Nasen


Nasen jest silnym lekiem, pozwalającym ludziom cierpiącym na bezsenność zapaść w sen.

Bezsenność zdaje się być coraz poważniejszym problemem i stąd wynika duże zainteresowanie lekami nasennymi. Możemy wybrać leki naturalne (ekstrakty z ziół), bądź produkty zaawansowanej farmaceutyki.

Nasen to środek, po który powinniśmy sięgnąć, gdy inne sposoby zawiodą. Lek przejawia właściwości uzależniające i dlatego zalecana jest daleko idąca ostrożność przy jego stosowaniu. Ważne jest to, aby lek był jedynie remedium krótkotrwałym. Nie powinniśmy stosować go dłużej niż kilka tygodni. Bardziej znana od samej nazwy leku jest nazwa jego aktywnego składniku: zolpidem. Cechą leku, jest także to, że szybko zostaje z organizmu usuwany, więc aby był skuteczny, brany powinien być na krótko przed pójściem spać.

Skutki uboczne brania Nasen-u mogą wiele osób odstraszyć od stosowania leku. Często zdarza się, że chory przyjmujący lek nie pamięta wieczoru od momentu przyjęcia leku. Czasami ososby po Nasenie lunatykują (to występuje znacznie rzadziej). Przy większych dawkach mogą pojawić się także wymioty i nudności.

Napisz swoją opinię o Nasen


Cena Nasen
Skutki uboczne Nasen
Dawkowanie Nasen
Zamienniki Nasen
Forum Nasen
Najnowsza opinia o Nasen
Zastosowanie i składniki Nasen
Gdzie można kupić Nasen?

Opinie o Nasen (169)

Nasen, ocena średnia

6.8333333333333

Skutecznosc

77/10

  Brak skutków ubocznych

  61/10

   Oplacalnosc

   67/10
    1. Opinia użytkownika o Nasen :

     Skutecznosc

     9

     Oplacalnosc

     10

     Tabletki o nazwie Nasen zażywam od 5 lat. Dobrze je toleruję, śpię po nich około 6 do 7 godzin po wybudzeniu nie mam żadnych zawrotów głowy, czy wyczerpania jakie miałam po innych tabletkach nasennych. Próbowałam odstawienia leku Nasen, ale nie mogłam spać, pracować i funkcjonować. Mam 60 lat czy jest jakaś szansa na życie bez tabletek nasennych.

    2. Opinia użytkownika o Nasen :

     Ludzie nie bierzcie tego dziadostwa, bardzo silnie uzależnia, brałem przez 2 lata w dzień w dzień, próbowałem rzucić, lecz ulegałem cierpieniu. Wiadomo jednak, że noc nieprzespana
     się wiąże ze złym samopoczuciem, dlatego każdy to ma lek weźmie. Inaczej jest odbierana rzeczywistość rzeczy martwe. Nie radze mieć tolerancji do tego leku, rzucenie tego leku się wiąże z nieustającą walką, człowiek jest niebezpieczny dla otoczenia i samego siebie, już papierosy, alkohol, narkotyki są łatwiejsze do rzucenia, życzę powodzenia z rzuceniem tego dziadostwa.

    3. Opinia użytkownika o Nasen :

     Na imię mam Ania. Myślałam, że też cierpię bezsenność. Myliłam się. Ja żadnych tabletek nie brałam, piłam i tyle. Okazało się, że się nudzę wieczorami. Nie jestem zmęczona. Znalazłam hobby, i wieczorami padam. Czytam, bo to kocham. Mój tata brał ten lek. Dwa dni nie mógł dojść do siebie. Na mnie nie działa. Róbcie to co kochacie i nie szprycujcie się chemią. Pozdrawiam wszystkich chodzących we mgle ☺.

    4. Opinia użytkownika o Nasen :

     Skutecznosc

     9.7

     Brak skutków ubocznych

     9.7

     Oplacalnosc

     9.6

     Biorę od trzech lat po pół tabletki, sporadycznie całą, jestem wyspana, jak na razie nie zauważyłam skutków ubocznych. Mam 68 lat.

