Mirtagen


Ostatnio dodane opisy naszych użytkowników o Mirtagen:

Na choroby duszy i ciała najlepszy Różaniec.
Z Bogiem.tytus
Stosuję lek już pół roku (i jeszcze długa terapia przede mną) i jestem raczej zadowolona. Mam przepisaną najmniejszą dawkę, ale możliwe, że zostanie zwiększona, bo wciąż mam załamania i chwilami odrywam się od rzeczywistości, jednak Azie
Bardzo dobry lek. Polecam go. Józek
Więcej prawdziwych historii o Mirtagen znajdziesz poniżej [kliknij tu]

SprawdźLek.pl to najstarszy i niezależny portal rzetelnych informacji o zażywaniu leków. Sprawdz nasz cel nadrzędny działalności w Manifeście oraz poznaj Zespół SprawdzLek.pl , który codziennie dba o jakość strony.
Będzie nam miło jak ty również wesprzesz nas swoim komentarzem i opiszesz swoją historię o Mirtagen.

Napisz swoją historię o MirtagenCena Mirtagen

Lek Mirtagen jest lekiem refundowanym przez NFZ na receptę.
Jego cena zależy od dawki. Przy tym leku pacjent ma do dyspozycji refundowane dawki:
 • 15 mg
 • 30 mg
 • 45 mg

Mirtagen w dawce 15 mg substancji aktywnej.

Można kupić w opakowaniu zawierającym 30 szt. tabl. uleg. rozp. w j. ustnej w cenie:

 • 25.32PLN przy zakupie na 100%. Wtedy cena jednej kapsułki wynosi około 0.84PLN
 • Mirtagen w dawce 30 mg substancji aktywnej.

  Można kupić w opakowaniu zawierającym 30 szt. tabl. uleg. rozp. w j. ustnej w cenie:

 • 39.99PLN przy zakupie na 100%. Wtedy cena jednej kapsułki wynosi około 1.33PLN
 • Mirtagen w dawce 45 mg substancji aktywnej.

  Można kupić w opakowaniu zawierającym 30 szt. tabl. uleg. rozp. w j. ustnej w cenie:

 • 39.99PLN przy zakupie na 100%. Wtedy cena jednej kapsułki wynosi około 1.33PLN
 • jeśli refundacja nam nie przysługuje, możemy tez kupić lek na 100%. Cena to 14.81PLN, przy cenie za kapsułkę 0.49PLN
 • jeśli refundacja nam nie przysługuje, możemy tez kupić lek na 100%. Cena to 27.05PLN, przy cenie za kapsułkę 0.90PLN

Chcesz poznać szczegółowe ceny Mirtagen?

Lista cen różnych wielkości opakowań leku wraz z możliwą refundacją NFZ. Sprawdź

Skutki uboczne Mirtagen
Dawkowanie Mirtagen
Zamienniki Mirtagen

Sprawdź tańsze, lepsze oraz refundowane odpwiedniki leku Mirtagen:


Mirtagen zamienniki i prawdziwe historie

Forum Mirtagen

Lista pytań na forum o Mirtagen:

Jeśli chcesz zadać swoje pytanie na FORUM to skorzystaj z linka
Zadaj nowe pytanie na forum

Najnowsza historia o Mirtagen

Ostatnio użytkownik dodał swoją histrię o Mirtagen leku:

„Na choroby duszy i ciała najlepszy Różaniec.
Z Bogiem….” [czytaj więcej poniżej]

Zastosowanie i składniki Mirtagen

Mirtagen jest stosowany w wypadku: Na Depresję, Na Nerwicę,
Gdzie można kupić Mirtagen?

Szukasz gdzie można kupić Mirtagen?

Wyszukaj gdzie najlepiej kupić Mirtagen – użyj poniższej wyszukiwarki

Chcesz aby apteka była dodana do listy aptek gdzie można kupić Mirtagen na SprawdzLek.pl – kliknij

Ciekawe historie o Mirtagen (19)

Mirtagen, ocena średnia

6.0333333333333

Skutecznosc

72/10

  Brak skutków ubocznych

  48/10

   Oplacalnosc

   61/10
    1. o Mirtagen :

     Na choroby duszy i ciała najlepszy Różaniec.
     Z Bogiem.

