Nootropil

Poznaj bliżej lek Nootropil:

Witaj na stronie, na której znajdziesz nie tylko informacje z ulotki o leku ale także poznasz prawdziwe historie i opinie ekspertów o Nootropil. Rzetelne opinie ekspertów, historie pacjentów wraz z informacjami o alternatywnych zamiennikach wraz z cenami i refundacją NFZ przedstawiamy byś byś była / był świadomy w momencie ich zakupu. Poznaj lepiej skutki uboczne Nootropil i zweryfikuj reklamy leku i sprawdź czy jest tak dobry, a może są lepsze zamienniki. Zawsze doceniamy twoją opinię, więc proszę pomóż nam rozwijać ta stronę i zostaw swój komentarz o leku dla innych.

Napisz swoją opinię o tym leku


Ocena Nootropil

Jeśli zwykłe informacje z ulotki Nootropil Ci nie wystarczają, a sponsorowane artykuły na innych stronach nie przemawiają do Ciebie to sprawdź prawdziwe historie o Nootropil i opinie ekspertów

6.5
Nasi użytkownicy ocenili Nootropil na ocenę średnią 6.5/10 na podstawie 33 komentarzy opublikowanych na
Najnowsze historie o Nootropil
Mam 45 lat, miałam kłopoty z koncentracją i pamięcią. Biorę Nootropil 800 X1 tabl. rano od roku. Na początku miałam bardzo dużo energii, motywacji do działania i optymistyczne nastawienie do życia. Teraz już troszkę mniej, ale nadal l… [przeczytaj całą opinię]

o Nootropil

Dołóż choline to ból głowy przejdzie, ewentualnie może być zwykła lecytyna z apteki.

o Nootropil

Moja córka ma 13 lat i bierze to jak miała 8 lat i powiem, że nie za bardzo jej to pomaga, a ma ubytek w korze mózgowej i przy tym bóle głowy.

o Nootropil

Choć sam osobiście tego leku nie biorę, ale moja mama go bierze/brała od około 12 mc. Wypowiem się jedynie co do skutków ubocznych, otóż od około 2 mc mama miał jakby zżółkłe oczy. Podejrzenie, że wątroba i tak dalej, wszystkie badan… [przeczytaj całą opinię]

o Nootropil

Okropny ból głowy, oczu, uczucie przeszywającego zimna.

o Nootropil

Zachęcamy do pisania swoich historii o leku.
Napisz swoja opinię o leku i daj możliwość przeczytania jej innym by mogli poznać prawdę

Przeczytaj wszystkie opinie naszych użytkowników

Napisz swoją opinię o tym leku


Opis leku Nootropil

Piracetam kojarzony jest w Polsce z marką Nootropil. Do jego zakupu konieczna jest recepta, choć w wielu krajach preparaty zawierające piracetam dostępne są w sklepach z suplementami. Nootropil najczęściej przepisywany jest przez lekarzy chorym po przebytym udarze mózgu. Ma za zadanie poprawić osłabione funkcje poznawcze. W podobnym celu lek stosuje się u osób starszych, z rozwijającą się demencją. Lek bywa polecany także osobom nadużywającym alkoholu, gdyż Nootropil ma możliwość regenerowania mózgu po uszkodzeniach, powstałych na skutek oddziaływania alkoholu etylowego. Lek używany jest także przez studentów, chcących poprawić swoją koncentrację, oraz pamięć. Ze względu na brak jednoznacznych wyników badań naukowych nie wiadomo jednak, jakie efekty lek wywołuje u osób zdrowych.


Gdzie można kupić Nootropil?

Sprawdź gdzie kupić Nootropil. Poszukaj najlepszej lokalizacji oraz ceny by zamówić. Zawsze porównaj cenę i dostępność leku Nootropil w aptece.

Użyj poniższej wyszukiwarki, kliknij SZUKAJ by rozpocząć


Nootropil składniki i działanie

Poznaj skład Nootropil i zastosowanie na dolegliwości
Sprawdź inne leki i przeczytaj opinie o nich

Nootropil jest stosowany w wypadku: Zobacz Inne,


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

33 Replies to “Nootropil”

 1. Skutecznosc

  10

  Brak skutków ubocznych

  9.2

  Oplacalnosc

  10

  Mam 45 lat, miałam kłopoty z koncentracją i pamięcią. Biorę Nootropil 800 X1 tabl. rano od roku. Na początku miałam bardzo dużo energii, motywacji do działania i optymistyczne nastawienie do życia. Teraz już troszkę mniej, ale nadal lek daje mi „kopa”. Poprawiła się znacznie koncentracja i pamięć. Sama czasem jestem zdziwiona ile rzeczy pamiętam, przychodzi mi to bez wysiłku. Wykorzystuję ten czas na naukę języka, pomaga mi to bardzo w pracy. Przytyłam 4 kg na początku brania leku i musiałam ograniczyć jedzenie. Obecnie jem o ok.1/3 mniej niż wcześniej i muszę bardzo uważać. Coś za coś. Dodatkowo czasem mam szumy w głowie, czuję jak krew tętni. Innych skutków na razie nie widzę, polecam lek, bo warto.

 2. Skutecznosc

  6.7

  Brak skutków ubocznych

  6.2

  Oplacalnosc

  4.7

  Moja córka ma 13 lat i bierze to jak miała 8 lat i powiem, że nie za bardzo jej to pomaga, a ma ubytek w korze mózgowej i przy tym bóle głowy.

 3. Skutecznosc

  5

  Brak skutków ubocznych

  5

  Oplacalnosc

  5

  Choć sam osobiście tego leku nie biorę, ale moja mama go bierze/brała od około 12 mc. Wypowiem się jedynie co do skutków ubocznych, otóż od około 2 mc mama miał jakby zżółkłe oczy. Podejrzenie, że wątroba i tak dalej, wszystkie badania. W międzyczasie w oczach pojawiało się więcej czerwonych żyłek, no i kulminacją były wylewy do oka, raz lewe raz prawe, tak duże, że aż nieprzyjemnie było patrzeć. Diagnoza- szybko odstawić lek, po odstawieniu wszystko wraca z „oczami” do normy. Co do działania pożądanego samego leku, to trudno mi się wypowiedzieć.