    5. Opinia użytkownika o Nasen :

     Używam tego leku od 8 miesięcy. Dotychczas po 0,5 tabletki. Śpię ok. 6 godzin. Bardzo się cieszyłam, że wreszcie mogę się wyspać. Nie odczuwałam dotychczas żadnych skutków ubocznych. Ostatnio to się zmieniło. Zaczęłam podejrzewać, że mam raka. W ciągu 4 miesięcy schudłam 9 kg (z czego oczywiście bardzo się ucieszyłam, ale strach pozostał) i zupełnie nie wiązałam tego faktu z lekiem NASEN. Dokładniej zaczęłam czytać ulotkę dopiero wtedy, gdy zaczęły się nudności, bóle brzucha, wątroby i zupełny wstręt do jedzenia. Wejście do sklepu mięsnego, czy smażenie mięsa w kuchni stało się dla mnie katorgą. Wszystkie zapachy były dla mnie zbyt mocne i zbyt nieprzyjemne. Wszystkie te objawy pasują, jak ulał, do skutków ubocznych wymienionych w ulotce. Napiszcie proszę, czy ktoś również schudł zażywając NASEN.

    6. Opinia użytkownika o Nasen :

     Ostrzegam jak mogę najmocniej każdego: nigdy nie zaczynajcie z tym świństwem. Nasen zniszczył mi życie.

    7. Opinia użytkownika o Nasen :

     Skutecznosc

     9.7

     Brak skutków ubocznych

     9.7

     Oplacalnosc

     9.3

     Dobre tabletki.

    8. Opinia użytkownika o Nasen :

     Skutecznosc

     7.7

     Brak skutków ubocznych

     6.2

     Oplacalnosc

     10

     Moja bezsenność trwa już nie pamiętam ile czasu, będzie to okres dzieciństwa, tytułowa choroba przyczyniła się do konsultacji z neurologiem, która zaleciła ten lek, ale pod inną nazwą dokładnie identyczny skład, z zaleceniem 1/4 do 1/2 tabletki, bez senność mam do dziś i biorę nasen w ostateczności pół tabletki, pół tabletki objawia się, szybkim zmęczeniem ok 15-20 min zależy, czy popiję wodą, czy coś jeszcze zjem (na pusty żołądek działa w mgnieniu oka) po za zmęczeniem, czasami występują inne efekty, ogólnie racjonalnie nie myślimy tak, jak by nasz mózg już zaczynał spać, myśli, że śpi a tu zoong, do jak jeszcze widzimy, to co z oczu idzie. Sam moment zasypiania nie wiem jak przebiega, po prostu idę spać. Nasen jest o tyle bezpieczny, że nie uśniemy na stojąco tak, by stracić równowagę i sobie coś zrobić, mi do puki nie poczuję, że jestem w łóżku nasen nie pomaga. Nasen brałem już nie jednokrotnie, zawsze tą samą dawkę, czyli pół tabletki, non top przez 2 tyg, a nawet 3 i się nie uzależniłem, odstawienie leku nie było jakoś mega spektakularne. Po prostu kolejnej nocy nie mogłem usnąć. Nie miałem jakiegoś ekstra parcia na to, że odstawiłem lek. Po prostu nie ma i koniec, w rezultacie mam tak, że jak wezmę nasen to usnę, nie wezmę to może kiedyś usnę. Nasen to jednak lek i to taki dość pożądny, więc jak tylko się da próbuje coś lżejszego, pomagał mi Spox-noc, ale nie można go nigdzie dostać, teraz ratuje się przed spaniem w ostateczności hydroksyzyną no i w ostateczności, wszystkich innych ostateczności nasen. Chyba, że jest już tak późno, albo tak wcześnie, to nie biorę nasenu i próbuje przetrzymać cały kolejny dzień bez snu, by samemu tak ze zmęczenia położyć się i wyspać na koniec dnia. Pozdrawiam i życzę wszystkim snu :)

    9. Opinia użytkownika o Nasen :

     Zasypiam po 30 min ( po NASEN) na 30 min, a dalej tak, jak było wcześniej, wstaje i chodzę co 30 min. To jest pierwszy lek na sen w moim przypadku. Problemy mam od 5 lat, postanowiłam spróbować NASEN, ale odstawiam zdecydowanie, bo nie dość, że mi nie pomaga, to na pewno ma skutki uboczne. Trudno, muszę się pogodzić z moją przypadłością, jednak nie ukrywam, marzy mi się zasnąć przed północą i obudzić się o 6 rano, choć raz w tygodniu.

