Modafen

Poznaj bliżej lek Modafen:

Witaj na stronie, na której znajdziesz nie tylko informacje z ulotki o leku ale także poznasz prawdziwe historie i opinie ekspertów o Modafen. Rzetelne opinie ekspertów, historie pacjentów wraz z informacjami o alternatywnych zamiennikach wraz z cenami i refundacją NFZ przedstawiamy byś byś była / był świadomy w momencie ich zakupu. Poznaj lepiej skutki uboczne Modafen i zweryfikuj reklamy leku i sprawdź czy jest tak dobry, a może są lepsze zamienniki. Zawsze doceniamy twoją opinię, więc proszę pomóż nam rozwijać ta stronę i zostaw swój komentarz o leku dla innych.

Napisz swoją opinię o tym leku


Ocena Modafen

Jeśli zwykłe informacje z ulotki Modafen Ci nie wystarczają, a sponsorowane artykuły na innych stronach nie przemawiają do Ciebie to sprawdź prawdziwe historie o Modafen i opinie ekspertów

6.2
Nasi użytkownicy ocenili Modafen na ocenę średnią 6.2/10 na podstawie 18 komentarzy opublikowanych na
Najnowsze historie o Modafen
Lek zapisany przez lekarza na złagodzenie skutków grypy wywołał poważne skutki uboczne . Stosując 3 tabletki dziennie po 1dniu bezsenność , na drugi dzień pojawiły się zaburzenia smaku i nadal bezsenność. Na wieczór 2 dnia już nie pr… [przeczytaj całą opinię]

o Modafen

Kompletnie nieprzydatny w bólach głowy, do tego mdłości i zaćmienie umysłu. Nie polecam w bólach głowy, innych niż przeziębieniowe.
lila

o Modafen

Brałem modafen, uważam że jest skuteczny i pomaga lżej przejść grypę, zapalenie i przeziębienia.

o Modafen

Zadziałał na mojego syna, także mogę polecić. Jego skuteczność zauważyłam po zażyciu 2 tabl. Nos odetkany i oddycha z ulgą, gorączki brak i śpi jak suseł :)

o Modafen

Biorę modafen czuje się po nim jakaś ospała, mam zawroty głowy, jeżeli chodzi o skuteczność działa, jest bardzo silny .

o Modafen

Zachęcamy do pisania swoich historii o leku.
Napisz swoja opinię o leku i daj możliwość przeczytania jej innym by mogli poznać prawdę

Przeczytaj wszystkie opinie naszych użytkowników

Napisz swoją opinię o tym leku


Gdzie można kupić Modafen?

Sprawdź gdzie kupić Modafen. Poszukaj najlepszej lokalizacji oraz ceny by zamówić. Zawsze porównaj cenę i dostępność leku Modafen w aptece.

Użyj poniższej wyszukiwarki, kliknij SZUKAJ by rozpocząć


Modafen składniki i działanie

Poznaj skład Modafen i zastosowanie na dolegliwości
Sprawdź inne leki i przeczytaj opinie o nich

Modafen jest stosowany w wypadku: Bez recepty, Na ból, Na ból głowy, Na gorączkę, Na grypę, Na Grypę, Na kaszel, Na Katar, Na migrenę, Na przeziębienie, Na Przeziebienie, Na żenskie płciowe,
Główne składniki leku Modafen to: Ibuprofen w połączeniach ,


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

18 Replies to “Modafen”

 1. Skutecznosc

  7

  Brak skutków ubocznych

  0.5

  Oplacalnosc

  3.7

  Lek zapisany przez lekarza na złagodzenie skutków grypy wywołał poważne skutki uboczne . Stosując 3 tabletki dziennie po 1dniu bezsenność , na drugi dzień pojawiły się zaburzenia smaku i nadal bezsenność. Na wieczór 2 dnia już nie przyjęłam więc tabletki. Wszystko co jadłam było gorzkie. Druga noc bezsenność. Trzeci dzień zaburzenia smaku nie ustępują tym razem kanapka z szynką smakowała jak ciastko. Czekam na dalsze efekty. Stanowczo odradzam ten lek . Więcej po nim skutków ubocznych co zresztą można przeczytać na załączonej do opakowania ulotce.

 2. Kompletnie nieprzydatny w bólach głowy, do tego mdłości i zaćmienie umysłu. Nie polecam w bólach głowy, innych niż przeziębieniowe.
  lila

 3. Skutecznosc

  10

  Brak skutków ubocznych

  2

  Oplacalnosc

  10

  Zadziałał na mojego syna, także mogę polecić. Jego skuteczność zauważyłam po zażyciu 2 tabl. Nos odetkany i oddycha z ulgą, gorączki brak i śpi jak suseł :)