Nootropil

Poznaj bliżej lek Nootropil:

Witaj na stronie, na której znajdziesz nie tylko informacje z ulotki o leku ale także poznasz prawdziwe historie i opinie ekspertów o Nootropil. Rzetelne opinie ekspertów, historie pacjentów wraz z informacjami o alternatywnych zamiennikach wraz z cenami i refundacją NFZ przedstawiamy byś byś była / był świadomy w momencie ich zakupu. Poznaj lepiej skutki uboczne Nootropil i zweryfikuj reklamy leku i sprawdź czy jest tak dobry, a może są lepsze zamienniki. Zawsze doceniamy twoją opinię, więc proszę pomóż nam rozwijać ta stronę i zostaw swój komentarz o leku dla innych.

Napisz swoją opinię o tym leku


Ocena Nootropil

Jeśli zwykłe informacje z ulotki Nootropil Ci nie wystarczają, a sponsorowane artykuły na innych stronach nie przemawiają do Ciebie to sprawdź prawdziwe historie o Nootropil i opinie ekspertów

6.5
Nasi użytkownicy ocenili Nootropil na ocenę średnią 6.5/10 na podstawie 33 komentarzy opublikowanych na
Najnowsze historie o Nootropil
Mam 45 lat, miałam kłopoty z koncentracją i pamięcią. Biorę Nootropil 800 X1 tabl. rano od roku. Na początku miałam bardzo dużo energii, motywacji do działania i optymistyczne nastawienie do życia. Teraz już troszkę mniej, ale nadal l… [przeczytaj całą opinię]

o Nootropil

Dołóż choline to ból głowy przejdzie, ewentualnie może być zwykła lecytyna z apteki.

o Nootropil

Moja córka ma 13 lat i bierze to jak miała 8 lat i powiem, że nie za bardzo jej to pomaga, a ma ubytek w korze mózgowej i przy tym bóle głowy.

o Nootropil

Choć sam osobiście tego leku nie biorę, ale moja mama go bierze/brała od około 12 mc. Wypowiem się jedynie co do skutków ubocznych, otóż od około 2 mc mama miał jakby zżółkłe oczy. Podejrzenie, że wątroba i tak dalej, wszystkie badan… [przeczytaj całą opinię]

o Nootropil

Okropny ból głowy, oczu, uczucie przeszywającego zimna.

o Nootropil

Zachęcamy do pisania swoich historii o leku.
Napisz swoja opinię o leku i daj możliwość przeczytania jej innym by mogli poznać prawdę

Przeczytaj wszystkie opinie naszych użytkowników

Napisz swoją opinię o tym leku


Opis leku Nootropil

Piracetam kojarzony jest w Polsce z marką Nootropil. Do jego zakupu konieczna jest recepta, choć w wielu krajach preparaty zawierające piracetam dostępne są w sklepach z suplementami. Nootropil najczęściej przepisywany jest przez lekarzy chorym po przebytym udarze mózgu. Ma za zadanie poprawić osłabione funkcje poznawcze. W podobnym celu lek stosuje się u osób starszych, z rozwijającą się demencją. Lek bywa polecany także osobom nadużywającym alkoholu, gdyż Nootropil ma możliwość regenerowania mózgu po uszkodzeniach, powstałych na skutek oddziaływania alkoholu etylowego. Lek używany jest także przez studentów, chcących poprawić swoją koncentrację, oraz pamięć. Ze względu na brak jednoznacznych wyników badań naukowych nie wiadomo jednak, jakie efekty lek wywołuje u osób zdrowych.


Gdzie można kupić Nootropil?

Sprawdź gdzie kupić Nootropil. Poszukaj najlepszej lokalizacji oraz ceny by zamówić. Zawsze porównaj cenę i dostępność leku Nootropil w aptece.

Użyj poniższej wyszukiwarki, kliknij SZUKAJ by rozpocząć


Nootropil składniki i działanie

Poznaj skład Nootropil i zastosowanie na dolegliwości
Sprawdź inne leki i przeczytaj opinie o nich

Nootropil jest stosowany w wypadku: Zobacz Inne,


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

33 Replies to “Nootropil”

 1. Skutecznosc

  8

  Brak skutków ubocznych

  4

  Oplacalnosc

  6

  Zażywam nootropil od miesiąca na początku próbowałem w dawce 4800 mg 3x dziennie potem przeszedłem na 2400 mg 2x dziennie. Mogę stwierdzić, że dawka 2400 mg 2×1 jest o wiele bardziej skuteczna niż dawka 4800 mg 3×1. Ten lek bardzo dobrze działa na pamięć długotrwałą jak i świeżą. U mnie wykazuje również działanie aktywizujące motywację oraz lekko pobudzające. Co do działań ubocznych występowały u mnie w większej dawce po zmniejszeniu dawki stopniowo zanikły.

 2. Skutecznosc

  4

  Brak skutków ubocznych

  10

  Oplacalnosc

  4

  Nootropil działa bardzo delikatnie. Robi to, co powinien robić środek poprawiający możliwości umysłowe, ale robi to za słabo. ?Smart drug?, to chyba trochę za dużo powiedziane. Dodam, że podwyższanie dawek nie jest rozwiązaniem, jako że jestem już na 3 gramach dziennie.

 3. Skutecznosc

  8

  Brak skutków ubocznych

  6

  Oplacalnosc

  2

  Ogólnie działa tak jak kilka kubków kawy, z tym, że ma też taki efekt uspokajający. Biorę zazwyczaj 2-3 tabletki 800mg rano i dorzucam jeszcze dwie wieczorem. Nootropil poprawił mi koncentrację i ogólne samopoczucie, ale faktem jest, że te efekty były o wiele wyraźniejsze przez pierwszy tydzień brania N. Cena jest o wiele za wysoka, szczególnie, że środek można zamówić w formie proszku zza oceanu kilkakrotnie taniej.

 4. Skutecznosc

  8

  Brak skutków ubocznych

  10

  Oplacalnosc

  8

  Mój kolega zna się na wszystkich takich wspomagaczach i ostatnim razem, gdy u niego byłam poczęstował mnie nootropilem. Nie miałam niczego do nauki, więc nie przetestowałam go pod kontem użyteczności dla studenta, ale było kilka efektów, które mi się spodobały: lekka poprawa nastroju, uczucie spokoju(ale nie senności), lepsze wrażenia przy słuchaniu muzyki. Właściwie nic specjalnego, ale i tak jestem miło zaskoczona. Skutków ubocznych u mnie nie stwierdzono :)