Modafinil


Modafinil to lek trudnodostępny na polskim rynku. Używany jest do leczenia narkolepsji, ale trwają prace badawcze nad dopuszczeniem leku do stosowania przy innych schorzeniach. Bardzo prawdopodobnym jest wykorzystywanie modafinilu w przyszłości do leczenia adhd i depresji. Na razie lek zdobywa swoją popularność, jako środek, który zwalcza senność i poprawia koncentrację (idealnie, więc pasuje do definicji tzw. smart drugs). Te cechy leku są ciekawe, zważając na to, iż lek nie jest stymulantem. Przypuszczać jednak można iż tak jak stymulanty lek również oddziałuje na system dopaminy.
Ostatnio dodane opisy naszych użytkowników o Modafinil:

Oferta aktualna? michal873@op.plMichal
Moge odslrzedac modafinil 200mg data wqznosci 2021 cena 200zl za 30 tabletek moge nawet przez allegro jesli ktos chce gwarancji originalnosci !!Marek
najlepiej jeśli masz wątpliwości dać próbkę do analizy to trwa około 30 min .the king
Więcej prawdziwych historii o Modafinil znajdziesz poniżej [kliknij tu]

SprawdźLek.pl to najstarszy i niezależny portal rzetelnych informacji o zażywaniu leków. Sprawdz nasz cel nadrzędny działalności w Manifeście oraz poznaj Zespół SprawdzLek.pl , który codziennie dba o jakość strony.
Będzie nam miło jak ty również wesprzesz nas swoim komentarzem i opiszesz swoją historię o Modafinil.

Napisz swoją historię o ModafinilCena Modafinil
Zamienniki Modafinil

Sprawdź tańsze, lepsze oraz refundowane odpwiedniki leku Modafinil:

Lista zamienników Modafinil oraz historie o działaniu

Forum Modafinil

Lista pytań na forum o Modafinil:

  Brak pytań na forum o Modafinil

Jeśli chcesz zadać swoje pytanie na FORUM to skorzystaj z linka
Zadaj nowe pytanie na forum

Najnowsza historia o Modafinil

Ostatnio użytkownik dodał swoją histrię o Modafinil leku:

„Oferta aktualna? michal873@op.pl…” [czytaj więcej poniżej]

Zastosowanie i składniki Modafinil

Modafinil jest stosowany w wypadku: Zobacz Inne,
Gdzie można kupić Modafinil?

Szukasz gdzie można kupić Modafinil?

Wyszukaj gdzie najlepiej kupić Modafinil – użyj poniższej wyszukiwarki

Chcesz aby apteka była dodana do listy aptek gdzie można kupić Modafinil na SprawdzLek.pl – kliknij

Ciekawe historie o Modafinil (52)

Modafinil, ocena średnia

6.9333333333333

Skutecznosc

78/10

  Brak skutków ubocznych

  65/10

   Oplacalnosc

   65/10
    1. o Modafinil :

     Moge odslrzedac modafinil 200mg data wqznosci 2021 cena 200zl za 30 tabletek moge nawet przez allegro jesli ktos chce gwarancji originalnosci !!

     1. o Modafinil :

      Skutecznosc

      9

      Brak skutków ubocznych

      9.3

      Oplacalnosc

      8.3

      Oferta aktualna? michal873@op.pl

    2. o Modafinil :

     Skutecznosc

     8.8

     Brak skutków ubocznych

     8.3

     Oplacalnosc

     6.2

     Biorę modafinil od 5 dni dawka to 200 mg, po 4 dniu bez snu czuję dziwne efekty uboczne typu jakbym widział coś na ścianie, ale gdy zamknę oczy już tego nie widzę, w nocy słyszę jakby ktoś mi zapałkami 2 okno rzucał bardzo dziwne uczucie, ale są też plusy pobudzenie większą koncretacją łatwiej jest się czegoś nauczyć człowiek odczuwa mniejsze zmęczenie psychiczne jak i fizyczne. Na moje najlepiej brać przez 2 dni po 200 mg potem przerwa na jeden dzień żeby odespać i potem znowu 200 mg przez dwa dni aż do osiągnięcia swojego celu L.

