Nexpram


Ostatnio dodane opisy naszych użytkowników o Nexpram:

Lęczę się na nerwice i zaburzenia osobowości. Biorę nexpram od miesiąca. Po dwóch tygodniach poprawa była o 70%, po miesiącu moge z czystym sumieniem powiedzieć , że 90%. W dużej mierze łączyłam lek z wyciszaniem organizmu – joga, muOna&
Nexpram to bardzo skuteczny lek , w moim przypadkuRafał
Lek w użyciu przez ok. 3 m-ce. W tym czasie wystąpiła chyba większość z możliwych skutków ubocznych. Początkowo dawka 5mg, po 2 tyg. zwiększona do 10mg. Najbardziej uciążliwe okazało się permanentne poczucie odrętwienia całego ciała,Nixon
Więcej prawdziwych historii o Nexpram znajdziesz poniżej [kliknij tu]

SprawdźLek.pl to najstarszy i niezależny portal rzetelnych informacji o zażywaniu leków. Sprawdz nasz cel nadrzędny działalności w Manifeście oraz poznaj Zespół SprawdzLek.pl , który codziennie dba o jakość strony.
Będzie nam miło jak ty również wesprzesz nas swoim komentarzem i opiszesz swoją historię o Nexpram.

Napisz swoją historię o NexpramCena Nexpram

Lek Nexpram jest lekiem refundowanym przez NFZ na receptę.
Jego cena zależy od dawki. Przy tym leku pacjent ma do dyspozycji refundowane dawki:
 • 10 mg
 • 20 mg

Nexpram w dawce 10 mg substancji aktywnej.

Można kupić w opakowaniu zawierającym 28 szt. tabl. powl. w cenie:

 • 18.49PLN przy zakupie na 100%. Wtedy cena jednej kapsułki wynosi około 0.66PLN
 • Nexpram w dawce 20 mg substancji aktywnej.

  Można kupić w opakowaniu zawierającym 28 szt. tabl. powl. w cenie:

 • 35.99PLN przy zakupie na 100%. Wtedy cena jednej kapsułki wynosi około 1.29PLN

Chcesz poznać szczegółowe ceny Nexpram?

Lista cen różnych wielkości opakowań leku wraz z możliwą refundacją NFZ. Sprawdź

Skutki uboczne Nexpram
Dawkowanie Nexpram
Zamienniki Nexpram

Sprawdź tańsze, lepsze oraz refundowane odpwiedniki leku Nexpram:


Nexpram zamienniki i prawdziwe historie

Forum Nexpram

Lista pytań na forum o Nexpram:

Jeśli chcesz zadać swoje pytanie na FORUM to skorzystaj z linka
Zadaj nowe pytanie na forum

Najnowsza historia o Nexpram

Ostatnio użytkownik dodał swoją histrię o Nexpram leku:

„Lęczę się na nerwice i zaburzenia osobowości. Biorę nexpram od miesiąca. Po dwóch tygodniach poprawa była o 70%, po miesiącu moge z czystym sumieniem powiedzieć , że 90%. W dużej mierze łączyłam lek z wyciszaniem organizmu – joga, muzyka relaksacyjna, sport. Nie mam żadnych objawów lękowych. Jestem spokojniejsza, radosna. Dajcie czas temu lekowi, on naprawdę działa. Nie zauważyłam żadnych skutków ubocznych. Czytam te kom…” [czytaj więcej poniżej]

Zastosowanie i składniki Nexpram

Nexpram jest stosowany w wypadku: Na Depresję, Na Nerwicę,
Gdzie można kupić Nexpram?

Szukasz gdzie można kupić Nexpram?

