Nasen


Nasen jest silnym lekiem, pozwalającym ludziom cierpiącym na bezsenność zapaść w sen.

Bezsenność zdaje się być coraz poważniejszym problemem i stąd wynika duże zainteresowanie lekami nasennymi. Możemy wybrać leki naturalne (ekstrakty z ziół), bądź produkty zaawansowanej farmaceutyki.

Nasen to środek, po który powinniśmy sięgnąć, gdy inne sposoby zawiodą. Lek przejawia właściwości uzależniające i dlatego zalecana jest daleko idąca ostrożność przy jego stosowaniu. Ważne jest to, aby lek był jedynie remedium krótkotrwałym. Nie powinniśmy stosować go dłużej niż kilka tygodni. Bardziej znana od samej nazwy leku jest nazwa jego aktywnego składniku: zolpidem. Cechą leku, jest także to, że szybko zostaje z organizmu usuwany, więc aby był skuteczny, brany powinien być na krótko przed pójściem spać.

Skutki uboczne brania Nasen-u mogą wiele osób odstraszyć od stosowania leku. Często zdarza się, że chory przyjmujący lek nie pamięta wieczoru od momentu przyjęcia leku. Czasami ososby po Nasenie lunatykują (to występuje znacznie rzadziej). Przy większych dawkach mogą pojawić się także wymioty i nudności.

Napisz swoją opinię o Nasen


Cena Nasen
Skutki uboczne Nasen
Dawkowanie Nasen
Zamienniki Nasen
Forum Nasen
Najnowsza opinia o Nasen
Zastosowanie i składniki Nasen
Gdzie można kupić Nasen?

Opinie o Nasen (170)

Nasen, ocena średnia

6.8333333333333

Skutecznosc

77/10

  Brak skutków ubocznych

  61/10

   Oplacalnosc

   67/10
    1. Opinia użytkownika o Nasen :

     Ja brałam tabletki nasen
     Jak ja zażyłam to po jakiś 12minutach zaczął mi się język kołatać brak równowagi w nogach tak jak bym była pijana po 2-3 minutach doszło do tego zaburzenie widzenia wszytko mnożyło mi sie x2 filmu nie umiałam obejrzeć, bo widziałam telewizor podwójny i aktorów tez podwójnych. Wszystko w domu było podwójne nawet mój maż był podwójny, ale to nic z porównaniu, to, co teraz napisze te tabletki powodują zanik pamięci mąż mi powiedział, że jak wzięłam ta tabletkę nasen i zasnęłam to po godzinie sie obudziłam wyciągałam wszystko z lodówki, a potem uprawialiśmy seks i poszłam dalej spać rano przed pracą mi to powiedział. Ja nie wierzyłam mu i kłóciłam się z nim o to aż w końcu uwierzyłam, bo na następnego dnia było to samo wzięłam tabletkę usnęłam, po jakiejś godzinie się obudziłam uprawialiśmy seks, oglądaliśmy film powyciągałam wszystkie słodkości do sypialni i poszłam dalej spać i mi mąż zaś mówi czy pamiętam za my sie dziś w nocy kochaliśmy a ja patrzę na niego jak na debila i mowie ze żadnego seksu nie było a on sie uśmiał dziwnie no to ja go ochrzaniłam za to ze zjadł pól szuflady słodyczy a papierki zostawił pod łóżkiem to on mi na to ze to ja jadłam słodkość a nie o juz mnie cos brało bo mi wmawiał cos czego nie robiłam i nie pamięta a tu mąż wyciąga kamerkę z nagrania nocnego co ja odwalałam i faktycznie prawdę mówił tylko czemu ja tego do dziś nie pamiętam?
     Czytałam na forum czy po takich tabletkach masz zaniki pamięci stanowczo potwierdzili moje obawy ze lek nasen powoduje zaniki pamięci. I zrezygnowałam z tego leku, ale mój doktorek zaś mi je przepisał, właśnie wzięłam jedną tabletkę, sory za byki, ale klawiatura mi sie trochę zlewa.

    2. Opinia użytkownika o Nasen :

     Skutecznosc

     2

     Brak skutków ubocznych

     2

     Oplacalnosc

     2

     Brak snu. Za to tępy ból głowy.