    3. o Modafinil :

     Skutecznosc

     9

     Brak skutków ubocznych

     1.5

     Oplacalnosc

     8

     Lek w dawce 200/400 mg na dobę poprawia kreatywność, obniża poziom lęku przed nowymi wyzwaniami, poprawia koncentrację i motywację do działania. Najskuteczniej działa w pierwszych tygodniach stosowania, potem jego działanie słabnie, ale efekt porównałbym do picia kawy, która nie działa już tak mocno w kolejnych miesiącach, ale cały czas przynosi zamierzony efekt. Modafinil jest dla mnie właśnie lekiem bardzo podobnym do kofeiny, natomiast jego działanie jest dużo dłuższe – tak, jakbym po mocnej kawie czuł jej pozytywne skutki przez kilka godzin a nie godzinę. Jeśli chodzi o efekty uboczne to poza pewnym stanem napięcia i czasem nerwowości nie zauważyłem żadnych stanów negatywnych. Mogę zażyć 200 mg o godz. 19 pracować do 23 i potem bez problemu zasnąć. Jedyny problem to być może jak w przypadku kawy występuje tu rodzaj fizycznego uzależnienia, ponieważ nie udało mi się od prawie roku stosowania odstawić leku całkowicie, tzn. kiedy nie biorę mojej minimalnej dawki 200 mg do godziny 17 staję się poddenerwowany, rozkojarzony, pojawia się zniechęcenie do działania i lekkie przygnębienie.

    4. o Modafinil :

     Nie polecam kupowania z portali…

     Oryginalny PROVIGIL z RFN z apteki kupisz za około 450 zł za pakę 30 szt.
     Działanie jest takie jak zawsze, po wzięciu 100 mg przed wieczorem około 22.00 1 szt i z pół litra wody… :) Odbija sen na 7-8 h około 6-7 rano odpuszcza i następny tabs w trasie 100 mg i znów spokój na 7-8 h…
     Działanie zaczyna wchodzić po połknięciu po 4-5 min takim kopem euforycznym i w przeciągu następnych 3-5 min jestem znów na chodzie… Lek od kilku lat brany tylko w aptekach na receptę w Niemczech lub Anglii i ten Modafinil działa zawsze tak samo…
     Czasem z powodu braku biorę po 1/2 tabsy i działanie jest podobne choć zauważalne jest to, że biorąc pół działa 1-2 h krócej. Od 10 lat nie zauważyłem skutków ubocznych, a biorę czasem po 2-3 dni po kolei robiąc trasę 3-4 tys km.

     2 razy zamówiłem z aptek internetowych Indie, Chiny i dupa. Nie działa lub działa niezauważalnie.
     3 krotnie kupowałem również z portali ogłoszeniowych w Polsce i również dupa… Takie placebo z gipsu, albo jakieś inne g…no, bo łykałem po 4 tabsy 200 mg i zero odzewu.
     Udało mi się znaleźć info o modalercie, który sprzedawany jest w PL z kodem PEX 0073 z równymi datami takimi pieczątkami to FAKE. Oryginalnie ma datę tłoczoną na zgrzewie.

     1. o Modafinil :

      najlepiej jeśli masz wątpliwości dać próbkę do analizy to trwa około 30 min .

    5. o Modafinil :

     Skutecznosc

     3.4

     Brak skutków ubocznych

     2.5

     Oplacalnosc

     4

     Słabo budzi, dużo trzeba go zjeść, po 3 tabletkach głowa boli, sucho w buzi, jest motywacja to pracy, ale nie dodaje siły, serce nie odczuwa ubocznych skutków, koncentracja utrzymuje się przez 2 do 3 h, kolejne tabletki nie zwiększają skupienia, dobre na awaryjne 2 dni, stosowanie dłużej jak 2 dni nie dają odczucia tego samego co pierwsze dawki, trzeciego dnia nie czujesz nic oprócz bólu głowy, sen po modafinil jest normalny, zaśniesz nawet tuz po zażyciu tabletki. Czuć motywacje i ból głowy, to wszystko na ten temat.

    6. o Modafinil :

     Nie kupujcie tego– zażywanie modafinilu/ armmodafinilu zawsze kończy się pobytem na oddziale psychiatrycznym z psychozą i schizofrenią. Niedowiarkom mogę przesłać wypisy ze szpitala.