Wyszukaj gdzie najlepiej kupić Nexpram – użyj poniższej wyszukiwarki

Chcesz aby apteka była dodana do listy aptek gdzie można kupić Nexpram na SprawdzLek.pl – kliknij

Ciekawe historie o Nexpram (42)

Nexpram, ocena średnia

6.2

Skutecznosc

56/10

  Brak skutków ubocznych

  62/10

   Oplacalnosc

   68/10
    1. o Nexpram :

     Skutecznosc

     10

     Brak skutków ubocznych

     9

     Oplacalnosc

     7

     Lęczę się na nerwice i zaburzenia osobowości. Biorę nexpram od miesiąca. Po dwóch tygodniach poprawa była o 70%, po miesiącu moge z czystym sumieniem powiedzieć , że 90%. W dużej mierze łączyłam lek z wyciszaniem organizmu – joga, muzyka relaksacyjna, sport. Nie mam żadnych objawów lękowych. Jestem spokojniejsza, radosna. Dajcie czas temu lekowi, on naprawdę działa. Nie zauważyłam żadnych skutków ubocznych. Czytam te komentarze i wydaję mi się, że wiele z tych skutków ubocznych było działaniem placebo, wkręcaniem sobie różnych faz niepotrzebnie.

    2. o Nexpram :

     Skutecznosc

     9.9

     Brak skutków ubocznych

     9.7

     Oplacalnosc

     6.8

     Nexpram to bardzo skuteczny lek , w moim przypadku

    3. o Nexpram :

     Skutecznosc

     3

     Brak skutków ubocznych

     2

     Oplacalnosc

     5

     Lek w użyciu przez ok. 3 m-ce. W tym czasie wystąpiła chyba większość z możliwych skutków ubocznych. Początkowo dawka 5mg, po 2 tyg. zwiększona do 10mg. Najbardziej uciążliwe okazało się permanentne poczucie odrętwienia całego ciała, mrowienie palców u rąk i ogólne otumanienie. W takim stanie nie da się „normalnie” funkcjonować, a sama depresja okazuje się chyba mniejszym złem. Wzrost wagi w tym okresie ok. 12 kg. Z pewnością w dużej mierze zależy to od organizmu, który w moim przypadku zdecydowanie leku nie przyjął.

    4. o Nexpram :

     Skutecznosc

     9

     Brak skutków ubocznych

     5

     Oplacalnosc

     8.5

     Dostałem ten lek na depresję sezonową, która w tym roku się mocno nasiliła. Lek zadziałał, całkowicie zniknęły objawy depresji sezonowej oraz wzrosła motywacja. Też zawyżył mi, czasem aż za bardzo, pewność siebie. Pierwsze 2 tygodnie były jednak ciężkie. Silne wahania ciśnienia, zawroty głowy, skoki temperatury ciała, drżenia mięśni lekkie i przez ponad 2 tygodnie miałem bardzo rozszerzone źrenice. Pierwszy tydzień brałem pół tabletki czyli 5 mg, potem przeszedłem na 10 mg. Obecnie trzymam dawkę 10 mg zgodnie z wytycznymi lekarza.

    5. o Nexpram :

     Trauma, stany lękowe, socjofobia, próby samobójcze, szpital psychiatryczny. I pomógł mi dopiero Nexpram. Zniwelował strach, spokojnie przesypiam noce, optymistycznie patrzę w przyszłość. Dzięki niemu żyję, w miarę normalnie funkcjonuję. W moim przypadku to strzał w dziesiątkę.

    6. o Nexpram :

     Witam, psychiatra zalecił mi nexpran, jestem maszynistom i prowadzę pociągi pasażerskie, czasami dostaje nerwicy, ale tylko w pracy, mam wrażenie, że chyba lepiej prace zmienić niż to brać, bo po tych objawach skutków ubocznych, to chyba ludzi pozabijam oczywiście żartuje z tym zabiciem, nie wiem co, robić dodam, że ataki nachodzą raz na dwa miesiące od 3 lat.

    7. o Nexpram :

     Skutecznosc

     2.2

     Brak skutków ubocznych

     6

     Oplacalnosc

     8.8

     Biorę około 2 miesiące, przytyłam, ale to raczej nie od samego leku, ale od tego ze ciągle czuje głód, dziwne uczucie niepokoju, napady płaczu, nie mogę się skupić, jestem zmęczona, a ostatnio zaczęłam często mieć myśli samobójcze, nie jestem w stanie nic robić, stan depresji w jakim się znajduję nie zmienia się, ani przy tym leku, ani przy poprzednim moklarze. I jeszcze jednym, którego nazwy nie pamiętam.

