NervoCalm

Poznaj bliżej lek NervoCalm:

Witaj na stronie, na której znajdziesz nie tylko informacje z ulotki o leku ale także poznasz prawdziwe historie i opinie ekspertów o NervoCalm. Rzetelne opinie ekspertów, historie pacjentów wraz z informacjami o alternatywnych zamiennikach wraz z cenami i refundacją NFZ przedstawiamy byś byś była / był świadomy w momencie ich zakupu. Poznaj lepiej skutki uboczne NervoCalm i zweryfikuj reklamy leku i sprawdź czy jest tak dobry, a może są lepsze zamienniki. Zawsze doceniamy twoją opinię, więc proszę pomóż nam rozwijać ta stronę i zostaw swój komentarz o leku dla innych.

Napisz swoją opinię o tym leku


Ocena NervoCalm

Jeśli zwykłe informacje z ulotki NervoCalm Ci nie wystarczają, a sponsorowane artykuły na innych stronach nie przemawiają do Ciebie to sprawdź prawdziwe historie o NervoCalm i opinie ekspertów

8
Nasi użytkownicy ocenili NervoCalm na ocenę średnią 8/10 na podstawie 9 komentarzy opublikowanych na
Najnowsze historie o NervoCalm
Moja koleżanka z pracy jest uzależniona od tego leku. Gdy brałem jej opakowanie, zaczęła mnie atakować, a potem podstępem okradał z powrotem swoje lekarstwo. Nie polecam osobom na co dzień spokojnym, gdyż po zażyciu pastylki osoba taka zac… [przeczytaj całą opinię]

o NervoCalm

Biorę od niedawna przed snem. Zacząłem spać „głęboko”, a z tym miałem problem. Rano jestem trochę otumaniony, ale przez chwilę. Uważam, że jest dobry.

o NervoCalm

Jest super!!! Jestem bardzo zadowolona, mnóstwo stresujących sytuacji powodowały u mnie bóle brzucha. Teraz wszystko minęło. Biorę nervo calm regularnie 2 tabletki, teraz wszyscy w domu odetchnęli z ulgą, bo matka już nie krzyczy, albo krzy… [przeczytaj całą opinię]

o NervoCalm

Cześć wszystkim, jak dla mnie nervo calm to bardzo dobry lek, byłem cały czas zestresowany i miałem stany lękowe, po prostu bałem się ludzi szybko się denerwowałem i robiłem coś czego później żałowałem pewnego dnia postanowiłem to … [przeczytaj całą opinię]

o NervoCalm

Witam. Jestem osobą dość nerwową i łatwo się stresuję :( W pracy zdarza mi się, że biorę Nervocalm. Jest naturalny, skuteczny. Uspokaja mnie i mogę jednocześnie spokojnie pracować w skupieniu. Dobra cena, różnorodny skład. polecam.

o NervoCalm

Zachęcamy do pisania swoich historii o leku.
Napisz swoja opinię o leku i daj możliwość przeczytania jej innym by mogli poznać prawdę

Przeczytaj wszystkie opinie naszych użytkowników

Napisz swoją opinię o tym leku


Opis leku NervoCalm

NervoCalm to suplement diety, który poprzez swoje naturalne składniki jest substancją wpływającą na nastrój. Powoduje uspokojenie i delikatne wyciszenie. Uspokaja w najlepszym tego słowa znaczeniu.

Składa się przede wszystkim z ekstraktu Melisy i magnezu. Posiada również witaminę B6, B1 miedź. Jest preparatem o naturalnym składzie, który w żaden sposób nie może być uważany jako reagujący niekorzystnie na sampoczucie i dobry nastrój.

 


Ulotka NervoCalm
Poznaj szczegółowe informacje o NervoCalm z ulotki. Informacje podzielone są tematycznie więc wybierz te które Ciebie interesują najbardziej. Przeczytaj też komentarze, na dole strony, osób które zażywały ten lek by potwierdzić informacje z ulotki NervoCalm

Jak działa NervoCalm
Dzięki bogatej kompozycji aż 9 naturalnych składników suplement diety zapewnia dwukierunkowe wspomaganie układu nerwowego: po pierwsze uspokaja, po drugie pozwala normaln… Przeczytaj więcej
Jak dawkować NervoCalm?
Od 1 do 2 tabl. dziennie…. Przeczytaj więcej

Cena NervoCalm

NervoCalm jest lekiem dostępnym w różnych opakowaniach i dawkach w polskich aptekach. Cena nie zawsze zależy od punktu aptecznego, w której kupujesz ale również od dawki substancji aktywnej i ilości leku.
Na rynku polskim występują dawki:

NervoCalm w dawce substancji aktywnej
Można kupić w opakowaniu zawierającym 10 szt. tabl. powl. w cenie:

 • 11.08PLN przy zakupie na 100%. Wtedy cena jednej kapsułki wynosi 1.11PLN
 • Szczegółowe ceny innych opakowań i odpłatności NervoCalm:


  Zamienniki NervoCalm

  Zapoznaj się z zamiennikami NervoCalm. Dowiesz się o cenach zamienników i czy może jakiś nie jest refundowany przez NFZ. Przed pójściem do lekarza możesz też zweryfikować działanie i ewentualne skutki uboczne samego leku NervoCalm, a także zamienników.


  Gdzie można kupić NervoCalm?

  Sprawdź gdzie kupić NervoCalm. Poszukaj najlepszej lokalizacji oraz ceny by zamówić. Zawsze porównaj cenę i dostępność leku NervoCalm w aptece.

  Użyj poniższej wyszukiwarki, kliknij SZUKAJ by rozpocząć


  NervoCalm składniki i działanie

  Poznaj skład NervoCalm i zastosowanie na dolegliwości
  Sprawdź inne leki i przeczytaj opinie o nich

  NervoCalm jest stosowany w wypadku: Na Uspokojenie, Naturalne na uspokojenie,


  Dodaj komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany.

  9 Replies to “NervoCalm”

  1. Moja koleżanka z pracy jest uzależniona od tego leku. Gdy brałem jej opakowanie, zaczęła mnie atakować, a potem podstępem okradał z powrotem swoje lekarstwo. Nie polecam osobom na co dzień spokojnym, gdyż po zażyciu pastylki osoba taka zaczyna śpiewać Cherry Cherry Lady.

  2. Skutecznosc

   8.2

   Brak skutków ubocznych

   8.2

   Oplacalnosc

   8.5

   Biorę od niedawna przed snem. Zacząłem spać „głęboko”, a z tym miałem problem. Rano jestem trochę otumaniony, ale przez chwilę. Uważam, że jest dobry.