Sinulan Duo Forte

Poznaj bliżej lek Sinulan Duo Forte:

Witaj na stronie, na której znajdziesz nie tylko informacje z ulotki o leku ale także poznasz prawdziwe historie i opinie ekspertów o Sinulan Duo Forte. Rzetelne opinie ekspertów, historie pacjentów wraz z informacjami o alternatywnych zamiennikach wraz z cenami i refundacją NFZ przedstawiamy byś byś była / był świadomy w momencie ich zakupu. Poznaj lepiej skutki uboczne Sinulan Duo Forte i zweryfikuj reklamy leku i sprawdź czy jest tak dobry, a może są lepsze zamienniki. Zawsze doceniamy twoją opinię, więc proszę pomóż nam rozwijać ta stronę i zostaw swój komentarz o leku dla innych.

Napisz swoją opinię o tym leku


Ocena Sinulan Duo Forte

Jeśli zwykłe informacje z ulotki Sinulan Duo Forte Ci nie wystarczają, a sponsorowane artykuły na innych stronach nie przemawiają do Ciebie to sprawdź prawdziwe historie o Sinulan Duo Forte i opinie ekspertów

Przeczytaj wszystkie opinie naszych użytkowników

Napisz swoją opinię o tym leku


Opis leku Sinulan Duo Forte

Dostępne w aptekach pod nazwą: Sinulan Duo Forte, Sinulan forte, Sinulan Forte Junior

Suplement diety jest przeznaczony dla dzieci od 6 rż. oraz dorosłych. Ekstrakty z nasturcji większej, chrzanu pospolitego, bzu czarnego, werbeny pospolitej, dziewanny drobnokwiatowej – wspomagają fizjologiczne funkcjonowanie układu oddechowego (górne i dolne drogi oddechowe) oraz układu odpornościowego. Ekstrakty z dziewanny drobnokwiatowej i werbeny pospolitej – łagodzą podrażnienia gardła, krtani i strun głosowych. Ekstrakty z werbeny pospolitej i bzu czarnego wykazują działanie przeciwutleniające.


Gdzie można kupić Sinulan Duo Forte?

Sprawdź gdzie kupić Sinulan Duo Forte. Poszukaj najlepszej lokalizacji oraz ceny by zamówić. Zawsze porównaj cenę i dostępność leku Sinulan Duo Forte w aptece.

Użyj poniższej wyszukiwarki, kliknij SZUKAJ by rozpocząć


Sinulan Duo Forte składniki i działanie

Poznaj skład Sinulan Duo Forte i zastosowanie na dolegliwości
Sprawdź inne leki i przeczytaj opinie o nich

Sinulan Duo Forte jest stosowany w wypadku: Na Katar, Suplement diety,


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.