Poltram


Poltram to generyczny odpowiednik tramalu. Tak jak i on zawiera w składzie substancję aktywną: tramadol. Poltram działa silnie przeciwbólowo, jednak doświadczenia wielu pacjentów wskazują na to, że Poltram nie działa równie dobrze na wszystkich.
Duża skuteczności poltramu wiąże się jednak z całkiem dużą ilością skutków ubocznych. Mogą państwu zdarzyć się takie problemy jak senność, uczucie nadmiernego zmęczenia, nudności, zbytna potliwość.
Napisz swoją opinię o Poltram


Cena Poltram
Skutki uboczne Poltram
Dawkowanie Poltram
Forum Poltram
Najnowsza opinia o Poltram
Zastosowanie i składniki Poltram
Gdzie można kupić Poltram?

Opinie o Poltram (65)

Poltram, ocena średnia

6.1

Skutecznosc

67/10

  Brak skutków ubocznych

  48/10

   Oplacalnosc

   68/10
    1. Opinia użytkownika o Poltram :

     Witam, czy coś może się stać jeśli wzięłam 8 tabletek poltramalu combo na raz? Bardzo proszę o odpowiedź.

    2. Opinia użytkownika o Poltram :

     Poltram Combo brałem po jednej tabletce po kolacji. Po pierwszej tabletce nie zauważyłem żadnej reakcji, lecz po następnych na bliskiej odległości widziałem obraz podwójnie, odczuwałem ból głowy i mdłości. Po dalszych tabletkach odczuwałem ból nóg, kości ogonowe do tego stopnia, żeby podnieść się z krzesła musiałem mocno pochylić się do podłogi. Całe ciało było obolałe, a najbardziej ta zdrowsza strona. W sumie zażyłem 10 tabletek na dyskopatię obszaru lędźwiowego. Nie stwierdziłem wpływu na jazdę samochodem. Po kilku tygodniach wróciłem do stanu początkowego.

    3. Opinia użytkownika o Poltram :

     Wiele skutków ubocznych, biorę od kilku lat na silny ból kręgosłupa Poltram Combo Forte 3 tabletki dziennie, bo tych Poltram Combo neurolog kazał brać 6 tabletek. Szczerze to nie polecam tego leku. Ja źle się bardzo czuję, chcę się spać, czuję się znużona, niedobrze mi jest. Gdybym wcześniej mnie ktoś poinformował przed zaczęciem brania tego leku, o ryzyku i skutkach ubocznych jakie wyrządza ten lęk, to bym wcale nie zaczęła go brać pomimo tego bólu, bo teraz to nie takie proste przestać go brać.

    4. Opinia użytkownika o Poltram :

     Dla mnie lek pod względem wyeliminowania bólu się sprawdził, jednak skutki uboczne wystąpiły senność, brak koncentracji, nie polecam osobom pracującym i prowadzącym pojazd.

    5. Opinia użytkownika o Poltram :

     Nie mogę brać tego leku, po 1 tabletce mój organizm powoduje, że jestem jakbym była po morwinie, po 3 godzinach następują wymioty.

    6. Opinia użytkownika o Poltram :

     Brak skutków ubocznych

     10

     Poltram Combo został mi przepisany przez lekarza rodzinnego na rwę kulszową. Skuteczność zerowa zgodnie z zaleceniem lekarza zażywany doraźnie 1 tabletka co drugi dzień, samopoczucie fatalne. Po dziesiątej tabletce utrata przytomności na około 5 minut. Wezwano pogotowie, pierwsza uwaga ratowników medycznych: proszę nie brać tego, bo wielu po tym „odpływa”. Napisałem do producenta w związku z działaniem nie pożądanym, brak jakiejkolwiek odpowiedzi.

    7. Opinia użytkownika o Poltram :

     Mam wielopoziomową dyskopatię od th11 do S1 z uciskaniem na rdzeń, biorę poltram combo od 6 lat, przy silnych bólach na noc i 1 w ciągu dnia. Lek ten bardzo mi odpowiada, nie mam żadnych sensacji ubocznych mimo, że biorę leki na utrwalone migotanie przewodzenia.

    8. Opinia użytkownika o Poltram :

     Skutecznosc

     4.5

     Brak skutków ubocznych

     9.7

     Brałam kiedyś poltram combo, absolutnie żadnych skutków ubocznych. Poltram retard po jednej tabletce zażytej wieczorem skutecznie wyeliminował ból i mnie z życia na 24 h, senność, zawroty głowy, wymioty. Jedno leczy drugie kaleczy. Jak zażywać ten lek pracując???

    9. Opinia użytkownika o Poltram :

     Skutecznosc

     8.1

     Brak skutków ubocznych

     1.3

     Oplacalnosc

     9.2

     Dla mnie lek jak najbardziej odpowiedni, biorę kilka miesięcy po 1 do 2 tabletek dziennie na ból, naprawdę silny ból kręgosłupa. Skutki uboczne minimalne, czasem lekki ból brzucha lub lekki ból głowy, ale można wytrzymać :) Polecam.

    Dodaj komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

    Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.