    3. Opinia użytkownika o Nasen :

     Skutecznosc

     10

     Brak skutków ubocznych

     6

     Oplacalnosc

     6

     Nasen biorę od ponad pół roku, śpię po nim świetnie, a bez niego koszmar. Ostatnio mam czasem lekkie zawroty głowy, ścisk w głowie i gorsze widzenie. Myślę, że to objawy uzależnienia. Niestety nie umiem bez leku zasnąć. Co robić, aby się od niego uwolnić? Pozdrawiam wszystkich biorących ten usypiacz.

    4. Opinia użytkownika o Nasen :

     Skutecznosc

     10

     Brak skutków ubocznych

     2

     Oplacalnosc

     6

     Biorę lek NASEN od jakiegoś roku. Ok.0,5 do 1 tabletki codziennie! Zażywam specyfik w łóżku jak już jestem wyciszona i gotowa do snu. Zasypiam po ok.10min. Przeczytałam wszystkie opinie i jestem w szoku, że ten lek u większości przyjmujących stwarza takie dziwne zachowania i omamy! Jest to lek jak sama nazwa wskazuje NA SEN wiec czy nie łatwiej jest po prostu zgasić światło, leżeć w łóżku, wyluzować się oglądając jakiś nudny program w tv i czekając na działanie tabletki?! Nawet nie będzie czasu by zobaczyć omamy a człowiek już zaśnie! Polecam tą strategie. Jednak od jakiegoś zauważyłam, że bardzo pogorszył mi się wzrok i pamięć! Na liczniku aż tak dużo wiosen nie posiadam by mieć problemy „starzenia się”, jednak jakaś przyczyna musi być…czy ktoś z użytkowników ów leku również doznał podobne skutki uboczne?

    5. Opinia użytkownika o Nasen :

     Skutecznosc

     10

     Brak skutków ubocznych

     8

     Oplacalnosc

     10

     Biorę Nasen od 6 lat i lek spełnia moje oczekiwania, ale ja codzienny zachowuję rytuał przygotowania do snu : po zażyciu 1 lub 0,5 tabletki ,wypalam ostatniego papierosa i z książką udaję się do sypialni /po ok. 10 min od zażycia tabletki/,książkę czytam ok 10-20 min , w tym czasie mózg zaczyna już spać ,więc na drugi dzień muszę 2-3 strony książki powtórzyć , bo nie pamiętam akcji. Rano jestem wypoczęta i wyspana, ale śpię ok.9 godzin.
     Proponuję przeczytać dokładnie ulotkę – jest info, iż tabletka powoduje przejście przez wszystkie fazy snu, na co potrzeba min 6-7 godzin. Jeśli ktoś śpi krócej, to z tego powodu ma omamy i niepamięć. I jeszcze jedno: jeśli przerwie się sen po np.2-4 godzinach, to wydawać się może, że rozmawiamy i funkcjonujemy normalnie, ale nie można zapomnieć, że mózg śpi -jest wyłączony. Lek polecam, a uzależnienie, no cóż, coś za coś.

    6. Opinia użytkownika o Nasen :

     Skutecznosc

     10

     Brak skutków ubocznych

     8

     Oplacalnosc

     10

     Lek jest bardzo skuteczny, mnie osobiście cała tabletka ścina z nóg, dosłownie! Po pierwszym razie nie wiedziałem, co ze mną się dzieje, jak wstałem udając się do sypialni nogi miałem dosłownie jak z waty, szczerze mówiąc ledwo do niej się zatoczyłem, a potem nic już nie pamiętam. Rano ledwo obudziłem się do pracy, a samopoczucie było bardzo kiepskie, tzn. byłem bardzo otępiały, nie potrafiłem się skupić na pracy i takie męki, aż do 10tej, a wstałem o 5tej. Nie biorę tego leku zbyt często, a jak już to 0.5 tabletki, tylko, że nie zawsze działa tak samo, czasami w ogóle nie czuje działania i muszę dobić kolejne 0.5,ale to już jak mam na drugą zmianę, bo pobudki są zbyt ciężkie. Całe opakowanie czyli 20szt. wystarcza mi spokojnie na pół roku, a szczerze mówiąc najlepsza na sen jest marihuana :D, mam nadzieje, że kiedyś dojdzie do legalizacji, chociaż by medycznej marihuany, świetnie działa na sen i nie uzależnia jak ten cały chemiczny syf, ale nasz kraj jeszcze musi do tego dojrzeć!

