Positivum

Poznaj bliżej lek Positivum:

Witaj na stronie, na której znajdziesz nie tylko informacje z ulotki o leku ale także poznasz prawdziwe historie i opinie ekspertów o Positivum. Rzetelne opinie ekspertów, historie pacjentów wraz z informacjami o alternatywnych zamiennikach wraz z cenami i refundacją NFZ przedstawiamy byś byś była / był świadomy w momencie ich zakupu. Poznaj lepiej skutki uboczne Positivum i zweryfikuj reklamy leku i sprawdź czy jest tak dobry, a może są lepsze zamienniki. Zawsze doceniamy twoją opinię, więc proszę pomóż nam rozwijać ta stronę i zostaw swój komentarz o leku dla innych.

Napisz swoją opinię o tym leku


Ocena Positivum

Jeśli zwykłe informacje z ulotki Positivum Ci nie wystarczają, a sponsorowane artykuły na innych stronach nie przemawiają do Ciebie to sprawdź prawdziwe historie o Positivum i opinie ekspertów

5.6
Nasi użytkownicy ocenili Positivum na ocenę średnią 5.6/10 na podstawie 35 komentarzy opublikowanych na
Najnowsze historie o Positivum
G##no nie pomaga

o Positivum

Nic nie działa najlepszy jest xanax albo clonozepam.

o Positivum

Jadłam po 3 przeciętnie co 2 godz .. Już po 2-giej dawce wyciszyło mi emocje… Jestem po 15 dziennie i przynajmniej mogę funkcjonować i spać. Wzięłam po ciężkim przeżyciu. Mam skłonność do depresji, ale zazwyczaj zwiększone dawki cze… [przeczytaj całą opinię]

o Positivum

chyba jakieś placebo…..nic nie pomaga

o Positivum

Zjadłam 30 go… no prawda nic nie działa, gdzie biorę je codziennie, nic nie pomogło i nic się nie stało, reklama wspierająca aktorkę, a lek nie warty dna, tak jak nerwomix.

o Positivum

Zachęcamy do pisania swoich historii o leku.
Napisz swoja opinię o leku i daj możliwość przeczytania jej innym by mogli poznać prawdę

Przeczytaj wszystkie opinie naszych użytkowników

Napisz swoją opinię o tym leku


Opis leku Positivum

Suplement diety Positivum to uspokajające tabletki,  które zapewniają wsparcie organizmu w przypadku stresu i napięcia nerwowego. Wspiera spokojny sen oraz pozwala odzyskać spokój i uczucie odprężenia. W skład leku Positivum wchodzą jedynie naturalne wyciągi roślinne z melisy, szyszki chmielu i szafranu.


Ulotka Positivum
Poznaj szczegółowe informacje o Positivum z ulotki. Informacje podzielone są tematycznie więc wybierz te które Ciebie interesują najbardziej. Przeczytaj też komentarze, na dole strony, osób które zażywały ten lek by potwierdzić informacje z ulotki Positivum

Jak działa Positivum
Wyciąg z ziela melisy – pomaga utrzymać pozytywny nastrój. Przyczynia się do zmniejszenia napięcia, ułatwia odprężenie i pomaga w utrzymaniu zdrowego snu. Wyciąg z szysze… Przeczytaj więcej
Jak dawkować Positivum?
Dorośli: 1 tabl. 3x/dobę…. Przeczytaj więcej
Przeciwskazania zażywania Positivum
Uczulenie na którykolwiek ze składników produktu. Nie zaleca się stosowania produktu przez osoby kierujące pojazdami i obsługujące maszyny. Preparatu nie należy łączyć z … Przeczytaj więcej

Cena Positivum

Positivum jest lekiem dostępnym w różnych opakowaniach i dawkach w polskich aptekach. Cena nie zawsze zależy od punktu aptecznego, w której kupujesz ale również od dawki substancji aktywnej i ilości leku.
Na rynku polskim występują dawki:

Positivum w dawce substancji aktywnej
Można kupić w opakowaniu zawierającym 180 szt. tabl. w cenie:

 • 35.82PLN przy zakupie na 100%. Wtedy cena jednej kapsułki wynosi 0.20PLN
 • Szczegółowe ceny innych opakowań i odpłatności Positivum:


  Zamienniki Positivum

  Zapoznaj się z zamiennikami Positivum. Dowiesz się o cenach zamienników i czy może jakiś nie jest refundowany przez NFZ. Przed pójściem do lekarza możesz też zweryfikować działanie i ewentualne skutki uboczne samego leku Positivum, a także zamienników.


  Gdzie można kupić Positivum?

  Sprawdź gdzie kupić Positivum. Poszukaj najlepszej lokalizacji oraz ceny by zamówić. Zawsze porównaj cenę i dostępność leku Positivum w aptece.

  Użyj poniższej wyszukiwarki, kliknij SZUKAJ by rozpocząć


  Positivum składniki i działanie

  Poznaj skład Positivum i zastosowanie na dolegliwości
  Sprawdź inne leki i przeczytaj opinie o nich

  Positivum jest stosowany w wypadku: Na Uspokojenie, Naturalne na uspokojenie,


  Dodaj komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany.

  35 Replies to “Positivum”

  1. Skutecznosc

   5.2

   Brak skutków ubocznych

   5.1

   Oplacalnosc

   9.2

   Jadłam po 3 przeciętnie co 2 godz .. Już po 2-giej dawce wyciszyło mi emocje… Jestem po 15 dziennie i przynajmniej mogę funkcjonować i spać. Wzięłam po ciężkim przeżyciu. Mam skłonność do depresji, ale zazwyczaj zwiększone dawki czegoś z chmielem pomagają. Jest dobrze, a wole to niż bezsenność i samonapędzająca się spirale otępienia i płaczliwości. Myśli też mi nie krążą po głowie, nie dając żyć. Polecam osobom z brzęczącymi myślami, niepokojem, czy po stracie. Nie cale opakowanie na raz, ale na pewno nie 3 tabletki dziennie. Dla mnie to za mało.

  2. Skutecznosc

   0

   Brak skutków ubocznych

   0

   Oplacalnosc

   7.8

   Zjadłam 30 go… no prawda nic nie działa, gdzie biorę je codziennie, nic nie pomogło i nic się nie stało, reklama wspierająca aktorkę, a lek nie warty dna, tak jak nerwomix.