Stoperan


Stoperan to środek w postaci tabletek do połykania. Jego aktywne składniki wpływają na załagodzenie skutków biegunki i problemów żołądkowo-przełykowych. Zmniejsza odczuwanie potrzeb odwiedzenia toalety oraz sprawia, że wizyta w ustronnym miejscu staje się przyjaźniejsza i  łatwiejsza do zniesienia. Lek podaje się doraźnie czyli w momencie wystąpienia problemów. Nie należy go stosować osłonowo, zapobiegawczo i profilaktycznie połykać tabletek. Lek można zakupić bez recepty zarówno w aptekach jak i innych punktach handlowych.
Napisz swoją opinię o Stoperan


Cena Stoperan
Skutki uboczne Stoperan
Dawkowanie Stoperan
Zamienniki Stoperan
Forum Stoperan
Najnowsza opinia o Stoperan
Zastosowanie i składniki Stoperan
Gdzie można kupić Stoperan?

Opinie o Stoperan (20)

Stoperan, ocena średnia

6.7

Skutecznosc

67/10

  Brak skutków ubocznych

  69/10

   Oplacalnosc

   65/10
    1. Opinia użytkownika o Stoperan :

     Skutecznosc

     4

     Brak skutków ubocznych

     4

     Oplacalnosc

     4.2

     Co prawda dosyć często działa, ale przedłuża biegunkę, bo tylko maskuje problem.

    2. Opinia użytkownika o Stoperan :

     Skutecznosc

     0.9

     Brak skutków ubocznych

     1.5

     Przy zapaleniu jelita zerowa pomoc, biegunka krwista jak była, tak jest, ból brzucha to samo, zarówno dyskomfort od żołądka- mdłości i niestety dalsza biegunka z bolesnymi efektami, zdecydowanie polecam smecte.

    3. Opinia użytkownika o Stoperan :

     Skutecznosc

     9.9

     Brak skutków ubocznych

     9.9

     Oplacalnosc

     9.9

     Witam, ostatnio miałam ciężką odmianę grypy jelitówki, wymioty, ostra biegunka, nic nie pomagało, kupiłam własnie stoperan, wzięłam 2 tabletki naraz i jak ręką odjął, więc kapsułki rewelacja…

    4. Opinia użytkownika o Stoperan :

     Skutecznosc

     9.7

     Brak skutków ubocznych

     2.8

     Oplacalnosc

     9

     Niestety u mnie na 2 dzień wywołuje straszny ból brzucha i zaparcia. Jednak czasami pomaga i jest wtedy nie zastąpiony, na wakacjach musiałam siedzieć 9 godzin w autobusie. I miałam biegunkę na szczęście po stoperanie przeszło.

    5. Opinia użytkownika o Stoperan :

     Brak skutków ubocznych

     10

     Oplacalnosc

     2

     lipa, nic nie pomaga .

     1. Opinia użytkownika o Stoperan :

      Skutecznosc

      10

      Oplacalnosc

      10

      Mi nic również nie pomagał, ale zmieniłem żywność itp, po czym nawet nie musiałem brać proszka na srańsko…

    6. Opinia użytkownika o Stoperan :

     Skutecznosc

     10

     Brak skutków ubocznych

     10

     Oplacalnosc

     8

     Stoperan działa świetnie na biegunki i jakieś niekontrolowane acz bolesne ruchy jelit. Trzeba pamiętać żeby popijać go wodą i po zażyciu go pić dużo więcej (najlepiej ziołowej herbaty czy wody zwykłej), niż normalnie, aby perystaltyka jelit wróciła do normy. Czas działania określiłbym od 30 min do 1 h.

     Czy jest szkodliwy?
     Z powodu moich nadmiernych dolegliwości żołądkowych biorę średnio 1 op. w miesiącu, czasem więcej. Nic mi się nie dzieję, jelita sprawdzone i zdrowe, to samo żołądek i nigdy nie miałem żadnych skutków ubocznych. Znam osoby które biorą 1 op. na tydzień albo częściej i też nic im nie jest póki co. Mój gastrolog mówił mi, że zdarzają się przypadki osób które biorą opakowanie na 1 raz i też nikt nie umiera :) Wiadomo, tak jak ze wszystkimi lekami – jeśli możesz nie brać, nie bierz.

