Selerin

Poznaj bliżej lek Selerin:

Witaj na stronie, na której znajdziesz nie tylko informacje z ulotki o leku ale także poznasz prawdziwe historie i opinie ekspertów o Selerin. Rzetelne opinie ekspertów, historie pacjentów wraz z informacjami o alternatywnych zamiennikach wraz z cenami i refundacją NFZ przedstawiamy byś byś była / był świadomy w momencie ich zakupu. Poznaj lepiej skutki uboczne Selerin i zweryfikuj reklamy leku i sprawdź czy jest tak dobry, a może są lepsze zamienniki. Zawsze doceniamy twoją opinię, więc proszę pomóż nam rozwijać ta stronę i zostaw swój komentarz o leku dla innych.

Napisz swoją opinię o tym leku


Ocena Selerin

Jeśli zwykłe informacje z ulotki Selerin Ci nie wystarczają, a sponsorowane artykuły na innych stronach nie przemawiają do Ciebie to sprawdź prawdziwe historie o Selerin i opinie ekspertów

8.7
Nasi użytkownicy ocenili Selerin na ocenę średnią 8.7/10 na podstawie 3 komentarzy opublikowanych na
Najnowsze historie o Selerin
Oni ,czasem mi się wydaje ,że nic nie wiedzą.
Sam sam rozpoczynam leczenie selegiliną ,w odstawkę poszedł escitilopram(świetny ssri, najlepszy imo;)bo serotonina to nie jest mój problem się okazuje; ,ale oni wiedzą lepiej ,jak mi pani P po… [przeczytaj całą opinię]

o Selerin

Dla mnie najlepszy antydepresant jaki do tej pory wymyślono. Szkoda, że lek jest w Polsce zarejestrowany na chorobe parkinsona, bo świetnie nadaje się do leczenia depresji, a niestety bardzo mało lekarzy i psychiatrów o tym wie.

o Selerin

Ja używam Selerinu do walki z depresją. Piszę komentarz, żeby ludzie zrozumieli, że są jeszcze inne sposoby radzenia sobie z chorobą, oprócz tradycyjnych antydepresantów. Dla mnie Selerin okazał się naprawdę świetnym lekiem. Biorę 20 mg… [przeczytaj całą opinię]

o Selerin

Zachęcamy do pisania swoich historii o leku.
Napisz swoja opinię o leku i daj możliwość przeczytania jej innym by mogli poznać prawdę

Przeczytaj wszystkie opinie naszych użytkowników

Napisz swoją opinię o tym leku


Opis leku Selerin

Składnikiem leku Selerin jest selegilina. Substancja ta zazwyczaj używana jest do walki z chorobą Parkinsona, w tym celu stosuję się selegilinę łącznie z preparatem lewodopa (l-dopa). Selerin jest nieodwracalnym inhibitorem MAO-B, więc podwyższa ilość dopaminy w mózgu, której zbyt mała ilość wiązana jest z chorobą Parkinsona. Dodatkowo, w większych niż 10mg dziennie dawkach selegilina staje się również inhibitorem MAO-A, więc nie jest niespodzianką, iż selegilina czasami używana jest do leczenia depresji. Naukowcy twierdzą również, iż część antydepresyjnych właściwości selegiliny można przypisać substancji, do których selegilina jest w organizmie metabolizowana, czyli do l-amfetaminy i l-metaamfetaminy.


Gdzie można kupić Selerin?

Sprawdź gdzie kupić Selerin. Poszukaj najlepszej lokalizacji oraz ceny by zamówić. Zawsze porównaj cenę i dostępność leku Selerin w aptece.

Użyj poniższej wyszukiwarki, kliknij SZUKAJ by rozpocząć


Selerin składniki i działanie

Poznaj skład Selerin i zastosowanie na dolegliwości
Sprawdź inne leki i przeczytaj opinie o nich

Selerin jest stosowany w wypadku: Zobacz Inne,


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

3 Replies to “Selerin”

 1. Oni ,czasem mi się wydaje ,że nic nie wiedzą.
  Sam sam rozpoczynam leczenie selegiliną ,w odstawkę poszedł escitilopram(świetny ssri, najlepszy imo;)bo serotonina to nie jest mój problem się okazuje; ,ale oni wiedzą lepiej ,jak mi pani P powiedziała – PAPIERsię ma; …ona częściowo go powinna zastosować do podtarcia.,inni „specjaliści” w ślad za nią lub na szparagi.

 2. Skutecznosc

  10

  Brak skutków ubocznych

  10

  Oplacalnosc

  10

  Dla mnie najlepszy antydepresant jaki do tej pory wymyślono. Szkoda, że lek jest w Polsce zarejestrowany na chorobe parkinsona, bo świetnie nadaje się do leczenia depresji, a niestety bardzo mało lekarzy i psychiatrów o tym wie.

 3. Skutecznosc

  10

  Brak skutków ubocznych

  8

  Oplacalnosc

  10

  Ja używam Selerinu do walki z depresją. Piszę komentarz, żeby ludzie zrozumieli, że są jeszcze inne sposoby radzenia sobie z chorobą, oprócz tradycyjnych antydepresantów. Dla mnie Selerin okazał się naprawdę świetnym lekiem. Biorę 20 mg dziennie i jestem bardzo zadowolona. Nie chcę się rozpisywać, na których polach wystąpiła poprawa, bo zmiana odczuta po leku dotyczyła całokształtu mojego świata. Dawkę oczywiście ustaliłam wspólnie z lekarzem, dla którego należą się podziękowania i gratulacje za nieszablonowe myślenie.