    2. o Mirtagen :

     Skutecznosc

     8

     Brak skutków ubocznych

     7

     Oplacalnosc

     10

     Stosuję lek już pół roku (i jeszcze długa terapia przede mną) i jestem raczej zadowolona. Mam przepisaną najmniejszą dawkę, ale możliwe, że zostanie zwiększona, bo wciąż mam załamania i chwilami odrywam się od rzeczywistości, jednak zdarza się to zdecydowanie rzadziej niż przed rozpoczęciem stosowania leku. Lek jest tani, więc cenowo przedstawia się całkiem nieźle. Jedyny minus jest taki, że odkąd depresja mnie złamała, strasznie się spasłam i nie mogę teraz tego wszystkiego zrzucić, jednak ten skutek uboczny da się znieść.

    3. o Mirtagen :

     Skutecznosc

     6

     Oplacalnosc

     4

     Mam kłopoty natury depresyjnej; brałam poprzednio inne leki nasenne, ze względu na kłopoty ze snem ( od 3 lat nie zasypiam), ostatnio lekarz psychiatra przepisał mi mirtagen. Jeden pozytyw: to, że zasypiam i śpię, poza tym same minusy: przytyłam, obniżone libido, największy problem, to zapalenie trzustki, czytałam co prawda ulotkę, lecz nie zwróciłam na to uwagi, myślałam, że mnie nie dotyczy ten skutek uboczny. A był wypisany jako pierwszy!! Potworny ból, nudności wymioty, lekarz stwierdził po badaniach zapalenie trzustki, tydzień leczenia w szpitalu pod kroplówkami, liczę tylko, że nie jest to stan nieodwracalny, albo, że w miarę dojdę do zdrowia; przestrzegam przed tym lekiem, życzę zdrowia.

    4. o Mirtagen :

     Skutecznosc

     10

     Oplacalnosc

     8.2

     Biorę Mirtagen 15 mg na noc z powodu problemów ze snem i depresją związaną z mobingiem w pracy. Lek zaczęłam brać razem ze sulpirydem i asertinem ( te rano) od 20 września 2016 roku. Ze względu na uboczne skutki sulpiryd musiałam odstawić (już ponad 2 tygodnie), zostały asertin i mirtagen. Niestety przez mirtagen przytyłam i to sporo- 6 kilo w ciągu 2 miesięcy, masakra teraz do innych problemów dojdą jeszcze problemy z wagą!!!!!!!!! I dodatkowo pogłębiona zaniżona samoocena!!! Nie zauważyłam wzmożonego apetytu, jestem wegetarianką, ograniczam cukry (mam w rodzinie osobę chorującą na raka), prowadzę zdrowy tryb życia, ćwiczę. Moje uda po tym leku są obrzmiałe, pogłębił się cellulit, pojawił się też na brzuchu. Oczywiście przesypiam całe noce, wcześniej męczyłam się do 4 rano. Ogólnie jestem wyciszona, zaczęłam miewać realistyczne sny, ale i również zaczęłam lunatykować (tu pewnie odgrywa rolę asertin). Już o godzinie 17ej najchętniej poszłabym już spać.
     Wszystkim życzę dużo zdrówka.

    5. o Mirtagen :

     Biorę mirtagen już jakiś czas i skutek jest taki, że przytyłem po nim.

    6. o Mirtagen :

     Polecam wszystkim najlepszego lekarza- Jezus może Cię uleczyć już dziś. Poproś Go o to.

    7. o Mirtagen :