    7. Opinia użytkownika o Nasen :

     Skutecznosc

     10

     Brak skutków ubocznych

     10

     Oplacalnosc

     2

     Te tabletki są fatalne skończyły mi sie tabletki wiec koleżanka dala mi je abym dobrze spała, nie polecam tragedia człowiek sie czuje jakby go przejechał czołg typu rudy, lepiej wypić kielicha, cieple mleko, lub policzyć baranki a nawet obejrzeć dobry film.

    8. Opinia użytkownika o Nasen :

     Skutecznosc

     8

     Brak skutków ubocznych

     8

     Oplacalnosc

     8

     Witam stilnox lub nasen substancja czynna jest ta sama biorę już pięć lat ze względu na trzy zmianowy charakter pracy i duży problem z zasypianiem. W okresie tych pięciu lat miałem już przerwy w braniu prawie dwu miesięczne w których to zasypiałem bez większych problemów lecz pojawiały się sytuacje stresowe związane z pracą lub po prostu życiem co powodowało sięgnięcie po ten środek ponieważ oprócz działania nasennego wykazuje on na mnie działanie przeciw (depresyjne,stresowe).Natomiast z powrotem odłożyć ten środek wymaga już dużej mobilizacji człowiek uzależnia się od komfortu zasypiania i działania rozluźniającego moja propozycja dobrego snu to 3mg melatoniny i od połowy do jednej tabletki nasenu to w zależności od masy ciała chcę też napisać że melatonina pomaga w odłożeniu nasenu lecz wymaga to czasu i silnej woli pozdrawiam.

    9. Opinia użytkownika o Nasen :

     Skutecznosc

     6

     Brak skutków ubocznych

     10

     Oplacalnosc

     2

     Nasen, jak sama nazwa wskazuje służy na przeżywanie omamów, bóli żołądka, niepokoju, wymiotów, kołatań serca, wysypki. Odradzam, Lepiej strzelić sobie kielonka przed zaśnięciem, ale wypić gorące mleko z miodem.

    10. Opinia użytkownika o Nasen :

     Skutecznosc

     8

     Brak skutków ubocznych

     10

     Oplacalnosc

     6

     Lek działa tak silnie, że nawet nie wiedziałam, kiedy znalazłam sie w toalecie plując i wymiotując prawdę mówiąc po? niczym. Za każdym razem, gdy biorę nasen to tak mam, a halucynacje ogromne – kiedyś gadałam do ściany myśląc, że to… szczotka do włosów! Polecam nasen TYLKO wtedy, gdy się spało po południu albo cos takiego, bo bez powodu nie polecam tego brać, bo gdy sie bierze kilka nocy z rzędu po prostu juz nie działają. I ich koszt jest ponad 20 zl za 20 tabletek wiec lepiej kupić sobie syrop (na spanie) jest zdrowszy, tańszy i nie wymiotuje sie bez powodu nawet nie wiedząc, kiedy.

    11. Opinia użytkownika o Nasen :

     Skutecznosc

     8

     Brak skutków ubocznych

     2

     Oplacalnosc

     6

     Do tego leku robiłem bodajże trzy podejścia. Za każdym razem skutki uboczne były coraz wyraźniejsze i gorsze, dlatego też wreszcie dałem sobie spokój.
     Nasen działa nasennie, Ameryki tym stwierdzeniem prawdopodobnie nie odkryłem, prawidłowo spełnia swoją rolę. Jednak już za pierwszym razem typowej senności i otępieniu zaczęły towarzyszyć zawroty głowy, dziwne omamy, zarówno wzrokowe jak i słuchowe, kompletny surrealizm. Za drugim się nasiliły, zaś trzecie podejście śmiało określić mogę mianem katastrofy, ponieważ ni z tego ni z owego, mówiąc wprost, zarzygałem sobie kołdrę.
     Nie przekroczyłem ani razu zaleconej dawki, nie ma, więc mowy o przedawkowaniu leku. Polecam odważnym, którzy bardziej nastawiają się na ciekawe doznania, niż sen.

    12. Opinia użytkownika o Nasen :

     Skutecznosc

     10

     Brak skutków ubocznych

     10

     Oplacalnosc

     6

     Witam!
     Cóż, co prawda mam dopiero 21 lat, ale nasen miałem przyjemność brać, co prawda dawno już, bo dwa lata powiem skuteczność nie przeczę, bardzo duża, zasypia się prawię od razu, jednak skutki uboczne są okropne tak jak wiele osób tutaj wspominało jak się nie zaśnie ma się omamy, halucynacje oprócz tego zauważyłem, że mam też problem z obudzeniem się, dlatego przestałem brać i przerzuciłem się na melatoninę, jednak ona też już powoli przestaję działać wczoraj wziąłem pół tabletki tego nasenu zasnąłem od razu, gdy się obudziłem poczułem silny ból głowy chciałem wstać i pójść do ubikacji jednak nie dane mi było zaczęło strasznie kręcić się w głowie następne, co pamiętam to to, że wstyd się przyznać, ale miałem całe obsikane majtki, więc nigdy więcej tego nie wezmę przestrzegam.