     Cena:
     Laremid czy Loperamid zwykły są zdecydowanie tańsze – ale nie w formie kapsułki (okropny posmak w ustach zostaje jeśli ktoś ma choć niewielkie problemy z połykaniem tabletek – jak ja) – dlatego ja preferuję tylko Stoperan

    7. Opinia użytkownika o Stoperan :

     Zazwyczaj z biegunką mi pomaga, lecz nie zawsze. Jeżeli chodzi o bóle jelit i żołądka – nie łagodzi ani trochę. Pomaga w ciągu 20 – 40 minut.

    8. Opinia użytkownika o Stoperan :

     Skutecznosc

     10

     Brak skutków ubocznych

     10

     Oplacalnosc

     10

     Stoperan ! Super lek . Gdy miałam biegunkę to było bardzo krępujące biegać do toalety co chwilkę . Zwłaszcza że w domu mamy tylko jedną toaletę . :(
     po zażyciu leku nie wystąpiły żadne skutki uboczne.
     Zniknął dokuczliwy ból brzucha i biegunka w jakieś 15 max 20 minut . Czytałam, że mogą występować skutki uboczne i objawy mogą się nasilić . W moim przypadku tak się nie stało :)

    9. Opinia użytkownika o Stoperan :

     Zatrułam się czymś na drugi dzień świąt Bożego Narodzenia. Nie przechodziło mi do 3 dni. :( Myślałam już, by udać się do lekarza, bo towarzyszyły mi ból żołądka i skurcze jelita grubego, nie mogłam rozstać się z kibelkiem. Do tego mój tata i brat też się zatruli tym samym, co ja, a w domu jest tylko jeden kibelek.. Wiadomo, co się działo: ciągła walka o kibel! Wysłałam mamę do apteki po stoperan,lek bez recepty. :) Przyjechała. Razem z bratem i tatą załadowaliśmy po tabletce do buzi i faktycznie, po 20 minutach nie było już potrzeby chodzenia do kibla! ;) Bardzo dobry lek, nie jest wyolbrzymiono drogi. Polecam na uciążliwą biegunkę, bo szybko i skutecznie pomógł. Nie polecam domowych sposobów: kisielów, jagód, rumianków, ryżu i marchwi. Pomaga tylko w małym stopniu. Kału jest mniej, fakt i rzadziej odwiedza się toaletę, ale, o matko, trzeba by było to co najmniej 4 dni stosować, aby biegunka przeszła, a wiadomo- dużo lepiej czekać maksymalnie pół godziny niż 4 dni. ;)

    10. Opinia użytkownika o Stoperan :

     Skutecznosc

     4

     Brak skutków ubocznych

     8

     Oplacalnosc

     4

     Słaba:) sprawa ten Stoperan!

    11. Opinia użytkownika o Stoperan :

     Skutecznosc

     10

     Brak skutków ubocznych

     10

     Oplacalnosc

     8

     Lek ten, jako jeden z niewielu jest dość skuteczny RÓWNIEŻ u osób cierpiących na tzw. „zespół jelita drażliwego (parcie i bóle w jelitach, biegunka, oraz co ważne powoduje zwiększenie siły mięśni zwieracza, co w efekcie daje więcej czasu na znalezienie „zbawczej” toalety!!) POLECAM W 100 % :-)

    12. Opinia użytkownika o Stoperan :

     Skutecznosc

     10

     Brak skutków ubocznych

     10

     Oplacalnosc

     10

     Moja przygoda ze stoperanem zaczęła się przed ślubem mojego brata. Byłem świadkiem na jego ślubie, co powodowało u mnie dość spory stres. Dzień przed nie mogłem przestać jeść natomiast następnego dnia nie mogłem wyjść z ubikacji. Na szczęście moja kochana i zaradnaa siostrzyczka ma wszystko w swojej mega torbie :D Dała mi stoperan i po 15 min był już spokój. Ślub był piękny, a wesele udane. Dzięki siostra :P

