Seroxat

Poznaj bliżej lek Seroxat:

Witaj na stronie, na której znajdziesz nie tylko informacje z ulotki o leku ale także poznasz prawdziwe historie i opinie ekspertów o Seroxat. Rzetelne opinie ekspertów, historie pacjentów wraz z informacjami o alternatywnych zamiennikach wraz z cenami i refundacją NFZ przedstawiamy byś byś była / był świadomy w momencie ich zakupu. Poznaj lepiej skutki uboczne Seroxat i zweryfikuj reklamy leku i sprawdź czy jest tak dobry, a może są lepsze zamienniki. Zawsze doceniamy twoją opinię, więc proszę pomóż nam rozwijać ta stronę i zostaw swój komentarz o leku dla innych.

Napisz swoją opinię o tym leku


Ocena Seroxat

Jeśli zwykłe informacje z ulotki Seroxat Ci nie wystarczają, a sponsorowane artykuły na innych stronach nie przemawiają do Ciebie to sprawdź prawdziwe historie o Seroxat i opinie ekspertów

6.6
Nasi użytkownicy ocenili Seroxat na ocenę średnią 6.6/10 na podstawie 45 komentarzy opublikowanych na
Najnowsze historie o Seroxat
Po odstawieniu bardzo dużo skutków ubocznych.
Jeżeli stan jest krytyczny i nie ma wyjścia to brać, w innych wypadkach nie polecam.
Lekarze ściemniają i wmawiają pacjentom, że mają zła dietę. Albo inne.
A lek powoduje dużo skutków uboc… [przeczytaj całą opinię]

o Seroxat

Po odstawieniu bardzo dużo skutków ubocznych.
Jeżeli stan jest krytyczny i nie ma wyjścia to brać, w innych wypadkach nie polecam.

o Seroxat

Paroksetyna- bardzo dużo skutków ubocznych.
Lek skuteczny, szybko działa.
Przy rozpoczęciu stosowania lepiej przez 2-3 tygodnie być w domu. Masakra. Podczas brania trzeba być pod ciągła opieka lekarzy i ogólnego też lub internista.

o Seroxat

Brak łaknienia.

o Seroxat

Ocenę wystawiam po przeszło półrocznej terapii, a mając 35 lat z lękami walczyłem z grubsza prawie 20… i co?

Lek, a wraz z nim moje podejście (wystawianie się na sytuacje lękowe- kino, teatr, zatłoczone miejsca, góry itd.) sprawiły,… [przeczytaj całą opinię]

o Seroxat

Zachęcamy do pisania swoich historii o leku.
Napisz swoja opinię o leku i daj możliwość przeczytania jej innym by mogli poznać prawdę

Przeczytaj wszystkie opinie naszych użytkowników

Napisz swoją opinię o tym leku


Opis leku Seroxat

Seroxat to jedna z nazw handlowych paroksetyny. To nowoczesny antydepresant, sprawdzający się w przypadkach silnych depresji. Stosowany jest nie tylko przy tym zaburzeniu. Lekarze przepisują seroxat również na nerwicę, fobie społeczną i lęki. Aby zaczął swoje faktyczne działanie należy ten lek przyjmować przynajmniej 4 tygodnie. Nie ma jednak żadnej gwarancji, że seroxat nam pomoże, szczególnie, jeśli naszym problemem jest dystymia (słabo nasilona depresja ciągnąca się latami). Rozpoczynając stosowanie seroxatu powinniśmy przygotować się na możliwe wystąpienie skutków ubocznych. Pojawić się mogą dolegliwości ze strony układu pokarmowego, problemy ze spaniem w ciągu nocy, nadmierna senność podczas dnia. Bardzo prawdopodobne jest obniżenie popędu płciowego i problemy z osiągnięciem orgazmu. Większość skutków ubocznych na szczęście minie w ciągu pierwszych tygodni od rozpoczęcia stosowania leku.


Gdzie można kupić Seroxat?

Sprawdź gdzie kupić Seroxat. Poszukaj najlepszej lokalizacji oraz ceny by zamówić. Zawsze porównaj cenę i dostępność leku Seroxat w aptece.

Użyj poniższej wyszukiwarki, kliknij SZUKAJ by rozpocząć


Seroxat składniki i działanie

Poznaj skład Seroxat i zastosowanie na dolegliwości
Sprawdź inne leki i przeczytaj opinie o nich

Seroxat jest stosowany w wypadku: Na Depresję, Na Nerwicę, Na problemy seksualne, Na receptę,
Główne składniki leku Seroxat to: Paroksetyna ,


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

45 Replies to “Seroxat”

 1. Skutecznosc

  4.1

  Brak skutków ubocznych

  9.7

  Oplacalnosc

  2.9

  Paroksetyna- bardzo dużo skutków ubocznych.
  Lek skuteczny, szybko działa.
  Przy rozpoczęciu stosowania lepiej przez 2-3 tygodnie być w domu. Masakra. Podczas brania trzeba być pod ciągła opieka lekarzy i ogólnego też lub internista.

