Nootropil

Poznaj bliżej lek Nootropil:

Witaj na stronie, na której znajdziesz nie tylko informacje z ulotki o leku ale także poznasz prawdziwe historie i opinie ekspertów o Nootropil. Rzetelne opinie ekspertów, historie pacjentów wraz z informacjami o alternatywnych zamiennikach wraz z cenami i refundacją NFZ przedstawiamy byś byś była / był świadomy w momencie ich zakupu. Poznaj lepiej skutki uboczne Nootropil i zweryfikuj reklamy leku i sprawdź czy jest tak dobry, a może są lepsze zamienniki. Zawsze doceniamy twoją opinię, więc proszę pomóż nam rozwijać ta stronę i zostaw swój komentarz o leku dla innych.

Napisz swoją opinię o tym leku


Ocena Nootropil

Jeśli zwykłe informacje z ulotki Nootropil Ci nie wystarczają, a sponsorowane artykuły na innych stronach nie przemawiają do Ciebie to sprawdź prawdziwe historie o Nootropil i opinie ekspertów

6.5
Nasi użytkownicy ocenili Nootropil na ocenę średnią 6.5/10 na podstawie 33 komentarzy opublikowanych na
Najnowsze historie o Nootropil
Mam 45 lat, miałam kłopoty z koncentracją i pamięcią. Biorę Nootropil 800 X1 tabl. rano od roku. Na początku miałam bardzo dużo energii, motywacji do działania i optymistyczne nastawienie do życia. Teraz już troszkę mniej, ale nadal l… [przeczytaj całą opinię]

o Nootropil

Dołóż choline to ból głowy przejdzie, ewentualnie może być zwykła lecytyna z apteki.

o Nootropil

Moja córka ma 13 lat i bierze to jak miała 8 lat i powiem, że nie za bardzo jej to pomaga, a ma ubytek w korze mózgowej i przy tym bóle głowy.

o Nootropil

Choć sam osobiście tego leku nie biorę, ale moja mama go bierze/brała od około 12 mc. Wypowiem się jedynie co do skutków ubocznych, otóż od około 2 mc mama miał jakby zżółkłe oczy. Podejrzenie, że wątroba i tak dalej, wszystkie badan… [przeczytaj całą opinię]

o Nootropil

Okropny ból głowy, oczu, uczucie przeszywającego zimna.

o Nootropil

Zachęcamy do pisania swoich historii o leku.
Napisz swoja opinię o leku i daj możliwość przeczytania jej innym by mogli poznać prawdę

Przeczytaj wszystkie opinie naszych użytkowników

Napisz swoją opinię o tym leku


Opis leku Nootropil

Piracetam kojarzony jest w Polsce z marką Nootropil. Do jego zakupu konieczna jest recepta, choć w wielu krajach preparaty zawierające piracetam dostępne są w sklepach z suplementami. Nootropil najczęściej przepisywany jest przez lekarzy chorym po przebytym udarze mózgu. Ma za zadanie poprawić osłabione funkcje poznawcze. W podobnym celu lek stosuje się u osób starszych, z rozwijającą się demencją. Lek bywa polecany także osobom nadużywającym alkoholu, gdyż Nootropil ma możliwość regenerowania mózgu po uszkodzeniach, powstałych na skutek oddziaływania alkoholu etylowego. Lek używany jest także przez studentów, chcących poprawić swoją koncentrację, oraz pamięć. Ze względu na brak jednoznacznych wyników badań naukowych nie wiadomo jednak, jakie efekty lek wywołuje u osób zdrowych.


Gdzie można kupić Nootropil?

Sprawdź gdzie kupić Nootropil. Poszukaj najlepszej lokalizacji oraz ceny by zamówić. Zawsze porównaj cenę i dostępność leku Nootropil w aptece.

Użyj poniższej wyszukiwarki, kliknij SZUKAJ by rozpocząć


Nootropil składniki i działanie

Poznaj skład Nootropil i zastosowanie na dolegliwości
Sprawdź inne leki i przeczytaj opinie o nich