     Skutecznosc

     8

     Brak skutków ubocznych

     6

     Oplacalnosc

     8

     Miałam przygodę z różnymi kolorowymi tabletkami, które albo nie działały, albo początki z nimi były tak przerażające, że szybko odstawiałam. Mirtagen biorę obecnie, zaczęłam kilka miesięcy temu, miałam kilkumiesięczną przerwę i od miesiąca biorę ponownie. Moje początki z tym lekiem były zaskakująco dziwne, ale w kierunku pozytywnym. Zaczynałam od połowy tabletki 15 mg, czyli 7,5 a pomimo to zadziałała silnie. Pierwsza noc z tym lekiem była specyficzna. śniły mi się negatywne sytuacje z mojego życia, które od zawsze zaprzątały mi głowę, ale był to raczej rodzaj konfrontacji niż koszmaru. Kolejne noce były jeszcze dziwniejsze. Miałam sny kontrolowane, były niesamowicie realne i co najlepsze miałam nad nimi pełną kontrolę i mogłam wpływać na bieg wydarzeń, ciężko mi nawet to opisać. Przez następne wieczory nie mogłam się doczekać kiedy znowu pójdę spać, bo chciałam być znowu w moim „filmie”. Niestety takie sny nie trwały zbyt długo, po około dwóch tyg.było już normalnie. Ogólnie opisując moje odczucia z Mirtagenem, z pewnością stwierdzam, że na początku powoduje bardzo dużą senność (krótko po zażyciu tabletki), rano wstaje się bardzo ciężko z podpuchniętymi oczami i jest się trochę zamulonym podczas dnia. Po około dwóch tygodniach ten stan przechodzi, oczywiście nadal dobrze zasypia się po tabletce. Zauważyłam też minimalne, bardzo sporadyczne uczucie „niespokojnych nóg” przed snem, które mija szybko. Na zmniejszenie depresji trzeba poczekać nieco dłużej, przechodzi ona stopniowo. Największym minusem jest potworny apetyt. Ja całe życie ważyłam max.52kg, po miesiącu stosowania leku było już 53,5, po dwóch nawet 57 (przy najmniejszej dawce 15mg!) przy jako takim powstrzymywaniu się od zachcianek, gdybym miała zupełnie poddać się apetytowi, to bym była wielorybem . Biorę najniższą dawkę leku ponieważ boję się bardziej przytyć, moja depresja nie jest do końca opanowana, ale jestem już w stanie w miarę funkcjonować i osłabione są stany lękowe. W porównaniu do wcześniejszych leków, stwierdzam, że ten działa nawet w małej dawce, nie występuje nasilenie stanów lękowych i depresyjnych na początku brania, po odstawieniu również (na początku brałam 2 miesiące, po 3 msc. przerwy depresja zaczęła wracać). Minusy, to gigantyczny apetyt i chwiejne lipido. Ogólnie pozostanę przy nim jeszcze jakiś czas, dopóki nie rozwiążę problemu, który powoduje we mnie złe stany. Lekarz proponował mi Parogen, ale przeraziłam się czytając opinie.

    8. o Mirtagen :

     Niespokojne nogi. Jak odstawiłem Mirtagen i drugi środek antydep. to przez 2 tygodnie nieogar i mrowienie w twarzy.
     Raz po alko chciałem wziąć coś na sen, poszedł chlorprotixen i miratgen. Po dwóch godzinach obudziłem się z napadem lęku i masakrycznym stanem niespokojnych nóg.
     Z lękiem potrafię się zmierzyć, zdarzały się badtripy po psychodelikach, ale TO! Bałem się cokolwiek wziąć np Relanium, bo myślałem, że będzie jeszcze gorzej. Uratował mnie monopol nocny. 200g i zasnąłem uff. Mixy z alko bardzo nieprzewidywalne. Pozdrawiam

    9. o Mirtagen :

     Ja brałam Mirtagen na noc, bo nie mogłam zasypiać. A w przeciwieństwie do większości opinii, ja byłam jakoś dziwnie pobudzona po nim i wcale nie spałam dobrze. Największy problem miałam z „uciekającymi” nogami i obolałym ciałem. Te nogi to był największy problem, bo nawet jak już czułam, że sen przychodzi, to one wciąż biegały. I do tego, gdy odstawiłam miałam takie dziwne pulsowanie, czy mrowienie w głowie.

     1. o Mirtagen :

      Skutecznosc

      10

      Brak skutków ubocznych

      10

      Oplacalnosc

      2

      Ja go wczoraj wzięłam i miałam to samo, najgorsze świństwo jakie brałam, nogi i ręce mi latały, a rano byłam nieprzytomna.

    10. o Mirtagen :

     zaczynam brać mirtagen bo mam kłopoty zasypianiem i nie wiem czy się zdecydować na ten lek.

