Stimea

Poznaj bliżej lek Stimea:

Witaj na stronie, na której znajdziesz nie tylko informacje z ulotki o leku ale także poznasz prawdziwe historie i opinie ekspertów o Stimea. Rzetelne opinie ekspertów, historie pacjentów wraz z informacjami o alternatywnych zamiennikach wraz z cenami i refundacją NFZ przedstawiamy byś byś była / był świadomy w momencie ich zakupu. Poznaj lepiej skutki uboczne Stimea i zweryfikuj reklamy leku i sprawdź czy jest tak dobry, a może są lepsze zamienniki. Zawsze doceniamy twoją opinię, więc proszę pomóż nam rozwijać ta stronę i zostaw swój komentarz o leku dla innych.

Napisz swoją opinię o tym leku


Ocena Stimea

Jeśli zwykłe informacje z ulotki Stimea Ci nie wystarczają, a sponsorowane artykuły na innych stronach nie przemawiają do Ciebie to sprawdź prawdziwe historie o Stimea i opinie ekspertów

8.1
Nasi użytkownicy ocenili Stimea na ocenę średnią 8.1/10 na podstawie 2 komentarzy opublikowanych na
Najnowsze historie o Stimea
Stimea jest genialna, nie tylko mam ochotę na seks, ja po prostu nie mogę się doczekać kiedy „zobaczę” mojego Ukochanego. Ponadto zdecydowanie poprawia same odczucia w trakcie. Wszystko jest bardziej intensywne, rzekłabym nawet… nowe! :))

o Stimea

Trudno mi mówić o skuteczności tabletek Stimea, bo łykam go dopiero tydzień. Lubię seks, ale po prostu nie lubię się za to brać i szybko się rozpraszam, bo nie potrafię się skupić na Tym. Mam dużo obowiązków w pracy, które przynoszę… [przeczytaj całą opinię]

o Stimea

Zachęcamy do pisania swoich historii o leku.
Napisz swoja opinię o leku i daj możliwość przeczytania jej innym by mogli poznać prawdę

Przeczytaj wszystkie opinie naszych użytkowników

Napisz swoją opinię o tym leku


Opis leku Stimea

Stimea jest produktem dla kobiet wpływającym, według producenta na wzrost libido oraz pomagającym w odczuwaniu satysfakcji seksualnej. Stimea dostępna jest w dwóch wariantach: Stimea ( 1 tabletka dziennie) oraz Stimea Intense ( 30 min przed stosunkiem). Suplement Simea zawiera L-argininy, wyciąg z Avena sativa, z korzenia żeń-szeń oraz L-tyrozyny. Uważam że najistotniejszym elementem składu jest właśnie l-tyrozyna.
Simea Intense większą dawkę L- argininy, wyciąg z kłącza imbiru, kory cynamonowej, kofeinę oraz ekstrakt z pieprzu kajeńskiego. Wszystkie te składniki mają właściwości stymulujące, wspomagające ukrwienie oraz ogólne funkcjonowanie narządów płciowych. Suplement ten nie może być stosowany przy chorobach tarczycy.


Gdzie można kupić Stimea?

Sprawdź gdzie kupić Stimea. Poszukaj najlepszej lokalizacji oraz ceny by zamówić. Zawsze porównaj cenę i dostępność leku Stimea w aptece.

Użyj poniższej wyszukiwarki, kliknij SZUKAJ by rozpocząć


Stimea składniki i działanie

Poznaj skład Stimea i zastosowanie na dolegliwości
Sprawdź inne leki i przeczytaj opinie o nich

Stimea jest stosowany w wypadku: Dla Kobiet,


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

2 Replies to “Stimea”

 1. Skutecznosc

  10

  Brak skutków ubocznych

  10

  Oplacalnosc

  10

  Stimea jest genialna, nie tylko mam ochotę na seks, ja po prostu nie mogę się doczekać kiedy „zobaczę” mojego Ukochanego. Ponadto zdecydowanie poprawia same odczucia w trakcie. Wszystko jest bardziej intensywne, rzekłabym nawet… nowe! :))

 2. Skutecznosc

  6

  Brak skutków ubocznych

  10

  Oplacalnosc

  8

  Trudno mi mówić o skuteczności tabletek Stimea, bo łykam go dopiero tydzień. Lubię seks, ale po prostu nie lubię się za to brać i szybko się rozpraszam, bo nie potrafię się skupić na Tym. Mam dużo obowiązków w pracy, które przynoszę do domu. Po całym dniu wolę iść po prostu spać a nie bawić się z mężem. Pierwsze opakowanie dostałam właśnie od niego:) I chyba jest mała różnica, bo biorę dwie tabletki dziennie i nie jestem już tak zmęczona;) Próbuję dalej, zobaczymy jakie będą efekty. Pozdrawiam i apeluje do Panów- nie bądźcie tacy niecierpliwi i nie bierzcie wszystkiego tak do siebie:)