Telfexo


Opinie

Brałam lek dawniej. Jest słaby, ale ma duży plus, bo nie chce się po nim spać tak mocno, jak po claritine, już nie mówiąc o zyrtecu. Polecam, jeśli ktoś ma jakąś słabszą alergię. Ja niestety odstawiłam telfexo, właśnie ze względu na niską moc. Przerzuciłam się na mocniejsze produkty, które niestety mają skutki uboczne.

Skutki uboczne jakieś poważniejsze u mnie nie wystąpiły. Żaden ból brzucha, czy niestrawność u mnie żadne nie wysąpiły (poza wspomnianą lekką sennością)

Napisz swoją opinię o Telfexo


Cena Telfexo
Skutki uboczne Telfexo
Dawkowanie Telfexo
Zamienniki Telfexo
Forum Telfexo
Najnowsza opinia o Telfexo
Zastosowanie i składniki Telfexo
Gdzie można kupić Telfexo?

Opinie o Telfexo (4)

Telfexo, ocena średnia

6.3

Skutecznosc

69/10

  Brak skutków ubocznych

  47/10

   Oplacalnosc

   73/10
    1. Opinia użytkownika o Telfexo :

     Skutecznosc

     5.3

     Brak skutków ubocznych

     0.2

     Lek cenowo przystępny i na tym kończą się jego plusy, miałam po mim ciągle wzdęty brzuch, bóle głowy i brzucha, zaparcia do tego gazy, miał pomóc na świąd skóry, a w rezultacie dostałam po nim jeszcze wysypki. Wcześniej brałam zyx, ale podobnie na mnie działał.

    2. Opinia użytkownika o Telfexo :

     Skutecznosc

     9.5

     Brak skutków ubocznych

     7.3

     Oplacalnosc

     8.1

     Jestem alergikiem od 30 lat, obecnie mam 45, nigdy się nie odczulałam , nie robiłam testów, jednak brałam już nawet steryd wziewny- podczas pylenia traw, a już nie wspomnę o zbożu. Od ubiegłego roku zaserwowałam sobie alegrę, czyli inaczej telfexo 120 mg i rewelacja, mam spokój suchy nos i oczy, które mogę malować, nie mam kaszlu, który chciał mnie innymi laty udusić i objawów astmy. Nie czuję się senna. Wreszcie żyję!
     Polecam wszystkim.

    3. Opinia użytkownika o Telfexo :

     Użyłam połowy przepisanych lekow tj.30 tabletek. Telfexo /180mg/ 1×1 oraz renigast 150 mg 2 x1 w ciągu dnia-zgodnie z zaleceniem lekarza AM z Radomia.Po tym okresie nastąpiła swedząca wysypka na całym niemal ciele wszystko mnie uważało tkaniny.Przerwałam branie leku kupiłam Zyx Bio i wysypka po w/w lekach ustąpiła. Lekarz mimo to zalecił dalsze branie leku. Na co nie wyraził am zgody-odesłanie z kwitkiem -ja nie będę Pani leczył .Pierwotna zmiana raz siniesza wieczorem, słabsza rano.

    4. Opinia użytkownika o Telfexo :

     Skutecznosc

     8

     Brak skutków ubocznych

     8

     Oplacalnosc

     8

     W okresie wiosny i lata wariuję z powodu alergii. Nie mogę oddychać, cały czas kaszlę i nikt nie wie, na co jestem uczulony. Stosowałem wcześniej Zyrtec, który – choć skuteczny – dawał uczucie senności. Jakiś czas temu przestawiłem się na Telfaxo. Skuteczność jest taka sama jak po Zyrtecu, ale nie chce mi się spać.

    Dodaj komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

    Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.