Niko- Lek

Poznaj bliżej lek Niko- Lek:

Witaj na stronie, na której znajdziesz nie tylko informacje z ulotki o leku ale także poznasz prawdziwe historie i opinie ekspertów o Niko- Lek. Rzetelne opinie ekspertów, historie pacjentów wraz z informacjami o alternatywnych zamiennikach wraz z cenami i refundacją NFZ przedstawiamy byś byś była / był świadomy w momencie ich zakupu. Poznaj lepiej skutki uboczne Niko- Lek i zweryfikuj reklamy leku i sprawdź czy jest tak dobry, a może są lepsze zamienniki. Zawsze doceniamy twoją opinię, więc proszę pomóż nam rozwijać ta stronę i zostaw swój komentarz o leku dla innych.

Ocena Niko- Lek

Jeśli zwykłe informacje z ulotki Niko- Lek Ci nie wystarczają, a sponsorowane artykuły na innych stronach nie przemawiają do Ciebie to sprawdź prawdziwe historie o Niko- Lek i opinie ekspertów

Najnowsze historie o Niko- Lek

Najlepsze są plastry i najtańsze, jak zakleisz usta, to nie zapalisz, a i w nieprzytyciu też pomagają, producent za pomysł powinien dostać Nobla!!! Chyba, że ja je źle stosuję.

o Niko- Lek

NIE POMAGA, 20 ZŁ ZA 12 TABLETEK, KTÓRE ZUŻYŁAM W JEDEN DZIEŃ, A CHĘĆ ZAPALENIA TAKA SAMA! NIC NIE WARTY.

o Niko- Lek

Wszystkie preparaty tego typu ją mają. Jest to nazywane w ten sposób, bo ta małą dawka ma pomóc przestać palić.

Ja kupiłem niko-lek i nie jestem zadowolony. Niepotrzebna inwestycja, bez silnej woli i dużej chęci rzucenia palenia nic ni… [przeczytaj całą opinię]

o Niko- Lek

nie ma czegoś takiego jak lecznicza nikotyna, wprowadzacie ludzi w błąd

o Niko- Lek
Zachęcamy do pisania swoich historii o leku.
Napisz swoja opinię o leku i daj możliwość przeczytania jej innym by mogli poznać prawdę

Przeczytaj wszystkie opinie naszych użytkowników


Opis leku Niko- Lek

Najnowszy produkt na rynku farmaceutycznym, którego zadaniem jest pomoc w pozbyciu się nałogu papierosowego. Niko-Lek to gumy do żucia z leczniczą dawką nikotyny. Kupując ten produkt, mamy do wyboru dwie dawki: 2 mg lub 4 mg nikotyny z kationitem. W opakowaniu znajdują się 24 gumy.


Ulotka Niko- Lek
Poznaj szczegółowe informacje o Niko- Lek z ulotki. Informacje podzielone są tematycznie więc wybierz te które Ciebie interesują najbardziej. Przeczytaj też komentarze, na dole strony, osób które zażywały ten lek by potwierdzić informacje z ulotki Niko- Lek


Cena Niko- Lek

Szczegółowe ceny innych opakowań i odpłatności Niko- Lek:


Zamienniki Niko- Lek

Zapoznaj się z zamiennikami Niko- Lek. Dowiesz się o cenach zamienników i czy może jakiś nie jest refundowany przez NFZ. Przed pójściem do lekarza możesz też zweryfikować działanie i ewentualne skutki uboczne samego leku Niko- Lek, a także zamienników.


Gdzie można kupić Niko- Lek?

Sprawdź gdzie kupić Niko- Lek. Poszukaj najlepszej lokalizacji oraz ceny by zamówić. Zawsze porównaj cenę i dostępność leku Niko- Lek w aptece.

Użyj poniższej wyszukiwarki, kliknij SZUKAJ by rozpocząć


Niko- Lek składniki i działanie

Poznaj skład Niko- Lek i zastosowanie na dolegliwości
Sprawdź inne leki i przeczytaj opinie o nich

Niko- Lek jest stosowany w wypadku: Zobacz Inne,


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.

4 Replies to “Niko- Lek”

  1. Najlepsze są plastry i najtańsze, jak zakleisz usta, to nie zapalisz, a i w nieprzytyciu też pomagają, producent za pomysł powinien dostać Nobla!!! Chyba, że ja je źle stosuję.

    1. Wszystkie preparaty tego typu ją mają. Jest to nazywane w ten sposób, bo ta małą dawka ma pomóc przestać palić.

      Ja kupiłem niko-lek i nie jestem zadowolony. Niepotrzebna inwestycja, bez silnej woli i dużej chęci rzucenia palenia nic nie pomoże. Niestety ja przerwałem moją „kurację” i pewnie dlatego nic z tego nie wyszło :)