Ritalin

Poznaj bliżej lek Ritalin:

Witaj na stronie, na której znajdziesz nie tylko informacje z ulotki o leku ale także poznasz prawdziwe historie i opinie ekspertów o Ritalin. Rzetelne opinie ekspertów, historie pacjentów wraz z informacjami o alternatywnych zamiennikach wraz z cenami i refundacją NFZ przedstawiamy byś byś była / był świadomy w momencie ich zakupu. Poznaj lepiej skutki uboczne Ritalin i zweryfikuj reklamy leku i sprawdź czy jest tak dobry, a może są lepsze zamienniki. Zawsze doceniamy twoją opinię, więc proszę pomóż nam rozwijać ta stronę i zostaw swój komentarz o leku dla innych.

Napisz swoją opinię o tym leku


Ocena Ritalin

Jeśli zwykłe informacje z ulotki Ritalin Ci nie wystarczają, a sponsorowane artykuły na innych stronach nie przemawiają do Ciebie to sprawdź prawdziwe historie o Ritalin i opinie ekspertów

7.2
Nasi użytkownicy ocenili Ritalin na ocenę średnią 7.2/10 na podstawie 2 komentarzy opublikowanych na
Najnowsze historie o Ritalin
Ritalina jest narkotykiem, uzaleznia, miesza biochemie, zanieczyszcza organizm jak i wiele innych praparatow proponowanych dzieciom na zmiane ich zachowania lub myslenia.

o Ritalin

Chciałam jeszcze dodać ze mój syn przez 2lata nie przytył ani 1kg zaniepokoiło to lekarza i zastąpił concerte 18mg ritalinem 10mg efekt był zaskakujący po ok. 4 miesiącach mój syn miał super apetyt i w ciągu dwóch następnych miesięcy … [przeczytaj całą opinię]

o Ritalin

Zachęcamy do pisania swoich historii o leku.
Napisz swoja opinię o leku i daj możliwość przeczytania jej innym by mogli poznać prawdę

Przeczytaj wszystkie opinie naszych użytkowników

Napisz swoją opinię o tym leku


Ulotka Ritalin
Poznaj szczegółowe informacje o Ritalin z ulotki. Informacje podzielone są tematycznie więc wybierz te które Ciebie interesują najbardziej. Przeczytaj też komentarze, na dole strony, osób które zażywały ten lek by potwierdzić informacje z ulotki Ritalin


Cena Ritalin

Szczegółowe ceny innych opakowań i odpłatności Ritalin:


Zamienniki Ritalin

Zapoznaj się z zamiennikami Ritalin. Dowiesz się o cenach zamienników i czy może jakiś nie jest refundowany przez NFZ. Przed pójściem do lekarza możesz też zweryfikować działanie i ewentualne skutki uboczne samego leku Ritalin, a także zamienników.


Gdzie można kupić Ritalin?

Sprawdź gdzie kupić Ritalin. Poszukaj najlepszej lokalizacji oraz ceny by zamówić. Zawsze porównaj cenę i dostępność leku Ritalin w aptece.

Użyj poniższej wyszukiwarki, kliknij SZUKAJ by rozpocząć


Ritalin składniki i działanie

Poznaj skład Ritalin i zastosowanie na dolegliwości
Sprawdź inne leki i przeczytaj opinie o nich

Ritalin jest stosowany w wypadku: Zobacz Inne,


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

2 Replies to “Ritalin”

 1. Skutecznosc

  8

  Brak skutków ubocznych

  8

  Oplacalnosc

  8

  Ritalina jest narkotykiem, uzaleznia, miesza biochemie, zanieczyszcza organizm jak i wiele innych praparatow proponowanych dzieciom na zmiane ich zachowania lub myslenia.

 2. Chciałam jeszcze dodać ze mój syn przez 2lata nie przytył ani 1kg zaniepokoiło to lekarza i zastąpił concerte 18mg ritalinem 10mg efekt był zaskakujący po ok. 4 miesiącach mój syn miał super apetyt i w ciągu dwóch następnych miesięcy przytył 6kg, dla mnie był to szok!Kiedy organizm mojego syna przyzwyczaił sie do mniejszej dawki lekarz poinformował mnie ze trzeba wycofać całkiem lek, bo na dłuższa metę uzależni mojego syna i wiek 12lat jest jeszcze ok, jeżeli będzie to wiek 16 lub później może to mieć złe skutki. Często dzieci starsze są juz uzależnione i sięgają później po narkotyki i inne tego typu. Proszę też to wsiąść pod uwagę i naprawdę zadawać wiele pytań lekarzowi, nie polegać tylko na informacjach na internecie!!!!!