Risset


Napisz swoją opinię o Risset


Cena Risset
Skutki uboczne Risset
Dawkowanie Risset
Ulotka Risset
Forum Risset
Najnowsza opinia o Risset
Zastosowanie i składniki Risset
Gdzie można kupić Risset?

Opinie o Risset (7)

Risset, ocena średnia

5

Skutecznosc

42/10

  Brak skutków ubocznych

  54/10

   Oplacalnosc

   54/10
    1. Opinia użytkownika o Risset :

     można brać rano ?

    2. Opinia użytkownika o Risset :

     Skutecznosc

     4

     Brak skutków ubocznych

     2

     Oplacalnosc

     6

     Polecam bardzo dobra trutka na szczury i w przystępnej cenie.

    3. Opinia użytkownika o Risset :

     Skutecznosc

     2

     Brak skutków ubocznych

     8

     Oplacalnosc

     2

     biore Risset od jakis 3tygodni ale pomógł mi moja depresja i agresje w stosunku do samej siebie w pewnym stopniu zniknęła juz nie chce się zabić i nie próbuje ale to dzwine uczucie próbuje pomysleć o tym że chce sie zabić i nie mogę… jak bym miała blokadę. Ale przytyłam a właśnie sie odchudzałam i to mnie troche dobiło, jestem roztargniona nie moge sie skoncentrować prowadzić samochodu, mam obecnie kurs jazdy i powinnam miec egzamin ale muszę najpierw zmienić lek jednak. bo nie zdam prawa jazdy przy nim mam problem z równowagą, nie moge zrobic nic dokładnie przed moje roztargnięcie. nie moge sie uczyc normalnie, ostatnio wypiłam piwo dokladnie wczoraj dramat słyszałam 100głosów na raz nie mogłam spac…. po tym leku tez mam straszne koszmary budze sie i mam leki przez koszmary ktore mnie męczą… znowu po przedawkowaniu są halucynacje ale nie wiem czy bez przedawkowania ich nie mam czasami…jeszcze jednym problemem jest dokonanie wyboru i podejmowanie decyzji nie mogę podjąć konkretnej decyzji

    4. Opinia użytkownika o Risset :

     Skutecznosc

     4

     Brak skutków ubocznych

     6

     Oplacalnosc

     6

     Ja biorę Risset od roku.Jest coraz gorzej.Objawów pozytywnych shizofrenii brak jednak wzmożone negatywne.Czuję się otępiała,też nie mam chęci do niczego

    5. Opinia użytkownika o Risset :

     Skutecznosc

     2

     Brak skutków ubocznych

     10

     Oplacalnosc

     8

     Jak dla mnie to bardzo zły wybór, jeśli chodzi o leki takie jak RISSET. Mam po nich bardzo poważne objawy uboczne t.j. zwiększona nerwowość, halucynacje, bóle i zawroty głowy, senność w dzień a bezsenność w nocy, nadciśnienie tętnicze, zaburzenia widzenia, lęk np: wysokości i nie mogę prowadzić samochodu ze względu na silne zawroty głowy, stany depresyjne, drgawki, nudności, wymioty, silne bóle brzucha(wątroba, jelita, nerki, śledziona).

    6. Opinia użytkownika o Risset :

     Skutecznosc

     8

     Brak skutków ubocznych

     6

     Oplacalnosc

     8

     Interesuję się tematyką schizofrenii, a artykułów i opinii o Rissecie nie znalazłam zbyt wiele w Internecie. Postanowiłam, więc napisać o doświadczeniach mojego syna z tym lekiem. Dostał go pierwszy raz, gdy poszedł do szpitala około roku temu. Bardzo mu pomógł i jego symptomy zniknęły. Zaczął, więc brać lek także w domu. Wydaje mi się, że wzrasta mu tolerancja na lek, ponieważ znów ma pozytywne symptomy (słyszenie głosów). Nie wiem jak lek działa, ale mam nadzieję, że może podwyższenie dawki w tym przypadku pomoże. Skutki uboczne pojawiły się w postaci wzrostu masy ciała, ale nie oszukujmy się każdy lek na schizofrenię je ma.

    7. Opinia użytkownika o Risset :

     Skutecznosc

     8

     Brak skutków ubocznych

     4

     Oplacalnosc

     6

     Niestety cierpię na schizofrenię. Risset miałem przepisany razem z lorafenem, który miał mi pomóc w moich problemach z bezsennością i nerwicą. Lek działa i odkąd go biorę nie mam halucynacji, jednak jego skutki uboczne są bardzo nieprzyjemne, a boję się, że będzie jeszcze gorzej i branie leku poważnie odbije mi się na zdrowiu. Ciągle mam depresję, ale i tak obiektywnie będzie, jeśli napiszę, że Risset mi pomógł, bo mój główny problem, czyli wspominane halucynacje przestały być problemem.

    Dodaj komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

    Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.