Modafinil

Poznaj bliżej lek Modafinil:

Witaj na stronie, na której znajdziesz nie tylko informacje z ulotki o leku ale także poznasz prawdziwe historie i opinie ekspertów o Modafinil. Rzetelne opinie ekspertów, historie pacjentów wraz z informacjami o alternatywnych zamiennikach wraz z cenami i refundacją NFZ przedstawiamy byś byś była / był świadomy w momencie ich zakupu. Poznaj lepiej skutki uboczne Modafinil i zweryfikuj reklamy leku i sprawdź czy jest tak dobry, a może są lepsze zamienniki. Zawsze doceniamy twoją opinię, więc proszę pomóż nam rozwijać ta stronę i zostaw swój komentarz o leku dla innych.

Napisz swoją opinię o tym leku


Ocena Modafinil

Jeśli zwykłe informacje z ulotki Modafinil Ci nie wystarczają, a sponsorowane artykuły na innych stronach nie przemawiają do Ciebie to sprawdź prawdziwe historie o Modafinil i opinie ekspertów

7
Nasi użytkownicy ocenili Modafinil na ocenę średnią 7/10 na podstawie 52 komentarzy opublikowanych na
Najnowsze historie o Modafinil
Oferta aktualna? michal873@op.pl

o Modafinil

Moge odslrzedac modafinil 200mg data wqznosci 2021 cena 200zl za 30 tabletek moge nawet przez allegro jesli ktos chce gwarancji originalnosci !!

o Modafinil

najlepiej jeśli masz wątpliwości dać próbkę do analizy to trwa około 30 min .

o Modafinil

Biorę modafinil od 5 dni dawka to 200 mg, po 4 dniu bez snu czuję dziwne efekty uboczne typu jakbym widział coś na ścianie, ale gdy zamknę oczy już tego nie widzę, w nocy słyszę jakby ktoś mi zapałkami 2 okno rzucał bardzo dziwne uczucie… [przeczytaj całą opinię]

o Modafinil

Lek w dawce 200/400 mg na dobę poprawia kreatywność, obniża poziom lęku przed nowymi wyzwaniami, poprawia koncentrację i motywację do działania. Najskuteczniej działa w pierwszych tygodniach stosowania, potem jego działanie słabnie, ale ef… [przeczytaj całą opinię]

o Modafinil

Zachęcamy do pisania swoich historii o leku.
Napisz swoja opinię o leku i daj możliwość przeczytania jej innym by mogli poznać prawdę

Przeczytaj wszystkie opinie naszych użytkowników

Napisz swoją opinię o tym leku


Opis leku Modafinil

Modafinil to lek trudnodostępny na polskim rynku. Używany jest do leczenia narkolepsji, ale trwają prace badawcze nad dopuszczeniem leku do stosowania przy innych schorzeniach. Bardzo prawdopodobnym jest wykorzystywanie modafinilu w przyszłości do leczenia adhd i depresji. Na razie lek zdobywa swoją popularność, jako środek, który zwalcza senność i poprawia koncentrację (idealnie, więc pasuje do definicji tzw. smart drugs). Te cechy leku są ciekawe, zważając na to, iż lek nie jest stymulantem. Przypuszczać jednak można iż tak jak stymulanty lek również oddziałuje na system dopaminy.


Ulotka Modafinil
Poznaj szczegółowe informacje o Modafinil z ulotki. Informacje podzielone są tematycznie więc wybierz te które Ciebie interesują najbardziej. Przeczytaj też komentarze, na dole strony, osób które zażywały ten lek by potwierdzić informacje z ulotki Modafinil


Cena Modafinil

Szczegółowe ceny innych opakowań i odpłatności Modafinil:


Zamienniki Modafinil

Zapoznaj się z zamiennikami Modafinil. Dowiesz się o cenach zamienników i czy może jakiś nie jest refundowany przez NFZ. Przed pójściem do lekarza możesz też zweryfikować działanie i ewentualne skutki uboczne samego leku Modafinil, a także zamienników.


Gdzie można kupić Modafinil?

Sprawdź gdzie kupić Modafinil. Poszukaj najlepszej lokalizacji oraz ceny by zamówić. Zawsze porównaj cenę i dostępność leku Modafinil w aptece.

Użyj poniższej wyszukiwarki, kliknij SZUKAJ by rozpocząć


Modafinil składniki i działanie

Poznaj skład Modafinil i zastosowanie na dolegliwości
Sprawdź inne leki i przeczytaj opinie o nich

Modafinil jest stosowany w wypadku: Zobacz Inne,


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

52 Replies to “Modafinil”

 1. Moge odslrzedac modafinil 200mg data wqznosci 2021 cena 200zl za 30 tabletek moge nawet przez allegro jesli ktos chce gwarancji originalnosci !!

 2. Skutecznosc

  8.8

  Brak skutków ubocznych

  8.3

  Oplacalnosc

  6.2

  Biorę modafinil od 5 dni dawka to 200 mg, po 4 dniu bez snu czuję dziwne efekty uboczne typu jakbym widział coś na ścianie, ale gdy zamknę oczy już tego nie widzę, w nocy słyszę jakby ktoś mi zapałkami 2 okno rzucał bardzo dziwne uczucie, ale są też plusy pobudzenie większą koncretacją łatwiej jest się czegoś nauczyć człowiek odczuwa mniejsze zmęczenie psychiczne jak i fizyczne. Na moje najlepiej brać przez 2 dni po 200 mg potem przerwa na jeden dzień żeby odespać i potem znowu 200 mg przez dwa dni aż do osiągnięcia swojego celu L.