Nasen


Nasen jest silnym lekiem, pozwalającym ludziom cierpiącym na bezsenność zapaść w sen.

Bezsenność zdaje się być coraz poważniejszym problemem i stąd wynika duże zainteresowanie lekami nasennymi. Możemy wybrać leki naturalne (ekstrakty z ziół), bądź produkty zaawansowanej farmaceutyki.

Nasen to środek, po który powinniśmy sięgnąć, gdy inne sposoby zawiodą. Lek przejawia właściwości uzależniające i dlatego zalecana jest daleko idąca ostrożność przy jego stosowaniu. Ważne jest to, aby lek był jedynie remedium krótkotrwałym. Nie powinniśmy stosować go dłużej niż kilka tygodni. Bardziej znana od samej nazwy leku jest nazwa jego aktywnego składniku: zolpidem. Cechą leku, jest także to, że szybko zostaje z organizmu usuwany, więc aby był skuteczny, brany powinien być na krótko przed pójściem spać.

Skutki uboczne brania Nasen-u mogą wiele osób odstraszyć od stosowania leku. Często zdarza się, że chory przyjmujący lek nie pamięta wieczoru od momentu przyjęcia leku. Czasami ososby po Nasenie lunatykują (to występuje znacznie rzadziej). Przy większych dawkach mogą pojawić się także wymioty i nudności.

Napisz swoją opinię o Nasen
Cena Nasen

Lek Nasen jest lekiem refundowanym przez NFZ na receptę.
Jego cena zależy od dawki. Przy tym leku pacjent ma do dyspozycji refundowane dawki:
 • 10 mg
 • 5 mg

Nasen w dawce 10 mg substancji aktywnej.

Można kupić w opakowaniu zawierającym 10 szt. tabl. w cenie:

 • 11.21PLN przy zakupie na 100%. Wtedy cena jednej kapsułki wynosi około 1.12PLN
 • jeśli refundacja nam nie przysługuje, możemy tez kupić lek na 100%. Cena to 27.33PLN, przy cenie za kapsułkę 0.91PLN
 • jeśli refundacja nam nie przysługuje, możemy tez kupić lek na 100%. Cena to 20.24PLN, przy cenie za kapsułkę 1.01PLN
 • Nasen w dawce 5 mg substancji aktywnej.

  Można kupić w opakowaniu zawierającym 30 szt. tabl. w cenie:

 • 29.51PLN przy zakupie na 100%. Wtedy cena jednej kapsułki wynosi około 0.98PLN

Chcesz poznać szczegółowe ceny Nasen?

Lista cen różnych wielkości opakowań leku wraz z możliwą refundacją NFZ. Sprawdź

Skutki uboczne Nasen
Dawkowanie Nasen
Zamienniki Nasen

Sprawdź tańsze, lepsze oraz refundowane odpwiedniki leku Nasen:


Tonasen zamienniki i opinie

Nasen zamienniki i opinie

Forum Nasen

Lista pytań na forum o Nasen:

Jeśli chcesz zadać swoje pytanie na FORUM to skorzystaj z linka
Zadaj nowe pytanie na forum

Najnowsza opinia o Nasen

Ostatnio zarejestrowaliśmy opinię o Nasen leku:

„Działanie nasenne leku jest bardzo skuteczne, zasnęłam bardzo szybko i obudziłam się bez uczucia oszołomienia i otumanienia. Ale jak powiedział mi mąż, lunatykowałam i miałam zwidy, czego jestem zupełnie nieświadoma.
Jak widać Nasen wykazuje działania uboczne, czego nie znalazłam w ulotce dołączonej do leku….” [czytaj więcej poniżej]

Zastosowanie i składniki Nasen

Nasen jest stosowany w wypadku: Na Bezsenność, Na Uspokojenie,
Główne składniki leku Nasen to: Zolpidemi ,
Gdzie można kupić Nasen?

Szukasz gdzie można kupić Nasen?

