NeoMag Skurcz

Poznaj bliżej lek NeoMag Skurcz:

Witaj na stronie, na której znajdziesz nie tylko informacje z ulotki o leku ale także poznasz prawdziwe historie i opinie ekspertów o NeoMag Skurcz. Rzetelne opinie ekspertów, historie pacjentów wraz z informacjami o alternatywnych zamiennikach wraz z cenami i refundacją NFZ przedstawiamy byś byś była / był świadomy w momencie ich zakupu. Poznaj lepiej skutki uboczne NeoMag Skurcz i zweryfikuj reklamy leku i sprawdź czy jest tak dobry, a może są lepsze zamienniki. Zawsze doceniamy twoją opinię, więc proszę pomóż nam rozwijać ta stronę i zostaw swój komentarz o leku dla innych.

Napisz swoją opinię o tym leku


Ocena NeoMag Skurcz

Jeśli zwykłe informacje z ulotki NeoMag Skurcz Ci nie wystarczają, a sponsorowane artykuły na innych stronach nie przemawiają do Ciebie to sprawdź prawdziwe historie o NeoMag Skurcz i opinie ekspertów

3.6
Nasi użytkownicy ocenili NeoMag Skurcz na ocenę średnią 3.6/10 na podstawie 58 komentarzy opublikowanych na
Najnowsze historie o NeoMag Skurcz
Bardzo dobry produkt. Jak tylko łapią mnie skurcze, np. po treningu, albo po imprezie, biorę 1-2 tabletki i problem znika. W sumie nigdy nie stosowałem w sposób ciągły, tylko zawsze doraźnie, jak już problem wystąpi. I zawsze pomogło.

o NeoMag Skurcz

Wziełam dziś pierwszą tabletkę neo mag skórcz, po moim placzu po nocach z bólu nogi, chodzenia po lekarzach, gdzie nie wiedzieli co mi jest, jestem po prostu zadowolona ponieważ wzięłam pierwsza tabletkę, a czuje się świetnie, noga jak na… [przeczytaj całą opinię]

o NeoMag Skurcz

Ja stosując zgodnie z ulotką 1 tabletkę dziennie, drugiego dnia po połknięciu drugiej tabletki zwijałem się z bólu żołądka. Żadnych innych leków nie biorę. Nigdy nie miałem problemów z tolerowaniem nawet silnych leków przeciwbólowyc… [przeczytaj całą opinię]

o NeoMag Skurcz

Nie wiem, jak działa Neomag, ale baba w reklamie koszmarna.

o NeoMag Skurcz

Umie czytać?? Rozumie, co czyta?? To najpierw niech przeczyta ulotkę – jak wół napisane: 1 TABLETKA DZIENNIE i dalej: NIE PRZEKRACZAĆ ZALECANEJ PORCJI. [Dawkowanie: Doustnie. 1 tabletka dziennie. Suplement diety nie może być stosowany jako … [przeczytaj całą opinię]

o NeoMag Skurcz

Zachęcamy do pisania swoich historii o leku.
Napisz swoja opinię o leku i daj możliwość przeczytania jej innym by mogli poznać prawdę

Przeczytaj wszystkie opinie naszych użytkowników

Napisz swoją opinię o tym leku


Opis leku NeoMag Skurcz

NeoMag Skurcz to szeroko reklamowany suplement diety mający likwidować problem skurczów. Zawiera magnez i potas, regulujące pracę mięśni, oraz właściwe przekazywanie impulsów nerwowych. Niedobory magnezu są dziś bardzo częstą przypadłością, przede wszystkim ze względu na częste sytuacje stresowe, oraz nadużywanie kofeiny i alkoholu.
NeoMag Skurcz zawiera także witaminę B6, która poprawia wchłanianie magnezu z przewodu pokarmowego (właśnie dlatego magnez w różnego rodzaju suplementach diety zazwyczaj występuje w parze z witaminą B6). Witamina B6 poza tym wpływa na cały szereg procesów w organizmie, przede wszystkim na te związane z układem nerwowym.


