Poltram


Poltram to generyczny odpowiednik tramalu. Tak jak i on zawiera w składzie substancję aktywną: tramadol. Poltram działa silnie przeciwbólowo, jednak doświadczenia wielu pacjentów wskazują na to, że Poltram nie działa równie dobrze na wszystkich.
Duża skuteczności poltramu wiąże się jednak z całkiem dużą ilością skutków ubocznych. Mogą państwu zdarzyć się takie problemy jak senność, uczucie nadmiernego zmęczenia, nudności, zbytna potliwość.
Napisz swoją opinię o Poltram
Cena Poltram
Skutki uboczne Poltram
Dawkowanie Poltram
Forum Poltram
Najnowsza opinia o Poltram
Zastosowanie i składniki Poltram
Gdzie można kupić Poltram?

Opinie o Poltram (73)

Poltram, ocena średnia

6.1

Skutecznosc

68/10

  Brak skutków ubocznych

  48/10

   Oplacalnosc

   67/10
    1. Opinia użytkownika o Poltram :

     Biorę 4 miesiąc, raz 15 kropli na noc, wcześniej 2 razy dziennie po 10 kropli. Chce odstawić i boję się tych dolegliwości uzależnień. Jak sobie pomoc i czy będę mała ataki duszności, czy gorzej?

    2. Opinia użytkownika o Poltram :

     Skutecznosc

     9.7

     Mam silne bóle głowy spowodowane skrzywieniem kręgosłupa szyjnego. Często ból głowy po jeździe samochodem jest nieznośny. Biorę 1 tabletkę tego leku i kładę się w ciszy na ok 1 godz, to warunek konieczny, żeby zadziałał. Ból przechodzi, jedyne skutki uboczne „po” to odwodnienie, strasznie mnie suszy po nim. Polecam ten lek bardzo. Ale jak wspomniałam, trzeba po nim położyć się spać lub poleżeć. Inaczej (na mnie przynajmniej) nie działa. Cieszę się, że taki lek istnieje.

    3. Opinia użytkownika o Poltram :

     Skutecznosc

     7.8

     Brak skutków ubocznych

     1.7

     Oplacalnosc

     9.5

     Pomagał na początku, teraz już muszę brać, żeby funkcjonować.

    4. Opinia użytkownika o Poltram :

     Skutecznosc

     9

     Brak skutków ubocznych

     10

     Oplacalnosc

     10

     Biorę doraźnie na zapalenie kaletki i bóle krętarzy większych i mniejszych. Ból uśmierza. Żadnych skutków ubocznych.

    5. Opinia użytkownika o Poltram :

     Jak dla mnie poltram to rewelacja brak skutków ubocznych działa szybko i długo lekarz przypisał mi go po urazie ścięgna Achillesa i działa lepiej niż zwykle tabletki czy Ketonal a ludzie którzy mają skutki uboczne muszą za mało warzyć lekarz powinien dobrać lek do do masy ciala poprostu zadłużenia starzenie leku na masę ciała tak jak narkotykami im człowiek większy tym słabiej działają albo mocniej podaje przykład z amfetamina poprostu lekarze nie pomyśleli że zamalowane warzycie

    6. Opinia użytkownika o Poltram :

     Super lek, mam wykrytą ostrogę pięty, doktor mi go zaleciła idealnie niweluje okropny ból. POLECAM BARDZO. Ewa

    7. Opinia użytkownika o Poltram :

     Skutecznosc

     6.1

     Brak skutków ubocznych

     6.4

     Oplacalnosc

     6.4

     Dość dobry, lecz jeśli mogę zastępuje lek ćwiczeniami, alkoholem, każda chemia to trucizna, wciąga i ciężko wyjść, staram się zrzucić wagę i ćwiczyć, aby ból zmalał, pozdrawiam wszystkich cierpiących, ważne jest też psychiczne nastawienie do problemu.

    8. Opinia użytkownika o Poltram :

     Oplacalnosc

     0.1

     Neurochirurg przepisał mi Poltram na bóle kręgosłupa, oczekiwanie miałam wysokie, liczyłam na to, że ból chociaż na chwile ustąpi i po funkcjonuje sobie normalnie. Zażyłam pierwsza dawkę, 2 tabletki wczoraj wieczorem… właśnie minęły 24 godziny i ja dopiero, powoli dochodzę do siebie. Już 2 h po zażyciu zawroty głowy, wymioty. Podziękuję za takie rozrywki, wole jak mnie okrutnie boli.