Wyszukaj gdzie najlepiej kupić Nasen – użyj poniższej wyszukiwarki

Chcesz aby apteka była dodana do listy aptek gdzie można kupić Nasen na SprawdzLek.pl – kliknij

Opinie o Nasen (190)

Nasen, ocena średnia

6.7333333333333

Skutecznosc

76/10

  Brak skutków ubocznych

  60/10

   Oplacalnosc

   66/10
    1. Opinia użytkownika o Nasen :

     Miałam duży stres i zaburzenia snu. Musiałam rano być w miarę wypoczęta, zaryzykowawszy, bo miałam kilka tabletek Nasen, wzięłam polowe REWELACJA. Zasnęłam natychmiast, rano byłam wypoczęta.

    2. Opinia użytkownika o Nasen :

     Brak skutków ubocznych

     9.9

     Zgadzam się w 100%. Rujnuje życie!!

    3. Opinia użytkownika o Nasen :

     Skutecznosc

     9.3

     Ostrożnie ze stosowaniem! Z powodu rodzinnej tragedii wzięłam dwie tabletki, bo bardzo zależało mi, żeby w końcu się wyspać, skończyło się jednak na SORze, gdyż dostałam halucynacji. Następnego dnia rano wydawało mi się, że to wszystko to sen, jednak okazało się zupełnie inaczej…

    4. Opinia użytkownika o Nasen :

     Te tabletki są beznadziejne. Odkąd pamiętam mam problem z częstym wybudzaniem się w nocy i wiecznym zmęczeniem rano. Wg ulotki powinno się wziąć jedną tabletkę, ostatnio w akcie desperacji wzięłam dwie i zero efektu. Szkoda pieniędzy.

    5. Opinia użytkownika o Nasen :

     Cierpię na przewlekłą bezsenność. Śpię krotko i płytko w ciągu nocy. Akurat jestem po wypadku i ból nogi nasila się nocami. Dostałem receptę na jakieś tabletki nasenne, po których miałem zasnąć jak kamień w ciągu 10 minut. Ból nogi miał mnie nie wybudzić. Żona poszła wykupić receptę, ale nie było tego leku i aptekarka wcisnęła jej NASEN, który niby ma ten sam skład. Niestety, ten środek kompletnie nie działa, nie usypia! Zupełnie jakbym nic nie wziął! Po całej tabletce tłukłem się kilka godzin, więc wziąłem jeszcze pół tabletki i dalej nic! Na mnie ten środek ma ZEROWĄ skuteczność.

    6. Opinia użytkownika o Nasen :

     Skutecznosc

     10

     Brak skutków ubocznych

     5

     Oplacalnosc

     7.5

     Z powodu pracy zmianowej muszę pomagać sobie tabletkami żeby zasnąć. Nasen jest super. Szybko działa. Mam głęboki sen. Budzę się wyspany i gotowy do działania. Nie otumaniony, normalnie funkcjonuję. Rewelacja.
     Często wystarczy mi pół tabletki. Nie mam problemów z pamięcią przed snem po wzięciu tab. . Wszystko pamiętam.
     Niestety uzależnia. Sen bez tej tabletki nie jest tak głęboki i regenerujący. Niestety często nie jestem w stanie zasnąć bez połówki tabl. Trudno odstawić ponieważ Nasen wspaniale odcina świadomość i wpadasz znienacka w głęboki twardy odżywczy sen. Niestety…

    7. Opinia użytkownika o Nasen :

     Nie polecam, halucynacje jak na karuzeli. Rano wsteczna niepamięć. Okropność.