    10. Opinia użytkownika o Nasen :

     Skutecznosc

     9.9

     Brak skutków ubocznych

     9.9

     Oplacalnosc

     9.7

     Seks po nasenie jest mega. Wystarczy chwilę przetrzymać stan błogostanu i jest super :)

     1. Opinia użytkownika o Nasen :

      Skutecznosc

      9

      Brak skutków ubocznych

      8.7

      Oplacalnosc

      8.7

      To prawda, po 10 min kręci się żonie w głowie i robi, co jej karze, znikają wszelkie hamulce, nie wiem dlaczego tak się dzieje…

    11. Opinia użytkownika o Nasen :

     Skutecznosc

     9.9

     Brak skutków ubocznych

     9

     Oplacalnosc

     10

     Polecam.

    12. Opinia użytkownika o Nasen :

     Odradzam wszystkim branie tego leku. Mam sąsiada, który po długotrwałym zażywaniu tego leku, nie wie, co się z nim dzieje. Żona nie może sobie z nim dać rady, nie wie jak się nazywa, gdzie się znajduje, ogólnie coś strasznego, co po tych tabletkach się z nim stało. Moim zdaniem te tabletki „Nasen”zamiast pomagać ludziom, bardzo im szkodzą.

    13. Opinia użytkownika o Nasen :

     Skutecznosc

     10

     Brak skutków ubocznych

     0.4

     Oplacalnosc

     10

     Rewelacyjny !! Zażywasz, padasz, a rano bez problemu wstajesz i działasz.

    14. Opinia użytkownika o Nasen :

     Skutecznosc

     10

     Brak skutków ubocznych

     2.5

     Oplacalnosc

     10

     Lek rewelacyjny pod każdym względem. Niestety silnie uzależniający i się uzależniłem. Biorę do 4 tabletek. Noc przespana. Do godziny działa. Na początku, to potrafiłem usnąć na siedząco w ubraniu, i się wyspać jak dziecko. Teraz już tak nie działa, ale działa. Niestety lekarz rodzinny nie chce mi już przepisać, i żywcem nie mam skąd wziąć. Ziołowe odpadają. Nawet cała paczka nervomix sen nie jest w stanie uśpić takiego starego wyjadacza jak ja :)

    15. Opinia użytkownika o Nasen :

     Skutecznosc

     8.9

     Brak skutków ubocznych

     7

     Oplacalnosc

     9.7

     Działa po półgodziny i to konkretnie. Niestety, czasem po parodniowym zażywaniu -po wzięciu kolejnej tabletki zaczyna palić mnie żołądek, bardzo nieprzyjemne odczucie i wtedy trzeba się z nim pożegnać.

    16. Opinia użytkownika o Nasen :

     Brak skutków ubocznych

     10

     O 21.30 wziąłem 2 szt i czekałem 3 godziny i nic więc popijam jedno piwko 6,5% i już dziwnie się czuję. Ale kiedyś po jednej od razu leciałem do łóżka. Może zmienili skład i słabsze dają. Muszę jednak napomknąć, że po weekendowej imprezie poszły 2 cloranxeny i może dlatego osłabło działanie tych tabletek. A rano muszę wstać to i muszę się wyspać :)

    17. Opinia użytkownika o Nasen :

     Skutecznosc

     10

     Oplacalnosc

     9

     Cudowny, ale nie przy nadużywaniu, bo traci swój czar. Piękna godzina po zażyciu, szybki sen, 6,7 godzinny sen i rześkie przebudzenie. Uzależniający silnie, ale powiem wam szczerze, że jak go biorę długo i przestał działać, jak należny, to mam go już w dupie i zamieniam bez żalu na coś innego. Przy nadużywaniu innych benzodiazepin następuje reakcja krzyżowa i zolpidem nie reaguje. Po wyłączeniu towarzyszy benzodiazepinowych zaczął zachowywać się bardziej porządnie. Ogromny plus dla tego leku to to , że nie muli na następny dzień, jak większość neuroleptyków.

    18. Opinia użytkownika o Nasen :

     Nie uwierzycie, ale używam Nasen od kilkunastu lat (pół tabletki przed snem – już w łóżku). Nawet mój lekarz rodzinny nie oponuje, jeśli chodzi o wystawienie mi recepty na niego. Mam już prawie 80 lat, dalej pracuję umysłowo z dobrymi wynikami. Praca wymaga dobrej gimnastyki umysłu (tłumaczenia z języków obcych).
     Wypróbowałam wszystkich innych dostępnych leków uspokajających i nasennych- totalne zero w moim przypadku. Bez połówki Nasen’u nie zasnę, nawet nie próbuję.
     Polecam, no ale każdy organizm jest inny i może inaczej tolerować ten lek.