     1. o Mirtagen :

      Na sen jest rewelacyjny, ale na pewno przytyjesz! Po za tym to psychotrop, więc ma określone zastosowanie, nie jest docelowo lekiem nasennym.

     2. o Mirtagen :

      Bardzo dobry lek. Polecam go.

    11. o Mirtagen :

     Skutecznosc

     10

     Brak skutków ubocznych

     2

     Oplacalnosc

     10

     Od roku walczę z depresją ,nie jest to depresja klasyczna jak powiedział mój psychiatra ,ale depresja pochorobowa.
     Biorę raz dziennie po śniadaniu jedną tabletkę bioxetinu najmniejsza dawka. W chwili obecnej mogę powiedzieć, że na moją chorobę złożyło się wiele czynników; menopauza, ciężka grypa i przeżycia osobiste. Te czynniki doprowadziły mój organizm do wyczerpania.
     Na pewno mogę stwierdzić, że mirtagen bardzo mi pomógł.
     Początki choroby były fatalne, łącznie z myślami samobójczymi, brakiem siły, ciężką niemocą, brakiem chęci do życia. Moją chorobę zdiagnozowała lekarka pierwszego kontaktu, za co jej dziękuje.Teraz jestem pod opieką psychiatry, który jest wspaniałym lekarzem i moją kochaną psycholożką Panią Magdę. Mogę powiedzieć ze mirtagen biorę, gdy czuję taka potrzebę. Początek była to jedna tabletka przed snem teraz powoli odstawiam lek. Jest to tabletka raz w tygodniu. Na pewno jest to lek który pozwolił mi się wyspać, czuję się wypoczęta, może jednym z ubocznych jego skutków jest właśnie przybycie na wadze.
     Moja obecna waga to 68kg a ważyłam 64/66kg Jeżeli mogę coś polecić osobom, które cierpią na depresję lub nerwicę lekową to ruch, ruch i jeszcze raz ruch ,wyzwala w nas endorfiny szczęścia i pomaga bardzo w walce z chorobą i wzmacnia naszą odporność i siły, mam 57 lat i staram się cieszyć z każdej chwili, co rok temu było wręcz niemożliwe.
     Oczywiście sposób leczenia i odpowiednie leki, które brałam postawiły mnie na nogi, ALE NAJWAŻNIEJSZE TO WSPARCIE MOJEJ RODZINY, MOICH CÓREK, SIÓSTR I NAJBLIŻSZYCH. UWAŻM, ŻE POZNAŁAM WTEDY TYCH NAJBARDZIEJ ODDANYCH. Nie rezygnujcie zbyt wcześnie z leczenia :))

    12. o Mirtagen :

     Witam brałam mirtagen ponieważ miałam kłopoty ze snem i źle sie czułam, płakałam, miałam nocne koszmary, lęki, duszności, kołatania serca. Czułam ze mam depresje, dostałam to zaraz po botoxie. Poszłam prywatnie do psychiatry i zapisała mi ten lek. Pierwsze 2 tyg. brałam połówkę potem przestałam to brać myślałam ze mi przeszło. Przytyłam 10 kg w miesiącu. Bardzo miałam po nich apetyt. Minęło miesiąc będę musiała znów je brać, bo czuję sie zmęczona, nic mi sie nie chce. Po tych tabletkach jest mi bardzo ciężko.

    13. o Mirtagen :

     Lek biorę od miesiąca jest ok. wcześniej brałem xetanor, po którym czułem się fatalnie po tygodniu odstawiłem, nachodziły mnie myśli s. Potem przyszedł aciprex odstawiłem po dwóch tygodniach bałem się eksperymentować.Po mirtagenie nie mam skutków ubocznych, po których nie mógłbym funkcjonować. Co występuje to uczucie ,,łaskotania,, w stopach które po godzinie mija. Życzę wszystkim zdrowia r.