    7. o Modafinil :

     Skutecznosc

     4.2

     Brak skutków ubocznych

     8.7

     Oplacalnosc

     4.6

     Modafinil działa dobrze, ale krótko. Korzystne efekty opisane w innych postach odczuwam przez około 2-3 tygodni maksimum. Potem efektywność leku gwałtownie spada. Podwojenie dawkowanie ze 100 do 200 zwiększa efekt do początkowego poziomu, ale tylko na 2-3 dni. Potem ponownie brak efektu. Lek jest mocno przereklamowany.

    8. o Modafinil :

     Skutecznosc

     9.7

     Brak skutków ubocznych

     5.2

     Oplacalnosc

     5.1

     Biorę Modafinil od kilku miesięcy 2-razy po 200, a bywało, że i 20 tabletek przez weekend z powodu pracy. Działania bywają rożne, w zależności od ilości i czasu przyjmowania. Bywa, że po padam w euforie na jakiś czas i rozsadza mnie energia, ale bywa, że zaczynam czuć senność, po czym śpię przez godzinę, dwie, a po przebudzeniu bywa rożnie. Natomiast kiedy zaczynam coś robić, to strasznie się w to wbijam i koncentruje. Skutki uboczne są i bywają nie miłe, od dokuczliwego bólu brzucha, uczucia zimna, po popadanie w stan zawieszenia- coś pomiędzy snem, a jawą- szczególnie po dłuższym okresie bez snu. Bywa, że mam przewidzenia i przesłyszenia. Więc ogólnie działa rewelacyjnie i bardzo długo, ale na dłuższą metę i w większych ilościach zaczyna robić psikusy z mózgiem i psychiką. Polecam, ale tym którzy na przykład muszą pracować tylko nocami, a szczególnie przy kompach i jakichkolwiek maszynach, wymagających koncentracji. Można też wziąć do nauki lub dyskotekę. Aha może też zwalić z nóg po długim braniu i nie spaniu bywało, że nogi mi mdlały i ogólnie cale ciało odmówiło posłuszeństwa i uczucie wtedy graniczy z najgorszym koszmarem. Ja biorę i będę brał, ze względu na pracę, ale nauczyłem się umiarkowania i odstawiam modafinil, kiedy tylko mogę by po prostu zasnąć i się zregenerować. Pamiętajcie ja piszę, co ja czuję biorąc 400 mg, a bywa, że 800 mg w ciągu doby.Teraz kiedy pisze jestem na drugim dniu prohibicji snu. A piszę tylko dlatego, że wiem, że może komuś wcale nie jest potrzebny modafinil, tylko mocna kawa. Ogólne zalet ma tyle co i wad, i jeszcze jedno po pierwszych dwóch miesiącach brania, złapałem się na tym, że modafinil mnie uzależnia psychicznie, i dlatego staram się robić przerwy. Biorę oryginalny brytyjski, który jest sprawdzony i najsilniejszy z wszystkich jakie są na rynku, a zaczynałem od modalert z rożnych stron świata, i rożnie bywało, miałem nawet taki, który mnie od razu usypiał, a i taki który nie wiem co to było, ale euforia razy dwa i energia razy dwa, a po paru godzinach zostawała ze mnie szmata. Uważajcie z jakich źródeł kupujecie, bo do tanich modafinil nie należny, nawet dla mnie pracującego w strefie funta to wydatek rzędu £200 miesięcznie.

    9. o Modafinil :

     Skutecznosc

     9.5

     Brak skutków ubocznych

     6.9

     Oplacalnosc

     9

     Biorę do 2 tabletek dziennie (400 mg). Przestałem myśleć o drzemkach, czy spaniu w ciągu dnia a miałem z tym duży problem. Biorę razem z tabletka przeciwbólową (brufen), ale nie zawsze. Nie zauważyłem, aby lek mnie uzależniał. Robię sobie przerwy.
     Uwaga koledzy- Provigil źle działa na sprawność seksualną, tzn. sprzęt wciąż działa, orgazmy nawet mocniejsze, ale wrażliwość na bodźce seksualne mocno spada, więc żadnych rekordów nie będzie. Zauważalny gorszy „performance” w łóżku.