Nootropil jest stosowany w wypadku: Zobacz Inne,


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

33 Replies to “Nootropil”

 1. Skutecznosc

  2

  Brak skutków ubocznych

  2

  Oplacalnosc

  2

  Nie mogę wytawić opinii, bo bałam się brać jekiekolwiek leki. Nie wiem dlaczego moja opinia się nie wyświetla, próbuję więc drugi raz. Po pierwsze jestem przerażona, że są ludzie, którzy nie szanują własnych organizmów i łykają po 5 tabletek tego leku naraz, po 1200 mg! To czyste samobójstwo, leki w złych dawkach mogą być TOKSYCZNE! Mi ten lek przepisał neurolog po urazie głowy i wstrząśnieniu mózgu. Chciałabym w dalszej części wypowiedzi pomóc osobom, które narzekają na ból głowy po zażyciu leku – lekarz uprzedził mnie. że jeśli przepisana mi dawka, zdaje się 1200mg, spowoduje BÓL GŁOWY, to trzeba dawkę zmniejszyć o połowę i taką kontynuować aż do wizyty kontrolnej, na której lekarz ustali dalsze dawkowanie. Pozdrawiam.

 2. Ja osobiście bałam się brać jakiekolwiek leki, choć neurolog przepisał mi właśnie Biotropil, chyba 1200 mg, po urazie głowy i wstrząsnieniu mózgu. Chciałam pomóc osobom, które mówią o bólu głowy po zażyciu leku. Mianowicie lekarz uprzedził mnie, że taki skutek jest możliwy i wówczas należy przyjąć kolejnym razem o połowę mniejszą dawkę i taką też kontynuować. Dalsze dawkowanie powinno się omawiać z lekarzem prowadzącym po wizycie kontrolnej.

 3. Skutecznosc

  6

  Brak skutków ubocznych

  10

  Oplacalnosc

  4

  Lek naprawdę poprawia koncentrację, jednak lekarz przepisał mi go na migrenę i w tej kwestii zawiódł. Po pierwszym opakowaniu napady były rzadsze, ale po trzech miesiącach wszystko wróciło do normalności (czyli 8-12 napadów w miesiącu). Po tym leku głowa mnie nie boli, innych skutków ubocznych też nie zaobserwowałam. ^^

 4. Skutecznosc

  4

  Brak skutków ubocznych

  8

  Oplacalnosc

  2

  właściwie to ja brałam ten lek mało i doprowadził mnie do początku depresji. nie polecam i to nie prawda że poprawia koncentracje

 5. Skutecznosc

  8

  Brak skutków ubocznych

  4

  Oplacalnosc

  6

  Biorę 2* 1200 jest ok lekka poprawa samopoczucia, lepsza koncentracja….skutek uboczny….momentami milion myśli na raz..i ból głowy, który mija po pewnym czasie:) pozdr.

 6. Skutecznosc

  10

  Brak skutków ubocznych

  10

  Oplacalnosc

  10

  Podczas zażywania (około 2 miesiące) łamałam wszelkie zasady, które powinny mnie obowiązywać przy stosowaniu tego leku (substancje psychoaktywne, nieodpowiednia dieta, brak ruchu) a mimo wszystko i tak zauważyłam wyraźną poprawę w funkcjonowaniu mózgu. To nie jest tabletka cud, która rozwiąże wszystkie nasze problemy, jeśli nic poza łykaniem jej nie będziemy chcieli w życiu naprawić, jednakże ma w sobie spory potencjał i przy następnym opakowaniu zamierzam go wykorzystać w końcu w sposób właściwy… Poprawa percepcji, z lekka okiełzana gonitwa myśli, przy odpowiedniej diecie zauważalny wzrost energii i koncentracji, dobrze łączy się z kawą i pobudzającymi herbatami, w połączeniu z antydepresantem przybliżył mi sposób myślenia i odbioru bodźców do stanu przed rozwojem narkomanii i nadużywania alkoholu. Podejrzewam , że gdybym zachowała higienę stosowania leku , mogłabym znów narodzić się na nowo :)Liczę na to , że mi sie w końcu uda :)

 7. Skutecznosc

  10

  Brak skutków ubocznych

  6

  Oplacalnosc

  6

  W moim przypadku Nootropil juz przy 1 tabletce 800 rano poprawia samopoczucie, koncentracje i zapamiętywanie, zwiększa także koncentrację. Pomaga przy odstawianiu środków psychoaktywnych, ogromnie wpływa na motywacje. Jednak skutki uboczne tez mam po jednej 800. Mianowicie, boli mnie głowa ale to może być trochę związane z moim wysokim ciśnieniem krwi, jestem też bardzo nerwowy i niezbyt miły dla ludzi :-P gonitwa myśli też nie jest zbyt przyjemna. Popęd sexualny nie odpuszcza :) Widzę że mam najwięcej tych skutków.