    8. Opinia użytkownika o Nasen :

     Czytam te akademickie androny i jestem do głębi zdumiony. Jeżeli nie mogę spać od ponad pięciu lat i imputuje mi się notorycznie absurdalne pojęcie tzw. uzależnienia, to przysłowiowa krew mnie zalewa. Mądry panie lub pani maniakalnie zamiłowani w odstawianiu pacjentom leków nasennych i nie tylko, dzięki którym człowiek po prostu cierpi mniej, życzę państwu dobrej nocy, bowiem moja będzie kolejną dobą omdlewania z bólu. Zatem może szubienica lub strzał w tył głowy? „Tudzież konanie” po bożemu”? Bowiem to nie państwa problem, pieniądze i cierpienie. Natomiast dokonanie eutanazji w tym zaściankowym kraju, jest niemożliwe. Zatem lepiej dobijać człowieka niźli mu pomóc. O jakiejkolwiek etyce nie może być mowy. Odbieracie celowo pacjentom leki skazując ich na niewyobrażalne cierpienie, którego nie przewiduje medyczny paradygmat akademickiej psychiatrii i Wasza ignorancja oraz brak ogólnie pojętego humanizmu. I proszę mnie nie straszyć Sądami i „kajdanami”; lecz przede wszystkim chociaż próbować zrozumieć człowieka, który jest uzależniony jedynie od Was i traktowany jak intruz, który przeszkadza. Cierpię, więc nie wdaję się w bezsensowne polemiki z jednostkami decydującymi o moim istnieniu. Płacę, cierpię więc mi się należy odrobina empatii i recepty na niezbędne leki, gdyż nie aspiruję do bycia męczennikiem.

    9. Opinia użytkownika o Nasen :

     Skutecznosc

     0.7

     Brak skutków ubocznych

     2.9

     Oplacalnosc

     1.2

     Nasen nic niewart, nie zaśniesz po nim.

    10. Opinia użytkownika o Nasen :

     Omamy, strach i nieświadomość po 10 mg .

    11. Opinia użytkownika o Nasen :

     Skutecznosc

     4.5

     Brak skutków ubocznych

     9.1

     Oplacalnosc

     3.7

     Na początku działa, ale po kilku tygodniach już trzeba brać po 5 tabletek.

     Dobry jest do brania na reset po weekendzie jedynie. Okazjonalnie dość słaby lek.

    12. Opinia użytkownika o Nasen :

     Skutecznosc

     0.3

     Brak skutków ubocznych

     0.6

     Na mnie w ogóle nie działa, nie ma żadnych właściwości nasenych, jest jak zwykły ziołowy lek bez recepty, który nie działa i tyle.

    13. Opinia użytkownika o Nasen :

     Ja po tym leku mam zaburzenia pamięci

    14. Opinia użytkownika o Nasen :

     Od roku biorę nasen ze względu na niemożność zaśnięcia. Dzisiaj dowiedziałam się, że wczoraj wieczorem dzwoniłam i nie pamiętam tego faktu- sprawdzałam w telefonie- faktycznie dzwoniłam, a ja pamiętam tylko tyle, że położyłam się spać. Co się dzieje? Czy powinnam przestać brać ten lek? Naprawdę jestem zaniepokojona- mogę zrobić dziwne rzeczy i nie pamiętać?

    15. Opinia użytkownika o Nasen :

     Skutecznosc

     2

     Brak skutków ubocznych

     5

     Oplacalnosc

     1

     U mnie niestety nie działa. Dostałem go z uwagi na ostatnie problemy ze snem z powodu dość dużego stresu. Zerowa reakcja na mnie, tak samo jakbym sobie witaminę C połknął. Być może ma na to wpływ fakt, że posiadam bardzo dużą odporność na benzodiazepiny. 30 mg relanium dopiero mnie trochę wycisza, jednakże ostatecznie ku zdziwieniu lekarza zadziałało dużo mocniej od powyższych leków 25 mg hydroksyzyny- po godzinie do półtora usypia mnie. Więc i taka reakcja może być na ten lek.

    16. Opinia użytkownika o Nasen :

     Nasen biorę raz na 4-5 dni. To lek o bardzo dużej skuteczności działania. Spokojny sen trwa koło 8-10 godzin. Wstaję wypoczęta i zrelaksowana. Biorę go zawsze tuz przed pójściem do łóżka. Działa bardzo szybko, nie pamiętam nigdy momentu usypiania. Nie pijam alkoholu w dniu, kiedy planuję przyjęcie tego leku. Następnego dnia jestem wyciszona, jednak swobodnie jeżdżę samochodem i funkcjonuję w pracy. Polecam ten lek ludziom, którzy mają problem z usypianiem lub są przestawieni czasowo i chcą się wyspać.

