Persen


Lek stosowany w sytuacjach nadwrażliwości stresowych. W sytuacjach kiedy odczuwalny jest wyższy poziom stresów. Lek na uspokojenie. Podawany jest w tabletkach do stosowania doustnego.

Lek to połączenie valerin (valerina) i melisy w jednej tabletce. Lek typowy na uspokojenie reakcji stresowych. Pomaga i uspokaja sen.

Dawkowanie to 1-2 tabletki max 3 razy dziennie.

 

Nie należy go stosować bezpośrednio przed chęcią prowadzenia auta. Może spowodować zaburzenia reakcji i refleksu.

Lek stosowany przy problemach z:

 • stres
 • bezsenność
 • nadmiernym pobudzeniem (na uspokojenie)

Napisz swoją opinię o Persen


Cena Persen
Dawkowanie Persen
Ulotka Persen
Zamienniki Persen
Forum Persen
Najnowsza opinia o Persen
Zastosowanie i składniki Persen
Gdzie można kupić Persen?

Opinie o Persen (14)

Persen, ocena średnia

6.1666666666667

Skutecznosc

58/10

  Brak skutków ubocznych

  74/10

   Oplacalnosc

   53/10
    1. Opinia użytkownika o Persen :

     Skutecznosc

     2.3

     Brak skutków ubocznych

     6.4

     Oplacalnosc

     3.3

     Lek stosowałem przez kilka dni, niestety nie czułem po nim żadnej poprawy. Nie miałem nigdy problemów ze snem, więc w tej kwestii nie mam pojęcia, czy persen jest skuteczny. W pracy codziennie zmagam się ze stresem, potrzebowałem lekkiej pomocy – persen nie jest dobrym kandydatem w moim przypadku. Nie wiem, czy skutki będą widoczne dopiero po dłuższym stosowaniu – jeśli tak, to lek jest zupełnie nieopłacalny. Lek zupełnie do mnie nie przemówił, będę szukał czegoś innego. Persen nie działa, nie otumania, jest dosyć drogi. W tej cenie można znaleźć na pewno coś lepszego.

    2. Opinia użytkownika o Persen :

     Stosuję go od dłuższego czasu, ale jakoś bardzo mi nie pomógł. Może trochę.
     Dzisiaj wzięłam 4 tabletki na raz i poczułam tego skutki. Byłam mega zamulona i nie wiedziałam co mówię.
     Do tego zaczęło mi mrowieć całe ciało, czego się przestraszyłam, a strach spowodował nasilenie się wszystkich objawów: serce waliło jak dzwon, zaczęło mi się robić słabo itd. Ale to już inna bajka i pewnie nie było spowodowane samymi tabletkami, ale jakimiś napadami lęku i moimi stanami nerwowymi.

    3. Opinia użytkownika o Persen :

     Skutecznosc

     1

     Brak skutków ubocznych

     10

     Oplacalnosc

     1

     Niby najmocniejszy lek ziołowy w aptece, zawiera cuda, wianki. W praktyce polecam melisanę, działa lepiej. Lek prawdopodobnie zgodnie z tym co napisano na ulotce zaczyna mieć efekt po kilku tygodniach regularnego stosowania. Jest drogi, doraźnie stosowany nie przynosi ulgi.

    4. Opinia użytkownika o Persen :

     Skutecznosc

     10

     Brak skutków ubocznych

     10

     Oplacalnosc

     10

     na lot samolotem – rewelacja ! Tylko wtedy używam.

    5. Opinia użytkownika o Persen :

     Skutecznosc

     8

     Brak skutków ubocznych

     4

     Oplacalnosc

     6

     Wypowiadam się po jednym zażyciu, zastosowałem go raz, przeżywałem duże problemy w związku z „niżem” szczęścia w moim życiu, nic mi nie wychodziło, wszystkim się przejmowałem, nie mogłem przez to spać, stres był tak mocny, że nie spałem WOGÓLE przez prawie miesiąc. Pewnej nocy postanowiłem odstawić moje przekonania dotyczące leków i ich efektu placebo, ale pomógł. Pomógł mi się WYSPAĆ przez co miałem siły do walki, ale nie pomoże rozwiązać problemów sam w sobie.

