Selerin


Składnikiem leku Selerin jest selegilina. Substancja ta zazwyczaj używana jest do walki z chorobą Parkinsona, w tym celu stosuję się selegilinę łącznie z preparatem lewodopa (l-dopa). Selerin jest nieodwracalnym inhibitorem MAO-B, więc podwyższa ilość dopaminy w mózgu, której zbyt mała ilość wiązana jest z chorobą Parkinsona. Dodatkowo, w większych niż 10mg dziennie dawkach selegilina staje się również inhibitorem MAO-A, więc nie jest niespodzianką, iż selegilina czasami używana jest do leczenia depresji. Naukowcy twierdzą również, iż część antydepresyjnych właściwości selegiliny można przypisać substancji, do których selegilina jest w organizmie metabolizowana, czyli do l-amfetaminy i l-metaamfetaminy.
Napisz swoją opinię o Selerin


Skutki uboczne Selerin
Dawkowanie Selerin
Ulotka Selerin
Zamienniki Selerin
Forum Selerin
Najnowsza opinia o Selerin
Zastosowanie i składniki Selerin
Gdzie można kupić Selerin?

Opinie o Selerin (3)

Selerin, ocena średnia

8.7

Skutecznosc

90/10

  Brak skutków ubocznych

  81/10

   Oplacalnosc

   90/10
    1. Opinia użytkownika o Selerin :

     Oni ,czasem mi się wydaje ,że nic nie wiedzą.
     Sam sam rozpoczynam leczenie selegiliną ,w odstawkę poszedł escitilopram(świetny ssri, najlepszy imo;)bo serotonina to nie jest mój problem się okazuje; ,ale oni wiedzą lepiej ,jak mi pani P powiedziała – PAPIERsię ma; …ona częściowo go powinna zastosować do podtarcia.,inni „specjaliści” w ślad za nią lub na szparagi.

    2. Opinia użytkownika o Selerin :

     Skutecznosc

     10

     Brak skutków ubocznych

     10

     Oplacalnosc

     10

     Dla mnie najlepszy antydepresant jaki do tej pory wymyślono. Szkoda, że lek jest w Polsce zarejestrowany na chorobe parkinsona, bo świetnie nadaje się do leczenia depresji, a niestety bardzo mało lekarzy i psychiatrów o tym wie.

    3. Opinia użytkownika o Selerin :

     Skutecznosc

     10

     Brak skutków ubocznych

     8

     Oplacalnosc

     10

     Ja używam Selerinu do walki z depresją. Piszę komentarz, żeby ludzie zrozumieli, że są jeszcze inne sposoby radzenia sobie z chorobą, oprócz tradycyjnych antydepresantów. Dla mnie Selerin okazał się naprawdę świetnym lekiem. Biorę 20 mg dziennie i jestem bardzo zadowolona. Nie chcę się rozpisywać, na których polach wystąpiła poprawa, bo zmiana odczuta po leku dotyczyła całokształtu mojego świata. Dawkę oczywiście ustaliłam wspólnie z lekarzem, dla którego należą się podziękowania i gratulacje za nieszablonowe myślenie.

    Dodaj komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

    Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.