Средства массовой информации

SprawdzLek.pl w mediach:

  1. Telewizja TOYA (kwiecień 2013) -> program na żywo
  2. Radio Łódź (maj 2013) -> wywiad w radiu

 

Nawiązanie współpracy:

Możemy SZYBKO przygotować rzetelny artykuły oraz teksty z zakresu rynku farmaceutycznego i zdrowia zarówno dla leków jak i suplementów i substancji pomocniczych sprzedawanych bez recepty.

Chętnie weźmiemy udział w programach telewizyjnych i radiowych o tematyce zdrowia, leków oraz nowych technologii.

 

Nasz manifest:

Мы обслуживаем, który od kilku lat stanowi podstawowe źródło informacji o lekach oraz wszelkiego rodzaju środkach farmaceutycznych popularnie stosowanych do polepszenia zdrowia i urody.

Ze względu na fakt iż działamy dość prężnie nas serwis rośnie nadal w siłę i zwiększa swoim zasięgiem wciąż nowe zagadnienia i bazę leków. Stajemy się miejscem gdzie każdy człowiek może poczytać o sposobie zażywania leków nie z ulotki ale od innych prawdziwych użytkowników/ chorych, którzy mieli do czynienia z tym lekiem lub środkiem dietetycznym.

Mamy wiedzę nie tylko stricte o lekach. Jesteśmy w stanie określać aktualne trendy. Mamy dostęp do danych statystycznych itp wiedzy z zakresu używania oraz rozpowszechniania się leków i środków farmaceutycznych na rynku. Znamy potrzeby i niedostatki rynku farmakologicznego i jego działalności w różnych aspektach funkcjonowania. В связи с существованием в интернете, наше знание является наиболее полным интернет среде.

Naturalną częścią naszego serwisu jest dzielenie się wiedzą i to dla tego również powstał nasz serwis. Если вам нужна информация, którą możemy posiadać, и что вы ищете- не стесняйтесь. Напишите нам и мы постараемся удовлетворить Ваши потребности.

Мы всегда открыты для сотрудничества со средствами массовой информации и средства массовой информации. На каждом шагу (и, в принципе, ;) ) próbujemy dowieść iż serwis jest potrzebny i dostępny dla szerokiego grona użytkowników. Średnio dowiedzą nas powyżej 9000 użytkowników dziennie więc mamy szanse poznać ich przyzwyczajenia i dzielić się tą wiedzą.

 

Zapraszamy do kontaktu!!

Для начала работы с командой sprawdzlek.pl пожалуйста, свяжитесь с нами: kontakt@sprawdzlek.pl и по телефону: +48 601 445 094, +48 606 953 666

Команда SprawdzLek.pl

kontakt@sprawdzlek.pl