Polprazol

Poznaj bliżej lek Polprazol:

Witaj na stronie, na której znajdziesz nie tylko informacje z ulotki o leku ale także poznasz prawdziwe historie i opinie ekspertów o Polprazol. Rzetelne opinie ekspertów, historie pacjentów wraz z informacjami o alternatywnych zamiennikach wraz z cenami i refundacją NFZ przedstawiamy byś byś była / był świadomy w momencie ich zakupu. Poznaj lepiej skutki uboczne Polprazol i zweryfikuj reklamy leku i sprawdź czy jest tak dobry, a może są lepsze zamienniki. Zawsze doceniamy twoją opinię, więc proszę pomóż nam rozwijać ta stronę i zostaw swój komentarz o leku dla innych.

Napisz swoją opinię o tym leku


Ocena Polprazol

Jeśli zwykłe informacje z ulotki Polprazol Ci nie wystarczają, a sponsorowane artykuły na innych stronach nie przemawiają do Ciebie to sprawdź prawdziwe historie o Polprazol i opinie ekspertów

4.3
Nasi użytkownicy ocenili Polprazol na ocenę średnią 4.3/10 na podstawie 21 komentarzy opublikowanych na
Najnowsze historie o Polprazol
Niestety, jak każdy IPP sprawia, że poprzez obniżanie soku żołądkowego ciężko mogą wchłaniać się niektóre mikroelementy. Pomógł na ból brzucha, ale sprawił inne poważne problemy z wchłanianiem mikroelementów. Stosuję teraz kąpie… [przeczytaj całą opinię]

o Polprazol

Kiedy brałam polprazol brzuch mnie nie bolał, było wszystko w porządku, niestety kiedy przestałam go stosować brzuch bolał mnie po jedzeniu, a teraz boli mnie praktycznie ciągle. Włosy zaczęty bardziej wypadać i często nie mogę zasnąć … [przeczytaj całą opinię]

o Polprazol

Lek dla mnie bardzo dobry,miałam nadżerki w przełyku i ciągle zgage,po 3 miesiącach wszystko ustąpiło.

o Polprazol

Nie mogę się nadziwić czytając te negatywne opinie. Ja używam kilka lat PPH40 i jestem b. zadowolona. Nie tylko nie ma zgagi, refluksu to zniknęło zatrzymywanie się jedzenia w przełyku. Ostatnio mi brakło leku i kilka dni zażywałam Contro… [przeczytaj całą opinię]

o Polprazol

MASAKRA, ból brzucha, zgaga jak była, tak jest! Dla mnie kompletne nieporozumienie, tydzień brania i basta! Pora na normalnego gastrologa, lekarz rodzinny niech da sobie spokój.

o Polprazol

Zachęcamy do pisania swoich historii o leku.
Napisz swoja opinię o leku i daj możliwość przeczytania jej innym by mogli poznać prawdę

Przeczytaj wszystkie opinie naszych użytkowników

Napisz swoją opinię o tym leku


Opis leku Polprazol

Efektem stosowania polprazolu jest zmniejszenie kwaśności soku żołądkowego. Polprazol lekarze podają pacjentom przy chorobie wrzodowej żołądka, jak również przy refluksie.
Lek reprezentuje również działanie antybakteryjne i dlatego znalazł również zastosowanie w usuwaniu bakterii helicobacter pylori (często łączony jest wtedy z antybiotykiem amoksycyliną).
Polprazol może spowodować u części pacjentów skutki uboczne. Te najczęściej wymieniane to bóle głowy, bóle brzucha, oraz biegunka. Niektóre osoby skarżyły się również na problemy z zaśnięciem i utrzymaniem snu.


Gdzie można kupić Polprazol?

Sprawdź gdzie kupić Polprazol. Poszukaj najlepszej lokalizacji oraz ceny by zamówić. Zawsze porównaj cenę i dostępność leku Polprazol w aptece.

Użyj poniższej wyszukiwarki, kliknij SZUKAJ by rozpocząć


Polprazol składniki i działanie

Poznaj skład Polprazol i zastosowanie na dolegliwości
Sprawdź inne leki i przeczytaj opinie o nich

Polprazol jest stosowany w wypadku: Na Nadkwaśność, Na receptę, Na Refluks, Na Wrzody, Na Zgagę, Zobacz Inne,
Główne składniki leku Polprazol to: Omeprazol ,


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

21 Replies to “Polprazol”

 1. Skutecznosc

  4

  Brak skutków ubocznych

  0

  Oplacalnosc

  0

  Niestety, jak każdy IPP sprawia, że poprzez obniżanie soku żołądkowego ciężko mogą wchłaniać się niektóre mikroelementy. Pomógł na ból brzucha, ale sprawił inne poważne problemy z wchłanianiem mikroelementów. Stosuję teraz kąpiele magnezowe by wrócić do siebie. Ja po miesiącu stosowania dawki 40mg codziennie miałam okropne problemy ze stawami, od czasu odstawienia leków minęły, ale nie do końca, pozostało mi chrupanie w kolanach. Warto poczytać o IPP na innych stronach, to naprawdę bardzo inwazyjny lek i powinien być stosowany krótko jeżeli to konieczne (np. występują nadżerki na przełyku które trzeba wygoić) lub w bardzo małych dawkach z odpowiednią dietą. Warto wybrać inny lek, chociażby przyśpieszający opróżnianie treści żołądkowej – teraz stosuję taki i czuję się o wiele lepiej, a moje ciało powoli po tej wyniszczającej kuracji wraca do siebie

 2. Skutecznosc

  5.3

  Brak skutków ubocznych

  0

  Oplacalnosc

  1

  Kiedy brałam polprazol brzuch mnie nie bolał, było wszystko w porządku, niestety kiedy przestałam go stosować brzuch bolał mnie po jedzeniu, a teraz boli mnie praktycznie ciągle. Włosy zaczęty bardziej wypadać i często nie mogę zasnąć pomimo, że ciągle jestem zmęczona i śpiąca. Myślę, czy znów nie zacząć brać tych tabletek. Bo w sumie było dobrze, a na pewno lepiej niż jest teraz.

 3. Skutecznosc

  10

  Brak skutków ubocznych

  9.9

  Oplacalnosc

  9.9

  Lek dla mnie bardzo dobry,miałam nadżerki w przełyku i ciągle zgage,po 3 miesiącach wszystko ustąpiło.

 4. Skutecznosc

  10

  Brak skutków ubocznych

  10

  Oplacalnosc

  0

  Nie mogę się nadziwić czytając te negatywne opinie. Ja używam kilka lat PPH40 i jestem b. zadowolona. Nie tylko nie ma zgagi, refluksu to zniknęło zatrzymywanie się jedzenia w przełyku. Ostatnio mi brakło leku i kilka dni zażywałam Controloc 40 i dolegliwości wróciły. Żadnych ubocznych. Polecam.

 5. Skutecznosc

  0.5

  Brak skutków ubocznych

  0.3

  Oplacalnosc

  1

  MASAKRA, ból brzucha, zgaga jak była, tak jest! Dla mnie kompletne nieporozumienie, tydzień brania i basta! Pora na normalnego gastrologa, lekarz rodzinny niech da sobie spokój.

 6. Skutecznosc

  2.5

  Brak skutków ubocznych

  1.2

  Oplacalnosc

  1.4

  Brałam ten lek pół roku i wcale nie poprawił stanu mojego żołądka. Zapalenie jak było, tak jest i wcale nie jest lepiej. Po stosowaniu leku, dostałam wymiotów i biegunek. Wcale mi nie pomógł.