    9. Opinia użytkownika o Poltram :

     Witam, czy coś może się stać jeśli wzięłam 8 tabletek poltramalu combo na raz? Bardzo proszę o odpowiedź.

    10. Opinia użytkownika o Poltram :

     Poltram Combo brałem po jednej tabletce po kolacji. Po pierwszej tabletce nie zauważyłem żadnej reakcji, lecz po następnych na bliskiej odległości widziałem obraz podwójnie, odczuwałem ból głowy i mdłości. Po dalszych tabletkach odczuwałem ból nóg, kości ogonowe do tego stopnia, żeby podnieść się z krzesła musiałem mocno pochylić się do podłogi. Całe ciało było obolałe, a najbardziej ta zdrowsza strona. W sumie zażyłem 10 tabletek na dyskopatię obszaru lędźwiowego. Nie stwierdziłem wpływu na jazdę samochodem. Po kilku tygodniach wróciłem do stanu początkowego.

    11. Opinia użytkownika o Poltram :

     Wiele skutków ubocznych, biorę od kilku lat na silny ból kręgosłupa Poltram Combo Forte 3 tabletki dziennie, bo tych Poltram Combo neurolog kazał brać 6 tabletek. Szczerze to nie polecam tego leku. Ja źle się bardzo czuję, chcę się spać, czuję się znużona, niedobrze mi jest. Gdybym wcześniej mnie ktoś poinformował przed zaczęciem brania tego leku, o ryzyku i skutkach ubocznych jakie wyrządza ten lęk, to bym wcale nie zaczęła go brać pomimo tego bólu, bo teraz to nie takie proste przestać go brać.

    12. Opinia użytkownika o Poltram :

     Dla mnie lek pod względem wyeliminowania bólu się sprawdził, jednak skutki uboczne wystąpiły senność, brak koncentracji, nie polecam osobom pracującym i prowadzącym pojazd.

    13. Opinia użytkownika o Poltram :

     Nie mogę brać tego leku, po 1 tabletce mój organizm powoduje, że jestem jakbym była po morwinie, po 3 godzinach następują wymioty.

    14. Opinia użytkownika o Poltram :

     Brak skutków ubocznych

     10

     Poltram Combo został mi przepisany przez lekarza rodzinnego na rwę kulszową. Skuteczność zerowa zgodnie z zaleceniem lekarza zażywany doraźnie 1 tabletka co drugi dzień, samopoczucie fatalne. Po dziesiątej tabletce utrata przytomności na około 5 minut. Wezwano pogotowie, pierwsza uwaga ratowników medycznych: proszę nie brać tego, bo wielu po tym „odpływa”. Napisałem do producenta w związku z działaniem nie pożądanym, brak jakiejkolwiek odpowiedzi.

    15. Opinia użytkownika o Poltram :

     Mam wielopoziomową dyskopatię od th11 do S1 z uciskaniem na rdzeń, biorę poltram combo od 6 lat, przy silnych bólach na noc i 1 w ciągu dnia. Lek ten bardzo mi odpowiada, nie mam żadnych sensacji ubocznych mimo, że biorę leki na utrwalone migotanie przewodzenia.

    16. Opinia użytkownika o Poltram :

     Skutecznosc

     4.5

     Brak skutków ubocznych

     9.7

     Brałam kiedyś poltram combo, absolutnie żadnych skutków ubocznych. Poltram retard po jednej tabletce zażytej wieczorem skutecznie wyeliminował ból i mnie z życia na 24 h, senność, zawroty głowy, wymioty. Jedno leczy drugie kaleczy. Jak zażywać ten lek pracując???

    17. Opinia użytkownika o Poltram :

     Skutecznosc

     8.1

     Brak skutków ubocznych

     1.3

     Oplacalnosc

     9.2

     Dla mnie lek jak najbardziej odpowiedni, biorę kilka miesięcy po 1 do 2 tabletek dziennie na ból, naprawdę silny ból kręgosłupa. Skutki uboczne minimalne, czasem lekki ból brzucha lub lekki ból głowy, ale można wytrzymać :) Polecam.

    Dodaj komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

    Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.