Orton flex


Orton flex to suplement diety stosowany do zapobiegania problemów ze stawami. Szczególne zalecenia tego suplementu to przyjmowanie go przez osoby aktywnie wykorzaytujące swoje narządy ruchu lub obciążające je swoją wagą.

Osoby z nadwagą oraz aktywne fizyczne są według producenta Orton Flex odbiorcami do których kierowana jest ta oferta.

 

Napisz swoją opinię o Orton flex


Cena Orton flex
Dawkowanie Orton flex
Ulotka Orton flex
Zamienniki Orton flex
Forum Orton flex
Najnowsza opinia o Orton flex
Zastosowanie i składniki Orton flex
Gdzie można kupić Orton flex?

Opinie o Orton flex (9)

Orton flex, ocena średnia

5.9666666666667

Skutecznosc

54/10

  Brak skutków ubocznych

  71/10

   Oplacalnosc

   54/10
    1. Opinia użytkownika o Orton flex :

     Brak skutków ubocznych

     3

     Brak efektu po 5 opakowaniach.

    2. Opinia użytkownika o Orton flex :

     Skutecznosc

     8

     Brak skutków ubocznych

     10

     Oplacalnosc

     8

     Zażywałem i wiem, że działa. Mam początki choroby zwyrodnieniowej stawów kolanowych. Jako środek uzupełniający jest, w moim przypadku, skuteczny. Mogę polecić.

    3. Opinia użytkownika o Orton flex :

     Skutecznosc

     8

     Brak skutków ubocznych

     10

     Oplacalnosc

     8

     Dobry lek. Nie miałem żadnych skutków ubocznych. Chyba warto go kupić. Ostro trenuję na siłce od 5 lat. 2 lata temu zacząłem odczuwać silne bóle w nadgarstkach. Znałem ten ból, miałem go wcześniej po treningach, ale nie tak silne. Przy rozmowie z ciocią, która jest co prawda położną, usłyszałem, że to może stawy. Zwłaszcza, że kolana też mnie czasami bolały.
     Kupiłem Orton flex, reklama dźwignią handlu- jest lepiej. Ale najpierw odstawiłem na tydzień trening, musiałem zmniejszyć obciążenie i częstotliwość. Zmieniłem też dietę, mama naczytała się w necie, co jeść przy bólach i zapaleniach stawów. Ogólnie mam się znacznie lepiej.

    4. Opinia użytkownika o Orton flex :

     Skutecznosc

     6

     Brak skutków ubocznych

     2

     Oplacalnosc

     6

     Środek dość dobry, czuć różnice po kilku dniach zażywania w moim przypadku był to strzelający pobolewający bark od czasu kiedy zacząłem zażywać ortona ból zmalał, oraz chrupanie w obręczy barkowej zostało prawie zniwelowane po czym z powrotem mogłem wrócić do swoich ćwiczeń kulturystycznych bez większych problemów

    5. Opinia użytkownika o Orton flex :

     Skutecznosc

     10

     Brak skutków ubocznych

     10

     Oplacalnosc

     10

     Miałam juz takie bóle nóg, ze z bólu wyłam. Nic nie pomagało. Kupiłam ten lek i po 14 -tu dniach zaczęłam żyć. Owszem pobolewa jeszcze , ale czuje ,ze mi pomaga z dnia na dzien. Będę pila 3 miesiące.

    6. Opinia użytkownika o Orton flex :

     Skutecznosc

     2

     Brak skutków ubocznych

     10

     Oplacalnosc

     4

     Jak dla mnie lek kompletnie nie działa. Lek to porażka totalna. Brałam go od miesiąca i nic nie pomógł. Lek oczywiście przereklamowany jak te wszystkie inne np 4Flex itp. To nie są LEKI ale SUPLEMENTY.

     1. Opinia użytkownika o Orton flex :

      To nie jest lek na wszystko, tylko na stawy (kości), a wg mnie ty masz problem przewlekły, zapalny okolic okołostawowych- powinnaś iść z tym do specjalisty!

    7. Opinia użytkownika o Orton flex :

     Skutecznosc

     8

     Brak skutków ubocznych

     10

     Oplacalnosc

     6

     Orto Flex biorę już od 2 miesięcy. Niestety cierpię a uczucie zatarcia kolan i chciałem tego uniknąć. Lek poleciła mi farmaceutka w aptece. Zakupiłem go i biorę regularnie. Oczywiście staram się brać regularnie ale na razie wychodzi mi to całkiem nieźle. OrtonFlex jest lekiem na prawdę ok, choć skutków działania nie do końca odczuwam. Tzn żeby była jasność- nie czuje może tego zatarcia ale mimo to nie wiem czy to skutek działania leku. Na pewno co mogę stwierdzić to brak skutków ubocznych Orto Flexa..

     1. Opinia użytkownika o Orton flex :

      Miałam kłopot z wchodzeniem i schodzeniem ze schodów, zrezygnowałam z jazdy rowerem, nie mogłam swobodnie wstac z krzesła, kolana były zniekształcone, obrzęknięte jednym słowem sporo cierpienia i kłopotu do czasu, gdy ktoś polecił mi Orton flex, wierzcie mi, że po kilku dniach zażywania dolegliwości USTĄPIŁY! Polecam bardzo, bardzo, bardzo! Pozdrawiam

    Dodaj komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

    Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.