    10. o Modafinil :

     Nie polecam kupowania w aptekach internetowych, lub źródeł nieznanych.

     UWAGA
     OD STYCZNIA 2012 R DO TERAZ PRZEBADANY MODAFINIL ZAWIERAŁ JAK PLACEBO NIC LUB indie usa.
     Syntetyczny alkoid purynowy -pochodna kofeiny około 150mg.
     fenyloetyloamina, amfetamina lub inne związki chemiczne

    11. o Modafinil :

     Skutecznosc

     8

     Brak skutków ubocznych

     4.3

     Oplacalnosc

     8.7

     Kupiłem kiedyś sporo tego z zagranicznej apteki wysyłkowej. Jak dla mnie , kogoś kto zasypiał na stojąco- efekt super. Brałem małe dawki , bo 100 rano i 100 po południu. Ale naprawdę działanie było wyczuwalne. Chciało się ! Ale tak zdrowo , nie euforycznie. Co do skutków ubocznych to jednak było czuć chemię . Szczególnie podczas sikania :) Serio. I jak wszyscy piszą ból głowy wieczorem w potylicy. Można było spać bez problemu ale sen taki jakiś… jak w pełni – płytki na czuwaniu bez głębokiej fazy snu.

    12. o Modafinil :

     Skutecznosc

     8.9

     Brak skutków ubocznych

     1.7

     Oplacalnosc

     8.5

     Zamówiłem z Hongkongu za grosze. Lepszy jest unowocześniony modafinil tgzw: armodafinil ( Waklert) ma rzekomo działać lepiej silniej, z mniejszym spektrum działań ubocznych .Biorę rano raz dziennie 150 mg. Z moich obserwacji na sobie: Na pewno nie pozwoli ci zasnąć – to jedyna pewna rzecz. Okres półtrwania jest długi 15 godzin, więc ktoś kto chce normalnie zasnąć o północy,niech bierze odpowiednio rano wcześnie. Z innych działań: nie widzę jakiejś szczególnej poprawy koncentracji uwagi zdolności poznawczych intelektualnych ani euforii towarzyszącej lekom dopaminergicznym -nie można go porównać z kokaina lub amfetamina w ogóle. Nie widzę też jakiejś poprawy nastroju tj po lekach przeciwdepresyjnych. Jedyna rzeczą, na którą działa na pewno to usuwa senność to gwarantowane. Działania uboczne; w moim wypadku bule stawów mięśni pleców. Należy jednak uważać gdyż ten lek może podobno nieźle pojechać po wątrobie ( nie u każdego oczywiście), a także wywołać zagrażający życiu zespół Stevensa Johnsona. Ja biorę ten lek na przewlekłe zmęczenie.

     1. o Modafinil :

      Mógłby Pan podać namiary na ten sklep z Hong Kongu?
      Z góry pozdrawiam.

    13. o Modafinil :

     Skutecznosc

     10

     Brak skutków ubocznych

     10

     Oplacalnosc

     10

     POLECAM!

    14. o Modafinil :

     Skutecznosc

     5.2

     Brak skutków ubocznych

     9.3

     Oplacalnosc

     1

     To mój pierwszy komentarz nt
     Modafinilu. Dziś pierwszy dzień testów, wiec rozpoczynam delikatnie. Kolejne posty bedę dodawał systematycznie w ciągu najbliższych dni zwiększając dawkę.
     Lek kupiłem we Włoszech za 80euro. Nazywa sie provigil 100 mg Compresse (30 tabletek)
     Łyknąłem 2 tabletki 4 godziny temu ok 12.00. Lekka sugestia euforii zaczęła się po 40 min i szybko zniknęła. Pozostało uczucie rześkości mimo wcześniejszego niewyspania. Nie odczuwam żadnych działań niepożądanych, ani tych na które liczyłem, przypominających efekt przyjęcia stymulujących narkotyków np. kokainy. Nie mniej, podczas gdy mój wspóllokator odsypia 16 godzin spędzonych wczoraj w trasie, ja lekko pobudzony z chęcią ruszyłbym w miasto.

