Nimesil a alkohol

Niestety, ze wzglądu na obciążające na wątrobę działanie nimesilu, zdecydowanie odradzane jest spożywanie alkoholu podczas kuracji. To może zwiększyć prawdopodobieństwo wystąpienia ciężkich uszkodzeń wątroby. Z tego względu stosując nimesil warto nawet zadbać, by nie brać w tym czasie innych nieobowiązkowych dla nas leków.

Ciekawe historie o Nimesil a alkohol (14)

 1. o Nimesil a alkohol :

  A ja mam w planach walnąć saszetkę nimesilu i później dwa piwka, jak myślicie, dobrze mnie wygrzeje? Pozdrawiam :)

 2. o Nimesil a alkohol :

  Ja kocham nimesil.

 3. o Nimesil a alkohol :

  Po alkoholu lek prawie nie działa.

 4. o Nimesil a alkohol :

  A ktoś pił wino?

 5. o Nimesil a alkohol :

  Wczoraj zażyłam nimesil i nospe forte (godz 12) o mniej więcej 15 znowu zażyłam nospe forte i o godz 21 zażyłam znowu nimesil i nospe forte, dziś jest mi strasznie niedobrze i boli mnie wątroba, co powinnam zrobić :/ Ps. Zażyłam taką dawkę ponieważ bardzo boleśnie miesiączkuje, a wczoraj był pierwszy dzień i ból był nie do zniesienia..

  1. o Nimesil a alkohol :

   Wątroba nie boli.

  2. o Nimesil a alkohol :

   wytnij wątrobę

 6. o Nimesil a alkohol :

  Jaki musi być czas po leku nimesil, a później jak chce wypić alkohol, ile musi minąć, bo słyszałem, że 6 godzi.

 7. o Nimesil a alkohol :

  Ja wyj… kratę gorzały z ziomkiem na pół i za… 4 saszety w klame;) Powiem wam, że już nigdy nie tknę samego alkoholu, od dziś zawsze wale nimesil i wódę!!!! Gorąco polecam.

  1. o Nimesil a alkohol :

   Ty śmieszny debilu :)

 8. o Nimesil a alkohol :

  Ja piłem piwo i w domu skończyłem po 10 minutach tak mnie ząb rwał że o piwie całkiem zapomniałem, wziąłem nemesil i ząb przestał boleć. A jeśli chodzi o leki i alkohol to zależy od organizmu człowieka. Każdy rodzaj alkoholu wpływa na nasze zdrowie.

 9. o Nimesil a alkohol :

  Ludzie! Każdy kowalem swojego losu. Wiadomo. Pisanie wypowiedzi w stylu „ja piłem i żyję” jest mimo wszystko strasznie nie odpowiedzialne. To, że Ty żyjesz nie znaczy, że inni też będą mieli tyle szczęścia. Skoro szukasz odpowiedzi na pytanie czy możesz pić biorąc leki, oznacza to ni mniej ni więcej, że pijesz co najmniej regularnie i nie jest łatwo Ci zrezygnować/odmówić picia. Stąd też zwiększone prawdopodobieństwo, że Twoja wątroba nie jest w idealnym stanie i każde dodatkowe obciążenie to ryzyko jej ciężkiego i nie daj Boże TRWAŁEGO uszkodzenia.

 10. o Nimesil a alkohol :

  Jazda …
  Pozniej.poty!
  I…moralniak!!!

 11. o Nimesil a alkohol :

  podczas kuracji piłem piwo i bylo ok

Dodaj swoją opinię o leku

Zostaw swoją opinię o leku dla innych. Daj szanse poznać czy lek działał i czy nie miał skutków ubocznych. Twoja opinia może być anonimowa, użyj pseudonimu. By dodać opinię wypełnij pola oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Eksperci i Pacjenci piszą o lekach