Ulotka NeoMag Skurcz
Poznaj szczegółowe informacje o NeoMag Skurcz z ulotki. Informacje podzielone są tematycznie więc wybierz te które Ciebie interesują najbardziej. Przeczytaj też komentarze, na dole strony, osób które zażywały ten lek by potwierdzić informacje z ulotki NeoMag Skurcz


Cena NeoMag Skurcz

Szczegółowe ceny innych opakowań i odpłatności NeoMag Skurcz:


Zamienniki NeoMag Skurcz

Zapoznaj się z zamiennikami NeoMag Skurcz. Dowiesz się o cenach zamienników i czy może jakiś nie jest refundowany przez NFZ. Przed pójściem do lekarza możesz też zweryfikować działanie i ewentualne skutki uboczne samego leku NeoMag Skurcz, a także zamienników.


Gdzie można kupić NeoMag Skurcz?

Sprawdź gdzie kupić NeoMag Skurcz. Poszukaj najlepszej lokalizacji oraz ceny by zamówić. Zawsze porównaj cenę i dostępność leku NeoMag Skurcz w aptece.

Użyj poniższej wyszukiwarki, kliknij SZUKAJ by rozpocząć


NeoMag Skurcz składniki i działanie

Poznaj skład NeoMag Skurcz i zastosowanie na dolegliwości
Sprawdź inne leki i przeczytaj opinie o nich

Główne składniki leku NeoMag Skurcz to: Magnez ,


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

58 Replies to “NeoMag Skurcz”

 1. Skutecznosc

  10

  Brak skutków ubocznych

  10

  Oplacalnosc

  10

  Bardzo dobry produkt. Jak tylko łapią mnie skurcze, np. po treningu, albo po imprezie, biorę 1-2 tabletki i problem znika. W sumie nigdy nie stosowałem w sposób ciągły, tylko zawsze doraźnie, jak już problem wystąpi. I zawsze pomogło.

 2. leków ani suplementów nie powinno się brać na czczo. trzeba coś zjeść przedtem. A i w większości przypadków trzeba brać tabletki osłonowe na żołądek jak się często, albo długotrwale zjada tabletki, nawet przeciwbólowe.

 3. Większość opinii jest negatywnych, bo tym osobom co się nic nie dzieje, to nie wchodzi specjalnie wystawić opinię.
  Jakby naprawdę dużo osób miało takie powikłania, to by już dawno NeoMag Skurcz wycofali, bo by ludzie nie kupowali a jak widać jest cały czas na rynku.

 4. Mi nic nie jest, ale się trzymam zaleceń, nie dawkuję sobie sama leków.
  NeoMag Skurcz nie jest lekiem a suplementem diety, ma uzupełnić brakujące w organizmie substancje.

  NeoMag Skurcz zawiera więcej magnezu niż zwykły NeoMag. Bóle żołądka, nudności i wymioty to niektóre objawy przedawkowania, więc bierzcie tabletki magnezowe z mniejszą zawartością magnezu lub ograniczcie magnez w pożywieniu. Takie objawy mogą być też oznaką nietolerowania jakiegoś składnika, wtedy trzeba zmienić preparat na inny.

  Pewnie oprócz tabletek jeszcze się większość osób odżywia w taki sposób, żeby ten magnez nadrobić jak najszybciej. Ale tak się nie da.
  Przedawkowanie witamin, magnezu, żelaza, wapnia czy innych substancji jak sami piszecie szkodzi bardziej niż ich niedobór.

  Do leków należy podchodzić z rozwagą i dokładnie czytać ulotki i inne poradniki, co wolno, a czego nie. Pamiętajcie również o tym, że wiele leków nie wolno ze sobą mieszać.
  Pozdrawiam rozważnych, Joanna

  1. Skutecznosc

   2

   Brak skutków ubocznych

   10

   Oplacalnosc

   2

   Ja stosując zgodnie z ulotką 1 tabletkę dziennie, drugiego dnia po połknięciu drugiej tabletki zwijałem się z bólu żołądka. Żadnych innych leków nie biorę. Nigdy nie miałem problemów z tolerowaniem nawet silnych leków przeciwbólowych, a tu taka niespodzianka. Sprawę zgłosiłem do inspektoratu sanitarnego, ale chyba mają to w dupie, bo to jest suplement, a nie lek. Możliwe, że Aflofarm ma ich już w kieszeni. Ciekawe, na co jeszcze zrobią tabletki, bo już chyba mają na wszystko. Niech zrobią na głupotę, i na likwidację popędu do robienia pieniędzy na ludzkiej głupocie i niech sami je wezmą. Pozytywne wpisy na tym forum to chyba producent napisał, bo u mnie w aptece farmaceutka sama mówiła, że ludzie do niej przychodzą z pretensjami, co za świństwo sprzedaje.