Naproxen

Poznaj bliżej lek Naproxen:

Witaj na stronie, na której znajdziesz nie tylko informacje z ulotki o leku ale także poznasz prawdziwe historie i opinie ekspertów o Naproxen. Rzetelne opinie ekspertów, historie pacjentów wraz z informacjami o alternatywnych zamiennikach wraz z cenami i refundacją NFZ przedstawiamy byś byś była / był świadomy w momencie ich zakupu. Poznaj lepiej skutki uboczne Naproxen i zweryfikuj reklamy leku i sprawdź czy jest tak dobry, a może są lepsze zamienniki. Zawsze doceniamy twoją opinię, więc proszę pomóż nam rozwijać ta stronę i zostaw swój komentarz o leku dla innych.

Napisz swoją opinię o tym leku


Ocena Naproxen

Jeśli zwykłe informacje z ulotki Naproxen Ci nie wystarczają, a sponsorowane artykuły na innych stronach nie przemawiają do Ciebie to sprawdź prawdziwe historie o Naproxen i opinie ekspertów

5.4
Nasi użytkownicy ocenili Naproxen na ocenę średnią 5.4/10 na podstawie 11 komentarzy opublikowanych na
Najnowsze historie o Naproxen
Brałam lek tydzień. Lekarz mi go przepisał na zapalenie stawu nadgarstkowego. W moim odczuciu lek nic nie pomógł. Stan mojej reki się wręcz pogorszył. Nie jest też tak skuteczny, jak zapewniają w ulotce, jeśli chodzi o uśmierzanie bólu. … [przeczytaj całą opinię]

o Naproxen

Mam rwę kluczową, ból nie do wytrzymania.
Kręgosłup udo aż do kolana, pomógł mi Naproxen, po 2 dniach brania zaczęłam chodzić i przespałem kilka godzin, mam chore nerki, więc to tylko w wyjątkowych bólach brać.

o Naproxen

Bardzo mi pomógł na zapalenie pochodzące od zęba ósemki. Ból i zapalenie minęły.

o Naproxen

Smaruje nim stopy mojej żony. Nie capia tak potem potem.

o Naproxen

Niestety to samo u mnie nerki i dodatkowe skutki uboczne. Brak koncentracji, światłowstręt, wrażliwość na hałas, otępienie. Gorzej się nigdy nie czułem po żadnym leku. Do kosz z tym.

o Naproxen

Zachęcamy do pisania swoich historii o leku.
Napisz swoja opinię o leku i daj możliwość przeczytania jej innym by mogli poznać prawdę

Przeczytaj wszystkie opinie naszych użytkowników

Napisz swoją opinię o tym leku


Opis leku Naproxen

Naproxen jest lekiem przeciwbólowym i znajduje się w tej samej grupie, co trochę bardziej popularne leki takie jak paracetamol, czy ibuprofen. W Polsce by kupić naproxen konieczna jest recepta (nie w każdej aptece jest dostępny bez recepty naproxen firmy aflofarm).
Lek dzieli pozytywne i negatywne strony z innymi produktami przeciwbólowymi NSAID (niesteroidowe leki przeciwzapalne). Jest skuteczny, lecz może powodować bóle brzucha i problemy z układem pokarmowym. Wydaje się jednak, że naproxen jest trochę bezpieczniejszy. Przypadki, w których to naproxen jest posądzany o uszkodzenie wątroby, czy poważne problemy kardiologiczne są statystycznie rzadsze niż przy ibuprofenie, czy paracetamolu.
W aptekach naproxen dostępny jest w postaci tabletek, czopków, syropu, oraz maści do stosowania zewnętrznego.


Gdzie można kupić Naproxen?

Sprawdź gdzie kupić Naproxen. Poszukaj najlepszej lokalizacji oraz ceny by zamówić. Zawsze porównaj cenę i dostępność leku Naproxen w aptece.

Użyj poniższej wyszukiwarki, kliknij SZUKAJ by rozpocząć


Naproxen składniki i działanie

Poznaj skład Naproxen i zastosowanie na dolegliwości
Sprawdź inne leki i przeczytaj opinie o nich

Naproxen jest stosowany w wypadku: Zobacz Inne,


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

11 Replies to “Naproxen”

 1. Skutecznosc

  0

  Brak skutków ubocznych

  9.7

  Oplacalnosc

  0

  Brałam lek tydzień. Lekarz mi go przepisał na zapalenie stawu nadgarstkowego. W moim odczuciu lek nic nie pomógł. Stan mojej reki się wręcz pogorszył. Nie jest też tak skuteczny, jak zapewniają w ulotce, jeśli chodzi o uśmierzanie bólu. Nie polecam w takim schorzeniu jak moje.

 2. Mam rwę kluczową, ból nie do wytrzymania.
  Kręgosłup udo aż do kolana, pomógł mi Naproxen, po 2 dniach brania zaczęłam chodzić i przespałem kilka godzin, mam chore nerki, więc to tylko w wyjątkowych bólach brać.

 3. Skutecznosc

  10

  Brak skutków ubocznych

  10

  Oplacalnosc

  10

  Bardzo mi pomógł na zapalenie pochodzące od zęba ósemki. Ból i zapalenie minęły.