    13. Opinia użytkownika o Stoperan :

     Dobry produkt, polecam każdemu by miał go w apteczce domowej i na wyjazdach ;D kilka razy uratował mnie z nie miłych sytuacji ;D Działa po 15-20 minutach … i nie odczułam u siebie skutków ubocznych. A ulgi nie da się opisać… Złoty środek ;D

    14. Opinia użytkownika o Stoperan :

     Skutecznosc

     10

     Brak skutków ubocznych

     10

     Oplacalnosc

     8

     Stoperan za każdym razem uratował mnie z trudnej sytuacji. Biegunka nie jest czymś przyjemnym, więc wolę ją zapobiegać niż oczekiwać aż sama przejdzie. Nie zauważyłam u siebie żadnych skutków ubocznych, więc stoperan ma same zalety.
     Stoperan nie jest drogi i oczywiście bez recepty.

    15. Opinia użytkownika o Stoperan :

     Skutecznosc

     10

     Brak skutków ubocznych

     8

     Oplacalnosc

     6

     Lek ten poleciła moja mama. Zacznę od tego, że sceptycznie podchodzę do każdego leku, który ma czemuś zapobiegać (dla mnie większość przeciwbólowych itp to zwykłe placebo). Ale wykończona ciągłym bieganiem od łóżka do toalety stwierdziłam „a co mi szkodzi”. Wzięłam dwie tabletki na raz i zaczęłam czekać na efekty. Długo to nie potrwało, bo już po pół godzinie poczułam się lepiej, a biegunka ustała szybciej, niż trwała! Skutki uboczne? U mnie i mojej mamy lek działa moczopędnie, nie wiem czy u innych też tak jest? Jednak należy powiedzieć, że stoperan spisał się na medal. Placebo, czy nie – na pewno działa szybko i skutecznie!

     1. Opinia użytkownika o Stoperan :

      Skutecznosc

      1.2

      Brak skutków ubocznych

      2.8

      Oplacalnosc

      3.8

      Zażyłem 4 tabletki- pomogło na 7h. Coś chyba krótko, do tego niezbyt przyjemne uczucie w brzuchu.

    16. Opinia użytkownika o Stoperan :

     Skutecznosc

     8

     Brak skutków ubocznych

     10

     Oplacalnosc

     8

     Czy wiecie, że te reklamy z wyluzowanymi młodymi ludźmi, którzy ?nie biegają? to są reklamy stopera nu? Gigantyczne pieniądze musieli na to wydać. Ja jednak napiszę o samym stoperanie. To dobry produkt, ale nie bójcie się brać dwóch tabletek, jeśli jedna nie działa. Oczywiście ja nie biorę odpowiedzialności za zdrowie, ale u mnie jest tak, że czasami jedna to za mało. Nie miałam skutków ubocznych, jednak cały czas nie dałabym leku dziecku. Chemia to zawsze chemia.

    17. Opinia użytkownika o Stoperan :

     Skutecznosc

     10

     Brak skutków ubocznych

     8

     Oplacalnosc

     8

     Środek polecam. Dzięki niemu zamiast siedzieć w kiblu można coś porobić innego. Faktycznie- lepiej po prostu nie jeść nie wiadomo, czego z przydrożnych budek by nie mieć kłopotów. Ale jak się już tą przygodę złapało to trzeba być przygotowanym. Ja w torebce mam Stoperan i pomaga. Biegunka w tym momencie nie jest mi straszna. choć nie jestem lekomanką to jednak mogę polecić środek

    18. Opinia użytkownika o Stoperan :

     Skutecznosc

     8

     Brak skutków ubocznych

     8

     Oplacalnosc

     6

     Stoperan jest w porządku. Pomógł wtedy, gdy był potrzebny. Na wakacjach w Gdańsku miałem rozwolnienie i wciąż szukałem toalety na plaży. Przydał mi się, bo dzięki niemu nie musiałem już tego wciąż robić. Lek kupiłem w budce gdzieś niedaleko plaży. Z punku widzenia ekonomicznego bardziej opłacało mi się kupić Stoperan niż płacić wciąż za ubikację. Podsumowując opinię- lek zadziałał tak jak od niego oczekiwałem Polecam

    Dodaj komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

    Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.