Neoparin

Opinie o Neoparin

Jeśli zwykłe informacje z ulotki Neoparin Ci nie wystarczają, a sponsorowane artykuły na innych stronach nie przemawiają do Ciebie to sprawdź prawdziwe historie o Neoparin

Informacje o Neoparin

Posiadamy dużo informacji o lekach dostępnych w Polsce. Dzięki naszym ekspertom jestesmy w stanie dostarczyć szczegółowych informacji o farmaceutykach.
Sprawdź informacje o Neoparin, których nie znajdziesz na innych stronach.

Znasz zamienniki Neoparin?

Sprawdź tańsze i lepsze

Sprawdź cenę Neoparin

Poznaj refundację NFZ i ceny leku dla różnych opakowań

Gdzie kupić Neoparin?

Sprawdź dostępność Neoparin

Ulotka Neoparin

Przeczytaj ulotkę przed zażyciem

Chcesz porozmawiać o Neoparin?

Wejdź i opisz swoją historię na

Ulotka Neoparin

Zapoznaj się z ulotką leku i poznaj szczegółowe informacje o Neoparin
Poniżej wybrane sekcje ulotki, które mogą Ciebie zainteresować

Neoparin dawkowanie

Jakie jest zalecane dawkowanie Neoparin

Neoparin przeciwskazania

Informacje o przeciwskazaniach zażywania Neoparin

Neoparin działanie i stosowanie

Dowiedz się o Neoparin Neoparin działanie i stosowanie

Neoparin a karmienie piersią

Przeczytaj zalecenia zażywania Neoparin przy karmieniu piersią

Neoparin przedawkowanie

Sprawdź jak wygląda przedawkowanie Neoparin

Neoparin w ciąży

Sprawdź czy Neoparin można brać w ciąży

Neoparin skutki uboczne

Dowiedz się o ubocznych skutkach Neoparin

Neoparin zastosowanie i składniki

Poznaj zastosowanie Neoparin na dolegliwości
Sprawdź inne leki i przeczytaj opinie o nich


Neoparin jest stosowany w wypadku: Na Chorobę Niedokrwienną Serca, Na Choroby Naczyń Krwionośnych, Na receptę, Na żylaki, Na Żylaki,
Główne składniki leku Neoparin to: Enoksaparyna ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.

5 Replies to “Neoparin”

  1. Niestety, miałam podobne objawy. Skończyło się hipokaliemią- czyli spadkiem potasu. Dostałam potas w kroplówce, ale – choć minęły już 4 dni- nadal czuję się słabo. Nie polecam tego leku.

  2. Witam! Dostałam dwie dawki neoparinu! Po pierwszej miałam kołatanie serca. Po drugiej trafiłam na SOR z silnym bólem w klatce piersiowej, zaczynającym się uczuciem gorąca z przewodu pokarmowego. Ponadto odczuwałam ból żołądka i dyskomfort pod prawym żebrem. Lekarz zapropponował odstawienie leku.

  3. Ja heparin brałam przez cztery tygodnie, w tym czasie dwa razy lądowałem na sorze z objawami zawału serca. W wynikach wychodził drastyczny spadek potasu co doprowadziło do takich objawów. Do tego straszne bóle głowy, biegunka i szumy w uszach i ogólne złe samopoczucie. Dopiero w drugim szpitalu lekarka powiedziała mi ze ten lek to jest syntetyczna heparyna, która badana była tylko przez 2 lata, a skutki uboczne zamiatane były pod dywan. Nigdy więcej.

  4. Witam NEOPARIN 40 mg brałem przez 20 dni a NEOPARIN 60 mg brałem przez następne 10 dni i powiem szczerze że nic mi sie nie działo był tylko jeden problem igła nie chciała wchodzić ale dawałem rade . Dodam jeszcze że mam 105 kg wagi , odczuwałem lekkie pieczenie po wyjęciu igły nawet nie myślałem że sam dam rade wstrzykiwać . Mam porównanie co do zastrzyków kiedyś brałem ciągiem około 300 strepto mycyna czy coś takiego i to dopiero bolało pozdrawiam wszystkich życzę zdrowia i miłego dnia..Marek ……..

  5. Neoparin to najgorszy lek jaki brałam. Dostałam po min takich silnych bóli głowy, że leżałam plackiem, bo nie byłam w stanie wstać, a do tego jeszcze mdłości wymioty i biegunka. Wcześniej miała clexane i nic się nie działo, a przy kolejnej ciąży lekarz stwierdził, że po co przepłacać jak jest tańszy zamiennik. Ja niestety muszę go brać już od 4 mc ciąży do końca, więc nie dałabym rady tak przez całą ciążę się męczyć. Clexane jest dużo droższe, bo pudełko 10 szt to koszt 35 zł, a neoparinu 3 zł za 10 szt, ale różnica ogromna.