Stimea


Stimea jest produktem dla kobiet wpływającym, według producenta na wzrost libido oraz pomagającym w odczuwaniu satysfakcji seksualnej. Stimea dostępna jest w dwóch wariantach: Stimea ( 1 tabletka dziennie) oraz Stimea Intense ( 30 min przed stosunkiem). Suplement Simea zawiera L-argininy, wyciąg z Avena sativa, z korzenia żeń-szeń oraz L-tyrozyny. Uważam że najistotniejszym elementem składu jest właśnie l-tyrozyna.
Simea Intense większą dawkę L- argininy, wyciąg z kłącza imbiru, kory cynamonowej, kofeinę oraz ekstrakt z pieprzu kajeńskiego. Wszystkie te składniki mają właściwości stymulujące, wspomagające ukrwienie oraz ogólne funkcjonowanie narządów płciowych. Suplement ten nie może być stosowany przy chorobach tarczycy.
Napisz swoją opinię o Stimea


Cena Stimea
Dawkowanie Stimea
Ulotka Stimea
Zamienniki Stimea
Forum Stimea
Najnowsza opinia o Stimea
Zastosowanie i składniki Stimea
Gdzie można kupić Stimea?

Opinie o Stimea (2)

Stimea, ocena średnia

8.1

Skutecznosc

72/10

  Brak skutków ubocznych

  90/10

   Oplacalnosc

   81/10
    1. Opinia użytkownika o Stimea :

     Skutecznosc

     10

     Brak skutków ubocznych

     10

     Oplacalnosc

     10

     Stimea jest genialna, nie tylko mam ochotę na seks, ja po prostu nie mogę się doczekać kiedy „zobaczę” mojego Ukochanego. Ponadto zdecydowanie poprawia same odczucia w trakcie. Wszystko jest bardziej intensywne, rzekłabym nawet… nowe! :))

    2. Opinia użytkownika o Stimea :

     Skutecznosc

     6

     Brak skutków ubocznych

     10

     Oplacalnosc

     8

     Trudno mi mówić o skuteczności tabletek Stimea, bo łykam go dopiero tydzień. Lubię seks, ale po prostu nie lubię się za to brać i szybko się rozpraszam, bo nie potrafię się skupić na Tym. Mam dużo obowiązków w pracy, które przynoszę do domu. Po całym dniu wolę iść po prostu spać a nie bawić się z mężem. Pierwsze opakowanie dostałam właśnie od niego:) I chyba jest mała różnica, bo biorę dwie tabletki dziennie i nie jestem już tak zmęczona;) Próbuję dalej, zobaczymy jakie będą efekty. Pozdrawiam i apeluje do Panów- nie bądźcie tacy niecierpliwi i nie bierzcie wszystkiego tak do siebie:)

    Dodaj komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

    Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.