Nexpram


Napisz swoją opinię o Nexpram


Cena Nexpram
Skutki uboczne Nexpram
Dawkowanie Nexpram
Zamienniki Nexpram
Forum Nexpram
Najnowsza opinia o Nexpram
Zastosowanie i składniki Nexpram
Gdzie można kupić Nexpram?

Opinie o Nexpram (36)

Nexpram, ocena średnia

6.2

Skutecznosc

55/10

  Brak skutków ubocznych

  62/10

   Oplacalnosc

   69/10
    1. Opinia użytkownika o Nexpram :

     Witam, psychiatra zalecił mi nexpran, jestem maszynistom i prowadzę pociągi pasażerskie, czasami dostaje nerwicy, ale tylko w pracy, mam wrażenie, że chyba lepiej prace zmienić niż to brać, bo po tych objawach skutków ubocznych, to chyba ludzi pozabijam oczywiście żartuje z tym zabiciem, nie wiem co, robić dodam, że ataki nachodzą raz na dwa miesiące od 3 lat.

    2. Opinia użytkownika o Nexpram :

     Skutecznosc

     2.2

     Brak skutków ubocznych

     6

     Oplacalnosc

     8.8

     Biorę około 2 miesiące, przytyłam, ale to raczej nie od samego leku, ale od tego ze ciągle czuje głód, dziwne uczucie niepokoju, napady płaczu, nie mogę się skupić, jestem zmęczona, a ostatnio zaczęłam często mieć myśli samobójcze, nie jestem w stanie nic robić, stan depresji w jakim się znajduję nie zmienia się, ani przy tym leku, ani przy poprzednim moklarze. I jeszcze jednym, którego nazwy nie pamiętam.

    3. Opinia użytkownika o Nexpram :

     Skutecznosc

     9.9

     Brak skutków ubocznych

     9.8

     Oplacalnosc

     9.7

     Witam wszystkich. Biorę nexpram od pół roku i niedawno zauważyłam znaczną zmianę, mniej wybucham, nie mam zawrotów głowy i kołatania serca. Od samego leku się nie tyje tylko od jedzenia :) .

    4. Opinia użytkownika o Nexpram :

     Biorę Nexpram prawie 2 lata, na początku nic nie pomagał, dalej byłam rozdrażniona, nerwowa, niespokojna. Ciągle czułam, że ktoś o coś ma do mnie pretensje.
     Po jakiś 20 dniach wyciszyłam się, stałam się bardziej odporna na nerwowe sytuacje wokół mnie i wszystko było by ok, ale od pewnego czasu tyje i myślę, że to wina leku, będę rozmawiała z lekarzem o zmianie, bo tyć nie chcę.

     1. Opinia użytkownika o Nexpram :

      Po nexpramie wcale się nie tyje, używam go kilka lat i czuję się dobrze, a przede wszystkim nie utyłam wcale, może też dlatego, że zawsze dbałam o linię.

    5. Opinia użytkownika o Nexpram :

     Skutecznosc

     1

     Brałam nexpram przez prawie pół roku. Na początku wystąpiły wszystkie możliwe skutki uboczne: splątanie, mdłości, senność, drżenie ciała, niepokój. Chodziłam jak pijana. Nie mogłam się skupić, ani wysłowić. Po ustabilizowaniu (czyli jakichś 3 tyg.) skutki uboczne ustąpiły, ale też nie było żadnych dobrych efektów, za wyjątkiem swego rodzaju otępienia. Zwiększenie dawki do 20 mg powodowało nawrót skutków ubocznych, a zmniejszenie do 15 mg znów powrót otępienia. Oczywiście przytyłam. Odstawienie leku po półrocznej kuracji wiązało się oczywiście z powrotem mdłości i zawrotów głowy, spadku samopoczucia. Teraz dostałam Trittico + Zotral. Bardzo chciałabym już nie przytyć, bo nie mogę na siebie patrzeć.

     1. Opinia użytkownika o Nexpram :

      Nie wprowadzać ludzi w błąd!! Nexpram to najlepszy lek pod względem skutków ubocznych. Nie czytać o skutkach to ich nie będzie. Ja nie czytam ulotek i nic mi się nie dzieje. To rada lekarza.

    6. Opinia użytkownika o Nexpram :

     Nexpram to jedyny lek, który bardzo mi pomógł, biorę 6 miesięcy teraz mi się skończyły i czuję duże pogorszenie, duszności, ściskanie głowy i obawa, że coś mi się stanie, wróciły lęki i drżenie rąk, ale mam już lekarza umówionego tak, że będę brał dalej Ten nexpram. Zastanawiam się tylko, jak długo można go brać. Pozdrawiam.

    7. Opinia użytkownika o Nexpram :

     Skutecznosc

     5.5

     Brak skutków ubocznych

     6.7

     Oplacalnosc

     9.6

     Lek jak lek. Wszystko jest w naszych głowach i tam trzeba znaleźć sposób na depresję.

    8. Opinia użytkownika o Nexpram :

     Brak skutków ubocznych

     10

     Oplacalnosc

     5

     Cierpię na depresję. Biorę Nexpram 21 dni, na początku terapii 10 mg teraz 15, zero poprawy, wręcz przeciwnie. Czuję dziwny lęk, obawy, z którymi nie miałam styczności od dawna. Chyba czas na zmianę leku :(

    Dodaj komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

    Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.