    17. Opinia użytkownika o Nasen :

     Odradzam!!!!! To nie jest lek!!!
     Depresja, myśli samobójcze, strach, niepokój, omamy, niepamięć wsteczna, potworne bóle głowy, ucisk w czaszce, bóle stawów i mięśni, drżenie wewnętrzne jakby delirium. Nie miałam pojęcia, że to dziadostwo tak niszczy człowieka. Brałam pół tabletki codziennie przez dwa lata. Od tygodnia nie biorę. Żyję na nowo. Z bezsennością trzeba nauczyć się żyć. Opowiadam sobie bajki. Pomaga.

     1. Opinia użytkownika o Nasen :

      Nie źle jesteś walnięty.

    18. Opinia użytkownika o Nasen :

     Skutecznosc

     2.4

     Oplacalnosc

     1.3

     Okropny, straszny, lek który odbiera nam życie. Brałam pół tabletki codziennie przez dwa lata, strach, panika, że się kończy, depresja, myśli samobójcze, smutek ogromny, splątanie nóg, niepamięć wsteczna, ucisk silny w czaszce miesiącami, bóle głowy, pulsowanie w skroniach. Wizyty u psychiatry. Brak wiary, że będzie lepiej. Od tygodnia nie biorę, zaczęłam żyć od nowa, bez otępiałego bólu głowy, bez omamów. Nie miałam pojęcia, że to dziadostwo tak niszczy organizm.

     1. Opinia użytkownika o Nasen :

      Następny wariat i komediant.

    19. Opinia użytkownika o Nasen :

     jak zamówić lek przez internet?

    20. Opinia użytkownika o Nasen :

     Witam, ja od paru lat brałem lek o nazwie „na sen” oczywiście nie codziennie, bo miałem problem ze snem, lek bardzo silny, po całej tabletce-lunatykowałem- zaburzenia świadomości i nic się nie pamięta ( ja brałem pół tabletki, ale mój problem rozwiązałem, bo okazało się, że nie mogę wieczorem zasnąć przez kawę, którą piłem codziennie rano z 3 łyżeczek, od kiedy nie pije kawy, to nie mam większych problemów z zaśnięciem…

    21. Opinia użytkownika o Nasen :

     Skutecznosc

     9.7

     Oplacalnosc

     9

     Brałam lek nasen przez około dwa lata. Codziennie, pół tabletki, czasami tabletkę, a bywało i tak, ze brałam półtora (przerwy miałam dwie-tygodniowe podczas urlopu). Do tego wieczorami lubiłam wypić piwko albo winko, o czym lekarzowi oczywiście nie wspominałam. Zasypiałam bardzo szybko, budziłam się wypoczęta. Podczas urlopów tabletek ze sobą nie zabierałam, ale żeby zasnąć, nie ukrywam, musiałam się upić ;)) Zaczęłam mieć problemy ze snem, głównie przez stres związany z pracą. Brałam go każdego wieczoru, bo bałam się, ze znowu będę zmęczona, a niestety muszę w pracy myśleć. I tak minął rok, potem drugi i powiem szczerze, że doskonale sobie zdawałam sprawę, że to już uzależnienie. W końcu w pracy zwolniłam, wyluzowałam i postanowiłam spróbować położyć się spać bez tabletki. Zasnęłam tak samo szybko jak z tabletka ;) Nie biorę drugi tydzień, śpię normalnie. Żadnych skutków ubocznych. W sumie to nigdy ich nie miałam. Ani w trakcie przyjmowania tabletek, ani teraz gdy ich nie biorę. Zamiast nasenu polecam czytanie książki przed snem. Na mnie działają tak samo usypiająco jak ten lek ;) (nawet te wciągające książki ;)) Uzależnia, ale moim zdaniem bardziej psychicznie. Przynajmniej w moim przypadku.