    14. o Mirtagen :

     Skutecznosc

     10

     Brak skutków ubocznych

     6

     Oplacalnosc

     8

     Biorę MIRTAGEN od (chyba) pół roku.
     Oceniam go bardzo dobrze, bo to jedyny lek, który choć trochę mi pomógł.
     Miałam kłopoty z bezsennością, myślami „s” i „a”.
     Nie okaleczałam się fizycznie, bo straciło to dla mnie sens. Stosowałam wobec siebie przemoc psychiczną.
     Na samym początku po wzięciu tabletki odczuwałam duża senność. Nie byłam wstanie podnieść się nawet do toalety. Ciężko było mi się też wybudzić. Przez pierwsze dwa miesiące nie odczuwałam żadnej zmiany. Lekarz chciał odstawić lek, ja wolałam poczekać. I czekanie opłaciło się, bo lek zaczął działać. Zasypiam już szybciej, nie męczą mnie koszmary nocne (a występowały każdej nocy, wybudzałam się z nich z krzykiem lub płaczem , budzę się prawie normalnie. Wstaje o 8 rano i jestem w miarę wypoczęta… Jeszcze parę miesięcy temu wstawałam o godzinie 14. Poprawiła mi się koncentracja i zapamiętywanie. Mam więcej siły na codzienne czynności. Jestem mniej nerwowa i złapałam równowagę emocjonalną… Mirtagen oceniam 5/5, bo pomógł mi i nie wyrządził tyle szkód w moim organizmie. Minusami są małe krwawienia miesięczne ( prawdopodobny brak owulacji), łatwość tworzenia się siniaków, trudno jest mi zatamować krwawienia np. przy skaleczeniu przez kota. Krew nie leci w dużych ilościach, ale cały czas się sączy..i sączy. I nawet małe skaleczenia dłużej się goją. I ostatnio zauważyłam, że bardzo szybko drętwieją mi ręce lub nogi, ale nie potrafię stwierdzić, że powoduje to lek.
     Nie mogę powiedzieć, że polecam Mirtagen, bo leki antydepresyjne nie są do polecania… Każdy organizm przecież inaczej reaguje na leczenie.
     Ale osoby, które dotąd miały duże problemy z dobraniem leku, powinny się zastanowić nad Mirtagenem.

    15. o Mirtagen :

     Skutecznosc

     2

     Brak skutków ubocznych

     6

     Oplacalnosc

     4

     Lek jest trochę tajemniczy. Mało o nim jest napisane w polskim Internecie. Opiszę, więc swoje doświadczenie. Mirtagen brałam około miesiąca. Wytrzymałam długo, bo wiem, że z leków nie należy rezygnować za wcześnie, ale wiem też, że jeśli lek przez 30 dni nie zadziała małe są szanse, że zadziała w ogóle. Najważniejsze, co pamiętam z kuracji to to, że byłam nieprzeciętnie senna. I leniwa. Większość dnia leżałam, ale nie czułam się bardzo przygnębiona. Traktowałam, że muszę przejść ciężkie chwile z lekiem, bo później zacznie być dla mnie prawdziwą pomocą. Niestety nic takiego się nie stało ? po około dwóch tygodniach minęły objawy uboczne, ale w zamian za to nie pojawiły się prawdziwe pozytywne efekty leku. Więc poczekałam jeszcze kolejne dwa tygodnie i wtedy postawiłam na inny lek.

    16. o Mirtagen :

     Z powodu nabytej depresji, brałam parogen-2 tabletki rano i mirtagen tabletka na noc. Pomogło, biorę 5 miesięcy wszystko zaczyna sie układać w mojej głowie, funkcjonuję jak dawniej. od miesiąca odstawiłam sama mirtagen stopniowo zmniejszając dawkę od 2 tygodni nie biorę na noc tabletki w ogóle, potrafię sama zasypiać, mam dość spokojne sny, czasami ściska mnie w piersi-ale to efekt nerwicy, której sie tak łatwo nie pozbędę. Jedyne, co mnie martwi to przy wysiłku – pływaniu, czy lekkim biegu mam uczucie „przechodzenie prądu ‚ w głowie aż do kolan, mam wrażenie, że tracę przytomność i muszę przerwać lekki wysiłek. Czego to jest przyczyną?

    Dodaj swoją opinię o leku

    Zostaw swoją opinię o leku dla innych. Daj szanse poznać czy lek działał i czy nie miał skutków ubocznych. Twoja opinia może być anonimowa, użyj pseudonimu. By dodać opinię wypełnij pola oznaczone symbolem *

    Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.

    This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.