    6. Opinia użytkownika o Persen :

     Skutecznosc

     4

     Brak skutków ubocznych

     6

     Oplacalnosc

     2

     Persen kiedyś był mi bliski, ale zmieniły się czasy, a on razem z nimi. Nie jestem stały w uczuciach – gdy pojawił się forsen, persen odszedł w odstawkę. Po co prepłacać za lek, który jest mniej skuteczny od nowego?

    7. Opinia użytkownika o Persen :

     Skutecznosc

     10

     Brak skutków ubocznych

     8

     Oplacalnosc

     10

     Ostatnio bylem w bardzo toksycznym związku. BYłem strasznie znerwicowany. Wszystko mnie wkurzalo. Moja siostra dostawała ze mną szału :D któregoś razu kupiła mi persen i kazała zażywać codziennie. Kurde o wiele mniej się wkurzałem i w końcu zacząłem normalnie funkcjonować. Jedynym mankamentem było to, że po dłuższym stosowaniu można się uzależnić…

    8. Opinia użytkownika o Persen :

     Ja po zażyciu uspokajaczy mam szumy w głowie i ubytek na słuchu do 20Db spowodowany zażywaniem uspokajaczy. Jeśli chcesz sobie zepsuć słuch i nosić aparat słuchowy to polecam: środki uspokajające, depresyjne, beta blokery i inne świństwa ..

    9. Opinia użytkownika o Persen :

     Skutecznosc

     10

     Brak skutków ubocznych

     10

     Oplacalnosc

     8

     Szczerze mówiąc, byłam przeciwna, co do brania tabletek uspokajających. W mojej pracy ciągle towarzyszy mi stres, więc wypróbowałam Persen i jestem z niego naprawdę zadowolona. O wiele szybciej się uspokajam i nie jestem otępiała czy śpiąca. Jedna tabletka wystarcza mi na cały dzień. Produkt dobry.

    10. Opinia użytkownika o Persen :

     Skutecznosc

     10

     Brak skutków ubocznych

     10

     Oplacalnosc

     10

     Ostatnio przed maturami strasznie się denerwowałam. Moja mama dała mi persen bym się w końcu trochę uspokoiła, bo przez stres nic, ale to kompletnie nic nie pamiętałam. Lek jest naprawdę skuteczny, mnie bynajmniej pomógł od razu :) Hehe polecam wszystkim uczniom przed różnymi egzaminami i nie tylko ;)

    11. Opinia użytkownika o Persen :

     Skutecznosc

     2

     Brak skutków ubocznych

     6

     Oplacalnosc

     4

     Zanim zdecydowałem się na poważne leki brałem persen na nerwicę. Nie wiele niestety pomagał. Szkoda czasu, który lepiej użyć na terapię z prawdziwego zdarzenia.

    12. Opinia użytkownika o Persen :

     Skutecznosc

     4

     Brak skutków ubocznych

     8

     Oplacalnosc

     4

     Niestety nie podzielam zdania poprzedników. Lek nie ma żadnych skutków ubocznych. Przynajmniej ja nie zaobserwowałem. Ale też w ogóle nie działa. Niby trochę mnie złapał, ale nie do końca. Nie czułem się komfortowo a bardziej chciało mi się spać niż się uspokoiłem. dziwne odczucie i nie wiem jak to wytłumaczyć, ale nie do końca uważam, że się sprawdził. Lek po prostu był otępiający niż uspokajający. Od leku na uspokojenie oczekuje się czegoś więcej niż tylko omroczenia… macie podobne odczucia?

    13. Opinia użytkownika o Persen :

     Skutecznosc

     8

     Brak skutków ubocznych

     10

     Oplacalnosc

     6

     Persen to świetny lek. uspokaja a nie otumania. Można pracować normalnie i cieszy się spokojem bez stresów Polecam na prawdę szczeże

    14. Opinia użytkownika o Persen :

     Skutecznosc

     8

     Brak skutków ubocznych

     10

     Oplacalnosc

     6

     Persen jest w porządku. Lek działa tak jak się od niego oczekuje. Choć nie zażywałem dużo to i tak wygląda na to, że się u mnie sprawdził. Niekiedy dłuższe okresy wzmożonego stresu przed końcem roku w pracy dały mi się we znaki. Działa tak jak się spodziewałem i jest OK

    Dodaj komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

    Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.