 2. Skutecznosc

  10

  Brak skutków ubocznych

  7.7

  Oplacalnosc

  10

  Ocenę wystawiam po przeszło półrocznej terapii, a mając 35 lat z lękami walczyłem z grubsza prawie 20… i co?

  Lek, a wraz z nim moje podejście (wystawianie się na sytuacje lękowe- kino, teatr, zatłoczone miejsca, góry itd.) sprawiły, że już po 3 mies. swoją poprawę oceniałem na min. 80%. Dostrzegam to, czego nigdy nie widziałem i zabrzmi może głupio, ale piękno otoczenia, zabytki, naturę, czuję frajdę z wyjścia na miasto, z jazdy autem, podróży pociągiem… baa z zakupów w centrum handlowym też.

  Wycenianie opinii po kilku lub kilkunastu dniach jest niepoważne… warto brać lek i po czasie z lekarzem ocenić, czy działa on dobrze, czy wymagana jest zmiana.

 3. Skutecznosc

  10

  Brak skutków ubocznych

  5.9

  Oplacalnosc

  10

  Po 12 latach życia czuje, że żyję. Chodze po sklepach, galeriach handlowych, podziwiam świat, w pracy jestem radosny, słyszę swój śmiech, nie obję się rozmów, ba! nie boję się nawet na kogoś jawnie wkurzyć, jeśli podwładny zrobi coś głupiego – celowo.

  Pierwsze lęki (agorafobia) osłabły wyraźnie po 2 tyg. (choć były też słabsze chwile), potem już tylko lepiej. Pierwsze 14 dni polecam przesiedzieć w domu, w sensie na zwolnieniu lek., bo raz, że mdłości, dwa , że lęki mogą się nasialc i to znacznie, ale do tego Xanax przez pierwsze 10 dni i jakoś leci. Apetyt u mnie trochę osłabł, dzięki czemu schudłem (wiem, większość tyje) 5 kg i jest super. Smigam autem, rowerem, chodze, spaceruję, odwiedzam rodziców, nie popadam w kłótnie, ale jak już wspomniałem, nei wstydzę się swoich emocji np. w pracy, nie męczę się, nie duszę w sobie.

  Naprawdę to nowa jakość życia, o lękach zapominam każdego dnia bardziej… jest wspaniale (choc przez rok nie chciałem iść do psychiatry).

 4. Skutecznosc

  9

  Brak skutków ubocznych

  9

  Oplacalnosc

  10

  Po 7 tygodniach oceniam go następująco:
  – pierwsze 2 tygodnie było gorzej, (zaczynałem od 10 mg), wspomagałem się Xanaxem (0,25 mg przez 10 dni 3 razy dziennie),
  – potem tylko lepiej: zniknęła większość lęków, stopniowo, trzeba się z nimi konfrontować, ale po miesiącu było o 50% lepiej,
  – chory bardzo kręgosłup od czasu brania leków nie boli, nie przeskakuje a kiedyś codziennie!
  – jelita funkcjonują bardzo dobrze, dolegliwości żołądkowe towarzyszące fobiom i nerwicy ustąpilły w 100%,
  – mniejszy apetyt objawił się zrzuceniem 4,5 kg, to sobie też bardzo chwalę,
  – lepsza percepcja, łatwiej się skupić, wróciła przyjemność z czytania (a kiedyś czytałem paredziesiąt książek rocznie),
  – prowadzenie auta nie stanowi problemu, nie boję się autostrad, estakad, jest o 80% lepiej niż kiedyś
  – czasami są minimalnie gorsze dni, ale warto…. postępy olbrzymie
  – brak alkoholu sprawił, że zdałem sobie sprawę z dawnych problemów z piwem, (piłem by ulżyć lękom),

  Obecnie biorę 20 mg rano, 10 mg ok. 15:00, Xanaxu doraźnie nie używam, w czasie leczenia silne lęki były 2 razy, przy czym ich stopień był i tak mniejszy niż kiedyś.

  Po 12 latach walki wróciła chęć do pracy, życia, rodzina zauważyła ogromną zmianę na lepsze, uśmiecham się, cieszę, jeżdżę na rowerze, mam więcej energii, choć rano ciężko wstać (po lekach sen jest u mnie głębszy),.

  I pamiętajcie: nie oceniajcie rezultatów po pierwszych dniach, dopiero po 2 czy 3 tygodniach oczekujcie rezultatów poprawy!

 5. Skutecznosc

  6.1

  Brak skutków ubocznych

  6.1

  Oplacalnosc

  5.1

  Biorę lek 5 dzień i na razie mam zmienne samopoczucie, dawkuję 3 razy po pól, dużo śpię i mam trochę szczękościsk, proszę napiszcie mi, czy biorę za dożą dawkę?