Panadol Femina

Poznaj bliżej lek Panadol Femina:

Witaj na stronie, na której znajdziesz nie tylko informacje z ulotki o leku ale także poznasz prawdziwe historie i opinie ekspertów o Panadol Femina. Rzetelne opinie ekspertów, historie pacjentów wraz z informacjami o alternatywnych zamiennikach wraz z cenami i refundacją NFZ przedstawiamy byś byś była / był świadomy w momencie ich zakupu. Poznaj lepiej skutki uboczne Panadol Femina i zweryfikuj reklamy leku i sprawdź czy jest tak dobry, a może są lepsze zamienniki. Zawsze doceniamy twoją opinię, więc proszę pomóż nam rozwijać ta stronę i zostaw swój komentarz o leku dla innych.

Napisz swoją opinię o tym leku


Ocena Panadol Femina

Jeśli zwykłe informacje z ulotki Panadol Femina Ci nie wystarczają, a sponsorowane artykuły na innych stronach nie przemawiają do Ciebie to sprawdź prawdziwe historie o Panadol Femina i opinie ekspertów

5.6
Nasi użytkownicy ocenili Panadol Femina na ocenę średnią 5.6/10 na podstawie 14 komentarzy opublikowanych na
Najnowsze historie o Panadol Femina
Ten lek zdecydowanie nie działa na bardzo bolesne miesiączki. Zwłaszcza jeśli towarzyszą im np. wymioty i nudności. Zwykły lek na bóle głowy działa lepiej niż Panadol. Ponadto powoduje, że robię się jeszcze bardziej osłabiona i senna,… [przeczytaj całą opinię]

o Panadol Femina

Na moje bóle miesiączkowe działa.

o Panadol Femina

Ja mam bardzo bolesne miesiączki i działa idealnie.

o Panadol Femina

Pomaga na bolesne bóle miesiączkowe, ale nie na długo. Daje ulgę, najlepiej od razu łykać 2 tabletki.

o Panadol Femina

Pomógł.

o Panadol Femina

Zachęcamy do pisania swoich historii o leku.
Napisz swoja opinię o leku i daj możliwość przeczytania jej innym by mogli poznać prawdę

Przeczytaj wszystkie opinie naszych użytkowników

Napisz swoją opinię o tym leku


Opis leku Panadol Femina

Panadol femina jest interesującym produktem, ze względu na cel jego działania. Stara się zwalczać ból kobiecy (bolesne miesiączki), jednocześnie jednak usuwając przyczynę tego bólu. Ma w swoim składzie oprócz substancji przeciwbólowej, także substancję rozkurczową.
Oznacza to, że panadol femina może być skuteczny nie tylko przy miesiączce, ale również przy różnego innego bólach brzucha np. kolce
Skutki uboczne występują rzadko. Najbardziej prawdopodobne jest wystąpienie suchości w ustach i zawrotów głowy.


Gdzie można kupić Panadol Femina?

Sprawdź gdzie kupić Panadol Femina. Poszukaj najlepszej lokalizacji oraz ceny by zamówić. Zawsze porównaj cenę i dostępność leku Panadol Femina w aptece.

Użyj poniższej wyszukiwarki, kliknij SZUKAJ by rozpocząć


Panadol Femina składniki i działanie

Poznaj skład Panadol Femina i zastosowanie na dolegliwości
Sprawdź inne leki i przeczytaj opinie o nich

Panadol Femina jest stosowany w wypadku: Dla Kobiet,


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

14 Replies to “Panadol Femina”

 1. Skutecznosc

  0

  Brak skutków ubocznych

  1.9

  Oplacalnosc

  4.3

  Ten lek zdecydowanie nie działa na bardzo bolesne miesiączki. Zwłaszcza jeśli towarzyszą im np. wymioty i nudności. Zwykły lek na bóle głowy działa lepiej niż Panadol. Ponadto powoduje, że robię się jeszcze bardziej osłabiona i senna, już nie mówiąc że, moje ciało zaczyna się pocić- jak przy gorączce. Może to jest właśnie efektem tego, że Panadol jest stosowany w leczeniu przeziębień. Raz kupiłam i już więcej tego nie zrobię.

 2. Skutecznosc

  6.1

  Brak skutków ubocznych

  9.9

  Oplacalnosc

  9.1

  Pomaga na bolesne bóle miesiączkowe, ale nie na długo. Daje ulgę, najlepiej od razu łykać 2 tabletki.

 3. Mam zawsze bolesne miesiączki i dlatego postanowiłam kupić coś specjalnie na nie, a nie zwykle tabletki przeciwbólowe. Biorąc pod uwagę, że pierwszego dnia mam najgorsze bóle, wzięłam dwie tabletki w odstępie 3h, bo nic nie dawała pierwsza, po drugiej prawie żadnej różnicy, może delikatniej zelżał ból, ale pojawiły się skurcze. Na silne bóle zdecydowanie nie polecam, bo nie pomaga.

 4. Skutecznosc

  2

  Brak skutków ubocznych

  6

  Oplacalnosc

  2

  Przy silnych bólach i przy uprzednio zażywanym ketonalu nie polecam. Zażyłam dwie tabletki zapobiegawczo przy lekkim bólu, żeby ograniczyć ketonal. Ból zamiast ulżyć ciągle się nasilał wywołując przy tym silne skurcze. Ponad to występuje suchość w ustach.