Prozac

Poznaj bliżej lek Prozac:

Witaj na stronie, na której znajdziesz nie tylko informacje z ulotki o leku ale także poznasz prawdziwe historie i opinie ekspertów o Prozac. Rzetelne opinie ekspertów, historie pacjentów wraz z informacjami o alternatywnych zamiennikach wraz z cenami i refundacją NFZ przedstawiamy byś byś była / był świadomy w momencie ich zakupu. Poznaj lepiej skutki uboczne Prozac i zweryfikuj reklamy leku i sprawdź czy jest tak dobry, a może są lepsze zamienniki. Zawsze doceniamy twoją opinię, więc proszę pomóż nam rozwijać ta stronę i zostaw swój komentarz o leku dla innych.

Napisz swoją opinię o tym leku


Ocena Prozac

Jeśli zwykłe informacje z ulotki Prozac Ci nie wystarczają, a sponsorowane artykuły na innych stronach nie przemawiają do Ciebie to sprawdź prawdziwe historie o Prozac i opinie ekspertów

5.7
Nasi użytkownicy ocenili Prozac na ocenę średnią 5.7/10 na podstawie 10 komentarzy opublikowanych na
Najnowsze historie o Prozac
MAM MYŚLI SAMOBÓJCZE, RATUNKU DZIŚ W NOCY MNIE OBUDZIŁY.

o Prozac

Piszę nie o prozaku, ale o zolofcie, polecam. Potrafi łagodnie ustawić ponownie na nogi ;) Ps. Poczytajcie książkę Kaczkowskiego, to jest antydepresant, powodzenia.

o Prozac

Proponuje przeczytać książkę „Skutek uboczny śmierć”, W której jest historia Prozac. W badaniach na 10 osobach 4 popelnilo samobójstwo. Słyszy się dużo o masowych zabojstwach dokonanych przez spokojnych ludzi, którzy po tygodniu zażywani… [przeczytaj całą opinię]

o Prozac

A ja oglądałam wczoraj film o skutkach ubocznych, aż strach pomyśleć. Najlepiej pozytywnie myśleć, patrzeć często przez palce i do przodu, choć się nie chce, wiem coś o tym. Jak sobie sami nie pomożemy to kto?

o Prozac

chcecie sie zaic albo kogos kupcie

o Prozac

Zachęcamy do pisania swoich historii o leku.
Napisz swoja opinię o leku i daj możliwość przeczytania jej innym by mogli poznać prawdę

Przeczytaj wszystkie opinie naszych użytkowników

Napisz swoją opinię o tym leku


Opis leku Prozac

Prozac jest bardzo popularnym lekiem antydepresyjnym. Wielokrotnie używany jest, jako lek pierwszego rzutu w terapii depresji i nerwic. Stosowany jest jednak również przy problemach z przedwczesnym wytryskiem, oraz przy przypadłościach takich jak bulimia, czy nawet (z ograniczona skutecznością) przy fobii społecznej. Produkowany, oraz promowany jest przez amerykańską firmę farmaceutyczną Eli Lilly. Ponieważ prawa patentowe na Prozac w Polsce nie obowiązują, mamy u nas kilka innych tańszych leków zawierających ten sam składnik aktywny, który ma Prozac. Pełne działanie prozacu pojawia się po kilku tygodniach od rozpoczęcia stosowania. Warto więc poczekać i nie zrażać się brakiem efektów np. po dwóch tygodniach. Prozac nie jest lekiem bardzo skutecznym, jednak za jego częstym stosowaniem przemawia fakt, że nie powoduje poważnych skutków ubocznych.


Ulotka Prozac
Poznaj szczegółowe informacje o Prozac z ulotki. Informacje podzielone są tematycznie więc wybierz te które Ciebie interesują najbardziej. Przeczytaj też komentarze, na dole strony, osób które zażywały ten lek by potwierdzić informacje z ulotki Prozac


Cena Prozac

Szczegółowe ceny innych opakowań i odpłatności Prozac:


Zamienniki Prozac

Zapoznaj się z zamiennikami Prozac. Dowiesz się o cenach zamienników i czy może jakiś nie jest refundowany przez NFZ. Przed pójściem do lekarza możesz też zweryfikować działanie i ewentualne skutki uboczne samego leku Prozac, a także zamienników.


Gdzie można kupić Prozac?

Sprawdź gdzie kupić Prozac. Poszukaj najlepszej lokalizacji oraz ceny by zamówić. Zawsze porównaj cenę i dostępność leku Prozac w aptece.

Użyj poniższej wyszukiwarki, kliknij SZUKAJ by rozpocząć


Prozac składniki i działanie

Poznaj skład Prozac i zastosowanie na dolegliwości
Sprawdź inne leki i przeczytaj opinie o nich

Prozac jest stosowany w wypadku: Na Depresję, Na Nerwicę,


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

10 Replies to “Prozac”

 1. Skutecznosc

  7.9

  Brak skutków ubocznych

  7.1

  Oplacalnosc

  7.6

  Piszę nie o prozaku, ale o zolofcie, polecam. Potrafi łagodnie ustawić ponownie na nogi ;) Ps. Poczytajcie książkę Kaczkowskiego, to jest antydepresant, powodzenia.

 2. Skutecznosc

  4

  Brak skutków ubocznych

  2

  Oplacalnosc

  2

  Proponuje przeczytać książkę „Skutek uboczny śmierć”, W której jest historia Prozac. W badaniach na 10 osobach 4 popelnilo samobójstwo. Słyszy się dużo o masowych zabojstwach dokonanych przez spokojnych ludzi, którzy po tygodniu zażywania leku zabijał innych. Niektórzy dostali 35 lat więzienia..też polecam film „Prawdziwe oblicze antydepresantow”…I jeśli ktoś rzeczywiście chce zdążyć ten lek to niech się zapyta lekarza czy sam bralby ten lęk lub dałby swoim dzieciom…