    13. Opinia użytkownika o Nasen :

     Skutecznosc

     10

     Brak skutków ubocznych

     10

     Oplacalnosc

     10

     Ja biorę ten lek sporadycznie. Ale zawsze po nim zasypiam. Choć czasem wezmę go i boję się, że nie zadziała i to moje zasypianie trwa troszkę dłużej. Ale zawsze zadziała. Lek polecam

    14. Opinia użytkownika o Nasen :

     Skutecznosc

     10

     Brak skutków ubocznych

     2

     Oplacalnosc

     10

     bardzo dobry jest i nie uzaleznia tak,a rano czujesz sie poprostu znakomicie.Ja biore juz dluzszy czas i efektow ubocznych wogole nie zauwazylam.Lek Senzop-polecam!!!!!

    15. Opinia użytkownika o Nasen :

     Skutecznosc

     10

     Brak skutków ubocznych

     6

     Oplacalnosc

     8

     przy chwilowych kłopotach z bezsennością działa znakomicie, ale bardzo uzależnia i przy stałym stosowaniu przez np. 2 tygodnie skuteczność się zmniejsza i ma się ochotę zwiększyć dawkę, a stąd już tylko krok do uzależnienia, więc bardzo polecam OSTROZNOŚĆ!!

    16. Opinia użytkownika o Nasen :

     Skutecznosc

     8

     Brak skutków ubocznych

     6

     Oplacalnosc

     8

     Nasen działa na mnie tylko w połączeniu z miansec-iem. Nasen pomaga zasnąć, Miansec pogłębia sen. W zależności od potrzeb psychiatra powiedział mi, że mogę brać od 1 do 3, jednak maksymalnie biorę 2, bo po 3 śpię jednak zbyt długo. Polecam to połączenie, bo próbowałam wielu leków i tylko te zadziałały :).

    17. Opinia użytkownika o Nasen :

     Skutecznosc

     10

     Brak skutków ubocznych

     10

     Oplacalnosc

     6

     Znam nasen, biorę od dłuższego czasu, ale raczej dla zabawy, spróbowałam spodobało mi sie i tak zostało teraz tez wzięłam fajne uczucie, ale miałam tez nieprzyjemne doświadczenia po prostu na momencie wymiotujesz tak jak stoisz, nic nie boli, nie zemdli i nagle leci poza tym ciężko jest palić papierosy strasznie dziwne uczucie i i też bardzo sie chce ja zjadłam najwięcej 4 i popijałam alkoholem nic mi sie nie stało, ale zasnęłam po pół godzinie nie wiadomo, gdzie, kiedy i tak dalej więc jest tak: chce sie ktoś zabawić to zapraszam, jeśli brać jako lek na sen odradzam, bo zbyt uzależniające. Pozdrawiam

    18. Opinia użytkownika o Nasen :

     Skutecznosc

     6

     Brak skutków ubocznych

     8

     Oplacalnosc

     8

     Próbuję rożnych środków, bo mnie tąpnęło od 3 miesięcy i nie mogę zasnąć. Słaby sen mam, jakość snu do niczego, ale jak wezmę ,,nasen” to po 3-4 godzinach się budzę, wiercę się. Nie chcę się uzależnić – czasem nie wiem już co spróbować (xanax- brałem stilnox i jeszcze coś) nie wiem już, co brać, pomóżcie doradźcie mam takie wrażenie ze te ,,przekaźniki” mi w mózgu szwankują śpię bardzo płytko wszystko słyszę-ratujcie

    19. Opinia użytkownika o Nasen :

     Skutecznosc

     6

     Brak skutków ubocznych

     10

     Oplacalnosc

     6

     Nasen biorę już 5 lat. Bardzo żałuję tego. Uzależniłam się i nie potrafię zmienić leku, pomimo terapii w szpitalu zamkniętym. Tracę pamięć, mam kłopoty z utrzymaniem równowagi, nie mogę się dłużej na czymkolwiek skoncentrować. Objadam się w środku nocy i co najgorsze, chciałam kiedyś wyjść z kluczykami do auta. Po prostu odjechać. Syn czuwa nade mną a ja czuję się jak narkoman. Na drugi dzień niewiele pamiętam. Przestroga dla tych, którzy zamierzają brać Nasen – nie bierzcie!!!

