Permen

Poznaj bliżej lek Permen:

Witaj na stronie, na której znajdziesz nie tylko informacje z ulotki o leku ale także poznasz prawdziwe historie i opinie ekspertów o Permen. Rzetelne opinie ekspertów, historie pacjentów wraz z informacjami o alternatywnych zamiennikach wraz z cenami i refundacją NFZ przedstawiamy byś byś była / był świadomy w momencie ich zakupu. Poznaj lepiej skutki uboczne Permen i zweryfikuj reklamy leku i sprawdź czy jest tak dobry, a może są lepsze zamienniki. Zawsze doceniamy twoją opinię, więc proszę pomóż nam rozwijać ta stronę i zostaw swój komentarz o leku dla innych.

Napisz swoją opinię o tym leku


Ocena Permen

Jeśli zwykłe informacje z ulotki Permen Ci nie wystarczają, a sponsorowane artykuły na innych stronach nie przemawiają do Ciebie to sprawdź prawdziwe historie o Permen i opinie ekspertów

8
Nasi użytkownicy ocenili Permen na ocenę średnią 8/10 na podstawie 67 komentarzy opublikowanych na
Najnowsze historie o Permen
Permen to absolutna ściema. Nie ma w składzie nic na erekcję (poza składnikami popartymi ludowymi legendami). Premen ma za to skrajnie sprawny system wypisywania fikcyjnych opinii na forach. Kłamać można tu do woli, ponieważ niezadowoleni kli… [przeczytaj całą opinię]

o Permen

Większość komentarzy jest, jak widzę, ustawiona i pisana przez producenta. Nie dajcie się nabić w butelkę i 'testować' te tabletki przez 30 dni. Bądźcie sceptyczni.

o Permen

Suplementacja okazała się u nas bardzo skuteczna, na szczęście mąż regularnie przyjmuje tabletki i oboje tego pilnujemy, więc myślę, że to przyczyniło się również do sukcesu. Kupujemy przez internet z odbiorem osobistym na osiedlu i wyc… [przeczytaj całą opinię]

o Permen

Jak na moje oko najskuteczniejsze tabletki jak do tej pory. Już po 3 tygodniach widać było pierwsze rezultaty i zaczęło nam się lepiej w łóżku układać z mężem :), ale u nas permen jest ten w wersji king, tak nam doradził znajomy farmace… [przeczytaj całą opinię]

o Permen

Dołączam i swoją opinię, ja też jestem za Permen King. Działa, jest skuteczny.

o Permen

Zachęcamy do pisania swoich historii o leku.
Napisz swoja opinię o leku i daj możliwość przeczytania jej innym by mogli poznać prawdę

Przeczytaj wszystkie opinie naszych użytkowników

Napisz swoją opinię o tym leku


Opis leku Permen

Permen, Permen King to suplement diety, kolejny z serii poprawiających życie seksualne męszczyzn. Jak wile innych preparatów jest to suplement do zażywania regularnego a nie przed samym stosunkiem płciowym. Permen zawiera składniki naturalne co może być zaletom dla osób chcących zażywać jedynie lekkie suplenty diety i bojących się interakcji substancji czynnych z innymi lekami lub suplementami.
Działanie Permen, wg producenta, widoczne jest po około 6 tygodniach stosowania. dawkowanie Permen to co najmniej 2 tabletki dziennie.


Gdzie można kupić Permen?

Sprawdź gdzie kupić Permen. Poszukaj najlepszej lokalizacji oraz ceny by zamówić. Zawsze porównaj cenę i dostępność leku Permen w aptece.

Użyj poniższej wyszukiwarki, kliknij SZUKAJ by rozpocząć


Permen składniki i działanie

Poznaj skład Permen i zastosowanie na dolegliwości
Sprawdź inne leki i przeczytaj opinie o nich

Permen jest stosowany w wypadku: Na Potencję,


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

67 Replies to “Permen”

 1. Skutecznosc

  0

  Brak skutków ubocznych

  10

  Oplacalnosc

  0

  Permen to absolutna ściema. Nie ma w składzie nic na erekcję (poza składnikami popartymi ludowymi legendami). Premen ma za to skrajnie sprawny system wypisywania fikcyjnych opinii na forach. Kłamać można tu do woli, ponieważ niezadowoleni klienci nie lecą ze swoim problemem na prokuraturę. Pamiętaj – permen to ściema. Podobnie działa herbata ziołowa (np. miętowa).

 2. Skutecznosc

  1.5

  Brak skutków ubocznych

  1.1

  Oplacalnosc

  0.8

  Większość komentarzy jest, jak widzę, ustawiona i pisana przez producenta. Nie dajcie się nabić w butelkę i 'testować' te tabletki przez 30 dni. Bądźcie sceptyczni.

 3. Skutecznosc

  10

  Brak skutków ubocznych

  10

  Oplacalnosc

  10

  Suplementacja okazała się u nas bardzo skuteczna, na szczęście mąż regularnie przyjmuje tabletki i oboje tego pilnujemy, więc myślę, że to przyczyniło się również do sukcesu. Kupujemy przez internet z odbiorem osobistym na osiedlu i wychodzi nam ok. 20 zł za pudełeczko.