NervoCalm


NervoCalm to suplement diety, który poprzez swoje naturalne składniki jest substancją wpływającą na nastrój. Powoduje uspokojenie i delikatne wyciszenie. Uspokaja w najlepszym tego słowa znaczeniu.

Składa się przede wszystkim z ekstraktu Melisy i magnezu. Posiada również witaminę B6, B1 miedź. Jest preparatem o naturalnym składzie, który w żaden sposób nie może być uważany jako reagujący niekorzystnie na sampoczucie i dobry nastrój.

 

Napisz swoją opinię o NervoCalm


Cena NervoCalm
Dawkowanie NervoCalm
Ulotka NervoCalm
Zamienniki NervoCalm
Forum NervoCalm
Najnowsza opinia o NervoCalm
Zastosowanie i składniki NervoCalm
Gdzie można kupić NervoCalm?

Opinie o NervoCalm (8)

NervoCalm, ocena średnia

7.9666666666667

Skutecznosc

81/10

  Brak skutków ubocznych

  84/10

   Oplacalnosc

   74/10
    1. Opinia użytkownika o NervoCalm :

     Skutecznosc

     8.2

     Brak skutków ubocznych

     8.2

     Oplacalnosc

     8.5

     Biorę od niedawna przed snem. Zacząłem spać „głęboko”, a z tym miałem problem. Rano jestem trochę otumaniony, ale przez chwilę. Uważam, że jest dobry.

    2. Opinia użytkownika o NervoCalm :

     Skutecznosc

     10

     Brak skutków ubocznych

     10

     Oplacalnosc

     8.5

     Jest super!!! Jestem bardzo zadowolona, mnóstwo stresujących sytuacji powodowały u mnie bóle brzucha. Teraz wszystko minęło. Biorę nervo calm regularnie 2 tabletki, teraz wszyscy w domu odetchnęli z ulgą, bo matka już nie krzyczy, albo krzyczy zdecydowanie mniej. Tylko ta cena no, ale za jakość trzeba płacić.

    3. Opinia użytkownika o NervoCalm :

     Skutecznosc

     10

     Brak skutków ubocznych

     8

     Oplacalnosc

     6

     Cześć wszystkim, jak dla mnie nervo calm to bardzo dobry lek, byłem cały czas zestresowany i miałem stany lękowe, po prostu bałem się ludzi szybko się denerwowałem i robiłem coś czego później żałowałem pewnego dnia postanowiłem to zmienić poszedłem do apteki i kupiłem nervo calm warto było od razu wziąłem dwie tabletki nie pomagały od razu, ale po jakiejś chwili 10-15 minut uspokoiło mnie i odprężyło odkąd stosuje ten lek, to nic nie jest wstanie mnie wyprowadzić z równowagi. Trochę nie polecam go kierowcom ponieważ osłabia koncentracie, ale poza tym to bardzo dobry lek tylko ta cena trochę duża, ale warto dać te 12 zł. Jestem bardzo zadowolony, polecam wszystkim.

    4. Opinia użytkownika o NervoCalm :

     Skutecznosc

     10

     Brak skutków ubocznych

     10

     Oplacalnosc

     10

     Witam. Jestem osobą dość nerwową i łatwo się stresuję :( W pracy zdarza mi się, że biorę Nervocalm. Jest naturalny, skuteczny. Uspokaja mnie i mogę jednocześnie spokojnie pracować w skupieniu. Dobra cena, różnorodny skład. polecam.

    5. Opinia użytkownika o NervoCalm :

     Jak dla mnie bomba, jestem znerwicowana, trzęsie mi się żołądek, bo w pracy tylko plany, plany, plany. Bałam się brać tabletki uspokajające, bo dużo godzin spędzam za kółkiem. Nervocalm pomaga mi przetrwać w stresujących momentach, jest super, nie otumania, mogę prowadzić auto, jest super.

    6. Opinia użytkownika o NervoCalm :

     Skutecznosc

     8

     Brak skutków ubocznych

     10

     Oplacalnosc

     8

     Jestem osobą dość żywiołową i niestety nerwową. Mój chłopak powiedział, że jestem jeszcze bardziej nerwowa niż kiedyś, zaczęły mi przeszkadzać coraz to drobniejsze głupoty. Poszłam do apteki i zdecydowałam się na NervoCalm. Minął tydzień i może nie ma super efektów, ale czuję się inaczej. Potrafię się już wyciszyć w sobie, widać, że jestem zła, ale to szybciej mija. Jestem spokojniejsza na zewnątrz. Mam nadzieję, że jeszcze trochę tych tableteczek i będzie jeszcze lepiej.

    7. Opinia użytkownika o NervoCalm :

     NervoCalm zobaczyłam na reklamie. Podczas świąt zabrałam się do apteki i kupiłam. Nie ma szału. Nie powalają swoim działaniem. zwykłe tableteczki z melisa.. Nie lepiej kupić po prostu herbaty i zaparzyć sobie?

    8. Opinia użytkownika o NervoCalm :

     Skutecznosc

     8

     Brak skutków ubocznych

     10

     Oplacalnosc

     8

     NervoCalm to kolejny lek z Melisą w składzie. Pomaga, choć doraźnie i nie zawsze. W miarę przystępna cena, ale nie powala jakością.

    Dodaj komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

    Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.