     Jutro przede mną cały dzień pracy, Pojutrze podobnie plus 1300km do przejechania. Na bieżąco dam znac jak dziala modafinil w większych dawkach

     1. o Modafinil :

      Skutecznosc

      4.5

      Brak skutków ubocznych

      9.5

      Oplacalnosc

      1.4

      W UK jak byłem na Jobseeker’s Allowance, czyli bezrobotny, to za modafinil nie płaciłem, dostawałem po 60 tabletek w paczce, po wcześniejszym zażywaniu silnych dragów, szukałem czegoś legalnego, ale również stawiającego na nogi, zjadłem 33 w 3 dni, a do tego, kilka 7-8 tabletek rozgniotłem na proszek i do nosa, żeby ominąć wątrobę, a bezpośrednio do mózgu, co prawda nie spałem za dużo, a mózg funkcjonował sprawniej, lecz nie robiło to na mnie wrażenia.

    15. o Modafinil :

     Osoby od modafinilu mają każdy inne ip i kompletnie inny czas dodania komentu.

     – to NIC nie znaczy. jako admin powinieneś to wiedzieć.

    16. o Modafinil :

     Chcę zwrócić uwagę na to, że istnieje takie coś jak podrabianie leków. Dostajemy inne substancje o podobnym działaniu, pochodne narkotyków lub innych leków, zamiast oczekiwanej. W takich przypadkach może pojawić się uzależnienie a efekt może się różnić od zakładanego. Lek był przebadany pod szerokim kątem oraz na wielu jednostkach i ze zdziwieniem czytam jak ktoś pisze tylko o efektach negatywnych niepodobnych do zakładanych a pomija pozytywne działanie albo pisze, że efekt przypomina energy drink. Tak ciężko niektórym przyznać się przed samym sobą, że kupili kofeinę w tabletce za 500zł? Niektórzy piszą o niemal zerowym działaniu, a nie napiszą ile substancji było w tabletce, którą zażyli. Bardzo łatwo wyłapać we wszystkich komentarzach, która osoba dostała prawdziwy lek, bo opinie różnią się zbyt diametralnie. Chciałbym spróbować tego leku jednak jest on teraz poza moim zasięgiem finansowo. Kofeina w moim przypadku nie zwiększa skupienia a wręcz przeciwnie, co z jej działaniem pobudzającym sprawia, że jestem jeszcze bardziej rozkojarzony. Dlatego nie mogę jej stosować do nauki czy pracy a senność pozostaje.

    17. o Modafinil :

     Skutecznosc

     10

     Brak skutków ubocznych

     4

     Oplacalnosc

     8

     W przeciwieństwie do większości komentarzy jakie widziałam – po Modafinil – dokładnie Vigil – sięgnęłam z konieczności, nie ciekawości, bo cierpię od pewnego czasu na narkolepsję.
     W zależności od dawki – wypróbowałam 200 i 400 mg ( odpowiednio 2 i 4 tabl. ) efekt był różny – w obu przypadkach zadowalający – po 200 mg obniżenie ilości drzemek w dzień o 3/4, po 400mg sprawność i efektywność pracy jak przed chorobą.
     Ponadto niewielkie działania niepożądane – ból głowy po 4 tabl. co prawda masakryczny, ale jak porównać z innymi świństwami w tabletkach jakie przyjmowałam już w mojej chorobie, to nic.

    18. o Modafinil :

     Skutecznosc

     8

     Brak skutków ubocznych

     8

     Oplacalnosc

     10

     Testowałem modalert. 1 tabl rano. Rzeczywiście pobudza do działania. Nie czuć senności, ani znudzenia. Mobilizuje do działań – ale bez przesady. Co do jasności myślenia – nie odczułem większych zmian. Ze skutków ubocznych lekki ból głowy. Zobaczymy co będzie dalej. Napewno napiszę.

    Dodaj swoją opinię o leku

    Zostaw swoją opinię o leku dla innych. Daj szanse poznać czy lek działał i czy nie miał skutków ubocznych. Twoja opinia może być anonimowa, użyj pseudonimu. By dodać opinię wypełnij pola oznaczone symbolem *

    Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.

    This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.