania swoich historii o leku.
Napisz swoja opinię o leku i daj możliwość przeczytania jej innym by mogli poznać prawdę

Przeczytaj wszystkie opinie naszych użytkowników

Napisz swoją opinię o tym leku


Opis leku Tramal

Tramal to silny lek używany do łagodzenia silnego bólu. Nie tylko działa on na receptory opioidowe, jak inne silne leki przeciwbólowe, np. morfina, to jego działaniem jest również uwalnianie serotoniny i działanie, jako inhibitor wychwytu zwrotnego noradrenaliny. Wpływanie na układ serotoniny tramalu wiąże się z całkiem groźnymi interakcjami z innymi lekami.

Po pierwsze leku nie należy używać stosując MAOi. Unikanie MAOi w Polsce raczej nie jest problemem, gdyż leki tego typu przepisywane są z wielkim oporem. Po drugie, co dotyczy znacznie większej ilości osób nie można łączyć SSRI i tramalu. Sprawa nie jest błacha, gdyż niestosowanie się do tej zasady może doprowadzić do syndromu serotoninowego.

Tramal czasami znajduje inne zastosowanie, niż oryginalne przeciwbólowe: przez niektórych stosowany jest, jako antydepresant i lek uspokajający. Dobrze sprawdza się także, jako lek ułatwiający odstawienie wenlafaksyny.


Gdzie można kupić Tramal?

Sprawdź gdzie kupić Tramal. Poszukaj najlepszej lokalizacji oraz ceny by zamówić. Zawsze porównaj cenę i dostępność leku Tramal w aptece.

Użyj poniższej wyszukiwarki, kliknij SZUKAJ by rozpocząć


Tramal składniki i działanie

Poznaj skład Tramal i zastosowanie na dolegliwości
Sprawdź inne leki i przeczytaj opinie o nich

Tramal jest stosowany w wypadku: Przeciwbólowe,


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

94 Replies to “Tramal”

  1. Moja kobieta od dłuższego już czasu bierze poltram. Codziennie od pięciu lat. Jak lek puszcza jest strasznie agresywna i nie do życia. Jak mogę jej pomóc????? Nie chcę się z tym wychylać ani nagłaśniać sprawy. Mamy dzieci i już mam dosyć awantur i kłótni. Pomóżcie proszę.

  2. Witam, lek biorę 5 m-cy, ból trochę ustępuje. Mam rzs i jestem po operacji kręgosłupa, ale mam okropny problem po tramalu, niesamowite pocenie głowy- niewyobrażalne. To dla mnie koszmar. Pozdrawiam.