    8. o Nexpram :

     Skutecznosc

     9.9

     Brak skutków ubocznych

     9.8

     Oplacalnosc

     9.7

     Witam wszystkich. Biorę nexpram od pół roku i niedawno zauważyłam znaczną zmianę, mniej wybucham, nie mam zawrotów głowy i kołatania serca. Od samego leku się nie tyje tylko od jedzenia :) .

    9. o Nexpram :

     Biorę Nexpram prawie 2 lata, na początku nic nie pomagał, dalej byłam rozdrażniona, nerwowa, niespokojna. Ciągle czułam, że ktoś o coś ma do mnie pretensje.
     Po jakiś 20 dniach wyciszyłam się, stałam się bardziej odporna na nerwowe sytuacje wokół mnie i wszystko było by ok, ale od pewnego czasu tyje i myślę, że to wina leku, będę rozmawiała z lekarzem o zmianie, bo tyć nie chcę.

     1. o Nexpram :

      Po nexpramie wcale się nie tyje, używam go kilka lat i czuję się dobrze, a przede wszystkim nie utyłam wcale, może też dlatego, że zawsze dbałam o linię.

    10. o Nexpram :

     Skutecznosc

     1

     Brałam nexpram przez prawie pół roku. Na początku wystąpiły wszystkie możliwe skutki uboczne: splątanie, mdłości, senność, drżenie ciała, niepokój. Chodziłam jak pijana. Nie mogłam się skupić, ani wysłowić. Po ustabilizowaniu (czyli jakichś 3 tyg.) skutki uboczne ustąpiły, ale też nie było żadnych dobrych efektów, za wyjątkiem swego rodzaju otępienia. Zwiększenie dawki do 20 mg powodowało nawrót skutków ubocznych, a zmniejszenie do 15 mg znów powrót otępienia. Oczywiście przytyłam. Odstawienie leku po półrocznej kuracji wiązało się oczywiście z powrotem mdłości i zawrotów głowy, spadku samopoczucia. Teraz dostałam Trittico + Zotral. Bardzo chciałabym już nie przytyć, bo nie mogę na siebie patrzeć.

     1. o Nexpram :

      Nie wprowadzać ludzi w błąd!! Nexpram to najlepszy lek pod względem skutków ubocznych. Nie czytać o skutkach to ich nie będzie. Ja nie czytam ulotek i nic mi się nie dzieje. To rada lekarza.

    11. o Nexpram :

     Nexpram to jedyny lek, który bardzo mi pomógł, biorę 6 miesięcy teraz mi się skończyły i czuję duże pogorszenie, duszności, ściskanie głowy i obawa, że coś mi się stanie, wróciły lęki i drżenie rąk, ale mam już lekarza umówionego tak, że będę brał dalej Ten nexpram. Zastanawiam się tylko, jak długo można go brać. Pozdrawiam.

    12. o Nexpram :

     Skutecznosc

     5.5

     Brak skutków ubocznych

     6.7

     Oplacalnosc

     9.6

     Lek jak lek. Wszystko jest w naszych głowach i tam trzeba znaleźć sposób na depresję.

    13. o Nexpram :

     Brak skutków ubocznych

     10

     Oplacalnosc

     5

     Cierpię na depresję. Biorę Nexpram 21 dni, na początku terapii 10 mg teraz 15, zero poprawy, wręcz przeciwnie. Czuję dziwny lęk, obawy, z którymi nie miałam styczności od dawna. Chyba czas na zmianę leku :(

    Dodaj swoją opinię o leku

    Zostaw swoją opinię o leku dla innych. Daj szanse poznać czy lek działał i czy nie miał skutków ubocznych. Twoja opinia może być anonimowa, użyj pseudonimu. By dodać opinię wypełnij pola oznaczone symbolem *

    Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.

    This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.