    22. Opinia użytkownika o Nasen :

     Skutecznosc

     10

     Oplacalnosc

     5

     NASEN to samo co ZOLPIC.
     Lek działa bardzo mocno. Po jednej tabletce zażytej w łóżku nie wiesz kiedy zasypiasz. Śpisz dobrze do 8 godzin. Rano po 8 godzinach jesteś wypoczęty i gotów do działania bez skutków ubocznych.
     UWAGA! Jeśli zażyjesz tabletkę nie będąc w łóżku zaczyna się ostra jazda. Początkowo czułem się śpiący, ale nagły telefon z pracy sprawił, że musiałem jeszcze coś załatwić przez internet. Z tego powodu nie poszedłem spać od razu jak zawsze. Rano pojechałem do pracy i jakoś dziwnie się czułem… Po powrocie do domu okazało się, że w sumie zjadłem 3.5 tabletki i wypiłem 6pak piwa! Praktycznie całą noc lunatykowałem. Ludzie, z którymi się kontaktowałem między innymi na telekonferencjach nie mieli o niczym pojęcia, bo się nie poznali.
     Całkowicie wyłącza świadomość i powoduje brak hamulców, nie tylko erotycznych po prostu wszystkich! Nie pamiętam nic z tej nocy. A jak się okazało to nawet wychodziłem z domu!

     Mądrze zażywany tzn. 1 tabletka nie częściej niż co 4 dni nie uzależnia, tylko mało kto potrafi utrzymać się w ryzach.

     Jest niebezpieczniejszy niż lorafen, clonazepam i tym podobne.
     Uzależnia podobnie jak BRAUN(HEROINA), ale jest groźniejszy, bo nie przestrzegając zasady przyjmowania w łóżku może się okazać, że ostatniego tygodnia wcale nie pamiętasz, a proszki, które miały być na miesiąc skończyły się po tygodniu. Ludzie nie widzą, że jesteś pod wpływem, więc naprawdę można mocno namieszać i prywatnie i zawodowo nie będąc tego świadomym!!!

     Najlepiej omijać, albo przerzucić się na trawkę, bo na bank jest zdrowsza i nie uzależnia.

    23. Opinia użytkownika o Nasen :

     Skutecznosc

     8.9

     Oplacalnosc

     7.6

     Próba samobójcza z użyciem noża.

     1. Opinia użytkownika o Nasen :

      Puknij się w czoło

    24. Opinia użytkownika o Nasen :

     Skutecznosc

     9

     Oplacalnosc

     10

     Tabletki o nazwie Nasen zażywam od 5 lat. Dobrze je toleruję, śpię po nich około 6 do 7 godzin po wybudzeniu nie mam żadnych zawrotów głowy, czy wyczerpania jakie miałam po innych tabletkach nasennych. Próbowałam odstawienia leku Nasen, ale nie mogłam spać, pracować i funkcjonować. Mam 60 lat czy jest jakaś szansa na życie bez tabletek nasennych.

    25. Opinia użytkownika o Nasen :

     Ludzie nie bierzcie tego dziadostwa, bardzo silnie uzależnia, brałem przez 2 lata w dzień w dzień, próbowałem rzucić, lecz ulegałem cierpieniu. Wiadomo jednak, że noc nieprzespana
     się wiąże ze złym samopoczuciem, dlatego każdy to ma lek weźmie. Inaczej jest odbierana rzeczywistość rzeczy martwe. Nie radze mieć tolerancji do tego leku, rzucenie tego leku się wiąże z nieustającą walką, człowiek jest niebezpieczny dla otoczenia i samego siebie, już papierosy, alkohol, narkotyki są łatwiejsze do rzucenia, życzę powodzenia z rzuceniem tego dziadostwa.

    Dodaj swoją opinię o leku

    Zostaw swoją opinię o leku dla innych. Daj szanse poznać czy lek działał i czy nie miał skutków ubocznych. Twoja opinia może być anonimowa, użyj pseudonimu. By dodać opinię wypełnij pola oznaczone symbolem *

    Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.

    This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.