    19. Opinia użytkownika o Nasen :

     Skutecznosc

     10

     Brak skutków ubocznych

     10

     Oplacalnosc

     10

     Nie dziwię się, że mąż cię zostawił :D LOL normalnie padłem po twoim wpisie.
     A tak poważnie owszem lek może wywołać symptomy depresji, ale dlatego, iż po długim (zależy od organizmu) podawaniu wywołuje objawy od stawiennicze. Ja dla przykładu brałem ten lek przez pół roku dzień w dzień i jakoś udało mi się odstawić, bez pomocy lekarza. Objawy od stawiennicze to gorsze samopoczucie-smutek-pustka, drażliwość, lęk itp.

    20. Opinia użytkownika o Nasen :

     Skutecznosc

     10

     Brak skutków ubocznych

     4

     Oplacalnosc

     8

     Witam! Ja biore nasen od 2 lat nieregularnie. Czasami nie biorę tydzień, a później następny tydzień biorę. Kilka razy zdarzyło mi się wziąć cala tabletkę ale na ogol biorę tylko pół tabletki na około 30 min. przed pójściem spać i śpię do rana, czyli 8 godzin jak przewiduje opis tabletki. Pierwsza faza to uspokojenie, druga to zapadanie w głęboki sen a później powolne wybudzanie. I tak tez działa. Nie mam żadnych omamów ani uzależnień, ale oczywiście to indywidualne sprawa. Każdy mózg inaczej reaguje. To jak z jedzeniem, jednym smakuje a drugich odrzuca. Miłego zasypiania życzę.

    21. Opinia użytkownika o Nasen :

     Skutecznosc

     8

     Brak skutków ubocznych

     8

     Oplacalnosc

     10

     Witam. Nasen biorę od 5 lat, niecodziennie ,tylko w tedy, kiedy naprawdę nie mogę zasnąć, 1/2 tabletki mi wystarcza , /opakowanie na 2 m-c/,skuteczność po około 30 minutach, przy takiej dawce u mnie nie ma żadnych skutków ubocznych. Kilka razy podwoiłam dawkę i miałam „omamy”
     Chyba nie uzależnia, potrafię bez leku zasnąć przez kilka dni, ale ogólnie podchodzę do tematu bardzo ostrożnie. Życzę wszystkim dużo zdrowia.

    22. Opinia użytkownika o Nasen :

     Skutecznosc

     10

     Brak skutków ubocznych

     8

     Oplacalnosc

     8

     Witam, ja biore pol tabletki Nasen juz od ponad 5 lat. Mialam moze kilka razy jakies sny niezbyt przyjemne ale to tyle u mnie jezeli chodzi o skutki uboczne. Jezeli wezme go przed polnoca to rano troche jestem skolowana ale jezeli wezme po 22ej i sie poloze to rano budze sie dobrze wyspana i wypoczeta.Cale zycie mam problemy z zasypianiem a jak juz zasne to sie czesto budze bo slysze kazdy glosniejszy odglos. Tak jest z moja mama i tak bylo z moja babcia i tak ma moj syn ale nie bierze zadnych srodkow.Narazie nie musze brac calej tabletki i mam nadzieje, ze tak zostanie. Zycze milego spania.

    23. Opinia użytkownika o Nasen :

     halucynacje

    24. Opinia użytkownika o Nasen :

     Skutecznosc

     10

     Brak skutków ubocznych

     10

     Oplacalnosc

     10

     Brałam kilka lat. Po kilku halucynacjach, odstawiłam.

    25. Opinia użytkownika o Nasen :

     aga, właśnie jak sama piszesz, że jedyna wada to musisz go wziac zeby zasnąć, a potem plaże się ,że jedna tabletka to mało ,półtorej w sam raz i zaczna sie sny ,majaki,budzenia w nocy ,ja zaczynalam od polowy tabletki i tak jak pisalam bralam 20 lat,przez dlugi czas nieswiadoma ,ze biore lek psychotropowy uzalezniajacy i mialam tez okresy ,ze zasypialam bez tabletki ,kochana przeczytaj ulotke ,wyraznie napisane ze nie wolno tal dlugo brac bo uzaleznia,radze szybko zmienic,nie koniecznie takie jak podalam ale maja byc na uspokojenie i na sen,moje leki ten na uspokojenie i sen powiedziala lekarz ze w dawce 25mg nie sa zamocne a forsen ziolowy z melatonina chyba jeden z bardziej skutecznych ,zycze powodzenia i odstaw ten lek jak najszybciej Jonusia

    Dodaj komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

    Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.