    20. Opinia użytkownika o Nasen :

     Skutecznosc

     8

     Brak skutków ubocznych

     2

     Oplacalnosc

     6

     Biorę od kilku lat, ale zawsze 05 lub 3-4, cała za dużo, bo puszczają hamulce i rzucam się na żarcie, głównie słodycze, nie lubię tego, dlatego pół lub nieco więcej, czasami mieszam z amitryptyliną i mam pogłębiony sen, niestety nie mogę spać od dziecka, a mam 50 lat, na pewno uzależnia psychicznie, bo jest skuteczny, ale jak się powoli zmniejsza to można odstawić tylko czym zastąpić?

    21. Opinia użytkownika o Nasen :

     Uważam, że ten lek to narkotyk. Ponadto występują ciężkie skutki uboczne, np. problemy z chodzeniem, zawroty głowy, omdlenia, depresja, halucynacje….

    22. Opinia użytkownika o Nasen :

     Skutecznosc

     10

     Brak skutków ubocznych

     4

     Oplacalnosc

     6

     Biorę nasen już 3lata, tylko pół tabletki. szybko zasypiam, rano wstaję rześki i wyspany. Ciekawe są moje sny; jestem w nich poetą, lotnikiem, konstruktorem, piosenkarzem, potrafię stworzyć rzeczy, których nigdy na świecie nie widziałem. A rano po minucie pustka a i w ciągu dnia pamięć szwankuje. POZDRAWIM

    23. Opinia użytkownika o Nasen :

     Skutecznosc

     6

     Brak skutków ubocznych

     6

     Oplacalnosc

     6

     Miałem okazje spróbować tego leku. Powiem tak:
     PLUSY:
     – szybkie działanie
     – dość dobrze usypia
     MINUSY:
     – nie zmniejsza ilości przebudzeń w ciągu nocy
     – zasypiasz, ale jakość snu jest kiepska
     – jeżeli nie pójdziesz spać od razu lub obudzisz się godzinę, dwie po zażyciu leku można doświadczyć przykrych efektów ubocznych jak splątanie, zaburzenia chodzenia, HALUCYNACJE, szczególnie we wczesnym okresie zażywania.
     – po dłuższym okresie przewlekłego zażywania (powyżej 2 miesięcy) w ciągu dnia może występować drażliwość, zwiększone lęki, ponieważ lek stosowany przewlekle powoduje uzależnienie.
     Podsumowując – dobre dla osób, które mają czasem problem z zaśnięciem. Dla osób z przewlekłą bezsennością, i licznymi przebudzeniami nocnymi, oraz kiepską jakością snu na dłuższą metę nie przyda się.

    24. Opinia użytkownika o Nasen :

     Skutecznosc

     6

     Brak skutków ubocznych

     6

     Oplacalnosc

     8

     Brałam przez jakiś czas Nasen bo mimo leczenia depresji Sertagenem ciągle miałam problemy ze snem w nocy.
     Mój organizm się do Nasenu bardzo szybko przyzwyczajał, zaczynałam od dawki 1/2 tabletki przez kilka dni, potem cała – potem musiałam robić przerwę jeden lub dwa dni i znowu zaczynałam od 1/2. Spało się w miarę dobrze, ale zanim się doczekałam, aż zasnę – okropne uczucie, rano nie do końca byłam świadoma tego, co robiłam przed zaśnięciem i miałam jakieś takie dziwne poczucie winy. Teraz biorę wieczorem pół tabletki Mirzatenu i śpię jak dziecko.
     Nasenu nie polecam, chyba, że naprawdę na wyjątkowe przypadki.

    25. Opinia użytkownika o Nasen :

     Skutecznosc

     8

     Brak skutków ubocznych

     2

     Oplacalnosc

     8

     Witam biorę lek od przeszło 4 lat non stop, co wiadomo do niczego dobrego nie prowadzi, jednak bez niego NIE potrafię usnąć straszne to jest, ale co, życie. Na szczęście żadnych skutków ubocznych nie odczuwam oprócz słabych zaników pamięci dnia następnego

    Dodaj komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

    Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.